Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (35 μέλη και 264 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τα επίπεδα καποιου μπουρδελιάρη...

Ο μπουρδελιάρης εχει πολλα επίπεδα αξιολόγησης ,ετσι διαχωρίζει την ανοτερότητα του απο τα αλλα επίπεδα...Πιατσας,μπουρδελιαρης,στουντιακιας,Και το απολυτο επιπεδο η σιτυ τουρας η μασατζίδικα...

1 Πιάτσας  ( αυτος που πάει με πουτάνες της πιάτσας,του δρομου δλδ) Χαλαει 10-20 ευρω
2 Μπουρδελιάρης ( αυτος που πάει μονο σε μπουρδελα )20-30 ευρω
3 Στουντιάκιας  ( αυτος που εχει αναβαθμιστει απο τα μπουρδέλα σε στούντιο) 50-200 ευρω
4 Σιτυ τουρας    ( Το απόλυτο επίπεδο ενως μπουρδελιάρη,γαμαει αβερτα καθε πορνοσταρ) 200 ευρω και οσο αντέχει η τσέπη του.


Επείσης υπάρχουν και παρακλάδια των επιπέδων, δηλαδη το ενδιάμεσο του στουντιάκια -σιτυ τουρά ειναι τα μασατζίδικα, 
  :rockon: :rockon: :rockon:
Και το ενδιάμεσα του μπουρδελιάρη με των σιτυ τουρα ειναι τα call γκερλς :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σωστός!

Με μια παρατήρηση ότι ο δικός μας ο PIATSAS παίζει σε αρκετά επίπεδα και όχι μόνο (ή μάλλον όχι) σε πιάτσα...  ;)

Επίσης να συμπληρώσω ότι υπάρχουν και οι ανεξάρτητοι αξιολογητές...  :cool2:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Καλα και εγω μολις διαβασα το πρωτο ο Piatsas μου ηρθε στο μυαλο σαν Nickname!  :grin:

Πάντως να προσθέσω οτι υπάρχει και υποκατηγορία του μπουρδελιάρη, αυτή του ατόμου που πάει στο Μεταξουργίο (10-15€)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ε! σε αυτή την υπο-κατηγορία είμαι εγώ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
παντως δεν ξερω γιατι αλλα το τελευταιο χρονο που εγινα απο μπουρδελακιας στουντιακιας θεωρω αδιανοητο να παω να πηδηξω σε πορδελο.ασε σου λεω ειναι μη καλομαθει κανεις...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
παντως δεν ξερω γιατι αλλα το τελευταιο χρονο που εγινα απο μπουρδελακιας στουντιακιας θεωρω αδιανοητο να παω να πηδηξω σε πορδελο.ασε σου λεω ειναι μη καλομαθει κανεις...

σε μένα συνέβη το αντίθετο. Απο τότε που δοκίμασα μπουρδελάκι και είδα ότι τις περισσότερες φορές έχω τις ίδιες οι και καλύτερες γκόμενες στο κρεβάτι με παραπλήσιες υπηρεσίες με λιγότερα λεφτά...μου φαίνεται αδιανόητο να σκάω 50άρικα σε στούντιο :humpleg:
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
κοιτα στην αρχη της στουντιακης μου ζωης χτυπαγα εμβολημα κανα μπουρδελακι αλλα δεν ενιωσα ποτε αυτο που λες οποτε το κωψα το αθλημα του μπουρδελου.απο αποψη καθαριοτητας και υπηρεσιων ειναι πιστευω πολυ μπροστα τα στουντιο.ασε που ουσιαστικα την μπουρδελοτσαρκα τη κανω μεσω ιντερνετ και γλυτωνω ποδαροδρομο.στο θεμα των χρηματων θα συμφονησω μαζι σου.50+ ειναι πολλα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
κοιτα στην αρχη της στουντιακης μου ζωης χτυπαγα εμβολημα κανα μπουρδελακι αλλα δεν ενιωσα ποτε αυτο που λες οποτε το κωψα το αθλημα του μπουρδελου.απο αποψη καθαριοτητας και υπηρεσιων ειναι πιστευω πολυ μπροστα τα στουντιο.ασε που ουσιαστικα την μπουρδελοτσαρκα τη κανω μεσω ιντερνετ και γλυτωνω ποδαροδρομο.στο θεμα των χρηματων θα συμφονησω μαζι σου.50+ ειναι πολλα

καλά σίγουρα..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κοιτα στην αρχη της στουντιακης μου ζωης χτυπαγα εμβολημα κανα μπουρδελακι αλλα δεν ενιωσα ποτε αυτο που λες οποτε το κωψα το αθλημα του μπουρδελου.απο αποψη καθαριοτητας και υπηρεσιων ειναι πιστευω πολυ μπροστα τα στουντιο.ασε που ουσιαστικα την μπουρδελοτσαρκα τη κανω μεσω ιντερνετ και γλυτωνω ποδαροδρομο.στο θεμα των χρηματων θα συμφονησω μαζι σου.50+ ειναι πολλα

Εγω με τον ποδαροδρομο καυλωνω παντως... Μπορει να μπω μεσα στο 10ο πχ και να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν θα ερθει η πουτανα
επειδη επαιρνα ματι αλλα 9 μουνια πιο πριν...
Νταξει η καθαριοτητα εχω ξαναπει πως εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει... δεν ειπαμε να ζεχνει που ελεγε ενας αλλος πως στο κρεβατι στην Κωλοκυνθους λεει αμα επεφτες θα εμενες εγκυος... αυτο οχι... Αλλα και σε στυλ Φυλης 80 να ειναι το δωματιο... η Διδυμου 8 κατω πχ... η και Χωματιανου αντε και Βεργας - Λιοσιων ... ε δεν με χαλαει... Τωρα 50αρι ουτε εγω πληρωνω... τουλαχιστον οχι στην φαση που ειμαι τωρα...
Εκτος αυτου με ενα εξτρα 10αρικακι η γκομενα καθεται τουλαχιστον αλλα 10 λεπτα μεσα μαζι σου... οποτε το 20λεπτο του στουντιο το χεις εξασφαλισει... με ενα 30αρι... και η πουτανα θα σε θυμαται και την επομενη φορα... και θα σου κανει και τα κεφια.. επειδη το λαμβανει σαν μισο μεροκαματο... ενω εχει μπει μονο μια φορα στο δωματιο σου λεει με μια φορα μου δωσε 1.5 και το εκτιμαει.

και τα 20 ευρω αν γλιτωσεις σημερα ειναι καλη φαση οι καιροι ειναι δυσκολοι
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
δυστηχως βεργας και δυδυμου ειναι η εξερεση στο κανονα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
τυπε για 20-25 λεπτα ειναι φοβερη φαση δικιε μου....
εδω αλλες σε ξεπετανε στο 5λεπτο - 10λεπτο

Φίλε είναι όντως φοβερή φάση και για 10-15 λεπτά - άλλο αν δεν τα βρίσκω με την κυρία. Και δεν μ'αφηνε με το πουλί στο χέρι θα τελείωνα πάση θυσία. Εχει αρχές το κορίτσι.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Εγω με τον ποδαροδρομο καυλωνω παντως... Μπορει να μπω μεσα στο 10ο πχ και να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν θα ερθει η πουτανα
επειδη επαιρνα ματι αλλα 9 μουνια πιο πριν...
Νταξει η καθαριοτητα εχω ξαναπει πως εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει... δεν ειπαμε να ζεχνει που ελεγε ενας αλλος πως στο κρεβατι στην Κωλοκυνθους λεει αμα επεφτες θα εμενες εγκυος... αυτο οχι... Αλλα και σε στυλ Φυλης 80 να ειναι το δωματιο... η Διδυμου 8 κατω πχ... η και Χωματιανου αντε και Βεργας - Λιοσιων ... ε δεν με χαλαει... Τωρα 50αρι ουτε εγω πληρωνω... τουλαχιστον οχι στην φαση που ειμαι τωρα...
Εκτος αυτου με ενα εξτρα 10αρικακι η γκομενα καθεται τουλαχιστον αλλα 10 λεπτα μεσα μαζι σου... οποτε το 20λεπτο του στουντιο το χεις εξασφαλισει... με ενα 30αρι... και η πουτανα θα σε θυμαται και την επομενη φορα... και θα σου κανει και τα κεφια.. επειδη το λαμβανει σαν μισο μεροκαματο... ενω εχει μπει μονο μια φορα στο δωματιο σου λεει με μια φορα μου δωσε 1.5 και το εκτιμαει.

και τα 20 ευρω αν γλιτωσεις σημερα ειναι καλη φαση οι καιροι ειναι δυσκολοι



φιλε συμφωνω απολυτα. :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Χτες απόγευμα υπό το κράτος των Πάκιδων:

Φωκ. 24: Μια γυφτο-Ρουμάνα κοντή καλλίγραμμη, αλλά άγουρη & μέτρια.
Φωκ. 22: Κάτω Ιρις - Πάνω 2 μπαζάκια
Φωκ. 25: Κάτω μια καλλίγραμμη με μακριά μαύρα μαλλιά, βουκολική φάτσα, έπαιζε πρωινά στα Φ.84α/β.  
        Πάνω 2 κοπέλες η Νέλλη του Φ.67 & η Αδριάννα του Φωκ. 22
Φωκ. 19: Η Τζούλια - Σαμπουτζάκη
Φωκ. 17: κάτω Αλίνα το παπάκι

Φυλ. 80: Η Μαρια με το φουλ
Φυλ. 59: Πάνω η Σακίρα
        Κάτω Μία αδιάφορη
Φυλ. 56: Πάνω Αλίνα "στο μουνί της"
        κάτω άλλη μια αδιάφορη
Φυλ. 67: Η Ροξάνη
Φυλ. 69: κάτω η νεα-Μπιάνκα
Φυλ. 71: Πάνω η Αλεξάνδρα
        Κάτω η Άννα
Φυλ. 84: Κάτω Μία αδιάφορη
Φυλ. 86: Κάτω η Αλέξια
Φυλ. 92: Η Ιωάννα με το φουλ της
Μ. Πρ. 16: Υπ. μια καινούργια, με καρέ καστανό μαλλί, σώμα αχλάδι, μέτρια
          Άνω 2 μπαζάκια παρακαλάγανε κάτι Πάκια για σεξ . . . . . .
Φυλ. 134: Πάνω μια επεισοδιακή φάτσα με καλούτσικο σωματάκι
         Ισ. μια Μαρία, καλλίγραμμη, χαμογελαστή
         Υπ. η Πάολα το κοντοπουτανοπιπινάκι. Κρίμα που είναι κομοδίνο, αλλά & δουλεύει στο μαγαζί όπου οι Πάκιδες έχουν κάρτα μέλους!
Φυλ. 136: η κακο/στραβο-μούτσουνη Μαριάννα με τα κανόνια της.

Μαγν. 11: Η Συλβάνα.

Τίποτα το σοβαρό στην περιοχή, πολλοί αλλοδαποί, πολύ ζέστη & κανένα κλιματιστικό ανοικτό.
Ιδρωμένος & αγάμητος απήλθα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
1.Χτες απόγευμα υπό το κράτος των Πάκιδων:
....
2.Ιδρωμένος & αγάμητος απήλθα.

1. Ευχαριστουμε για την ενημερωση δικιε μου  :rockon:
2. δεν πειραζει κρατα δυναμεις... ερχεται σαββατοκυριακο φλογισμενο  :cum: :cum: :cum:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι...μια ξανθια ειναι,το "φουλ" ειναι σχετικο...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ποιά Μαρία ? Η βουλγάρα ?
Χθες πρόσεξα ότι δεν ήταν στο Κασσάνδρας , μήπως κάνει και κάποιες βάρδιες εδώ ?  :think:

μην βλεπεις τι λεει το προγραμμα

πολλες φορες φορες που λεει οτι ειναι η λιζα
ειναι και η μαρια μαζι στο μαγαζι

και το αναποδο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γυρω στις 18.00 ολα τα ντελα κλειστα σε Φυλης κ Λιοσιων :police:
Πιθανοτατα κ τωρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom