Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
503
Πόντοι
21
Ok μας γα.....ες  τι κομματαρα.........
ισως απο τα καλητερα των cure...
και μιας και ειμαστε τις ιδιας γενιας απανταω με αυτο..... ;)
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Σου απάντησα με αποδείξεις μήπως και σταματήσεις, εσύ εκεί συνεχίζεις τη μαλακία. :jerking: Αν είσαι >40 και ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο σε ένα PC Game όπως μας είπες, σταματάω εδώ.

Keep walking...
Και ποιος λεει οτι τα games απαγορευονται στους 40ρηδες?!  :huh:
Eπαναλαμβανω εξαλλου οτι η διακριση και η επιτυχια δεν εχουν ηλικια.
Σε πολλα games ειμαι master, οπως αυτο που εχει τωρα τo Google στο λογοτυπο του ;)

Ποιες ειναι οι αποδειξεις που μου απαντησες? αποδειξεις για ποιο πραγμα?
Δεν ξεκινησα κατι εγω για να το σταματησω.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατί να μη γίνει;Είναι αυτή μάνα να μεγαλώσει το παιδί με αρχές;Πολλές φορές αναλαμβάνει ο νόμος σε τέτοιες περιπτώσεις
Χωρις να ειμαι δικηγορος ή νομομαθης, εχω ακουσει πως την επιμελεια του παιδιου την χανει η μητερα στις περιπτωσεις:

-Που ειναι χαρακτηριμενη ιεροδουλη
-Ναρκωμανης.

Επαναλαμβανω οτι δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Χωρις να ειμαι δικηγορος ή νομομαθης, εχω ακουσει πως την επιμελεια του παιδιου την χανει η μητερα στις περιπτωσεις:

-Που ειναι χαρακτηριμενη ιεροδουλη
-Ναρκωμανης.

Επαναλαμβανω οτι δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.
ειναι δυσκολο ως ακατορθωτο να χασει μητερα την επιμελεια του παιδιου ο πιο σοβαρος λογος ειναι να ειναι ψυχοπαθεις οσο για το ιεροδουλη εχω τις αμφιβολιες μου και μονο στο ναρκωμανης ιφισταται υπο ορισμενες περιπτωσεις.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Και γω το ιδιο νομιζω.. δεν ειναι απλο θεμα.. μπορει ο αλλος να πληρωσει ενα καρο λεφτα σε δικολαβους και στο τελος να παρει τα φρυδια του.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ρε παιδια η ντουβλη ηταν χαλια οκ, αλλα  ειχε γελιο η τσοντα ειδικα ο φαλακρος 1 οταν ηταν στο πανω στο κρεβατι κτλ, και ειδικα η <<συζητηση>> μεταξυ των 2 φαλακρων χααχχαχαχααχαχ

Η τελευταια σκηνη ηταν ωραια σαν τσοντα  ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Και γω το ιδιο νομιζω.. δεν ειναι απλο θεμα.. μπορει ο αλλος να πληρωσει ενα καρο λεφτα σε δικολαβους και στο τελος να παρει τα φρυδια του.
Δεν υπάρχει νομικό προηγούμενο μάλλον - δηλ μάνα να παίζει σε τσόντα. Στην Αμερική είναι επαγελματίες, μεγαλώνουν παιδιά κλπ. Έχουνε πάθει black out οι δικοί μας εδώ... :uglystupid:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρε παιδια η ντουβλη ηταν χαλια οκ, αλλα  ειχε γελιο η τσοντα ειδικα ο φαλακρος 1 οταν ηταν στο πανω στο κρεβατι κτλ, και ειδικα η <<συζητηση>> μεταξυ των 2 φαλακρων χααχχαχαχααχαχ

Η τελευταια σκηνη ηταν ωραια σαν τσοντα  ;)

:rockon: :rockon:

η τελευταία σκηνή ήτανε αξιόλογη συμφωνώ μαζί σου  :sunglasses: :sunglasses:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει νομικό προηγούμενο μάλλον - δηλ μάνα να παίζει σε τσόντα. Στην Αμερική είναι επαγελματίες, μεγαλώνουν παιδιά κλπ. Έχουνε πάθει black out οι δικοί μας εδώ... :uglystupid:



παλι καλα δε λες.. φαντασου να ηταν σε κανα ιραν, αφγανισταν..  :grin:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Aν ειναι δυνατον να χασει καποιος την επιμελεια του παιδιου του επειδη επαιξε σε μια τσοντα...

Δεν εχει ΚΑΜΜΙΑ λογικη αυτο το πραγμα. Απο που κι ως που δηλαδη? Και τι εγινε που επαιξε σε τσοντα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Aν ειναι δυνατον να χασει καποιος την επιμελεια του παιδιου του επειδη επαιξε σε μια τσοντα...

Δεν εχει ΚΑΜΜΙΑ λογικη αυτο το πραγμα. Απο που κι ως που δηλαδη? Και τι εγινε που επαιξε σε τσοντα?

έλα μου ντέ!τί έγινε που κατάπινε σπέρματα και άνοιγε τα μουνόχειλα βελάζοντας σα ζώο?έγινε τίποτα?Μια χαρά είναι. :idiot:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
χαχααα πολυ το δραματοποίησες ρε!  :grin:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί να μη γίνει;Είναι αυτή μάνα να μεγαλώσει το παιδί με αρχές;Πολλές φορές αναλαμβάνει ο νόμος σε τέτοιες περιπτώσεις
Δεν εχει καμμια βαση το επιχειρημα αυτο γιατι τις "αρχες" τις βλεπει ο καθενας διαφορετικα. Αλλος πχ. εχει τα "νομιμα και τα ηθικα του", αλλος εχει την εκκλησια πανω απ ολα και αλλος την απεχθανεται.

Σημειωσε παντως οτι το να παιζεις ή να παρακολουθεις τσοντα δεν εχει τιποτα το μεμπτο.

έλα μου ντέ!τί έγινε που κατάπινε σπέρματα και άνοιγε τα μουνόχειλα βελάζοντας σα ζώο?έγινε τίποτα?Μια χαρά είναι. :idiot:
Γιατι, ζηλεψες?  :2funny:
Ειναι δικαιωμα της να καταπινει οτι θελει, εξαλλου οι περισσοτερες γυναικες τα κανουν αυτα, απ το μοναστηρι μας ηρθες?
Αλλου να ψαξεις για νοσηροτητες, πχ. στη Βουλη.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κτηνοβασια
 

Επισκέπτης
Δώστε κανένα λινκ να την δω κι εγώ.Μόνο εγώ δεν την είδα ακόμη.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Δε βλέπεται με τίποτα - φτιάξε κανα κέικ καλύτερα. :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom