Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (28 μέλη και 289 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
τωρα ειναι ανοιχτα τα
Φυλής 71Γ
Μονής Προδρόμου 16Α (& Φυλής)
Φυλής 80
Φωκαίας 22
Ιάσωνος 27Α
Αχιλλέως 40
Καλλέργη 33
αυτα....  :)

Καλώς ήρθες συνάδελφε brad-pitt στην μπουρδελο-παρέα μας  :rockon: :rockon: :rockon:

Να σημειώσω ότι σε θεωρώ πολύ καλό μέλος και πιστεύω ότι είναι σημαντικό που συμμετέχεις και εδώ !!!

Παρεμπιμπτόντως

ορισμένοι έχουν επιθυμήσει κουραμπιέδες και μελομακάρονα απο πολύ νωρίς...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εγω με τον ποδαροδρομο καυλωνω παντως... Μπορει να μπω μεσα στο 10ο πχ και να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν θα ερθει η πουτανα
επειδη επαιρνα ματι αλλα 9 μουνια πιο πριν...
Νταξει η καθαριοτητα εχω ξαναπει πως εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει... δεν ειπαμε να ζεχνει που ελεγε ενας αλλος πως στο κρεβατι στην Κωλοκυνθους λεει αμα επεφτες θα εμενες εγκυος... αυτο οχι... Αλλα και σε στυλ Φυλης 80 να ειναι το δωματιο... η Διδυμου 8 κατω πχ... η και Χωματιανου αντε και Βεργας - Λιοσιων ... ε δεν με χαλαει... Τωρα 50αρι ουτε εγω πληρωνω... τουλαχιστον οχι στην φαση που ειμαι τωρα...
Εκτος αυτου με ενα εξτρα 10αρικακι η γκομενα καθεται τουλαχιστον αλλα 10 λεπτα μεσα μαζι σου... οποτε το 20λεπτο του στουντιο το χεις εξασφαλισει... με ενα 30αρι... και η πουτανα θα σε θυμαται και την επομενη φορα... και θα σου κανει και τα κεφια.. επειδη το λαμβανει σαν μισο μεροκαματο... ενω εχει μπει μονο μια φορα στο δωματιο σου λεει με μια φορα μου δωσε 1.5 και το εκτιμαει.

και τα 20 ευρω αν γλιτωσεις σημερα ειναι καλη φαση οι καιροι ειναι δυσκολοι


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Εγω με τον ποδαροδρομο καυλωνω παντως... Μπορει να μπω μεσα στο 10ο πχ και να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν θα ερθει η πουτανα
επειδη επαιρνα ματι αλλα 9 μουνια πιο πριν...
Νταξει η καθαριοτητα εχω ξαναπει πως εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει... δεν ειπαμε να ζεχνει που ελεγε ενας αλλος πως στο κρεβατι στην Κωλοκυνθους λεει αμα επεφτες θα εμενες εγκυος... αυτο οχι... Αλλα και σε στυλ Φυλης 80 να ειναι το δωματιο... η Διδυμου 8 κατω πχ... η και Χωματιανου αντε και Βεργας - Λιοσιων ... ε δεν με χαλαει... Τωρα 50αρι ουτε εγω πληρωνω... τουλαχιστον οχι στην φαση που ειμαι τωρα...
Εκτος αυτου με ενα εξτρα 10αρικακι η γκομενα καθεται τουλαχιστον αλλα 10 λεπτα μεσα μαζι σου... οποτε το 20λεπτο του στουντιο το χεις εξασφαλισει... με ενα 30αρι... και η πουτανα θα σε θυμαται και την επομενη φορα... και θα σου κανει και τα κεφια.. επειδη το λαμβανει σαν μισο μεροκαματο... ενω εχει μπει μονο μια φορα στο δωματιο σου λεει με μια φορα μου δωσε 1.5 και το εκτιμαει.

και τα 20 ευρω αν γλιτωσεις σημερα ειναι καλη φαση οι καιροι ειναι δυσκολοι

+1.000.000  :rockon:
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Ποιά Μαρία ? Η βουλγάρα ?
Χθες πρόσεξα ότι δεν ήταν στο Κασσάνδρας , μήπως κάνει και κάποιες βάρδιες εδώ ?  :think:

επειδη μαλλον εχασα επεισόδια, η μαρια η βουλγαρα εχει παει στο κασσανδρας ?
το λεω μιας και την εχω ψαξει 1-2 φορες στο Φ80 αλλα δεν την εχω δει...

επίσης ενα μελαχρινο μωρο στο Φωκ 17β με φοβερο σωμα που έβγαινε στο σαλονι με ενα φωσφοριζε πρασινο βρακακι, το θυματε κανεις ?
το οναμα της και τι ποιοτητα υπηρεσιων προσφερει !
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
επειδη μαλλον εχασα επεισόδια, η μαρια η βουλγαρα εχει παει στο κασσανδρας ?
το λεω μιας και την εχω ψαξει 1-2 φορες στο Φ80 αλλα δεν την εχω δει...

επίσης ενα μελαχρινο μωρο στο Φωκ 17β με φοβερο σωμα που έβγαινε στο σαλονι με ενα φωσφοριζε πρασινο βρακακι, το θυματε κανεις ?
το οναμα της και τι ποιοτητα υπηρεσιων προσφερει !

Ωραίο πιπινάκι με φωσφοτιζέ εσώρουχα έπαιζε συνήθως α πρωινά η Αλίνα -Παπάκι, που τώρα την βρίσκεις στο κάτω (α), αλλά σπασαρχιδο-κομοδίνο για μένα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ποιά Μαρία ? Η βουλγάρα ?
Χθες πρόσεξα ότι δεν ήταν στο Κασσάνδρας , μήπως κάνει και κάποιες βάρδιες εδώ ?  :think:

Η Μαρία από το Φ.65 κάτω (& Φ.67/92).
Απλά τώρα έχει ξανθά μαλλιά με extensions.

Δεν έχει πολλές κριτικές, αλλα΄όσες έχει είναι αρνητικότατες.

Μήπως υπάρχει καμιά πιο πρόσφατη εμπειρία από κάποιον συναγωνιστή ?  :helpplea:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
που να μη βαριοτανε κιολας...ε free?

hardocora 20 λεπτά με όλα τα κομφόρ (γλυψ ακα - στασεις κλπ.) αλλά την κυρία να διεκπεραιώνει τυπικά τα αλλάζω με 10 λεπτά της Χριστινούλας του 69
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
επειδη μαλλον εχασα επεισόδια, η μαρια η βουλγαρα εχει παει στο κασσανδρας ?
το λεω μιας και την εχω ψαξει 1-2 φορες στο Φ80 αλλα δεν την εχω δει...
Ναι. Με το όνομα Άντζη στο Κασσάνδρας 6
 

Επισκέπτης
Θα ενημερωθεί και το καθ'ύλην αρμόδιο νήμα αλλά λόγω του πρόσφατου του γεγονότος, παρατίθεται κι εδώ.
Αντρέα, Κεραμεικού 15 κάτω.Υποψήφιος πελάτης (ΥΠ) εισέρχεται στο χαμαιτυπείο και βγαίνει η  ευγενική (υποτίθεται) βαμμένη ξανθιά με καρέ μαλλί γραία τσατσά με τα χαμόγελα μέχρι τα αυτιά να τον αλιεύσει.

Τσατσά:"Είναι πολύ καλή η κοπέλα μας, θα περάσετε καλά, φιλάκια στο στόμα, φιλάκια εδώ, φιλάκια εκεί..."  φιλάκια παραπέρα...κ.τ.λ..Πριν εμφανιστεί η Αντρέα στο σαλόνι.Εν τω μεταξύ βγαίνει και η Αντρέα.

ΥΠ:"Αα...αυτή είναι...πήγα μ'αυτήν"

Τσατσά:"Πήγες μ'αυτήν;.Είναι πολύ καλή...αξίζει να πας πάλι.."  κ.ο.κ το γνωστό λογίδριο με χαρούμενη "καλοσυνάτη" χροιά φωνής για να τον πείσει να περάσει και πάλι στο δωμάτιο.

ΥΠ:"Ναι, πήγα και στα 5 λεπτά σηκώθηκε και έφυγε στα καλά του καθουμένου χωρίς να τελειώσω.Δεν είναι καλή".Μιλώντας πάντα με  κανονική ένταση φωνής.

Τσατσά-Πέσαν οι μάσκες απότομα,εκνευρισμένη και ωρυόμενη:[size=20pt]Αφού πήγες μ'αυτήν, τι θες και ξανάρχεσαι;;; ΔΡΟΜΟ!!! ΔΡΟΜΟ!!![/size]
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τσατσά-Πέσαν οι μάσκες απότομα,εκνευρισμένη και ωρυόμενη:[size=20pt]Αφού πήγες μ'αυτήν, τι θες και ξανάρχεσαι;;; ΔΡΟΜΟ!!! ΔΡΟΜΟ!!![/size]
Μερικοί άνθρωποι έχουν θράσος τελικά...
:2funny:

Δεν πάμε καλά έτσι.....
:jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θα ενημερωθεί και το καθ'ύλην αρμόδιο νήμα αλλά λόγω του πρόσφατου του γεγονότος, παρατίθεται κι εδώ.

Τσατσά-Πέσαν οι μάσκες απότομα,εκνευρισμένη και ωρυόμενη:[size=20pt]Αφού πήγες μ'αυτήν, τι θες και ξανάρχεσαι;;; ΔΡΟΜΟ!!! ΔΡΟΜΟ!!![/size]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


τι θρασος ρε συ lex80 .. για λυπηση ειναι μερικες  :idiot:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
μια συλβαννα απο μαγνησιας 1 αξιζει τιποτα?
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
ναι μελαχροινη κοντουλα με καλα στηθη.κωλο δεν προσεξα
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Να σημειώσω ότι σε θεωρώ πολύ καλό μέλος και πιστεύω ότι είναι σημαντικό που συμμετέχεις και εδώ !!!
τιμη μου που το ακουω απο εσενα...  :)
URL]]
 

Επισκέπτης
τι θρασος ρε συ lex80 .. για λυπηση ειναι μερικες  :idiot:
Για ξεχέσιμο είναι αρκετές.


μια συλβαννα απο μαγνησιας 1 αξιζει τιποτα?
Εξέτασε αν πρόκειται για την Βραζιλίζουσα Συλβάνα και ανάφερε:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom