Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Επισκέπτης
Φιλενάδα δε τα ξέρεις καλά και δικαιολογημένα.Οι μαλακίες που λέει και το ότι είναι το ψευτοκυριλέ-ψευτοξεκωλέ μπάζο της διπλανής πόρτας ΑΥΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ

ρε δεν παιζει να ερεθιζεται ανθρωπος με αυτα που ελεγε και κυριως με τον τροπο που τα ελεγε!!! να της κοψω αναποδη μου ερχοταν! χαχα!
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Προτείνω τίτλο για τη νέα τσόντα "υπερπαραγωγή" της Ντούβλη "Το γλύψιμο της ΑΓΕΛΑΔΑΣ".Της παέι γάντι!!
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0

εχω την εντυπωση οτι ο γνωστος tracker thegt.net  εκλεισε λογω Ντουβλης ??
Εφαγε και η τζουλια το γαματο....Πολυ μπασμενος μεσ τα κολπα ο Σειρηνας....
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
φίλε βλέπω βγάζεις κακία για τη Ντούβλη...μήπως είσαι ο κερατάς πρώην σύζυγος? :2funny:

Μπαα.Γιατί αν ήμουν δεν θα χα λεφτά να πληρώσω για internet kαι να μπω εδώ αφού θα τα ξόδευα στο βερνίκι.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Δυστυχώς με τέτοια ποιότητα εγχώριου κρέατος είναι δύσκολο να περιοριστεί το έλλειμμα εμπορικών συναλλαγών.   
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
την ειδα κι εγω χτες :rolleyes:
η μαλακω ειναι τεερμα αντικαυλωτικη :S
απλα καποιος επρεπε να της βουλωσει το στομα και να μη βγαλει λεξη σε ολη την κωμωδια.. ειναι τραγικη! μπροστα σε αυτο, η τσοντα της τζουλιας μου φανηκε αριστουργημα!
Εχετε υποψη σας οτι το σεναριο δεν το εγραψε η ιδια.. ηταν του φωστηρα Σειρηνακη. Προφανως το εγραψε την ωρα του γυρισματος. Βεβαια η κοπελα ειναι σαφως αταλαντη αλλα εξαργυρωσε τη δημοσιοτητα που της παρειχαν τα τελευταια χρονια τα ΜΜΕ.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Συνέχισε να γίνεσαι ξεφτίλα - βλαμένο nick με τα 30 posts. Παλιορόμπα ξεκούμπωτη όταν μάθεις να το βουλώνεις και κάποτε όταν δε σε παίρνει, έλα να μας μιλήσεις.

Σάλτα και γαμήσου τώρα. :birdman: :birdman: :birdman:

Σε ποιον γινομαι ξεφτιλα ρε τενεκε ξεγανωτε, σε σενα τον αναπηρο?
Το νικ μου υποδηλωνει αυτο που ειμαι, master στο mohaa και πιθανοτατα ο καλύτερος παιχτης του κοσμου :birdman:
Αν θεωρεις οτι καποιος με 30 ποστς εχει λιγοτερα δικαιωματα απο καποιον αλλον με 3000 ποστς, εισαι βαθεια νυχτωμενος.
Μαλλον εσενα δεν σε παιρνει να μου κουνιεσαι ετσι περιεργα :2funny:
Σαλτα και γαμησου εσυ τωρα :birdman:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Σε ποιον γινομαι ξεφτιλα ρε τενεκε ξεγανωτε, σε σενα τον αναπηρο?
Το νικ μου υποδηλωνει αυτο που ειμαι, master στο mohaa και πιθανοτατα ο καλύτερος παιχτης του κοσμου :birdman:
Αν θεωρεις οτι καποιος με 30 ποστς εχει λιγοτερα δικαιωματα απο καποιον αλλον με 3000 ποστς, εισαι βαθεια νυχτωμενος.
Μαλλον εσενα δεν σε παιρνει να μου κουνιεσαι ετσι περιεργα :2funny:
Σαλτα και γαμησου εσυ τωρα :birdman:
Μάθε και κανα μπινελίκι... και που 'σαι - κλείνε τη στάνη όταν φεύγεις που θες και Internet.








































βλάκα.... :zfuck:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το βραδυ ολοι σταρ μεταμορφωση ......
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Bρεθηκε η νεα πρωταγωνιστρια της Sirina !!

Tωρα που εμεινε ανεργη δεν το σκεφτηκε καθολου να πει το "ναι"  :grin:
 

Συνημμένα

  • gkerekouplayboy342098442342.jpg
    gkerekouplayboy342098442342.jpg
    93,7 KB · Εμφανίσεις: 55

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.800
Πόντοι
6.265
Πραγματι αυτη η ταινια εκανε την αλλη της τζουλιας να φανταζει αριστουργημα
κριμα παντως γιατι κατι πηγαινε να κανει η σειρινα με ελληνικες ταινιες αλλα τωρα μπηκε σε αυτο το τριπακι του ευκολου χρηματος με τα διασημα μπαζα και την πληρωνουμε εμεις

απαραδεκτη η ταινια και η αλλη η πρωτη η βιβιαν πως την λενε χαλια κ εκεινη τι ξενερωτο πηδημα ηταν ουτε να πηδιουνται δεν ξερουν
καλα για τηνντουβλη τι να πω..η σκηνη της ειναι μαθημα προς αποφυγην για ολους τους σκηνοθετες σεναριογραφους τσοντων!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Πραγματι αυτη η ταινια εκανε την αλλη της τζουλιας να φανταζει αριστουργημα
κριμα παντως γιατι κατι πηγαινε να κανει η σειρινα με ελληνικες ταινιες αλλα τωρα μπηκε σε αυτο το τριπακι του ευκολου χρηματος με τα διασημα μπαζα [size=16pt]και την πληρωνουμε εμεις[/size]
Μη μου πεις ότι έδωσες 20???? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :tooth: :tooth: :tooth:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μάθε και κανα μπινελίκι... και που 'σαι - κλείνε τη στάνη όταν φεύγεις που θες και Internet.








































βλάκα.... :zfuck:
Mην ανησυχεις, εχω μαντροσκυλα. Τωρα που το σκεφτομαι, κι εσυ κανεις γιαυτη τη δουλεια, ετσι οπως σκουζεις σα μαντροσκυλο.































Προς τι το μεγαλο κενο? Ειχες παλι εγκεφαλικη διαλειψη?  :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
μερικοι ειστε μαλακες εντελως.

καθεστε και κραζετε καποιον επειδη εδωσε ενα 20αρικο να αγορασει την τσοντα.(εδωσα και εγω να την παρω).

ρε μαλακες αμα ολοι την κατεβαζουν τζαμπα πως ρε ο σιρινας θα εχει φραγκα για να τα χωσει σε καμια αλλη γκομενα,να κανει αλλη ταινια?

τελικα μου φαινετε οτι ολοι εχετε μεγαλες απαιτησεις,αλλα το χερι στην τσεπη δεν το βαζεις κανεις.

οταν πατε σε κανενα μπουρδελο να γαμησετε και η πουτανα σας βγαινει μουφα,εκει δεν σας πειραζει το 20αρικο?

οταν σας τρωει καμια πουτανα στο στριπιτζιδακο κανενα 100αρικο και δεν τις εχετε πιασει ουτε το βυζι,δεν σας πειραζει?

αντε μαλακες ολοι τζαμπατζηδες την ειδατε και κριτικοι κινηματογραφου ολοι.

οταν θα πληρωνετε εισιτηριο θα εχετε και δικαιωμα να κρινετε.
οταν ειστε στο τζαμπα θα τρωτε οτι σκατο σας δινουν και δεν θα μιλατε,αν θελετε τιποτα καλυτερο θα μαθετε να πληρωνετε πρωτα.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
23
Like
409
Πόντοι
3.275
μερικοι ειστε μαλακες εντελως.

καθεστε και κραζετε καποιον επειδη εδωσε ενα 20αρικο να αγορασει την τσοντα.(εδωσα και εγω να την παρω).

ρε μαλακες αμα ολοι την κατεβαζουν τζαμπα πως ρε ο σιρινας θα εχει φραγκα για να τα χωσει σε καμια αλλη γκομενα,να κανει αλλη ταινια?

τελικα μου φαινετε οτι ολοι εχετε μεγαλες απαιτησεις,αλλα το χερι στην τσεπη δεν το βαζεις κανεις.

οταν πατε σε κανενα μπουρδελο να γαμησετε και η πουτανα σας βγαινει μουφα,εκει δεν σας πειραζει το 20αρικο?

οταν σας τρωει καμια πουτανα στο στριπιτζιδακο κανενα 100αρικο και δεν τις εχετε πιασει ουτε το βυζι,δεν σας πειραζει?

αντε μαλακες ολοι τζαμπατζηδες την ειδατε και κριτικοι κινηματογραφου ολοι.

οταν θα πληρωνετε εισιτηριο θα εχετε και δικαιωμα να κρινετε.
οταν ειστε στο τζαμπα θα τρωτε οτι σκατο σας δινουν και δεν θα μιλατε,αν θελετε τιποτα καλυτερο θα μαθετε να πληρωνετε πρωτα.

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]+1000[/size][/size][/size]
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1


μερικοι ειστε μαλακες εντελως.

καθεστε και κραζετε καποιον επειδη εδωσε ενα 20αρικο να αγορασει την τσοντα.(εδωσα και εγω να την παρω).

ρε μαλακες αμα ολοι την κατεβαζουν τζαμπα πως ρε ο σιρινας θα εχει φραγκα για να τα χωσει σε καμια αλλη γκομενα,να κανει αλλη ταινια?

τελικα μου φαινετε οτι ολοι εχετε μεγαλες απαιτησεις,αλλα το χερι στην τσεπη δεν το βαζεις κανεις.

οταν πατε σε κανενα μπουρδελο να γαμησετε και η πουτανα σας βγαινει μουφα,εκει δεν σας πειραζει το 20αρικο?

οταν σας τρωει καμια πουτανα στο στριπιτζιδακο κανενα 100αρικο και δεν τις εχετε πιασει ουτε το βυζι,δεν σας πειραζει?

αντε μαλακες ολοι τζαμπατζηδες την ειδατε και κριτικοι κινηματογραφου ολοι.

οταν θα πληρωνετε εισιτηριο θα εχετε και δικαιωμα να κρινετε.
οταν ειστε στο τζαμπα θα τρωτε οτι σκατο σας δινουν και δεν θα μιλατε,αν θελετε τιποτα καλυτερο θα μαθετε να πληρωνετε πρωτα.
Μην ανησυχεις βρε φιλε, αυτοι που γνωριζουν και κατεβαζουν τσαμπα ειναι ελαχιστοι σε σχεση με το καταναλωτικο συνολο. Ετοιμο το dvd να τους δωσεις με το .avi μεσα δε ξερουν πως να το παιξουν :)
Oσο για τον sirina, καλο θα ηταν να μην τον υπερασπιζεσαι με τετοιες μαλακιες που κανει. Γυριζει στο ποδι μια μαλακια που δεν βλεπεται εκμεταλλευομενος την επωνυμια της πρωταγωνιστριας και τελικα τα κονομαει...
Ρε μπετόβλακα, δεν καταλαβαίνεις πόσο ρεζίλης είσαι? Δεν ξέρω τίποτα από rapidshare λες πιο πάνω και αντί να κάνεις μόκο, συνεχίζεις να λες μαλακίες. Τσου ρε λάκη... :uglystupid:
Πεταξου στη γωνια και δες... ερχομαι?
Μοκο επρεπε να κανεις εσυ, γιατι ενω παριστανες τον γνωστη απο rapid και δηθεν ελαβες και υλικο μεγαλυτερο της συνδρομης σου, ωστοσο δεν μπορεσες να εξηγησεις πως... :jerking:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Καποιες φορες αν δεν εχει διαθεσιμη ip ο isp να σου δωσει, σου επιστρεφει την ιδια.  πχ 9 - 12 το βραδυ ειναι ολοι ονλινε. Ξαναπροσπαθεις 1-2 φορες.  ;)


Πιο συντομος τροπος. διπλο κλικ στο .bat στο συνημμένο.
Λοιπον, τωρα που το ξανατσεκαρα...
Με κλεισιμο/ανοιγμα της συνδεσης σου οντως δεν γινεται.
Με το προγραμματακι σου επισης δεν γινεται. Το ετρεξα αλλα παρολ αυτα μεταξυ 2 αρχειων 100ΜΒ μου ζηταει και παλι να περιμενω 15 λεπτα :(
Καλα, εσυ το δοκιμασες και σου δουλεψε δηλαδη?

Αρα μαλλον θα αρκεστουμε παλι στον κλασικο τροπο του ανοιγοκλεισιματος του router(οσοι ειμαστε ανυπομονοι και θελουμε να το καψουμε :))
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
αλλιώς τα κατεβάζεις από τόρεντ και τελείωσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom