Νέα

Hobby Fuckers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ακριβως αυτο ειναι το προβλημα μου τελικα..............
ειμαι ενας  hobby fucker.............................................
φιλε μου δεν διαφωνω πουθενα.................................
ειναι ομως προβλημα γιατι ποτε δεν μπορεις να χαλαρωσεις......
ενα παθος που δεν ξερεις αν θελεις να το κοψεις.......................
ο yalom στη θεραπεια του σοπεναουερ εξεταζει μια παρομοια περιπτωση
και καταληγει οτι υπαρχει μια μορφη καταθληψης σε τετοια ατομα.........
για αυτο παιδες μην βιαζεστε ...................................................................
καποιους τους χαλαει αυτο το "HOBBY"

φιλτατε αν δεν το ξερεις ακουσε το......η μεγαλυτερη εξαρτηση του ανθρωπου ειναι το σεξ και μετα ολα τα αλλα......ειναι το πιο δυσκολο πραγμα να απεξαρτητοποιηθει ενας σεξουαλικα εθισμενος ανθρωπος και ιδιως οταν αφορα πορνεια......
 

Επισκέπτης
Μια χαρα εξάρτηση ειναι το σεξ. Το τσιγάρο δηλαδή ειναι καλύτερη? :cheesy:
 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Eγώ που δεν καπνίζω, δεν πίνω αλλά το μυαλό μου είναι συνέχεια στο σεξ, τι είναι;
Tρελλαίνομαι με πίπες, πισοκολητά, πρωκτικά, γλυφομούνια με 20άρες, 30άρες, 40άρες και 50άρες και ότι άλλο τύχη.
Το ναρκωτικό μου είναι το πολύ αχαλίνωτο σεξ με γυναίκες και πολλές γυναίκες.
Νομίζω ότι σε αυτό το site με καταλαβαίνετε συνάδελφοι. Δεν είναι έτσι ;
 

Επισκέπτης
Επειδή έχω εισαγάγει τον όρο εδω μεσα και δεχομαι αρκετα μηνυματα για τι ακριβως σημαινει, παραθετω μερικα απο τα χαρακτηριστικά του φεροντος το τιτλο (οπως βεβαια εγω τα αντιλαμβανονμαι και εφαρμοζω) προς ενημερωση.

- Αντρας, από 30 ετων μεχρι όσο ο Θεος και επιστημη επιτρεπουν.

- Παντρεμενος ή ανυπαντρος. Δεν εχει καμια σημασια. Το μονο που αλλαζει ειναι ο χρονος ενασχολισης με το σπορ. Οι παντρεμενοι, πχ, εχουν σαφως χρονικους περιορισμους. Και το ρισκο, επίσης.

- Είναι εμπειρος με τις γυναικες, χορτασμενος απο σεξ. Έχει ταξιδεψει. Δεν εχει ανασφαλεις επαγγελματικες. Συνθως εχει μεταπτυχιακη μορφωση.  Αν ειναι παντρεμενος, πρωτα πηδαει τη γυναικα του και μετα ολες τις αλλες. Δεν αφηνει υποχρεωσεις/εκκρεμοτητες. Δεν συζηταει με (ολους) τους φιλους του τα γαμησια του εκτος απο τους συν-χομπίστες. Ειναι εχεμυθος, σεβεται τις γυναικες γενικα και φροντιζει μετα το περας της πραξης να φευγει με τροπο που να μην αφηνει κακες εντυπωσεις η φερνει σε αμηχανία στην κυρια.

- Η αναζητηση ερωτικου συντροφου ειναι χόμπυ. Απόλυτα και μονο. Το κυνηγι αλλα και η απολαυση του σεξ. Ακριβως την ιδια που δινει ενα γκουρμε φαί, ενα καλο πούρο ή ενα σπανιο μάλτ ουίσκι, ενα καλό εργο στο θέατρο, μια καλή συναυλία. Τοσο απλα. Τιποτα παραπανω ή παρακάτω.

- Εκτός ελαχιστων περιπτωσεων - που το θηλικό ειναι εξαιρετικής ποιότητας - η σχεση μένει μονο στο σεξ. Δεν αφηνει υπονοούμενα ή προσδοκιες για κατι παραπάνω. Αυτο ειναι ανφερ (σαν να πυροβολείς πουλί πάνω στο κλαδι και όχι πετοντας). Στις εξαιρεσεις, δημιουργειτε φιλικη σχεση (μετα πηδηματος, σαφως). Αν κοπεί το πηδημα, τελος και η σχεση.

- Δεν αφηνει ποτε μια κυριά να πληρωσει. Ούτε ενα καφε.

- Δεν λέει ποτε όχι σε πρωην ερωμενη που επανερχεται και θελει σεξ μετα απο καιρό. Απλά την τιμωρει με πρωκτικό ή CIM. Ενιοτε και με μερικα κωλοσκάμπιλα δυνατοτερα απο τα συνηθισμενα.

- Παντα, ακομα και αν εχει 3-4 ενεργες ερωμενες, εξακολουθεί να συναντα τα regular CT ή CG που συνεργαζεται. Αν αργει να τις συναντα, βρισκει μια καλη δικαιολογια και ζητα συγνωμη.

- Δεν λεει ποτε αληθεια στην μια ερωμενη για την αλλη. Δινει ομως σαφως το στιγμα οτι η αποκλειστικοτητα ειναι πολυ δυσκολη και απαιτει εξαιρετικη προσπαθεια απο την πλευρα της ερωμενης.

- Ετησιως πρεπει να ανακαλυπτει τουλάχιστον 3-4 νεες ερωμενες. Κραταει παντα καβατζες. Οι εποχες ειναι πονηρες.

Πολύ καλά όλα αυτά.
Απο εκει και πέρα όμως,μπορούν να εμφανιστούν ηθικοί φραγμοί;Η ερωμένη του μπορεί να είναι και όχι μια άγνωστη ή μια απλή συνάδελφος απο την δουλειά αλλα και μια φίλη ή  συγγενής της γυναίκας του; 
 

Επισκέπτης
Πολύ καλά όλα αυτά.
Απο εκει και πέρα όμως,μπορούν να εμφανιστούν ηθικοί φραγμοί;Η ερωμένη του μπορεί να είναι και όχι μια άγνωστη ή μια απλή συνάδελφος απο την δουλειά αλλα και μια φίλη ή  συγγενής της γυναίκας του; 

έχει ένας ψαράς ή ένας κυνηγος ηθικό φραγμό? στη δουλιά ΔΕΝ γαμάμε. τωρα για τις φιλες και συγγενής, τόσα εκατομυρια γυναικες υπάρχουν, απο εκει βρηκες να αρχίσεις?
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μαλλον υπαρχουν πολλοι σαν και εμενα!!!

Εχει τυχει πολλες φορες να παω βολτα στα σπιτια κ το βραδυ να κανω το καλλυτερο σεξ στη γυναικα μου!!!! Δεν περναει μερα χωρις σεξ. αν δεν γινει αυτο χτυπαω κ ενα φραπεδακι κ δυο να γουσταρω!!!

FORSA  Pussy Lovers United!!!!!!!!!

Είσαι ο Α Ρ Χ Η Γ Ο Σ   Μ Α Σ ! !
 

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
217
Like
272
Πόντοι
21
μπραβο στα ζωα που πληρωνουνε τις εξοδους στις γκομενες (μπαζα και μη) και τις κακομαθενουνε.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο πού είπες ειναι μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. Η υπέρμετρη σεξουαλικότητα (σαν διέξοδος) είναι ΚΛΑΣΙΚΟ σύμπτωμα ενεργητικής καταθλιψης. Εγώ ομως, μπορω να ζήσω με αυτό...

Οπότε φαντάζομαι είναι ένα είδος θεραπείας ;...
FuckingTherapy, σε αναλογία με το Shoppingtherapy ;

Ας μην ξεχνάμε πως τα hobbies αφορούν τους καταναλωτές..
Οι μη καταναλωτές δεν έχουν hobbies, αλλά πάθη στα οποία
βυθίζονται με όλο τους το είναι (όπως βουτάς με τα μούτρα
σε ένα ζευγάρι βυζιά μεγέθους 4...)(αχχχ........)

Πολύ διαφωτιστικό πάντως το αρχικό σου post :)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ειμαι 20 χρονων και εχω σαν hoddy το μπουρδελοπηδημα πηδαω 2-3 φορες το μηνα πουτανες ,εσεις οι υπολοιποι συναθλητες με τι συχνοτητα το κανετε?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Eγώ που δεν καπνίζω, δεν πίνω αλλά το μυαλό μου είναι συνέχεια στο σεξ, τι είναι;
Tρελλαίνομαι με πίπες, πισοκολητά, πρωκτικά, γλυφομούνια με 20άρες, 30άρες, 40άρες και 50άρες και ότι άλλο τύχη.
Το ναρκωτικό μου είναι το πολύ αχαλίνωτο σεξ με γυναίκες και πολλές γυναίκες.
Νομίζω ότι σε αυτό το site με καταλαβαίνετε συνάδελφοι. Δεν είναι έτσι ;

βεβαιοτατα!  :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Επειδή έχω εισαγάγει τον όρο εδω μεσα και δεχομαι αρκετα μηνυματα για τι ακριβως σημαινει,............

Πόσοι υπάρχουν τέτοιοι, που μπορούν να κάνουν μία τέτοια ζωή? :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom