Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε παίδες ασχολείστε μη συνδρομητικά με το rapidshare και περιμένεται πως δεν θα τουμπανιασουν τα αρχίδια σας ?!
Ή torrent trackers και επιμέλεια, ή πληρώστε συνδρομή σε share - files  tracker na ξεμπερδευεται....
Hackarismata den ειναι εύκολα να γίνουν απο τον καθημερινό χρήστη.... ειδικά στο rapidshare.
Τώρα και nova days, να πληρώσεις την οποιαδήποτε προχειροδουλεία του ¨αρπακτικού" τσοντοσκηνοθέτη, που νόμισε ότι όλη την Ελλάδα θα την χορέψει στο ταψί διατείθοντας ΜΗΔΕΝ φαια ουσία και εξισου χρόνο, επειδή "αφουγκράσστηκε¨" απο 'δω μέσα σε συνδυασμό με τίποτα μεσημεριαναδικα .....΄¨οτι η ντούβλη είναι θέμα και θα διαμορφώσει μερίδιο αγοράς.... Είναι τουλάχιστον φαιδρό !
Παίδες περάσαν οι εποχές του ντε και σώνει.... Κάθε μέρα που κυλάει ο ¨"πελάτης" Θα γίνεται όλο και πιο εξωνυχιστικά ΠΑΡΩΝ !
Να βλέπετε ντοκυμαντερ πολλά .... Ο νόμος και το δίκαιο της Αφρικανικής στέπας είναι ήδη εδώ !
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Όσο μπάζο και αν είναι στη μάπα στην τσόντα ήταν καλή.Την περίμενα πολύ χάλια αλλά με διεύψευσε.Ειδικά σε σχέση με τη νερόβραστη και ξενέρωτη Τζούλια.Περιμένω να δω κωλάθρα στο επόμενο ταινιάκι :rockon:
 

Επισκέπτης
ρε παίδες ασχολείστε μη συνδρομητικά με το rapidshare και περιμένεται πως δεν θα τουμπανιασουν τα αρχίδια σας ?!
Ή torrent trackers και επιμέλεια, ή πληρώστε συνδρομή σε share - files  tracker na ξεμπερδευεται....
Hackarismata den ειναι εύκολα να γίνουν απο τον καθημερινό χρήστη.... ειδικά στο rapidshare.
Τώρα και nova days, να πληρώσεις την οποιαδήποτε προχειροδουλεία του ¨αρπακτικού" τσοντοσκηνοθέτη, που νόμισε ότι όλη την Ελλάδα θα την χορέψει στο ταψί διατείθοντας ΜΗΔΕΝ φαια ουσία και εξισου χρόνο, επειδή "αφουγκράσστηκε¨" απο 'δω μέσα σε συνδυασμό με τίποτα μεσημεριαναδικα .....΄¨οτι η ντούβλη είναι θέμα και θα διαμορφώσει μερίδιο αγοράς.... Είναι τουλάχιστον φαιδρό !
Παίδες περάσαν οι εποχές του ντε και σώνει.... Κάθε μέρα που κυλάει ο ¨"πελάτης" Θα γίνεται όλο και πιο εξωνυχιστικά ΠΑΡΩΝ !
Να βλέπετε ντοκυμαντερ πολλά .... Ο νόμος και το δίκαιο της Αφρικανικής στέπας είναι ήδη εδώ !

:new_shocked: εγώ στη Σιβηρία ήξερα ότι βρίσκονται οι στέπες και οι σαβάνες στην Αφρική.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Λοιπον, τωρα που το ξανατσεκαρα...
Με κλεισιμο/ανοιγμα της συνδεσης σου οντως δεν γινεται.
Με το προγραμματακι σου επισης δεν γινεται. Το ετρεξα αλλα παρολ αυτα μεταξυ 2 αρχειων 100ΜΒ μου ζηταει και παλι να περιμενω 15 λεπτα :(
Καλα, εσυ το δοκιμασες και σου δουλεψε δηλαδη?

Αρα μαλλον θα αρκεστουμε παλι στον κλασικο τροπο του ανοιγοκλεισιματος του router(οσοι ειμαστε ανυπομονοι και θελουμε να το καψουμε :))




Φιλε εγω για αρκετο καιρο (μηνες) ανοιγοκλεινα τη συνδεση και 9 στις 10 δουλευε.

clipboard02w.png


Οταν δεν δουλευε το ξαναεκανα 1-2 φορες.

Το προγραμματακι σε μενα δουλευει αν και δεν το χρησιμοποιω (λογω premium rs).

Οταν λες ανοιγοκλεινεις το router εννοεις μεσω browser ε..?

 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
ρε παίδες ασχολείστε μη συνδρομητικά με το rapidshare και περιμένεται πως δεν θα τουμπανιασουν τα αρχίδια σας ?!
Ή torrent trackers και επιμέλεια, ή πληρώστε συνδρομή σε share - files  tracker na ξεμπερδευεται....
Hackarismata den ειναι εύκολα να γίνουν απο τον καθημερινό χρήστη.... ειδικά στο rapidshare.



Το μονο που αξιζει να πληρωνεις με βαση τα σημερινα δεδομενα.. 30 ευρω το εξαμηνο ειναι τιποτα σε σχεση με το χρονο/ ταλαιπωρια που γλιτωνεις προσπαθοντας να χακεψεις το ραπιντ, η το περιμενε 2-3 ωρες να κατεβει η ταινια ενα ενα αρχειο με ταχυτητα 100KB.. :cheesy:


Βεβαια υπαρχουν και τα τορεντ που ειναι free.. αλλα ειναι πιο περιπλοκη διαδικασια εν ολιγοις..
 
 

msiffredi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Δοθείσης ευκαρίας, μήπως ο SIRINAS πρέπει να μειώσει το κόστος του κάθε DVD, αφού όλοι, όλως και κάπως, κατεβάζουμε το μεγαλύτερο μέρος του περιεχομένου τους από το διαδίκτυο;Δεν είναι δα και ταινία του PRIVATE.Άλλωστε ήδη το πουλούν οι μαύροι, έτσι μου είπε η συνάδερφός μου. Τώρα, βλέποντας και την κριτική κάποιων συντρόφων, περί μπάζων κ.λπ., μου θυμίζουν κάποιους σοβαροφανείς κυρίους, που υποτίθεται ότι καταδικάζουν κάθε "ανήθικο" πράγμα, αλλά το μυαλό τους μόνο εκεί είναι κολημένο. Κι όπως λέει και το τραγούδι του Μητσιά "στο βάθος το ζηλεύουμε αυτό που ρεζιλεύουμε".Αναφορικά με τη Βίβιαν, περίμενα περισσότερα. Έχει τα προσόντα, "το έχει", έχει και τη φάτσα, ας προσπαθήσει περισσότερο στην επόμενη ταινία, αν υπάρξει, βέβαια. Και το παίξιμο στο πορνό  τέχνη είναι.
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
καθολου περιπλοκα δεν ειναι τα τορεντς..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Σε σχέση με απλό downloading εννοεί ο easy νομίζω... :rolleyes:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε εγω για αρκετο καιρο (μηνες) ανοιγοκλεινα τη συνδεση και 9 στις 10 δουλευε.

clipboard02w.png


Οταν δεν δουλευε το ξαναεκανα 1-2 φορες.

Το προγραμματακι σε μενα δουλευει αν και δεν το χρησιμοποιω (λογω premium rs).

Οταν λες ανοιγοκλεινεις το router εννοεις μεσω browser ε..?
Oxι παιδι μου, απ το κουμπι το ανοιγοκλεινουνε ολοι. Πως μεσω browser?

Απορω πως εσενα σου δουλευει οπως λες, το .bat, μηπως καθαριζεις και τα cookies?

Yπαρχει καποιος αλλος φιλος απο δω που το χρησιμοποιησε και του δουλεψε?

Aυτο το εικονιδιο που δειχνεις στο tray δεν μου το εχει εμενα, xp εχεις αλλα τι συνδεση? Εγω Win 7 και adsl.

αλλιώς τα κατεβάζεις από τόρεντ και τελείωσες
Kι αν δεν υπαρχει σε τορεντ?

Δοθείσης ευκαρίας, μήπως ο SIRINAS πρέπει να μειώσει το κόστος του κάθε DVD, αφού όλοι, όλως και κάπως, κατεβάζουμε το μεγαλύτερο μέρος του περιεχομένου τους από το διαδίκτυο;
Eιπαμε, ο περισσοτερος κοσμος δεν μπορει ουτε να παιξει ενα .avi που θα τους δωσεις στον υπολογιστη τους. Επειδη σχεδον ολοι μας απο εδω ξερουμε απο torrents και dοwnloading, δε συμβαινει το ιδιο και με τον υπολοιπο κοσμο, οι περισσοτεροι βρισκονται ακομα στη λιθινη εποχη :)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Με το μαλακό george,

για πολλούς εδώ μέσα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ :new_shocked: - γύρνα πίσω στο νήμα. :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Με το μαλακό george,

για πολλούς εδώ μέσα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ :new_shocked: - γύρνα πίσω στο νήμα. :2funny:
οχι νταξει ρε συ.. νο προμπλεμ..

εγω πλακα κανω..


αφου ειναι τραγικο..



edit: παντως, πλακα-πλακα ειναι απειρως γαμευσιμότερη απο ενα τεμαχιο σε διπλανο θρεντ που ειναι παντελως μισόμουνο και τους εχει βαλει στη σειρα και τους εχει κοψει μονέδα..
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
παιδες, την επαιξε αραγε κανεις με την ντουβλη;
φτιαξτε ενα γκαλοπ οπως ειχε γινει και με την τζουλια ,πλακα θα εχει
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μιλάς ακόμα ρε ξεφτίλα? :jerking: Περιμένεις σε ένα τρόμπα σαν και του λόγου σου να κάθομαι να εξηγώ? Γύρνα και διάβασε τι σου λέω στα αρχικά μου posts ρε παπάρα. Κάνε κανα search στο google ρε λαμόγιο. Τη στοιχειώδη νοημοσύνη αν είχες - δε θα συνέχιζες να ρωτάς, αλλά με τη μαλακία που σε δέρνει? :jerking:

Πρεπει καποια στιγμη να σταματησεις να κανεις τον καραγκιοζη, ο κοσμος  βαρεθηκε να διαβαζει τα βρισιδια σου...  :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom