Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τζουλια Τσουλια το ιδιο ειναι βρε...  ειναι και τα δυο... Εδω ξεχνανε τα ρολογια τους τα κινητα τους το μυαλο τους το ονομα τους ...... :2funny: Το DVD θα θυμηθουν.... οταν φευγουν κρατιουντε καλα μεσα στο ασανσερ μην πεσουν .... ξεχναω να τους δωσω Βιταμινα βρε :2funny: :2funny:  Γεια σου βρε Αννουλα τσαχπινα και ντερμπεντερισα....
Αβιταμινωση θα μου παθουν καμμια μερα τα τρελα μου.... :2funny:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλησπέρα μωρά μουυυυυυυυ

αννούλα μωρό μου να έρθω στο σπίτι σου να δούμε το dvd της τζούλιας?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
... οταν φευγουν κρατιουντε καλα μεσα στο ασανσερ μην πεσουν .... ξεχναω να τους δωσω Βιταμινα βρε :2funny: :2funny: 
Αβιταμινωση θα μου παθουν καμμια μερα τα τρελα μου.... :2funny:
Μην στεναχωριεσε  :2funny: :2funny: τις περνουμε τις βιταμινες ρουφωντας τα βυζια σου  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αβιταμινωση θα μου παθουν καμμια μερα τα τρελα μου.... :2funny:
εγω τους δινω μια σοκολατιτσα και στανιαρουν ....
καλησπέρα μωρά μουυυυυυυυ

αννούλα μωρό μου να έρθω στο σπίτι σου να δούμε το dvd της τζούλιας?
οχι μονο θα το δουμε αλλα θα το γυρισουμε κιολας ..να δει η κρυοκολη τι σημαινει σεξ
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα κ απο μενα,γεια σου αννα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καλως τον κουκλοοοοοοοοοοοοοοο
πως και δε βλεπεις εσυ την ταινεις της τζουλιας βρε?
την ειδα απο χτες οσο αντεξα,δε μ αρεσει που δε μ αρεσει η ξεβαμμενη ειναι κ ξενερωτη εντελως και μας το επιβεβαιωσε...ειμαι του κοκκινομαλλικου και του μελαχροινου εγω.. :sunglasses:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
την ειδα απο χτες οσο αντεξα,δε μ αρεσει που δε μ αρεσει η ξεβαμμενη ειναι κ ξενερωτη εντελως και μας το επιβεβαιωσε...ειμαι του κοκκινομαλλικου και του μελαχροινου εγω.. :sunglasses:
ε μααααααααααα
πες ταααα πια
θα γυρισω εγω ενα βιντεο να μαθει το τσουλακι τι ειναι γαμισι..αμαν πια ...νομιζουν οτι πηδιουνται επειδη απλα ξαπλωσαν
"οχι χρυσο μου, Τζουλια, κανε και κανα τσαλιμι να τα φτιαξεις τα αγορια...σε βλεπω να τα χανεις τα αγορια...μαζεψου κουκλα και κανε παιχνιδια στα αγορια, ειναι απαιτητικα αυτα" ..........
υ.γ. ξεχασα να σου πω τζουλια μου...το μαλλι σκουρινετο λιγο ...θυμιζει γιδα στη στανη ....
με αγαπη στα λεω
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ε μααααααααααα
πες ταααα πια
θα γυρισω εγω ενα βιντεο να μαθει το τσουλακι τι ειναι γαμισι..αμαν πια ...νομιζουν οτι πηδιουνται επειδη απλα ξαπλωσαν
"οχι χρυσο μου, Τζουλια, κανε και κανα τσαλιμι να τα φτιαξεις τα αγορια...σε βλεπω να τα χανεις τα αγορια...μαζεψου κουκλα και κανε παιχνιδια στα αγορια, ειναι απαιτητικα αυτα" ..........
υ.γ. ξεχασα να σου πω τζουλια μου...το μαλλι σκουρινετο λιγο ...θυμιζει γιδα στη στανη ....
με αγαπη στα λεω
χαχαχα ετσι....δε το χει ρε αυτη καθολου πολυ ψυχρα ειναι κανει μπαμ και χωρις να δεις το βιντεο...για σενα δεν ξερω αλλα καταλαβαινω...χαχαχαχα σηκωτοι θα φευγουν ολοι ε ?χαχαχα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
χαχαχα ετσι....δε το χει ρε αυτη καθολου πολυ ψυχρα ειναι κανει μπαμ και χωρις να δεις το βιντεο...για σενα δεν ξερω αλλα καταλαβαινω...χαχαχαχα σηκωτοι θα φευγουν ολοι ε ?χαχαχα
ε ναι μωρε ,,δε ξερει ακομα.παρα του οτι ειναι και 24 χρονων ....
εγω δε τους στελνω με ασθενοφορω προς το παρον ....
τους προσφερω η ιδια τις πρωτες βοηθειες.... :pipa1: :pipa1:... για να αντεξουν το δευτερο και τον τριτο γυρο... :knockinb: :knockinb:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ε ναι μωρε ,,δε ξερει ακομα.παρα του οτι ειναι και 24 χρονων ....
εγω δε τους στελνω με ασθενοφορω προς το παρον ....
τους προσφερω η ιδια τις πρωτες βοηθειες.... :pipa1: :pipa1:... για να αντεξουν το δευτερο και τον τριτο γυρο... :knockinb: :knockinb:
αυτα ειναι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ε ναι μωρε ,,δε ξερει ακομα.παρα του οτι ειναι και 24 χρονων ....
εγω δε τους στελνω με ασθενοφορω προς το παρον ....
τους προσφερω η ιδια τις πρωτες βοηθειες.... :pipa1: :pipa1:... για να αντεξουν το δευτερο και τον τριτο γυρο... :knockinb: :knockinb:

να σε δω μαζι μου να κανεις τρεις γυρουσ να δουμε αν θα χρειαστει ασθενοφορο μετα τσουλιτσα μου.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
kαλημερα αννουλα!!!!!
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ..ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ....ΧΘΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΘΗΚΕΣ...
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα καυλοΑννουλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom