Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 355 άτομα (40 μέλη και 315 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη τωρα το μεσημερι στη φυλης
Βεργας
6α ριτα
6β αντζελα,είναι στανταρ εκει
Τροφωνιου
11α τζουλια, είναι το κοντο mlf με το τεραστιο και πεσμενο συγχρονως στηθος
11β αγαπη
13α ειρηνη,εντελως αδιαφορο σκουρομελαγχροινο και βαριεστημενο mlf
13b μπετυ,ωραιος μουναρος-ξανθο mlf από αυτά που βλεπουμε σε παλιες γερμανικες τσοντες,θα εμπαινα αν δεν την ειχα παρει πριν λιγους μηνες χωρις να μου προσφερει ιδιαιτερες συγκινησεις
Φυλης
54α λαρισα γλυκο ξανθο πιπινι λεπτο διχως όμως το σωμα της να εκπεμπει τα καταλληλα ερωτικα μηνυματα
59 κατω η λενα με τις βυζαρες
59 πανω η αννα μαλλον το πιπινι που ανεφερα το σαββατο
65α αναστασια γνησιο μελαγχροινο κοντοπουτανο ξεκωλο
65β νελυ
67 η μαρια η ξανθια με το πρωκτικο
69α αννουλα
71β λουνα,ωραιο σωμα όμως και απορω πως δεν εφτιαξε ονομα στη φυλης,είναι καλη γκομενα αλλα δεν την εχω παρει λογω πρωκτικου και κακων κριτικων
80 ρωξανη
84α ξενια μελαγχροινο καβλωτικο κοντοπουτανο  πιπινι
84β η τερεζα,τα ιδια,γνωστη από το 66 τα απογευματα
86β αλεξανδρα πολύ καλο κορμι,δουλευει αρκετο καιρο στην αλυσιδα των 84-86,μου αρεσει πολύ ο jocker όταν αναφερεται σε αυτά και δεν εχει καθολου αδικο απλα τωρα τελευταια εχει αλλαξει λιγο το κλιμα με τη ρωξανα και τη μιχαελα
92 υπογειο η ιωαννα με το πρωκτικο
Μονης προδρομου ραμονα,αν είναι αυτό πραγματικα τα ονομα,κοντοπουτανο ξανθο πιπινι,ισως ενδιαφερον για τους λατρεις του κοντοπουτανου
Φωκαιας
19 τζουλια λεπτο μελαγχροινο με καλο σωμα αλλα μαλλον αχρωμο μου φανηκε για μεσα
25α η μαργαριτα απο το 86α με πρωκτικο παρακαλω,ειναι καλο γκομενακι αλλα φαινεται μονιμως τσατισμενο,βαμενο καστανο το μαλλι πια απο ξανθο
25β τζουλια μελαγχροινο κοντοπουτανο αδιαφορο
Διδυμου
8α μαρια με τα κοτσιδακια όπως μου ανεφερε η υπηρεσια
8β αλεξανδρα η γνωστη
16α αναστασια ξανθο gilf στανταρ εκει
16β ελενα,ο νικος ριζος σε υψος και εμφανιση
18 αντριαννα,για μενα δε βλεπεται,εχει χαλασει παρα πολύ από τη πρωτη φορα πριν λιγα χρονια που πρωτοεμφανιστηκε στη φυλης
Αλκιβιαδου
18α αννα,ξανθο πιπινι με τις καμπυλες του,κανονικοτατο σωμα,την εχω δει και φυλης 65β και φωκαιας 19 και παντα με διαφορετικα ονοματα,βγαινει παντα στο σαλονι με χαμογελο
18β νέο ξανθο mlf ,πολύ ενδιαφερον ,την ειδα δυο φορες γιατι ηθελα να μπω,με χαλασε λιγο το στυλ περπατηματος και αποφασισα να το αναβαλω τελικα
18γ σονια
Υ.Γ Δεν ξερω για πριγκηπα που μ αρεσει αλλα το σαιτ εχει σιγουρα βασιλια τρεζουρ,να σαι καλα


 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γιαυτο σε λεω Πριγκιπα !!! :grin:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
τι απογευμα ηταν αυτο ?    :headbang:


ξεκινω για ιασωνος και παρκαρω μοτο (κλασικα σε πεζοδρομιο σε κολοκυνθους πριν απο το 38)
εκει βλεπω να πλακωνονται στο ξυλο δυο αλλοδαποι (πολυ ξυλο ομως,του ενος του ειχε ανοιξει η μυτη και ετρεχαν τα αιματα)
συνεχιζω με στοχο πρωτα το Νο 63 της κολοκυνθους οπου εκει(εξω απο το super market)βλεπω εναν ατυχο συνανθρωπο μας να φωναζει (βοηθεια παιδια κλεφτες) και στο καπακι δυο ατομα με κρανη επανω σε ενα παπι με τον συναγερμο να βαραει να φευγουν με ταχυτητα,πω ρε πουστη μου λεω παει το μηχανακι του ανθρωπου(προσοχη λοιπον συναγωνιστες γιατι τα μουνοπανα κλεβουν δεν σπανε μονο τζαμια αυτοκινητων)σε 3 σχεδον λεπτα απο το συμβαν ειχαν ερθει 3 ζιταδες ο ενας εκατσε με τον ιδιοκτητη και του μιλουσε και οι αλλοι δυο εφυγαν για ερευνα των δραστων.
Εν τω μεταξυ γυρναω να δω τι παιζει σε κολ.38 (σε 63 δεν ελεγε να μπεις γιατι ειχε μαζευτει πολυς κοσμος)και τα βλεπω κλειστα,ε λεω θα φοβηθηκαν που ηρθε μπατσαρια και εκλεισαν.
Συνεχιζω για ιασωνος....
εκει (εξω απο το Νο 37) βλεπω 2 αυτοκινητα και την τσατσα του οροφου ξαπλωμενη στο πατωμα
να φωναζει  :tickedoff:  πλησιαζω και την ακουω να λεει:  τι θελετε ρε παιδια ολα τα μαγαζια ετσι δουλευουν γιατι εσεις δεν το ξερετε ? λιγες εχουν χαρτια,αφου και εσεις τα παιρνετε,μπειτε και σε αλλα μαγαζια να δειτε,ολα ετσι ειναι (ααα μεγαλη ρουφιανα η Κα σκεφτηκα)οπως καταλαβατε ηταν ασφαλεια , πλησιασα τα αυτοκινητα και ειχαν απο 3 κοπελες το καθενα (σκουπα δηλαδη για 6 κοπελες)η μιση Ιασωνος εκλεισε,περιμενα λιγη ωρα μπας και ξανα-ανοιξει ...βαρεθηκα να περιμενω και την εκανα για σπιτι.

Λετε να αρχισε η επιχειρηση bourdela-stop ?

αντι να μαζεψουν τους πρεζοαλβανοπακιστανοινδους μαζευουν τις πουτανες....

εγω την περιοχη την εχω κοψει εδω και καιρο αφου και εμενα μου σπασανε το αμαξι και μου κλεψανε διαφορα. ουτε που περναω απο εκει
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
:offtopic:[size=10pt]προσοχη παιδια στις moto σας και στα αυτοκινητα σας [/size] φυσικα.
εγω ο μαλακας εβαζα μονο συναγερμο και κλειδωνα το τιμονι.
Τωρα και κουλουρα και στο δισκοφρενο λουκετο(βεβαια αμα θελει το μουνοπανο να στο παρει,θα στο παρει)αλλα τουλαχιστον θα δυσκολευτουν τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.

Θυμαμαι πριν χρονια μολις ειχε βγει το XT 660 το ειχα αγορασει, ειχα παει θησειο για ποτακι.....στο γυρισμο λεω με το φιλο παμε να ριξουμε ενα ;; ξημερωματα λοιπον στο μεταξι εκει που σπροχνω ακουω το συναγερμο απο το XT ... 2η μερα που το ειχα παρει ! μαγκες βγηκα εξω απο το δωματιο μονο με το μποξερακι και τα παπουτσια ....ευτυχως η μηχανη ηταν εκει και τα κλεφτρονια την ειχαν κοπανησει...ανεβηκα παλι πανω και ντυθηκα...ξυνο μου βγηκε. Η περιοχη ειναι απαγορευμενη αυτα που συμβαινουν εκει ουτε στην ουγκαντα δεν γινονται
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
τι απογευμα ηταν αυτο ?    :headbang:


ξεκινω για ιασωνος και παρκαρω μοτο (κλασικα σε πεζοδρομιο σε κολοκυνθους πριν απο το 38)
εκει βλεπω να πλακωνονται στο ξυλο δυο αλλοδαποι (πολυ ξυλο ομως,του ενος του ειχε ανοιξει η μυτη και ετρεχαν τα αιματα)
συνεχιζω με στοχο πρωτα το Νο 63 της κολοκυνθους οπου εκει(εξω απο το super market)βλεπω εναν ατυχο συνανθρωπο μας να φωναζει (βοηθεια παιδια κλεφτες) και στο καπακι δυο ατομα με κρανη επανω σε ενα παπι με τον συναγερμο να βαραει να φευγουν με ταχυτητα,πω ρε πουστη μου λεω παει το μηχανακι του ανθρωπου(προσοχη λοιπον συναγωνιστες γιατι τα μουνοπανα κλεβουν δεν σπανε μονο τζαμια αυτοκινητων)σε 3 σχεδον λεπτα απο το συμβαν ειχαν ερθει 3 ζιταδες ο ενας εκατσε με τον ιδιοκτητη και του μιλουσε και οι αλλοι δυο εφυγαν για ερευνα των δραστων.
Εν τω μεταξυ γυρναω να δω τι παιζει σε κολ.38 (σε 63 δεν ελεγε να μπεις γιατι ειχε μαζευτει πολυς κοσμος)και τα βλεπω κλειστα,ε λεω θα φοβηθηκαν που ηρθε μπατσαρια και εκλεισαν.
Συνεχιζω για ιασωνος....
εκει (εξω απο το Νο 37) βλεπω 2 αυτοκινητα και την τσατσα του οροφου ξαπλωμενη στο πατωμα
να φωναζει  :tickedoff:  πλησιαζω και την ακουω να λεει:  τι θελετε ρε παιδια ολα τα μαγαζια ετσι δουλευουν γιατι εσεις δεν το ξερετε ? λιγες εχουν χαρτια,αφου και εσεις τα παιρνετε,μπειτε και σε αλλα μαγαζια να δειτε,ολα ετσι ειναι (ααα μεγαλη ρουφιανα η Κα σκεφτηκα)οπως καταλαβατε ηταν ασφαλεια , πλησιασα τα αυτοκινητα και ειχαν απο 3 κοπελες το καθενα (σκουπα δηλαδη για 6 κοπελες)η μιση Ιασωνος εκλεισε,περιμενα λιγη ωρα μπας και ξανα-ανοιξει ...βαρεθηκα να περιμενω και την εκανα για σπιτι.

Λετε να αρχισε η επιχειρηση bourdela-stop ?

Γιατι δεν την εκανες για Λιοσιων και Φυλης???
 

Επισκέπτης
Mπρε! Εγώ πήγα Παρασκευή 6-6,30 στο Μετάξι και δεν είδα τίποτα. Μάλιστα είχα παρκάρει το δίκυκλο Κολοκυνθούς...
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
71β λουνα,ωραιο σωμα όμως και απορω πως δεν εφτιαξε ονομα στη φυλης,είναι καλη γκομενα αλλα δεν την εχω παρει λογω πρωκτικου και κακων κριτικων

Aυτη η ενημερωση ειναι για 'σενα xilnik
Φιλαρακι δεν ξερω για τους αλλους τι εχουν γραψει για την Λουνα,παντως εγω που την εχω παρει αρκετες φορες ειμαι παντα ευχαριστημενος.1ον.Δεν βαζει το προφυλακτικο χωρις να εχει υψωθει το κονταρι πρωτα,2ον.Δεν στο φοραει με τα χερια αλλα με το στομα και 3ον και κυριοτερο οταν λεει κωλο στο 20σαρικο δεν κοιταει πως να το αποφυγει οπως κανουν αρκετες.Γνωμη μου ειναι να κανεις ενα τεστ :fuck2: :fuck2: μαζι της και να δεις.

 

Επισκέπτης
Η περιοχη ειναι απαγορευμενη αυτα που συμβαινουν εκει ουτε στην ουγκαντα δεν γινονται.

Γι' αυτο και τα μπουρδελα εκει εχουν 15 ευρω... Και μια αλλη παρατηρηση: Αν εχετε παρατηρησει στην τηλεοραση, ολοι μιλανε για την κατασταση στον Αγιο Παντελεημονα και την Αχαρνων. Κανενας δε μιλαει για την κατασταση στο Μεταξουργειο, ομως εμεις οι μπουρδελιαρηδες ξερουμε οτι το Μεταξουργειο ειναι πολυ πιο επικινδυνο. Εχετε σκεφτει γιατι συμβαινει αυτο? Πολυ απλα, γιατι στον Αγιο Παντελεημονα μενουν και πολλοι Ελληνες ενω στο Μεταξουργειο σχεδον κανεις, η περιοχη ειναι πλεον γκετο. Με αλλα λογια, η τηλεοραση εχει "δαιμονοποιησει" τον Αγιο Παντελεημονα επειδη υπαρχουν και Ελληνες κατοικοι οι οποιοι διαμαρτυρονται, ενω η τραγικη κατασταση στο Μεταξουργειο εχει περασει στα ψιλα γιατι πολυ απλα εκει δεν υπαρχουν Ελληνες κατοικοι για να διαμαρτυρηθουν.

:2funny:   :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επισκεψη τωρα το μεσημερι στη φυλης Λιοσιων
Βεργας
6α ριτα

Τροφωνιου

11β αγαπη

Θα σου ξεφυγε λογω κεκτημενης ταχυτητας το Φυλης  :grin:

Μηπως εννοεις στο 6β της Βεργας? Στο πανω.
Μονο εκει υπαρχουν κριτικες για την συγκεκριμενη κοπελα
αν λες την ιδια...

Τροφωνιου 11β αγαπη για τους λατρεις των γκιλφ'ς
ειναι στο μεταιχμιο και πλησιαζει το γκιλφ  :grin:



 

Επισκέπτης
Γι' αυτο και τα μπουρδελα εκει εχουν 15 ευρω... Και μια αλλη παρατηρηση: Αν εχετε παρατηρησει στην τηλεοραση, ολοι μιλανε για την κατασταση στον Αγιο Παντελεημονα και την Αχαρνων. Κανενας δε μιλαει για την κατασταση στο Μεταξουργειο, ομως εμεις οι μπουρδελιαρηδες ξερουμε οτι το Μεταξουργειο ειναι πολυ πιο επικινδυνο. Εχετε σκεφτει γιατι συμβαινει αυτο? Πολυ απλα, γιατι στον Αγιο Παντελεημονα μενουν και πολλοι Ελληνες ενω στο Μεταξουργειο σχεδον κανεις, η περιοχη ειναι πλεον γκετο. Με αλλα λογια, η τηλεοραση εχει "δαιμονοποιησει" τον Αγιο Παντελεημονα επειδη υπαρχουν και Ελληνες κατοικοι οι οποιοι διαμαρτυρονται, ενω η τραγικη κατασταση στο Μεταξουργειο εχει περασει στα ψιλα γιατι πολυ απλα εκει δεν υπαρχουν Ελληνες κατοικοι για να διαμαρτυρηθουν.

:2funny:   :jerking:

Πριν πλακόσουνε οι μετανάστες, το Μεταξουργείο δεν ήταν και πολύ καλύτερο. Στο «Γκαζοχώρι» υπήρχαν και υπάρχουν μουσουλμάνοι, ίσως τούρκοι, δεν ξέρω. Ήξερες καθόλου από πλατεία θεάτρου, παρόδους της Πειραιώς και άλλα όμορφα εμπριμέ, πριν έρθουν οι ξένοι? Η εγκληματικότητα έχει ανέβει γενικώς, βλέπε Ομόνοια, (όπου κλέβουν και περαστικούς) αλλά και άλλες συνοικίες όχι και τόσο ανυποληπτες (συμμορίες ανηλίκων στη Γλυφάδα, για παράδειγμα).
Τώρα, στο Μεταξουργείο υπάρχουν θέατρα (σχεδόν δίπλα σε μπουρδέλα, πινακοθήκη και σκέψεις για διατηρητέα στην Ιάσωνος.
(Τι θα γίνουν οι πουτάνες δεν ξέρω)
Φυσικά και υπάρχουν έλληνες. Και σχολεία υπάρχουν στη Μ. Αλεξάνδρου. Χτίζουν και loft για (παπαρο)γιάπηδες.
Διώχνουνε τα πρεζόνια από Ομνοια, Σωκράτους κ.λπ. και αυτά μετακομίζουν χαμηλώτερα. Βάζουμε δηλαδή τα σκουπίδια κάτω από το χαλί.
Οι πάκηδες κάνουν άσχημη εντύπωση λόγω χρώματος. Οι ανατολικοί, που είναι ανοιχτόχρωμοι, κάνουν και αυτοί αρκετά άσχημα πράγματα. Π.χ. μπουκάρουν σε μαγαζί, αρχίζουν στα μπουνίδια τον ανθρωπάκο που τό'χει (για μικρομάγαζα μιλάω) και του ξαφρίζουν το ταμείο.
Φριχτά πράγματα έχω δει στις καθέτους της Πειραιώς και από τις δύο πλευρές, π.Χ. Γερανίου προς Αθηνάς.
Γενικά τελευταία έχουν σκατέψει τα πράγματα, μια που οι περισσότεροι αδιαφορούν για τα πάντα, εκτός από τη τσέπη τους.
Εξάλλου δεν υποχρεώνεται να πάει κανείς στο Μεταξουργείο
Και, κλείνοντας, αμολάρω ένα τραγουδάκι σε στίχους του Καββαδία, έτσι, γιατί μου ήρθε στο μυαλό:
«Συχαίνομε το ναυτικό, που εμάζεψε λεφτά,
εμούτζωσε τη θάλασσα και τηνε κατουράει»
Αλλά εμείς θα σαλπάρουμε πάντα...

Συγγνώμη μπόις για το :offtopic:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οποιον τον εμπνεει η ατμοσφαιρα του Μεταξουργειου
δεν θα εχει κανενα προβλημα  :sunglasses:
κατα τα αλλα να προσεχετε τα πραγματα σας
οταν τσαρκαρετε εκει.

Το ιδιο ισχυει για ολες τις πιατσες.
 

Επισκέπτης
Οποιον τον εμπνεει η ατμοσφαιρα του Μεταξουργειου
δεν θα εχει κανενα προβλημα  :sunglasses:


Το ιδιο ισχυει για ολες τις πιατσες.
ή

Η ατμόσφαιρα του Μεταξουργείου, συνάδελφε, είναι η αφτιασίδωτη πραγματικότητα. Δηλαδή γύμνια. Χωρίς μεταξωτούς φραμπαλάδες να κρύβουν τα παχάκια (και τα σπυράκια) μας. :)

Καληνύχτααααα... (χασμουρητό)
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
εμενα σε φυλης μεταξουργειο  λιοσιων δεν μου εχει τυχει ευτυχως τιποτα ουτε επισης στο αυτοκινητο μου.με την ομαδα διας εχουν φοβηθει ειναι η αληθεια αρκετα..το κολπο ειναι να το αφηνεις σε κεντρικα σημεια η μπροστα απο ενα ξενοδοχειο η καφε προκειμενου να εχει παντα προφυλαξη.ειναι να μην τυχει βεβαια και η κακκη στιγμη βεβαια γιατι και ως το περιπτερο να πας μπορει να σου τυχει κατι.λιγα λεφτα στη τσεπη γλιτωνει την μεγαλυτερη ζημια...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Τροφωνιου 11β αγαπη για τους λατρεις των γκιλφ'ς
ειναι στο μεταιχμιο και πλησιαζει το γκιλφ

-----
Eιναι σκληρό αυτό για την Αγάπη  :rolleyes:  Ειναι ομως αλήθεια ότι έχει σπάσει παρα πάρα  πολυ απ'οτι πχ προ τριετίας στην περγάμου 1
οπου  λόγω  πάχους και τσιτας θα την έλεγες  και εως.... προμιλφ :- :headbang: :)
δυσκολαι συνθηκαι.....- μου είχε αναφέρει  προ 10 μηνου , ότι η ίδια μενει και κοιμαται εκεί ---στον όροφο :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τροφωνιου 11β αγαπη για τους λατρεις των γκιλφ'ς
ειναι στο μεταιχμιο και πλησιαζει το γκιλφ

-----
Eιναι σκληρό αυτό για την Αγάπη  :rolleyes:  Ειναι ομως αλήθεια ότι έχει σπάσει παρα πάρα  πολυ απ'οτι πχ προ τριετίας στην περγάμου 1
οπου  λόγω  πάχους και τσιτας θα την έλεγες   και εως.... προμιλφ :- :headbang: :)
δυσκολαι συνθηκαι.....- μου είχε αναφέρει   προ 10 μηνου , ότι η ίδια μενει και κοιμαται εκεί ---στον όροφο :-

Κοιτα εγω την εκοψα 45+ ηλικιακα
τωρα οποιος την βρισκει μαζι της
χωνεται... σε μενα δεν ειχε περασει απαρατηρητη παντως
κυριως λογω των μπινελικιων που φοραγε
οταν βγηκε στο σαλονακι
ωραιο καυλωτικο κοντο ξανθο μαλακι (αγορέ)
για ενα πειραματικο 20αρι καλη ειναι.  
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Tην ξέρω απο ετών. τότε είχε μακριά μαλιά  και ήταν χον-τρή !.. :rolleyes: 
παντως  είναι πολυ ευγενης , αν της φερθείς καλά (ή  έγινε .... λόγω ανάγκης)  ----  τα  δαντελο -κορμάκια  τα φοράει για να κρύβει την  μπάκα που υπάρχει  ακομα
παρ΄ολο που έκανε γενικό ρεκτιφιέ, λιποαναροφήσεις και σμίκρυνση στηθους  κλπ-  ακριβώς  τα ιδια με της θείας ολγας .. :headbang:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.842
Πόντοι
6.925
Ωρέ παληκάρια σπαμάρετε και από ενημέρωση νέκρα ...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975

Κατι κατεβατά με ατελείωτες  προσωπικες  βρισιες  και ένα σωρό άσχετα θέματα που βλεπουμε καθημερινά, -- μάλλον  είναι σπαμ , όντως

Mια αλληλοενημέρωση για ενα μπουρδέλο  και μια εκδιδόμενη, σε ενα θρεντ  που περιλαμβάνει στον τιτλο  του το "ενημέρωση  για μπουρδέλα"
δεν νομίζω ότι ειναι σπαμ :sunglasses:
Φιλικά πάντα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.842
Πόντοι
6.925
Δεν αναφέρομαι βεβαίως στο ποστ σου observer αλλά η τελευταία σελίδα π.χ. έχει 1 ενημέρωση και μπλα μπλα για τα σπασμένα αυτοκίνητα / μοτό απο Μετάξι, όχι ότι τραβώ ζόρι ...

Πρωί σήμερα :

Φωκαίας 17 άνω η Αλέξια
Φυλής 84 κάτω ΔΙΔΥΜΟ μελαχρινής - καστανής , η πρώτη μετά κουλουριού η δεύτερη μετά ακαπότου. Μου την πέσανε μία από το κουζινάκι και μία από το δωμάτιο φουντώνοντας με, η του κουλουριού τούρλωνε το "εμπορευμα" της μέτριες προς καλές με 2αρια στήθη (20 η μία 40 οι δύο)
Φυλής 86 κάτω μία ξανθωπή αδιάφορη
Φυλής 69 κάτω η Τάνια (πόνταρα στα σίγουρα)
Φυλής 67 ξανθιά με κουλούρια 69 κλπ.
Φυλής 92 κάτω ΔΙΔΥΜΟ ξανά με μελαχρινή - ξανθιά στο ίδιο στυλ η μελαχρινή κουλούρι η ξανθιά ακάποτο. Στο σαλονάκι η μελαχρινή την έπεσε στον σωλήνα και η ξανθιά με το baby doll στον π...ο μου
Φυλής 80 η Ρωξάνα με την στηθάρα της να ζητεί οδό διαφυγής από τον στηθόδεσμο (όταν ξεφύγει βέβαια πάει προς τα κάτω)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom