Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ήδη πέρασε σε τρίτο πρόσωπο...
που στο διαολο βρηκες τριτο προσωπο γιατι εγω ολο πρωτο και δευτερο ενικο και πληθυντικο βλεπω???
υπαρχει καπου 1 σε τριτο προσωπο για υπογραμισε το σε παρακαλω ψιχαλισμενε
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε φίλε γράφεις λες και έχεις πολεμήσει στην Καταιγίδα της Ερήμου 1&2!!Η στον 100ετή πόλεμο !Ελεος 20 σελίδες !!!!Ελεος ,λες και μόνο εσύ πήγες φαντάρος!!!!!!Κούλαρε!!

Είναι το μισό του 80%.

Το άλλο μισό λάκισε...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
που στο διαολο βρηκες τριτο προσωπο γιατι εγω ολο πρωτο και δευτερο ενικο και πληθυντικο βλεπω???
υπαρχει καπου 1 σε τριτο προσωπο για υπογραμισε το σε παρακαλω ψιχαλισμενε

Μπλοφάρω. Σε εξουθενώνω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μπλοφάρω. Σε εξουθενώνω...
τα αρχιδια μου κλανεις, με το τρολαρισμα απλα επιβεβαιώνεις την πουστια του χαρακτηρα σου.
2 μερες σε ρωταγα μεχρι να πεις τελικα ευθεως ότι δεν υπηρέτησες θητεια.
ολο κρύψιμο κοτουλα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε φίλε γράφεις λες και έχεις πολεμήσει στην Καταιγίδα της Ερήμου 1&2!!Η στον 100ετή πόλεμο !Ελεος 20 σελίδες !!!!Ελεος ,λες και μόνο εσύ πήγες φαντάρος!!!!!!Κούλαρε!!

Εκτός από τους αυθεντικούς και γιαλαντζί γιωτάδες

φαίνεται υπάρχουν και θητείες ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ!!!

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τα αρχιδια μου κλανεις, με το τρολαρισμα απλα επιβεβαιώνεις την πουστια του χαρακτηρα σου.
2 μερες σε ρωταγα μεχρι να πεις τελικα ευθεως ότι δεν υπηρέτησες θητεια.
ολο κρύψιμο κοτουλα.

Από τόσα που μου φόρτωσε...στο τέλος με είπε τρολ.

Αυτό πάει πολύ!

 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Το νήμα έχει φύγει εκτός θέματος
Όλοι οι αδικημένοι από το κράτος που για μια ελπίδα στο όνειρο να διοριστούν στο δημόσιο υπηρέτησαν ευλαβικά για το Ι1 αλλά το όνειρο τους δεν πραγματοποιήθηκε και έμειναν στον άσσο βγάζουν εδώ την χολή τους
Τι να γίνει δε μπορεί να γίνουμε όλοι σκουπιδιάρηδες κάποιοι πρέπει να δουλέψουν και στο Σκλαβενίτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εκτός από τους αυθεντικούς και γιαλαντζί γιωτάδες

φαίνεται υπάρχουν και θητείες ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ!!!
δεν υπαρχει τιποτα γιαλαντζι στην θητεια μου.
ότι αναλογουσε και μου λεγανε το εκανα.
αν ημουν το 1950 θα περναγα περισσοτερα.
τωρα κανουν 3 μηνες λιγοτερο.

εσυ εισαι ο γιαλαντζι αντρας που το επεξες τρελιτσα για να μην κανεις ότι σου αναλογουσε

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το νήμα έχει φύγει εκτός θέματος
Όλοι οι αδικημένοι από το κράτος που για μια ελπίδα στο όνειρο να διοριστούν στο δημόσιο υπηρέτησαν ευλαβικά για το Ι1 αλλά το όνειρο τους δεν πραγματοποιήθηκε και έμειναν στον άσσο βγάζουν εδώ την χολή τους
Τι να γίνει δε μπορεί να γίνουμε όλοι σκουπιδιάρηδες κάποιοι πρέπει να δουλέψουν και στο Σκλαβενίτη

Εσείς κάνετε την περίληψη ή μιλάτε για όλους;

με το ζόρι όλοι Ι1; όχι δα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το νήμα έχει φύγει εκτός θέματος
Όλοι οι αδικημένοι από το κράτος που για μια ελπίδα στο όνειρο να διοριστούν στο δημόσιο υπηρέτησαν ευλαβικά για το Ι1 αλλά το όνειρο τους δεν πραγματοποιήθηκε και έμειναν στον άσσο βγάζουν εδώ την χολή τους
Τι να γίνει δε μπορεί να γίνουμε όλοι σκουπιδιάρηδες κάποιοι πρέπει να δουλέψουν και στο Σκλαβενίτη
που το ειδες αυτό?
υπηρετησα κανονικα ασχετα αν θα διοριζομουν όπως εκαναν ολοι στην οικογενεια και οι περισσοτεροι ελληνες πλην λαζοποουλου, τντν60, ρουβα κλπ.

τελικα διοριστικα μετα από 7 χρονια στο δημοσιο ασχετα και δεν επαιξε κανενα ρολο η θητεια μου.

παρεπιμπτοντως δεν ημουν ι1, ειχα αρκετη μυωπια και ημουν ενοπλος αλλα ι2, αλλα δεν διαμαρτυρηθηκα όταν πηγα εναμιση μηνα σπαρτη ενώ αλλοι ηταν σε στρατιωτικα νοσοκομεια για ειδικοτητα όπως θα επρεπε να ημουν και εγω γιατι λογω μυωπιας δεν ημουν για οδηγος και το ηξεραν από την αρχη.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
δεν υπαρχει τιποτα γιαλαντζι στην θητεια μου.
ότι αναλογουσε και μου λεγανε το εκανα.
αν ημουν το 1950 θα περναγα περισσοτερα.
τωρα κανουν 3 μηνες λιγοτερο.

Απολογείται πλέον...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καταλαβες λουφαδόρε τντ60
ΑΑΑΑΑΑΝ εισαι αντρας δεν σε πειραζει να εισαι στην σπαρτη αντι στο σπιτακι σου στο 424 στην θεσσαλονικη.

εσυ βεβαια και το ότι θα κρατούσες οπλο παραηταν βαρυ για τον ανδρισμο σου
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
που το ειδες αυτό?
υπηρετησα κανονικα ασχετα αν θα διοριζομουν όπως εκαναν ολοι στην οικογενεια και οι περισσοτεροι ελληνες πλην λαζοποουλου, τντν60, ρουβα κλπ.

τελικα διοριστικα μετα από 7 χρονια στο δημοσιο ασχετα και δεν επαιξε κανενα ρολο η θητεια μου.

παρεπιμπτοντως δεν ημουν ι1, ειχα αρκετη μυωπια και ημουν ενοπλος αλλα ι2, αλλα δεν διαμαρτυρηθηκα όταν πηγα εναμιση μηνα σπαρτη ενώ αλλοι ηταν σε στρατιωτικα νοσοκομεια για ειδικοτητα όπως θα επρεπε να ημουν και εγω γιατι λογω μυωπιας δεν ημουν για οδηγος και το ηξεραν από την αρχη.

Ε, πες το ότι είσαι δ.υπάλληλος!

Λέω κι εγώ...

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και μην τα πολυδειχνεις τετοια βιντεο και εχουμε και αλλους τντ να το παιζουν τρελιτσα να μην υδρωσει το κωλαρακι τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom