Νέα

Η επιστολή μιας πρώην ιερόδουλης προς τους πελάτες της ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
τι μόνο με εσένα μωρέ θα μας τρελάνεις; με κανέναν δεν χύνουνε. πολύ σπάνιο το φαινόμενο. αφού το έγραψες μόνος σου. Όσο για την Ρουμάνα, πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν έπαιζε εκπληκτικό θέατρο;

Τί θέατρο να παίξει ρε σύ, η γυναίκα έπασχε λέμε.
Έχυνε τόσο πολύ που στην καβάλα με γέμιζε τόσα πολλά ζουμιά που ντρεπόταν, ζητούσε στγνώμη κι έπαιρνε πετσέτα να σκουπιστεί!
Τί διάλο δεν μπορεί να γινόταν μόνο μ' εμένα αυτό! Όχι, το έχω διαβάσει σε πολλές κριτικές της...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τί θέατρο να παίξει ρε σύ, η γυναίκα έπασχε λέμε.
Έχυνε τόσο πολύ που στην καβάλα με γέμιζε τόσα πολλά ζουμιά που ντρεπόταν, ζητούσε στγνώμη κι έπαιρνε πετσέτα να σκουπιστεί!
Τί διάλο δεν μπορεί να γινόταν μόνο μ' εμένα αυτό! Όχι, το έχω διαβάσει σε πολλές κριτικές της...

ηταν ερωτευμενη μαζι σου γιαυτο. εισαι και διαστημικος γαμιας με 25 ποντους τσιμεντοκαβλο παρα τα οκτακοσια εννεα χρονια σου.
να τα λεμε αυτα.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Τί θέατρο να παίξει ρε σύ, η γυναίκα έπασχε λέμε.
Έχυνε τόσο πολύ που στην καβάλα με γέμιζε τόσα πολλά ζουμιά που ντρεπόταν, ζητούσε στγνώμη κι έπαιρνε πετσέτα να σκουπιστεί!
Τί διάλο δεν μπορεί να γινόταν μόνο μ' εμένα αυτό! Όχι, το έχω διαβάσει σε πολλές κριτικές της...

πρέπει κάποια στιγμή να την δοκιμάσω αυτή. δηλαδή τύπε είναι το ακριβώς αντίθετο από αυτήν που έγραψε την επιστολή;
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
ηταν ερωτευμενη μαζι σου γιαυτο. εισαι και διαστημικος γαμιας με 25 ποντους τσιμεντοκαβλο παρα τα οκτακοσια εννεα χρονια σου.
να τα λεμε αυτα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλάκα είσαι πολύ αστείος
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αφού ρε γιατρέ κατά βάθος έβγαζε πιο πολλά γούστα με τις γυναίκες, όχι με τους άντρες

Ισχύει κι αυτό. Την τελευταία φορά την είχα πάρει προ διετίας-τριετίας με μια Ελληνίδα φίλη μιλφ επίσης bisexual, με είχαν αφήσει στην απ' έξω. :)

Άλλά κι αυτή μου είχε πει πόση εντύπωση της είχε κάνει το πόσο έχυνε η τύπισσα. Που έχυνε κι αυτή πολύ δηλαδή, μούσκεμα είχαμε γίνει...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ηταν ερωτευμενη μαζι σου γιαυτο. εισαι και διαστημικος γαμιας με 25 ποντους τσιμεντοκαβλο παρα τα οκτακοσια εννεα χρονια σου.
να τα λεμε αυτα.

Ρε παπάρα διάβασε τις κριτικές της πριν πετάξεις τις μπαρούφες σου, άντε πια αηδία κατάντησες...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
πρέπει κάποια στιγμή να την δοκιμάσω αυτή. δηλαδή τύπε είναι το ακριβώς αντίθετο από αυτήν που έγραψε την επιστολή;

Μόνο που άργησες λίγο.
Τις τελευταίες της φωτός τις είδες; :)
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μοναδικη ευκαιρια στον κοσμο του πληρωμενου σεξ
μια "κυριλε" ελληνιδα , που εχει τις ιδιες φωτογραφιες 12 χρονια τωρα
και την ιδια ηλικια, τα τελευταια 12 χρονια.
Και περνας απο interview λιγο πιο αυστηρο απο αντιστοιχο για να διδαξεις
στην ιατρικη του harvard.
Ενω σε ενημερωνει οτι εχει γαμηθει με το μπατζανακη του ιβ σαουντ,
τον κουνιαδο του αγα χαν , τον τριτοξαδελφο του ωναση κτλ

ΚΑι ολα αυτα μονο για 220€ την ωρα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Δακρύβρεχτες δικαιολογίες μια πρώην εκδιδομένης, που ναι μεν ήθελε τα αποκτήσει πολλά χρήματα και γρήγορα, αλλά που δεν συμβιβάστηκε με την ιδέα ότι έπρεπε ως αντάλλαγμα να προσφέρει το κορμί της. Επιστολή που περισσότερο την έγραψε για να  τον εαυτό της, και με σκοπό να αναπτερώσει το καταβαραθρωμένο ηθικό της, παρά για να ενημερώσει τους "τάχα" μου αδαής πελάτες που είναι (κατά την άποψη της) άπαντες χάπατα.  Αν ήταν θύμα τράφικινγκ, ή  εξαναγκασμένη έστω και με κάποιο άλλο τρόπο να κάνει αυτή την δουλειά, ίσως αυτή η επιστολή να είχε νόημα. Στην περίπτωση της όμως, και αφού καταμαρτυρά η ίδια ότι το έκανε μόνον και μόνον για τα  πολλά και γρήγορα χρήματα, είναι αξιολύπητη.  

Η απλά σκατο-λεσβία .

( όλες οι λεσβίες είναι σακατο-λεσβίες  :2funny: :2funny:
  κακιασμένες προβληματικές )
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
λεω και γω, θα διαβασω τιποτα συνταρακτικο, που θα αγγίξει τις "ευαίσθητες συναισθηματικες μου χορδες", αλλα τελικα...ΠΑΠΑΡΙΑ....γνωστα κι αυτονοητα.....

και το ζητημα ειναι οτι δεν νομιζω να μην ειναι σε θεση να εχει αντιληφθει, οτι απ αυτα που αναφερει, για την μεγαλη πλειονοτητα των μπουρδελιαριδων, και στην περιπτωση που τους ειναι γνωστα, αλλα και στην αντιθετη, μπορει να ειναι σχετικα ικανα να τους επηρεασουν με τον οποιονδηποτε τροπο....

δεν ξερω το κινητρο της συγγραφης αυτου του κειμενου (ψυχολογικος, οικονομικος-διαφημιστικος), αλλα στην περιπτωση που το κανει για να αφυπνισει, να συγκινησει και εν τελει να επηρεασει τον αντρικο πληθυσμο που σχετιζεται μ ολα αυτα, ισως πετυχαινει το ακριβως αντιθετο...
"εξοργιζει" και οδηγει σε ακομα πιο κυνικες και μηχανικες συμπεριφορες, γι αυτους που τουλαχιστον ειχαν μια διαφορετικη αντιληψη, ή αφελως, αγνοια επι ολων αυτων που η πρωην πορνη επικαλειται...
για τους υπολοιπους "συνειδητοποιημενους" επιβραβευει την αντιληψη τους, οτι πρεπει να ειναι, "αυστηρα", αντικειμενα σεξουαλικης απολαυσης... και τιποτα παραπανω...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πρωτα εγλυψε  και μετα  εφτυσε......Κατι  σαν  αφεση  των  αμαρτιων.........Εκανε οτι  εκανε  αλλα θελει την συνειδηση τηs καθαρη
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Ολες οι παραγραφοι που ξεκιναν απο Αν ειναι ολα μαλακισμενες εικασιες της :uglystupid:

δεν με πειραζουν καθολου τα λογια της θα την γαμουσα , θα την εχυνα παντου και θα της ελεγα οσα δεν θελει να ακουσει ,θα ηθελα να δω ποσο καλη ηθοποιος ειναι :erection:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
μήπως αναζητα προβολή για να πουλησει την τωρινη δουλεία της
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom