Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Mr. μπούτια-εθνικά πόδια,χαχαχα!!! Κορυφή! :headbang:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Τo θεμα ειναι πχ. οτι βλεπω μια ταινια που θελω να κατεβασω αλλα ειναι με rapid links. Θα αναγκαστω να ψαξω που υπαρχει και στο αντιστοιχο τορρεντ. Αλλα μπορει να ψαχνω επι 2 ωρες και τελικα να μην τη βρω!
Εκτος απο το torrentz.com που δεν ειναι και σπουδαιο, εχω υποψη μου δεκαδες αλλα τορρεντοσαιτς :)
αν δεν ξέρεις να ψάχνεις, λογικό είναι να κάνεις 2 ώρες να βρεις αυτό που θέλεις.
το σάιτ που σου έδωσα πιο πάνω για τόρεντς αποτελεί υπερσύνολο των τράκερ που ανακοινώνουν τόρρεντς, και μέσα σε αυτό είναι και σχεδόν όλοι οι μεγάλοι τράκερ, οπότε ΝΑΙ είναι σπουδαίο για πάρα πολλούς λόγους.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
χααχχαχαχαχα! ! η ντουβλη!! χαχαχχαχαχαα!!!  :2funny:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
αν δεν ξέρεις να ψάχνεις, λογικό είναι να κάνεις 2 ώρες να βρεις αυτό που θέλεις.
το σάιτ που σου έδωσα πιο πάνω για τόρεντς αποτελεί υπερσύνολο των τράκερ που ανακοινώνουν τόρρεντς, και μέσα σε αυτό είναι και σχεδόν όλοι οι μεγάλοι τράκερ, οπότε ΝΑΙ είναι σπουδαίο για πάρα πολλούς λόγους.
Ποιος δε ξερει να ψαχνει? Προφεσσορας ειμαι στο ειδος, οπως ειπα γνωριζω δεκαδες τορρεντοσαιτς και οχι σαν αυτο που μου εδωσες (που ειναι για τα μπαζα αφου οπως ο ιδιος ειπες απλα σε παραπεμπει σε αλλους τρακερς) αλλα πολυ καλύτερα, δηλ. μεγαλη εξειδικευμενη ποικιλια και αμεσο downloading.

Ακομα κι αν βρεις ομως αυτο το σπανιο που θες, δεν αξιζει το κοπο να χανεις χρονο για να ψαχνεις.

Σχετικα με το ανοιγοκλεισιμο του ρουτερ που λεγαμε, τελικα εμενα δεν με εξυπηρετεi, αφου μετα την στιγμιαια αποσυνδεση χανεται η ασυρματη συνδεση που εχω με το κατεβαστηρι μου!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Ποιος δε ξερει να ψαχνει? Προφεσσορας ειμαι στο ειδος, οπως ειπα γνωριζω δεκαδες τορρεντοσαιτς και οχι σαν αυτο που μου εδωσες (που ειναι για τα μπαζα αφου οπως ο ιδιος ειπες απλα σε παραπεμπει σε αλλους τρακερς) αλλα πολυ καλύτερα, δηλ. μεγαλη εξειδικευμενη ποικιλια και αμεσο downloading.

Ακομα κι αν βρεις ομως αυτο το σπανιο που θες, δεν αξιζει το κοπο να χανεις χρονο για να ψαχνεις.

Σχετικα με το ανοιγοκλεισιμο του ρουτερ που λεγαμε, τελικα εμενα δεν με εξυπηρετεi, αφου μετα την στιγμαιαι απποσυνδεση χανεται η ασυρματη συνδεση που εχω με το κατεβαστηρι μου!
κράτα τα "προφεσόρια" για τους άλλους, και κράτα τα σχόλιά σου για πράγματα που πληρώνεις ή φτιάχνεις εσύ.
το torrentz.com συμπεριλαμβάνει τους  μεγαλύτερους opentrackers που υπάρχουν σε μια αναζήτηση, λίγο το θεωρείς αυτό;
αν το θεωρείς αυτο λίγο, συνέχισε να ψάχνεις χειροκίνητα.

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Οταν εγω πηγαινα φανταρος χαμαλακο μου εσυ προφανως εβρεχες τις πανες σου...

Εσυ εισαι αυτος στο κλιπακι? Οντως καπως ετσι σε φανταζομουν. Η ειλικρινια σου σε τιμα :grin:
Εντάξει - ούτε καν 18 δεν είσαι, το καταλάβαμε. Ευτυχώς που έχουμε βλαμένα σαν κι εσένα και σπάμε πλάκα. :boobies:

Όταν γαμήσεις κάτι πέρα απ΄ την παλάμη, να μας το πεις για να σε πάρουμε πιο σοβαρά. :jerking:

Μάστερ στο Medal of Honor και έχεις και πάει φαντάρος? Αποκλείεται! Αν λες αλήθεια, τότε είσαι πιο πολύ για κλάματα. :2funny:
 

Επισκέπτης
κράτα τα "προφεσόρια" για τους άλλους, και κράτα τα σχόλιά σου για πράγματα που πληρώνεις ή φτιάχνεις εσύ.
το torrentz.com συμπεριλαμβάνει τους  μεγαλύτερους opentrackers που υπάρχουν σε μια αναζήτηση, λίγο το θεωρείς αυτό;
αν το θεωρείς αυτο λίγο, συνέχισε να ψάχνεις χειροκίνητα.

και το torrentpond.org ειν καλο. αν και σχεδον οτι θελω το εχει το btjunkie
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
και το torrentpond.org ειν καλο. αν και σχεδον οτι θελω το εχει το btjunkie
ωραία και αυτά με πολύ κόσμο και ποικιλία.
απλά θέλω να συσπειρώσω λίγο κόσμο για greek community από κάτι φίλους uploader στο και φυσικά θα γίνεται announce σε όλους τους opentrackers, αλλά έχουμε κάτι δυσκολίες ως προς την συνεννόηση  :cheesy:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ρε σεις, ξεκολλατε να μαλωνετε για μαλακιες.

mohaa δε βγαινει ακρη να τσαμπουκαλευεσαι για το ποιος τροπος ειναι καλυτερος για κατεβασμα ρε. Ο καθε τροπος εχει τα δικα του καλα και κακα. Εγω κατεβαζω και με direct links και με τορρεντς. Αναλογως ποιο αρχειο θα βρω ποιο ευκολα πχ SE/LE με τορρεντ, σε τι file hoster ειναι τα direct links κλπ.
Αυτο που δινει ενα + στα direct ειναι οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις για seeders σε μη δημοφιλη αρχεια.

Τωρα η χαρακτηρισμοι φερνουν αλλους χαρακτηρισμους βαρυτερους και παει λεγοντας. Το χαβαλε μας κανουμε εδω. Μην τρελενεσαι..  :)


 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6

Αυτό με την αγελάδα μου έκλεψες τον τίτλο!!Εγώ ήμουν αυτός που είπα η επόμενη επιτυχία της θα είναι "Το γλύψιμο της αγελάδας".Αυτό που κάνεις είναι παράνομο.Δε θα μου φας τη δουλειά και τα κέρδη της "υπερπαραγωγής" που θα ανέβει στις Κάννες!!Θα τα πούμε στα δικαστήρια!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Επιμορφωτικό ντοκιμαντέρ η τρίτη τσόντα της Ντούβλη...

Παρακολουθώντας τον χαμό στα media με αφορμή τον χαρακτηρισμό της τσόντας με την Ντούφλη ως...
επιμορφωτική (πράγμα που την κάνει να φορολογείται με 5,5%) και θέλοντας να συνδράμουμε στο έργο της Sirinas, βρήκαμε ΤΗΝ ΙΔΕΑ. Να λοιπόν πως προτείνουμε να λανσαριστεί η τρίτη πορνοταινία που θα κυκλοφορήσει ώστε κανείς να μην μπορεί να πει τίποτα...


 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
κράτα τα "προφεσόρια" για τους άλλους, και κράτα τα σχόλιά σου για πράγματα που πληρώνεις ή φτιάχνεις εσύ.
το torrentz.com συμπεριλαμβάνει τους  μεγαλύτερους opentrackers που υπάρχουν σε μια αναζήτηση, λίγο το θεωρείς αυτό;
αν το θεωρείς αυτο λίγο, συνέχισε να ψάχνεις χειροκίνητα.
Για ποιους να κρατησω τα προφεσορια, για σενα?...
Κοιταξε, κανω πολλα χρονια αυτη τη δουλεια, εχω 24ωρη βαρδεια κατεβασματος και θεωρω τον εαυτο μου πια προφεσορα. Δε καταλαβαινω γιατι αυτο εσενα σε στενοχωρει, γιατι τραβας ζορι?
Θα σχολιαζω ελευθερα οτι η πειρα μου μου υπαγορευει. Το σαιτ που ειπες ενα ενα απ τα πολλα τετοια που υπαρχουν και, οπως σου εξηγησα, απ τη στιγμη που απλα σε παραπεμπει σε αλλους τρακερς δεν ειναι κατι σημαντικο. Επειδη εσυ εισαι απειρος το θεωρεις σημαντικο, εγω που ειμαι εμπειρος γνωριζω αλλα που ειναι περισσοτερο σημαντικα. 
Ολοι οταν θελουν να βρουν κατι σπανιο θα το ψαξουν χειροκινητα, δε γινεται αλλιως. Δεν υπαρχει καποιος μαγικος τροπος να εμφανιστει μπροστα σου αυτοματα αυτο που θες. Μαλιστα καποια πραγματα απλα δεν υπαρχουν καθολου γιατι δεν τα εχουν κυκλοφορησει στο νετ.
Ρε σεις, ξεκολλατε να μαλωνετε για μαλακιες.

mohaa δε βγαινει ακρη να τσαμπουκαλευεσαι για το ποιος τροπος ειναι καλυτερος για κατεβασμα ρε. ..........Τωρα η χαρακτηρισμοι φερνουν αλλους χαρακτηρισμους βαρυτερους και παει λεγοντας. Το χαβαλε μας κανουμε εδω. Μην τρελενεσαι..  :)
Αλλοι τσαμπουκαλευονται, οχι εγω. Επισης, αλλοι κανουν χαρακτηρισμους. Οποτε απευθυνσου σε αυτους.
Αυτο ελειπε, να τρελλαινομαι κιολας :2funny:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει - ούτε καν 18 δεν είσαι, το καταλάβαμε. Ευτυχώς που έχουμε βλαμένα σαν κι εσένα και σπάμε πλάκα. :boobies:

Όταν γαμήσεις κάτι πέρα απ΄ την παλάμη, να μας το πεις για να σε πάρουμε πιο σοβαρά. :jerking:

Μάστερ στο Medal of Honor και έχεις και πάει φαντάρος? Αποκλείεται! Αν λες αλήθεια, τότε είσαι πιο πολύ για κλάματα. :2funny:

Γιατι για κλαμματα? Ειμαι >40 αλλα η πρωτια και η διακριση δεν εχουν ηλικια! ;)

Αν θες να δεις ενα βλαμμενο, κοιταξε τον καθρεφτη σου.
Βλαμμενο θα ημουν εγω εαν επιζητουσα να με παρει στα σοβαρα οπως ζητας ενας σκερβελές σαν εσενα, χα χα χα   :2funny:

Και με την ευκαιρια να σε ευχαριστησω για το γελιο που μου εχεις χαρισει ως τωρα.
Ηταν επιλογη σου να μας κανεις τον καραγκιοζη και πραγματικα αποδειχτηκες μοναδικος στο ρολο :grin:
Και παλι σ ευχαριστω και αναμενω το επομενο ντελιριο.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1

Να ρωτησω κατι παιδια, εσεις τι θα προτιμουσατε να γαμησετε, ενα μικρο κωλαρακι ή εναν μεγαλυτερο κωλο σαν αυτο της Ντουβλη?
Επειδη εχω την εντυπωση οτι σας αρεσουν τα πιασιματα, νομιζω οτι τελικα θα προτιμουσατε της Ντουβλη!  :rolleyes:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Γιατι για κλαμματα? Ειμαι >40 αλλα η πρωτια και η διακριση δεν εχουν ηλικια! ;)
Σου απάντησα με αποδείξεις μήπως και σταματήσεις, εσύ εκεί συνεχίζεις τη μαλακία. :jerking: Αν είσαι >40 και ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο σε ένα PC Game όπως μας είπες, σταματάω εδώ.

Keep walking...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom