Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα Αννα.Η ρωσιδουλα ηρθε?Σημερα δουλευει?Φωτογραφια της εχεις ανεβασει στο site?
 

bab12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου AnnaK.τελικα ειχες δικιο για την τονια.οχι μονο ακολουθει πιστα το προγρμμα ειναι και υπομονετικη.λειτουργει οπως οι παλλιες.δεν στο παιζει μην πιανεις εδω μην πιανεις εκει.με εκανε να νιωσω εραστης και οχι πελατης.εχω παει με πολλες τρανς(ειναι το βιτσιο μου).ειναι σουπερ.μπραβο σου.πολυ σωστη επιλογη.ακομα καυλωμενος ειμαι.απο οτι διαβασα μονο παρασκευη δουλευει.και εμεις που την γουσταρουμε πρεπει να περιμενουμε μια εβδομαδα;τα χριστουγεννα θα δουλευει;
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ..!!!!!!!!  Η ΡΩΣΙΔΑ ΜΑΠΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ.!!!!!!!!!!!ΑΓΓΟΥΡΙ..!!!!!!!!  Η ΤΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΙΤΗ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΑΛΙΚΗ . ΟΜΟΡΦΗ... :tits2:
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Εχεις δικιο σ' αυτο που λες αλλα... προς αποφυγη παρεξηγησεων το λεω!Η γνωση και η γνωμη του καθενος βοηθαει να γινομαστε καλυτεροι....η αγνοια σε ''σκοτωνει''.
 

typeR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
εχω ξαναπαει στο studio αυτο παλιοτερα. ο χωρος ειναι απαιχτος ετσι κι αλλιως. οι αλλαγες αυτες μου κινησαν το ενδιαφερον και πηγα την κυρισκη να δοκιμασω την περιβοητη μπαρμπι. πολυ ομορφη ρε φιλαρακια. πολυ ομορφη. απιθανο σωμα κι ενα κωλαρακι ολα τα λεφτα. δεν το μετανοιωσα στιγμη. Αννουλα..παντα τετοια.
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
εχω ξαναπαει στο studio αυτο παλιοτερα. ο χωρος ειναι απαιχτος ετσι κι αλλιως. οι αλλαγες αυτες μου κινησαν το ενδιαφερον και πηγα την κυρισκη να δοκιμασω την περιβοητη μπαρμπι. πολυ ομορφη ρε φιλαρακια. πολυ ομορφη. απιθανο σωμα κι ενα κωλαρακι ολα τα λεφτα. δεν το μετανοιωσα στιγμη. Αννουλα..παντα τετοια.

ρε ψάρακες όλοι με 3 και 4 post μιλάτε για την μπάρμπι?
την πουστάρα που τον ήθελε και σιγά σιγά στο κώλο πηγάδι?
κοροιδεύετε και δίνετε λάθοσ πληροφορίες? :jerking: :jerking:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
912
Like
123
Πόντοι
6
ρε ψάρακες όλοι με 3 και 4 post μιλάτε για την μπάρμπι?
την πουστάρα που τον ήθελε και σιγά σιγά στο κώλο πηγάδι?
κοροιδεύετε και δίνετε λάθοσ πληροφορίες? :jerking: :jerking:
δηλαδη ποια ειναι η γνωμη σου για τη ΜΠαρμπι?Δεν εχω παει αλλα το σκεφτομαι.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΟΙ ΨΑΡΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ...ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟ-ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ. ΕΣΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΔΑΣ ΚΑΤΣΙΚΕΣ...ΖΩΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ.!!!! Η ΚΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ...ΑΠ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ..!!!!!!!!! 
 

typeR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε δεν καταλαβαινω τι ζορι τραβας με το συγκεκριμενο τρανς. εσυ δεν περασες καλα μαζι του  εγω περασα τελεια. Δεν μπορω να πω τη γνωμη μου κι εσυ μπορεις?
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ΟΙ ΨΑΡΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ...ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟ-ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ. ΕΣΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΔΑΣ ΚΑΤΣΙΚΕΣ...ΖΩΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ.!!!! Η ΚΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ...ΑΠ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ..!!!!!!!!! 

εγώ κορίτσι μου είμαι από το Μαρκόπουλο και εδώ δεν έχουμε κατσίκες. και εσύ τι είσαι δικηγόρος? η νομίζεις ότι σου ανήκει το thread? to thread ανήκει στο bourdela.tv.
αντε να μην σε  :s&m_3:
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ gamao_kai_derno μας εχεις πριξει με την μπαρμπι!!!!  :headbang:
παρτο χαμπαρι στον πουτσο μας αν δεν γαμιεται καλα....
μας το ειπες....  :jerking:

μπας και σου ξεκολιασε το κολαρακι και γουσταρες  :fuck1: :fuck1:
και στινεις θεμα για να μην εχει κοσμο οταν πηγαινεις
να σου γαμαει την σουφρα η μπαρμι????????  :idiot:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
AnnaK να σε ρωτήσω κάτι που το έχω απορία; Μήν το πάρεις ειρωνικά, αλλα οι κοπέλες Τραβεστί που έχουν ενεργητικό πρόγραμμα, πως την παλευουν στην βάρδυα. Δηλαδή αν έχει πέντε-έξι πελάτες που θέλουν να είναι παθητικοί και δεν της κάνει κού-κου τι γίνεται; Αν κάποιος πελάτης μπεί στο δωμάτιο και η κοπέλα δεν μπορεί να ανταπεξέλθει τι γίνεται τότε;
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Ρε συ gamao_kai_derno μας εχεις πριξει με την μπαρμπι!!!!  :headbang:
παρτο χαμπαρι στον πουτσο μας αν δεν γαμιεται καλα....
μας το ειπες....  :jerking:

μπας και σου ξεκολιασε το κολαρακι και γουσταρες  :fuck1: :fuck1:
και στινεις θεμα για να μην εχει κοσμο οταν πηγαινεις
να σου γαμαει την σουφρα η μπαρμι????????  :idiot:

το δικό σου έχω περάσει :knockinb:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΡΕ ΦΟΡΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!..... ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
AnnaK να σε ρωτήσω κάτι που το έχω απορία; Μήν το πάρεις ειρωνικά, αλλα οι κοπέλες Τραβεστί που έχουν ενεργητικό πρόγραμμα, πως την παλευουν στην βάρδυα. Δηλαδή αν έχει πέντε-έξι πελάτες που θέλουν να είναι παθητικοί και δεν της κάνει κού-κου τι γίνεται; Αν κάποιος πελάτης μπεί στο δωμάτιο και η κοπέλα δεν μπορεί να ανταπεξέλθει τι γίνεται τότε;
Μαααα....
:think:Υπάρχουν και οι βομβητές!!! ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!! ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ...ΛΟΓΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ..!!! ΚΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ....Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕ...!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!! ΦΙΛΑΚΙΑ.... :tits2:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΚΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ....Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕ...!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!! ΦΙΛΑΚΙΑ.... :tits2:
Καλησπερα κουκλα
πολυ καλα το λες, οχι μονο μας γαμησε αυτος αλλα μας κατασκεσισε  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!! ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ...ΛΟΓΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ..!!! ΚΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ....Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕ...!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!! ΦΙΛΑΚΙΑ.... :tits2:
Καλό!
Μην λέμε όμως στα μισά ο πούστης ο χρόνος μας την έφερε!!!  ;)

Και μην βάζεις ιδέες σε ορισμένους γιατι ίσως ακούσεις να λένε μερικοί  αααααχ καλέ είμαι το 2010 κάνε εσύ το 2009..... :2funny:
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
το δικό σου έχω περάσει :knockinb:
χαχαχαχα χαχαχαχα
παρε μου ενα τσιμπουκι ρε καραγκιοζακο οπως κανεις και στην μπαρμπι
χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχα
ακου εκει gamao_kai_derno μαλλον να σε γαμαω και να σε δερνω καυλαντιζεις!!!!!!
χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχαχα
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom