Νέα

Η επιστολή μιας πρώην ιερόδουλης προς τους πελάτες της ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Για πουτάνα στην ψυχή κάνει αλλα για πουτάνα αληθινή δεν κάνει ούτε με σφαίρες.....

Οποια ακούσετε να λέει "αρχιδιες" του τύπου το κάνω για το παιδί μου και για την φουκαριάρα την μάνα μου μακριά.....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εννοείς μάλλον ότι είχες καταμαλακισθεί, ΑΜΕΣΩΣ μόλις έγραψα για την πρώτη μας συνάντηση και συνέχιζες βέβαια με κάθε ευκαιρία, πολύ πριν αρχίσω να την κράζω.
Τώρα που το σκέφτομαι εσύ έδειχνες να "πάσχεις" τότε, όχι εγώ. :P

καλα καλα whatever helps you sleep. ειπαμε ανιατη ασθενεια
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τύπε πραγματικά του είχες ζαλίσει τα αρχίδια του ανθρώπου. παραφύλαγες σα γύπας και μόλις εμφανιζόταν, του την έλεγες.
τώρα έχεις βάλει στο μάτι τη Νικολ, συγνώμη τον περουκάκια. καλά η φωτογραφία ήταν όλα τα λεφτά.
Με έπιασε τέτοιο νευρικό γέλιο, ρε τύπε....

του γκουρου τα προλαβες τα ξεμπροστιασματα πριν τα σβησει στη ναγια? τυπε ειμαι σκληρος αλλα δικαιος. ειμαι η δικαιοσυνη που δεν ειναι τυφλη αλλα εχει το ματι γαριδα και δεν κραταει ζυγαρια αλλα χατζαρα που περνει σκαλπ
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
του γκουρου τα προλαβες τα ξεμπροστιασματα πριν τα σβησει στη ναγια? τυπε ειμαι σκληρος αλλα δικαιος. ειμαι η δικαιοσυνη που δεν ειναι τυφλη αλλα εχει το ματι γαριδα και δεν κραταει ζυγαρια αλλα χατζαρα που περνει σκαλπ

ναι τύπε το διάβασα. σε επιβεβαίωσε, το έσβησε με την μια
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
τύπε πραγματικά του είχες ζαλίσει τα αρχίδια του ανθρώπου. παραφύλαγες σα γύπας και μόλις εμφανιζόταν, του την έλεγες.
τώρα έχεις βάλει στο μάτι τη Νικολ, συγνώμη τον περουκάκια. καλά η φωτογραφία ήταν όλα τα λεφτά.
Με έπιασε τέτοιο νευρικό γέλιο, ρε τύπε....

Για πες τύπε γιατί με τα πολιτικά θρεντς τα χάνω αυτά.
Παίζει αίσθημα του Έκτορα με το Νικολάκη; :)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Για πες τύπε γιατί με τα πολιτικά θρεντς τα χάνω αυτά.
Παίζει αίσθημα του Έκτορα με το Νικολάκη; :)
ποσταρε φωτο μπουλντογκ με καροτι περουκα που διπλωσαμε ολοι τυπε
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είναι περιττό να πω ότι αυτός που έγραψε για μένα ότι πιστεύω πως οι πουτάνες χύνουν μαζί μου λέει μαλακίες.  :jerking:

Το λάθος που κάνει αυτή και οι άλλες φεμινίστριες είναι ότι δεν μπορούν να αντιληφθούν την πορνεία ως λειτούργημα. Οι πουτάνες που το καταλαβαίνουν αυτό είναι και οι καλύτερες. Εγώ στο μήνυμα που της έστειλα της έγραψα ότι θα πρέπει να νιώθει περήφανη που υπήρξε πόρνη και ότι για πολλούς άντρες αυτό που έκανε ήταν πολύ σημαντικό. Τα υπόλοιπα πιστεύω είναι ανούσια. Για έναν πραγματικό μπουρδελιάρη δεν έχει καμία σημασία αν η πουτάνα χύνει ή αν τον αγαπά. Ο γνήσιος μοναχικός μπουρδελιάρης αγαπά την πουτάνα επειδή του ανοίγει τα πόδια της για λίγα ευρώ και αυτό - από μόνο του - για έναν μοναχικό τύπο είναι άκρως συγκινητικό.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Για πες τύπε γιατί με τα πολιτικά θρεντς τα χάνω αυτά.
Παίζει αίσθημα του Έκτορα με το Νικολάκη; :)

έλα μωρέ δεν τον ξέρεις τον Έκτορα; Είναι κυκλοθυμικός. εκεί που υποστήριξε την Νικολ που ένας μαλάκας πήγε και την χτύπησε, τρώει ανάστροφη εγκεφαλική λειτουργία και της είπε το γαμάτο 'ρε νικολάκη δεν γίνεσαι γυναίκα με μια περούκα' και ποστάρει και μια φωτό με ένα σκύλο που φόραγε κόκκινη περούκα, τρελό γέλιο σου λέω. Απο τότε περουκάκια τον ανεβάζει, περουκάκια τον κατεβάζει. Έκτορας θεός.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
article-2220837-1599ADDD000005DC-171_306x423.jpg
:grin:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ κάθε φορά που την βλέπω και την συνδυάζω με την φράση 'ρε συ νίκο δεν γίνεσαι γυναίκα με μια περούκα' με πιάνει νευρικό γέλιο
το πιο πετυχημένο ποστάρισμα του Έκτορα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
έλα μωρέ δεν τον ξέρεις τον Έκτορα; Είναι κυκλοθυμικός. εκεί που υποστήριξε την Νικολ που ένας μαλάκας πήγε και την χτύπησε, τρώει ανάστροφη εγκεφαλική λειτουργία και της είπε το γαμάτο 'ρε νικολάκη δεν γίνεσαι γυναίκα με μια περούκα' και ποστάρει και μια φωτό με ένα σκύλο που φόραγε κόκκινη περούκα, τρελό γέλιο σου λέω. Απο τότε περουκάκια τον ανεβάζει, περουκάκια τον κατεβάζει. Έκτορας θεός.

ακριβως απο πανω ειχε βαλει τη δικη του φωτο με κοκκινη περουκα δεν τα λες καλα. ασε που ελεγε οτι ζηταει καποτα για να μην γκαστρωθει. εκει εκτοξευτηκα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παρεμπιπτόντως η Εύα όντως δεν έχυνε, τουλάχιστον μ' εμένα, νομίζω όμως ότι γενικά το είχε πρόβλημα γι αυτό και της άρεσαν κάτι ακραία, όπως χαστούκια, πνιξίματα, καψίματα και τέτοια, υποθέτω για να νιώθει κάτι.

Αλλά όποιος έχει πάρει τη Βανέσσσα τη Ρουμάνα και δεν του έχει χύσει συγγνώμην αλλά να το κοιτάξει, διότι δεν πρόκειται να του χύσει καμιά τότε! :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ακριβως απο πανω ειχε βαλει τη δικη του φωτο με κοκκινη περουκα δεν τα λες καλα. ασε που ελεγε οτι ζηταει καποτα για να μην γκαστρωθει. εκει εκτοξευτηκα
Αφου και τον κωλο του τον λεει "κωλομουνάκι" ρε τύπε, εχει μπει στο τριπακι να θεωρει τον εαυτο του κανονικη γυναικα. Καπως πρεπει να λεγεται αυτο στην ψυχολογια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Παρεμπιπτόντως η Εύα όντως δεν έχυνε, τουλάχιστον μ' εμένα, νομίζω όμως ότι γενικά το είχε πρόβλημα γι αυτό και της άρεσαν κάτι ακραία, όπως χαστούκια, πνιξίματα, καψίματα και τέτοια, υποθέτω για να νιώθει κάτι.

Αλλά όποιος έχει πάρει τη Βανέσσσα τη Ρουμάνα και δεν του έχευ χύσει συγγνώμην αλλά να το κοιτάξει, διότι δεν πρόκειται να του χύσει καμιά τότε! :)
....καψιματα...??????? :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Παρεμπιπτόντως η Εύα όντως δεν έχυνε, τουλάχιστον μ' εμένα, νομίζω όμως ότι γενικά το είχε πρόβλημα γι αυτό και της άρεσαν κάτι ακραία, όπως χαστούκια, πνιξίματα, καψίματα και τέτοια, υποθέτω για να νιώθει κάτι.

Αλλά όποιος έχει πάρει τη Βανέσσσα τη Ρουμάνα και δεν του έχευ χύσει συγγνώμην αλλά να το κοιτάξει, διότι δεν πρόκειται να του χύσει καμιά τότε! :)

ξεφυγαμε απο τα ξευτιλικια σου τι θες τωρα. να ξεχυθω? ασε μας
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Πρώτον εγώ προσωπικά δεν είχα καν ποστάρει πριν τα δικά σος ποστς, οπότε "ενόχλησή" ΜΟΥ δεν υπήρχε.
Δεύτερον το να μην χύνει μια πουτάνα μπουρδέλου το θεωρώ αυτονόητο, το να μην χύνει μια πουτάνα γενικώς συχνό και τέλος το να μην χύνει μια γυναίκα γενικώς ενδεχόμενο. Οπότε καθόλου δεν με ενόχλησε το ότι δεν έχυνε, τους μαλάκες που την γαμούσαν αν και ήταν έπιπλο να ενοχλήσει.
Εμένα με ενόχλησε η προσπάθειά της να το παίξει "θύμα" και ταυτόχρονα "υπεράνω" στην οποία νομίζω ότι κάποιοι "τσιμπήσατε". :)


Παρεμπιπτόντως η Εύα όντως δεν έχυνε, τουλάχιστον μ' εμένα, νομίζω όμως ότι γενικά το είχε πρόβλημα γι αυτό και της άρεσαν κάτι ακραία, όπως χαστούκια, πνιξίματα, καψίματα και τέτοια, υποθέτω για να νιώθει κάτι.

Αλλά όποιος έχει πάρει τη Βανέσσσα τη Ρουμάνα και δεν του έχει χύσει συγγνώμην αλλά να το κοιτάξει, διότι δεν πρόκειται να του χύσει καμιά τότε! :)

τι μόνο με εσένα μωρέ θα μας τρελάνεις; με κανέναν δεν χύνουνε. πολύ σπάνιο το φαινόμενο. αφού το έγραψες μόνος σου. Όσο για την Ρουμάνα, πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν έπαιζε εκπληκτικό θέατρο;
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Με λυωμένο κερί έλεγε αλλά υποθέτω ότι κάπου ίσως και να ξέφευγε, είχε ένα σημάδι από έγκαυμα στον κορμό της...

αφού ρε γιατρέ κατά βάθος έβγαζε πιο πολλά γούστα με τις γυναίκες, όχι με τους άντρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom