Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!!! λοιπον , το σαββατο το βραδυ σκαει μυτη η ρωσιδα τραβεστι...που σασ ελεγα.!!! τουλαχιστον δοκιμαστικα...!!!!!!!!!!!!!...<3
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.915
Κριτικές
47
Like
17.681
Πόντοι
7.135
Αντε να την δούμε.....
 

sandro1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ? :knockinb:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!!! λοιπον , το σαββατο το βραδυ σκαει μυτη η ρωσιδα τραβεστι...που σασ ελεγα.!!! τουλαχιστον δοκιμαστικα...!!!!!!!!!!!!!...<3
Xoxo!!!
:think:Μάλλον θάθελες να πείς Αννούλα πως σκάει πύραυλο σκούντ η εν λόγω Ρωσίς!!!  :fuck1:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ..!!!  ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6  SANDRO...........<3
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεφτηκα κι εγω με τη σειρα μου την Μπαρμπι για την οποια εχει γινει τοσος λογος τις τελευταιες μερες. Δεν θα σας κουρασω με λεπτομερειες του τυπου την γαμησα ετσι, την εστησα αλλιως, τις οποιες τις θεωρω ανουσιες και δεν με βοηθησαν και ποτε οταν τις διαβασα απο αλλους. Αυτα που μπορω να μοιραστω με την παρεα ειναι πως α) προκειται για συλλεκτικο κομματι πολυ υψηλων προδιαγραφων, η γκομενα εν ολιγοις εχει την εμφανιση μοντελου που αν ηταν εκ γενετης γυναικα θα χτυπαγε τρελα κασε β) σε καμια περιπτωση δεν προκειται για το κλασικο τραβελι που γαμας στη Λιοσιων με εικοσι ευρω γ) εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημενος απο την συμπεριφορα της μεσα στο δωματιο και δ) απο την κουβεντουλα που καναμε στο δωματιο μπορω να πω οτι με κερδισε και με εβαλε σε πολλες σκεψεις για τα ασχημα σχολια που διαβασα ως προς το προσωπο της και απο που μπορει να προερχονται. Το σιγουρο ειναι οτι θα την ξανατιμησω αμεσα, αφου και ο χωρος του στουντιο της Αννας ειναι ακρως φιλοξενος  :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!!! λοιπον , το σαββατο το βραδυ σκαει μυτη η ρωσιδα τραβεστι...που σασ ελεγα.!!! τουλαχιστον δοκιμαστικα...!!!!!!!!!!!!!...<3

καλημέρα. Αν ας πούμε οτι η κοπέλα δεν κάνει για το μαγαζί θα την ξαναστήλεις στην Ρωσσία ή εδώ την βρίκες; :)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!! βασικα πρεπει να ξερετε οτι οι κοπελεσ που δουλευουν εδω...ειναι ΑΥΤΟΝΟΜΕΣ. δεν συννενοουμε με κανεναν αλλο .εκτος απο τις ιδιες. ειναι θεμα αρχης μου.!!! οποτε απανταω στην ερωτηση σου...,αν δεν παει καλα εδω..ας ψαχτει αλλου. δεν την εφερα εγω εδω..!!!!!!!!!!  VALVERDE... ΒΑΣΙΚΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΞΑΝΑΘΙΓΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΡΙΤΙΚΩΝ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ (ΜΠΑΡΜΠΙ) ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Σ ΑΥΤΗΝ. !!! ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ.!!! ΜΗΝ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ.
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
θελω να τιμησω την μπαρμπι ομως το κακο ειναι οτι θα εχει πολυ κοσμο ρε γαμωτο...
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!! βασικα πρεπει να ξερετε οτι οι κοπελεσ που δουλευουν εδω...ειναι ΑΥΤΟΝΟΜΕΣ. δεν συννενοουμε με κανεναν αλλο .εκτος απο τις ιδιες. ειναι θεμα αρχης μου.!!! οποτε απανταω στην ερωτηση σου...,αν δεν παει καλα εδω..ας ψαχτει αλλου. δεν την εφερα εγω εδω..!!!!!!!!!!   VALVERDE... ΒΑΣΙΚΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΞΑΝΑΘΙΓΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΡΙΤΙΚΩΝ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ (ΜΠΑΡΜΠΙ) ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Σ ΑΥΤΗΝ. !!! ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ.!!! ΜΗΝ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ.
Μην ξεχνας οτι η καθε κοπελα εδω και σε ολα τα μαγαζια ....δεν ειναι αυτονομη..!!!! πιστευω οτι η τονια τα αξιζει τα λεφτα της γιατι το κανει πιστα ολο το προγραμμα.!!! η μπαρμπι ειναι μονο παθητικη.!!! δεν ξερω τι αλλο μπορω να σου πω γι αυτο. το σκεφτηκα πολυ με τις τιμες ,παντα σε συννενοηση με τις ενδιαφερομενες  και καταληξαμε εκει.!!!!      μαλλον αλλαζουν γρηγορα τα πραγματα
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΟΚ...ΞΑΝΘΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ. ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ....
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
ΟΚ...ΞΑΝΘΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ. ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ....
μονο περι "αυτονομιας", χωρις να θελω να πω κατι,καλο βραδυ.
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια περα απο ολα το μαγαζι ειναι σουπερ,πεντακαθαρο και τηπουνται οτι συμφωνουνται.Τωρα το τι πιστευει ο καθενας να παει να το διαπιστωσει μονοσ του και να μην κακολογει το μαγαζι ετσι.Καλησπερα μπεμπα!!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Kalhspera papa.!!!!!!!!!!δεν νομιζω λεγοντας την αποψη του καποιος να κακολογει το μαγαζι. Εγω θελω να ακουω το καθε παραπονο...!!! μονο ετσι ετσι διορθωνονται καποια πραγματα...<3
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
και ετσι ταιριαζει με το στουντιο
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αννούλα μας, το ρωσιδάκι άρχισε;
Φωτογραφίες της στο σαιτ του σπιτιού δεν βλέπουμε...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ? ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΡΕ ΑΛΜΑ..!!!!!!  ( ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ASBETTE..)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom