Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (35 μέλη και 234 επισκέπτες)

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
η τανια απο 69β ειναι η ιδια με την τανια αχιλεως 51?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
ενταξει ρε παιδια σχετικα με τα  :offtopic: για τα σπασμενα αυτοκινητα και κλοπες σε αυτα, αλλα ειναι και οι κλοπες σε μηχανες,για τα αυτοκινητα νευριαζεις,βριζεις,και φυσικα πληρωνεις 100€ - 200€ για το τζαμι που σου εσπασαν,για τις μηχανες ομως ειναι αλλιως....
εγω προσωπικα εχω μηχανη την οποια δεν μου την πηρε ο μπαμπας μου δουλεψα για να την αγορασω και δεν θελω να μου την κλεψουν.
Ετσι και επειδη οταν παω μεταξι βλεπω παρκαρισμενες εκτος απο παπακια (που και αυτα κριμα ειναι δηλαδη να το κλεψουν απο καποιον)βλεπω κατι tdm κατι transalp κλειδωμενα μονο σε τιμονι,να μην πουμε δηλαδη προσοχη θα χασετε τις μηχανες σας ?(αφου οπως ειπα μπροστα μου εκλεψαν ενος συνανθρωπου μας ισως και συναγωνιστη μπουρδελιαρη).
Δηλαδη να πας να πηδηξεις και να σου παει απο 1.000€ μεχρι και 8.000€ ?

συνεστησα απλα ΠΡΟΣΟΧΗ στους κατοχους δικυκλου.
δεν νομιζω οτι ειναι τοσο κακο  :think:
μην ειστε τοσο αυστηροι  :tickedoff:

φιλικα παντα η αποψη μου.

 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Βασικά είναι να μην σου τύχει αλλά ειδικά βραδυνές ώρες καλό θα είναι να προσέχουμε κ ίσως  να μην πηγαίνουμε μόνοι μας, έλα όμως που όταν έχεις γκαύλες δεν μπορεις να εξαρτιέσαι από τις παρέες σου...

εγω στο Μετάξι μόνο με κάτι ύποπτες φάτσες που βλέπω γύρω μου, μου γίνεται γαριδακι  :2funny:
στην Φυλής και Λιοσίων έχει και εκεί αλλά όχι πάντα, στο Μετάξι σχεδόν πάντα ρε παιδί μου πολλή χάλια.

όσο για την Αγάπη-Τροφωνίου είναι 50και στάνταρ αλλά με το ντύσιμο-φτιάξιμο θεωρείται εμφανίσιμη ειδικά στα νιάτα της πρέπει να ήταν όλα τα λεφτά πολλή ωραία γυναίκα παιδιά.
πραγματικα θα είχα μεγάλη περιέργια να δω φωτό της παλιές....
στα 80 μου θα ήθελα να είχα μια τέτοια γυναίκα :)

την έχω πάρει μια φορά κ είναι καλή ξέρει να σε γκαυλώνει αλλά έχω την εντύπωση ότι κανει τυποποιημένο πρόγραμμα, αυτό άλλωστε αναφέρονται κ στις κριτικές της.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα στη φυλης
86β ρωξανη
84α δυο κοπελες μαργαριτα με πρωκτικο και αλεξανδρα,πολυ καλα κορμια ιδιως η αλεξανδρα,επιβαλεται duo καποια στιγμη
65β νελη
84α ξενια,καταθεση,ακολουθει κριτικη,και ομως καλο μωρο
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Τωρα στη φυλης
86β ρωξανη
84α δυο κοπελες μαργαριτα με πρωκτικο και αλεξανδρα,πολυ καλα κορμια ιδιως η αλεξανδρα,επιβαλεται duo καποια στιγμη
65β νελη
84α ξενια,καταθεση,ακολουθει κριτικη,και ομως καλο μωρο
διαβασα την κριτικη σου.θα διαφωνησω με την ενεργεια που βγαζει η ξενια οπως και για την ομορφια της.εγω την ειχα πετυχει μαζι με την αλεξανδρα στο πανω και ειναι η μερα με την νυχτα.βεβαια γουστα ειναι αυτα..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Χθες μεταμεσονύχτια

Φυλης 66Α (καινούριο) Ντενισσα απο 54
Φυλης 80  χοντρούλα βαλκανογυφτισα
Φυλης 84 κάτω,Μαρία η γνωστή κακομοίρα
Φυλής 86 κάτω,νέα κακάσχημη γύφτισα
Φυλής 65 κάτω ,μια ωραία ψηλή κορμάρα που παιζει τις τελευταιες μέρες στη περιοχή ενίοτε και στο 86.
Φυλής 67,η Μαρία απο το 61, την υπόγα της Μ.πρ. κλπ.
Φυλής 71,Αννα η γνωστή μουνάρα
Φωκ.25 άνω,ψηλή χοντρή με ακάποτο
Φωκ.25 κάτω,Καρλα
Φωκ 24,η τραγικη γυφτισσα που τα κάνει όλα και ακά.Αυτη τη φορά σαλοναρίστηκε χωρίς τσιγαριά :rolleyes:

Λιγο παρακάτω
Χωματ.11 πάνω Αναστασία,
        κάτω Αλβανίδα μέτρια φάτσα καλό κορμί

Μετάξι beach

Ιάσωνος 30 μέτρια με λίγα κιλάκια,10€ και ακά
Ιάσωνος 27 υπόγα,ενας τόφαλος
Ιάσωνος 20 Στέλλα η Φλαμανδή.
Καταθέση στο Στελλάκι αφου για μια ακόμα φορά άπο το σαλόνι το μικρό έδιωξε αρκετούς σκούρους και λοιπους Μαο Μαο οι οποίοι φευγαν γκαρίζοντας ούγκα ούγκα :2funny:
Το μικρό αν και δε κάνει και το καλυτερο πήδημα χαλαρά παίρνει το 20€ μου για την επιμονη της να μην αφήνει μουσουλμάνια πάνω της.
Πρέπει να ειναι και η μοναδική στο Μετάξι...
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
ρε μάγκες , καμιά καλή μαύρη?
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
ρε φίλε σε κανένα οίκημα , να είναι ελενγμενες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ιάσωνος 20 Στέλλα η Φλαμανδή.
Καταθέση στο Στελλάκι αφου για μια ακόμα φορά άπο το σαλόνι το μικρό έδιωξε αρκετούς σκούρους και λοιπους Μαο Μαο οι οποίοι φευγαν γκαρίζοντας ούγκα ούγκα :2funny:
Το μικρό αν και δε κάνει και το καλυτερο πήδημα χαλαρά παίρνει το 20€ μου για την επιμονη της να μην αφήνει μουσουλμάνια πάνω της.
Πρέπει να ειναι και η μοναδική στο Μετάξι...
βρεθηκε η στελλα :rockon:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
παιχτη ειναι απ'το καλοκαιρι εκει...ωραιο μωρο...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οπως ακριβως ειπε ο pop,ειναι μεταμεσονυχτια στο ιασ.20 το δεξι...
 

felort

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
0


μην ξανακουσω οτι η στελλα ειναι φλαμανδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλβανιδα ειναι ρεεεεεεεεεε!!!!!!ξυπνηστε!!
αλβανους βαζει και το ξερω απο πρωτο χερι!!!!!!! βγαινει μονο με αλβανους εξω την εχω πετυχει!!το νου σας μονο για ενα γαμησι καλη ειναι τιποτα παραπανω!ειναι πολυ ψευτρα και γενικα ειναι φιδι και διπροσωπη γι αυτο οχι πολλα πολλα μαζι της!!!!μια φορα που της ειπα οτι εισαι αλβανιδα κοκκινισε ολοκληρη μονο που δεν εβαλε τα κλαματα!!!!προσοχη διοτι πολλες ειναι οι πουτανες στο μεταξουργειο και στη φυλης που ειναι αλβανιδες και δηλωνουν αλλης εθνικοτητας π.χ (ρουμανια,βουλγαρια) επειδη ντρεπονται και επειδη  νομιζουν κανενας πελατης δεν θα πληρωσει για να παει μαζι τους!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom