Νέα

Hobby Fuckers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επειδή έχω εισαγάγει τον όρο εδω μεσα και δεχομαι αρκετα μηνυματα για τι ακριβως σημαινει, παραθετω μερικα απο τα χαρακτηριστικά του φεροντος το τιτλο (οπως βεβαια εγω τα αντιλαμβανονμαι και εφαρμοζω) προς ενημερωση.

- Αντρας, από 30 ετων μεχρι όσο ο Θεος και επιστημη επιτρεπουν.

- Παντρεμενος ή ανυπαντρος. Δεν εχει καμια σημασια. Το μονο που αλλαζει ειναι ο χρονος ενασχολισης με το σπορ. Οι παντρεμενοι, πχ, εχουν σαφως χρονικους περιορισμους. Και το ρισκο, επίσης.

- Είναι εμπειρος με τις γυναικες, χορτασμενος απο σεξ. Έχει ταξιδεψει. Δεν εχει ανασφαλεις επαγγελματικες. Συνθως εχει μεταπτυχιακη μορφωση.  Αν ειναι παντρεμενος, πρωτα πηδαει τη γυναικα του και μετα ολες τις αλλες. Δεν αφηνει υποχρεωσεις/εκκρεμοτητες. Δεν συζηταει με (ολους) τους φιλους του τα γαμησια του εκτος απο τους συν-χομπίστες. Ειναι εχεμυθος, σεβεται τις γυναικες γενικα και φροντιζει μετα το περας της πραξης να φευγει με τροπο που να μην αφηνει κακες εντυπωσεις η φερνει σε αμηχανία στην κυρια.

- Η αναζητηση ερωτικου συντροφου ειναι χόμπυ. Απόλυτα και μονο. Το κυνηγι αλλα και η απολαυση του σεξ. Ακριβως την ιδια που δινει ενα γκουρμε φαί, ενα καλο πούρο ή ενα σπανιο μάλτ ουίσκι, ενα καλό εργο στο θέατρο, μια καλή συναυλία. Τοσο απλα. Τιποτα παραπανω ή παρακάτω.

- Εκτός ελαχιστων περιπτωσεων - που το θηλικό ειναι εξαιρετικής ποιότητας - η σχεση μένει μονο στο σεξ. Δεν αφηνει υπονοούμενα ή προσδοκιες για κατι παραπάνω. Αυτο ειναι ανφερ (σαν να πυροβολείς πουλί πάνω στο κλαδι και όχι πετοντας). Στις εξαιρεσεις, δημιουργειτε φιλικη σχεση (μετα πηδηματος, σαφως). Αν κοπεί το πηδημα, τελος και η σχεση.

- Δεν αφηνει ποτε μια κυριά να πληρωσει. Ούτε ενα καφε.

- Δεν λέει ποτε όχι σε πρωην ερωμενη που επανερχεται και θελει σεξ μετα απο καιρό. Απλά την τιμωρει με πρωκτικό ή CIM. Ενιοτε και με μερικα κωλοσκάμπιλα δυνατοτερα απο τα συνηθισμενα.

- Παντα, ακομα και αν εχει 3-4 ενεργες ερωμενες, εξακολουθεί να συναντα τα regular CT ή CG που συνεργαζεται. Αν αργει να τις συναντα, βρισκει μια καλη δικαιολογια και ζητα συγνωμη.

- Δεν λεει ποτε αληθεια στην μια ερωμενη για την αλλη. Δινει ομως σαφως το στιγμα οτι η αποκλειστικοτητα ειναι πολυ δυσκολη και απαιτει εξαιρετικη προσπαθεια απο την πλευρα της ερωμενης.

- Ετησιως πρεπει να ανακαλυπτει τουλάχιστον 3-4 νεες ερωμενες. Κραταει παντα καβατζες. Οι εποχες ειναι πονηρες.
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εισαι πραγματικα πολυ σωστος, ετσι ειναι ακριβως.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
απιθανο!!!!  τωρα ξερω  πως να συμπεριφερομαι στις γκομενες αλλα
και το τι πρεπει να κανω αν θελω να γαμαω πολυ. βεβαια τα περισοτερα συστατικα τα ηξερα και οσο μπορουσα τα ακολουθουσα (εκτως του κερασματως βεβεως ,βεβεβως )αλλα οχι την σωστη συνταγη .σε ενα μονο διαφονω,για την ηλικια (μπορεις να λες  και ψεματα βρε αδερφε)κατα τα αλλα τρομερο θρεντ!!!!χι χι τελικα κατι ξερει και ο πατερας μου που μου λεει πως η δουλια που θα βρω πρεπει να εχει λευτα  ;) :sunglasses:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο πατέρας σου σου είπε και να διαβάζεις τα μαθήματά σου για να ξέρεις ορθογραφία;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αντε καλε........απλα μην το ριξεις στη νομικη ή κατι αντιστοιχο φιλολογικο....... :cheesy:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Δηλ Hobby fucker ειναι οποιος κανει οτι γουσταρει επειδη εχει πολλα λεφτα...

Υ.Γ Εχω την εντυπωση οτι στην Ελλαδα χρησιμοποιουμε λαθος τον ορο "fucker" εννοωντας τον "γαμια" , ενω οι αγγλοι/αμερικανοι νομιζω εννοουν την "γαμιολα"!
Καποιος που εχει ζησει αμερικη/αγγλια να μου λυσει την απορια παρακαλω.
 

Επισκέπτης
καμία σχεση...μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα...ειναι μαλλον φιλοσοφία ζωής και χόμπυ.

 

Επισκέπτης
Επειδή έχω εισαγάγει τον όρο εδω μεσα και δεχομαι αρκετα μηνυματα για τι ακριβως σημαινει, παραθετω μερικα απο τα χαρακτηριστικά του φεροντος το τιτλο (οπως βεβαια εγω τα αντιλαμβανονμαι και εφαρμοζω) προς ενημερωση.

- Αντρας, από 30 ετων μεχρι όσο ο Θεος και επιστημη επιτρεπουν.

- Παντρεμενος ή ανυπαντρος. Δεν εχει καμια σημασια. Το μονο που αλλαζει ειναι ο χρονος ενασχολισης με το σπορ. Οι παντρεμενοι, πχ, εχουν σαφως χρονικους περιορισμους. Και το ρισκο, επίσης.

- Είναι εμπειρος με τις γυναικες, χορτασμενος απο σεξ. Έχει ταξιδεψει. Δεν εχει ανασφαλεις επαγγελματικες. Συνθως εχει μεταπτυχιακη μορφωση.  Αν ειναι παντρεμενος, πρωτα πηδαει τη γυναικα του και μετα ολες τις αλλες. Δεν αφηνει υποχρεωσεις/εκκρεμοτητες. Δεν συζηταει με (ολους) τους φιλους του τα γαμησια του εκτος απο τους συν-χομπίστες. Ειναι εχεμυθος, σεβεται τις γυναικες γενικα και φροντιζει μετα το περας της πραξης να φευγει με τροπο που να μην αφηνει κακες εντυπωσεις η φερνει σε αμηχανία στην κυρια.

- Η αναζητηση ερωτικου συντροφου ειναι χόμπυ. Απόλυτα και μονο. Το κυνηγι αλλα και η απολαυση του σεξ. Ακριβως την ιδια που δινει ενα γκουρμε φαί, ενα καλο πούρο ή ενα σπανιο μάλτ ουίσκι, ενα καλό εργο στο θέατρο, μια καλή συναυλία. Τοσο απλα. Τιποτα παραπανω ή παρακάτω.

- Εκτός ελαχιστων περιπτωσεων - που το θηλικό ειναι εξαιρετικής ποιότητας - η σχεση μένει μονο στο σεξ. Δεν αφηνει υπονοούμενα ή προσδοκιες για κατι παραπάνω. Αυτο ειναι ανφερ (σαν να πυροβολείς πουλί πάνω στο κλαδι και όχι πετοντας). Στις εξαιρεσεις, δημιουργειτε φιλικη σχεση (μετα πηδηματος, σαφως). Αν κοπεί το πηδημα, τελος και η σχεση.

- Δεν αφηνει ποτε μια κυριά να πληρωσει. Ούτε ενα καφε.

- Δεν λέει ποτε όχι σε πρωην ερωμενη που επανερχεται και θελει σεξ μετα απο καιρό. Απλά την τιμωρει με πρωκτικό ή CIM. Ενιοτε και με μερικα κωλοσκάμπιλα δυνατοτερα απο τα συνηθισμενα.

- Παντα, ακομα και αν εχει 3-4 ενεργες ερωμενες, εξακολουθεί να συναντα τα regular CT ή CG που συνεργαζεται. Αν αργει να τις συναντα, βρισκει μια καλη δικαιολογια και ζητα συγνωμη.

- Δεν λεει ποτε αληθεια στην μια ερωμενη για την αλλη. Δινει ομως σαφως το στιγμα οτι η αποκλειστικοτητα ειναι πολυ δυσκολη και απαιτει εξαιρετικη προσπαθεια απο την πλευρα της ερωμενης.

- Ετησιως πρεπει να ανακαλυπτει τουλάχιστον 3-4 νεες ερωμενες. Κραταει παντα καβατζες. Οι εποχες ειναι πονηρες.
Μου μοιαζεις με ενα κινουμενο τεραστιο πουλι...που ψαχνει συνεχως τρυπα να χωθει...(χωρις παρεξηγηση...αφου δν σε ξερω κ δν με ξερεις...)!!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ενταξει μην τους αντιμετωπιζουμε ολους σαν ψωνια , ο φιλος περιγραφει εναν συγκεκριμενο τροπο ζωης που μαλλον ολοι θα θελαμε να ακολουθησουμε , αλλα υπαρχει το προβλημα οτι ο συγκεκριμενος τροπος ζωης προυποθετει πολυ χρημα και εμπεριεχει πολλα ρισκα για τους παντρεμενους...
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ακριβως αυτο ειναι το προβλημα μου τελικα..............
ειμαι ενας  hobby fucker.............................................
φιλε μου δεν διαφωνω πουθενα.................................
ειναι ομως προβλημα γιατι ποτε δεν μπορεις να χαλαρωσεις......
ενα παθος που δεν ξερεις αν θελεις να το κοψεις.......................
ο yalom στη θεραπεια του σοπεναουερ εξεταζει μια παρομοια περιπτωση
και καταληγει οτι υπαρχει μια μορφη καταθληψης σε τετοια ατομα.........
για αυτο παιδες μην βιαζεστε ...................................................................
καποιους τους χαλαει αυτο το "HOBBY"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Νομιζω οτι αυτο στα αγγλικα λεγεται "player"...το fucker στην αγγλια τουλαχιστον χρησιμοποιειται διαρκως και ακαταπαυστως για ενα σωρο ασχετα μεταξυ τους πραγματα οχι ομως την γμιολα :cheesy:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Δηλ μουνιτσα fucker ειναι αυτος που γαμαει ή αυτη που γαμιεται?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αυτος που γαμει βεβαιως βεβαιως......μαδα φακα.....αλλα εχει παρα πολλες χρησεις κατα ταλλα η λεξη.......πως εχουμε εμεις το γαμωτο? ε αυτοι εχουν το φακ-φακερ-φακινγκ.....ψωμοτυρι.......
υπαρχει και σχετικο βιντεακι......
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Το "γαμημενε Madman17" ειναι "fuckin` madman17"
Ο "γαμημενος/η" ειναι "fucked"...
 

Επισκέπτης
ακριβως αυτο ειναι το προβλημα μου τελικα..............
ειμαι ενας  hobby fucker.............................................
φιλε μου δεν διαφωνω πουθενα.................................
ειναι ομως προβλημα γιατι ποτε δεν μπορεις να χαλαρωσεις......
ενα παθος που δεν ξερεις αν θελεις να το κοψεις.......................
ο yalom στη θεραπεια του σοπεναουερ εξεταζει μια παρομοια περιπτωση
και καταληγει οτι υπαρχει μια μορφη καταθληψης σε τετοια ατομα.........
για αυτο παιδες μην βιαζεστε ...................................................................
καποιους τους χαλαει αυτο το "HOBBY"

Αυτο πού είπες ειναι μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. Η υπέρμετρη σεξουαλικότητα (σαν διέξοδος) είναι ΚΛΑΣΙΚΟ σύμπτωμα ενεργητικής καταθλιψης. Εγώ ομως, μπορω να ζήσω με αυτό...
 

Επισκέπτης
Μου μοιαζεις με ενα κινουμενο τεραστιο πουλι...που ψαχνει συνεχως τρυπα να χωθει...(χωρις παρεξηγηση...αφου δν σε ξερω κ δν με ξερεις...)!!!

Με την ιδια λογική, ενας καλοφαγας ειναι ενα τεραστιος ουρανίσκος, ενας ψαρας ένα μεγαλο καλάμι, ενας θεατρόφιλος μια μεγάλη σκηνή, ένας γκολφερ ενα μεγάλο μπαστούνι, ενας κυνηγος μια μεγάλη μπεκάτσα, κλπ κλπ κλπ
 

hobbyf*ck

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον υπαρχουν πολλοι σαν και εμενα!!!

Εχει τυχει πολλες φορες να παω βολτα στα σπιτια κ το βραδυ να κανω το καλλυτερο σεξ στη γυναικα μου!!!! Δεν περναει μερα χωρις σεξ. αν δεν γινει αυτο χτυπαω κ ενα φραπεδακι κ δυο να γουσταρω!!!

FORSA  Pussy Lovers United!!!!!!!!!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
μαλλον υπαρχουν πολλοι σαν και εμενα!!!

Εχει τυχει πολλες φορες να παω βολτα στα σπιτια κ το βραδυ να κανω το καλλυτερο σεξ στη γυναικα μου!!!! Δεν περναει μερα χωρις σεξ. αν δεν γινει αυτο χτυπαω κ ενα φραπεδακι κ δυο να γουσταρω!!!

FORSA  Pussy Lovers United!!!!!!!!!

Γεια σου ρε χομπι καυλιαρη!!!!  :2funny: :boobies:  :grin:
ΤΑ ματια σου στο γυναικακι...  ;)  :knuppel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom