Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Χαχαχα μαλλον πρεπει να βρει αλλη δικαιολογια το γιατι γυρισε την τσόντα. Πανε να της παρουν το παιδι και οχι μονο αυτο αλλα να αλλαξει και το επωνυμο της χαχααχ Ωρε ξεφτυλααααααααα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ντούβλη: Βίντεο δηλώσεων και "συμπεράσματα" ενός πορνό dvd
17 Μαϊου 2010, 11:18
 


Η ανταπόκριση από το νέο dvd με την Μαριάννα Ντούβλη , που απασχολεί από την Παρασκευή τη showbiz σίγουρα δεν ήταν σαν αυτή με την Τζούλια!

Ούτε τα media απασχόλησε τόσο πολύ, ούτε την Βουλή αλλά σίγουρα ο Σειρηνάκης το "έμαθε" καλά το κόλπο των εισπράξεων...

Μετά το "Απαγορευμένο" με την Τζούλια Αλεξανδράτους και τα απίστευτα παρασκήνια ήρθε το Sex and the City in Athens», το πορνό dvd με την Μαριάννα Ντούβλη και την παρέα της: τον 30χρονο Ζαφείρη, τον 37χρονο Δημήτρη, τον Tony Carrera και την Βίβιαν Ιωακείμ.

Μία "υπερπαραγωγή"!  Η Ντούβλη δήλωσε περήφανη για το dvd της και αποκάλυψε στην εκπομπή και στους τηλεθεατές ότι δε δυσκολεύτηκε καθόλου στα γυρίσματα και ότι αισθάνθηκε πάρα πολύ άνετα με τους παρτενέρ της!!! Αυτοχαρακτηρίζεται "βασίλισσα" και "ηφαίστειο"!

Στην ταινία η Μαριάννα υποδύεται μια πλούσια κυρία που μοιράζεται τις φαντασιώσεις της με τις κολλητές της φίλες και δεν διστάζει να ζητήσει από τον προσωπικό της γυμναστή να ικανοποιήσει τις σεξουαλικές της ορέξεις, συμμετέχοντας σε ένα ερωτικό τρίγωνο. «Στην πραγματικότητα, δεν θα μπορούσα να πάω με δύο άντρες», ενώ μιλάει και για την περιβόητη σκηνή με το πούρο: «Είναι τέχνη αυτό το πράγμα. Δεν μπορεί να το κάνει ο καθένας. Αυτό είναι μόνο η αρχή. Εχω κάνει ήδη γυρίσματα και για δεύτερη ταινία, στην οποία θα συμπρωταγωνιστεί και ένας πολύ καλός Γάλλος πορνοστάρ, αλλά δεν μπορώ να σας αποκαλύψω περισσότερα».

Η Μαριάννα, όμως, έχει και άλλες βλέψεις: «Το ότι έκανα αυτή την ταινία δεν σημαίνει πως δεν έχω όνειρα και για άλλα πράγματα. Με περιμένει ένα λαμπρό μέλλον στον χώρο του θεάματος. Θα σας αποκαλύψω πως σε μερικές ημέρες θα βρεθώ στο Φεστιβάλ των Καννών με έναν πολύ γνωστό κοσμικό κύριο!»

Ομως, η Μαριάννα Ντούβλη είναι και μητέρα: «Το παιδί μου το λατρεύω και αν το ανακατέψει κανείς σε αυτή την ιστορία, θα έχει να κάνει με τη Δικαιοσύνη».
  προσεχε λουκ....
Η νέα πρωταγωνίστρια, πάντως, έχει ήδη τονίσει πως γύρισε το πορνό DVD για... το παιδί της! Αμάρτησε η έρμη η μάνα, αλλά τι να κάνει; Στα ύψη έχουν φτάσει τα έξοδα για να αναθρέψεις τα βλαστάρια σου την σήμερον ημέρα

«Όταν βλέπεις ένα ωραίο κουτί με μια φάλαινα μέσα, καταλαβαίνεις ότι το μοναδικό που σου προκαλεί είναι λύπη», :think: :think: :think: :think: σχολίασε ο Μένιος Φουρθιώτης και διέψευσε τις φήμες ότι αναλαμβάνει το μανατζεριλίκι και της Ντούβλη

Όταν όμως ο συνεργάτης της Χριστίνας Λαμπίρη, Θοδωρής Ρακιντζής τη ρώτησε μήπως τελικά είναι δράμα, η Μαριάννα Ντούβλη απάντησε: «Μια τόσο όμορφη γυναίκα σαν κι εμένα να παίζει σε δράμα;»

Κι επειδή της κας Ντούβλη δεν της αρέσει να της την μπαίνουν μας αποστόμωσε όλους, δηλώνοντας με περηφάνια ότι είδε το dvd και ήταν «ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ»!!!

Μη γελάτε… Να φανταστείτε μόλις πέταξε τη… φλογερή ατάκα άναψε η κουβέντα. «Δεν μπορείς να μιλάς σαν να είσαι έτοιμη να πας στο Hollywood», της είπε ο Ρακιντζής κι εκείνη του απάντησε: «Έχω κάνει φοβερή επιτυχία και θα κάνω και μεγαλύτερες θα κάνω διεθνή καριέρα»!!!

Και όταν συνέχισε ο Θ. Ρακιντζής την… επίθεση, λέγοντάς της ότι ο κόσμος την κοροϊδεύει εκείνη τον.. αποστόμωσε λέγοντας:

«Ο κόσμος με λατρεύει και με θαυμάζει. Είσαι τρελός»!!!

Και επειδή δε θέλει και πολύ για να ξεσπαθώσει η… κάποτε wannabe Ελένη Μενεγάκη, wannabe τραγουδίστρια, κτλ, κτλ, του πέταξε και το ωραίο: «Έχω ξεπουλήσει χρυσέ μου, θα πάω στο φεστιβάλ των Καννών και εσύ δεν έχεις περάσει ούτε απ’ έξω»!!!

Τι είπε;;; Τα΄ βαλε μάλιστα το κορίτσι και με τα media που την πυροβολούν συνεχώς, βγάζοντας το παράπονό της: «Αμφισβητήσατε την ηλικία μου, τα κιλά μου. Κοιτάξτε πώς είστε εσείς, κοιταχτείτε στον καθρέφτη και μετά μιλήστε»!!!


 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.274
Like
34.998
Πόντοι
9.931
Το συμπέρασμα που έβγαλα εγώ είναι ότι σε αυτή τη χώρα ούτε μια τσόντα δεν μπορούμε να γυρίσουμε τις προκοπής :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
διαβαζω για τις αντιδρασεις και τα σχολια για την ντουβλη και την ''τσοντα'' της..συγνωμη ρε παιδια τσοντα με την jena jameson δηλ περιμενατε να δειτε??ελεος!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
καλα σας κανει ο κωστικας,ο γιωρικας κλπ κλπ δωστε κοροιδα τα ευρουδακια σας για την κυραντουβλη....
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Αυτή τη Ντούβλη μα το Θεό θέλω να δω καποιος να την τρελάνει στις σφαλιάρες και καμιά μπουνιά δε βλάπτει.Πως νομίζει ότι είναι η πιο ωραία και ηφαίστειο και άλλα τέτοια;Μόνο ότι είναι για ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ δεν μας είπε.Εγώ λέω ότι ήταν χειρότερη και από τη Τζούλια,χειρότερη ακόμα και από τη Τίνα Σπάθη.

Ακόμα και η "παρθενοπιπίτσα" εδώ έχει πολύ περισσότερο ταλέντο από τη Ντούβλη.

 

Μωρή Ντούβλη ούτε για ταινία με το Μπόκολη δεν είσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ειδα λιγακι το θρεντ, και τα βιντεακια με τις δηλωσεις της Ντουβλη.

Καταρχην να ξεκαθαρισω οτι ανεκαθεν πιστευα οτι η γκομενα ηθελε πιστολι στον κροταφο.

Αυτο ομως που ειδα απο τις δηλωσεις τουλαχιστον, και δεν εχει σημασια αν ειναι φτιαχτο η οχι, σημασια εχει ο αντικτυπος αυτων των δηλωσεων, ειναι οτι η γκομενα τα λεει σωστα.

Την ρωταει ο καριολης ο δημοσιογραφος, η τελειωμενη η πουστρα ( δεν εχω κατι με τους πουστηδες, αλλα με πουστρακια σαν αυτον εχω ), οτι τα παιδια πεινανε. Ρε γαμω τη ζωη σου μαλακα, εσυ τι κανεις για αυτο? Παλιοκαριολη, εχεις το θρασος να ρωτας τετοιες μαλακιες. Στα παπαρια της, γαμηθηκε και πληρωθηκε. Τι πιο απλο ρε μαλακα Ελληνα, κολλημενε συμπλεγματικε, αγαμητε και κοινωνικα αμορφωτε?

Συνεχιζω να πιστευω οτι δεν επρεπε να δουμε τσοντα απο την Ντουβλη, αλλα γουσταρω που η γκομενα στις δηλωσεις κρατησε ενα Α επιπεδο και δεν το επαιξε υπερανω οπως το σκουπιδι-μηδενικο η Τζουλια που της μιλανε και κοιταει τον ουρανο η παλιοφωλα η αλοιθωρη.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
H ταινια ηταν απαραδεκτη οσο ειδα Η ντουβλη χαλια πιστευω οτι αν την εβλεπα σε μπουρδελο θα κοιταγα το επομενο!!!
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
1.000.000 παπάρια πήρε
Mα ετσι αποκαλυψε το συμβολαιο της!!

Αρχικα ελεγαν για 150-200.000€ αλλα μετα το σουσουρο και τον φορολογικο ελεγχο βγηκαν στην επιφανεια τα πραγματικα νουμερα. Ενα εκατομμυριο ευρω ηταν η αμοιβη της κας Αλεξ/του. Λογικο μου ακουγεται, οταν το dvd πουλησε τουλαχιστον 200.000 κομματια, επι 20€ εκαστο σημαινει 4 εκατομμυρια ευρω, γιατι να μην παρει το 1 η Τζουλια που στο κατω-κατω βασει του ονοματος της μοσχοπουληθηκε??...

 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Από χωριό δεν ξέρω, πάντως βλάκας είσαι. Σου είπα βαριέμαι να σου εξηγώ και ψάξτη να μόνος σου - εκεί εσύ. :jerking: :jerking:

Ποιες ποδιές ρε βλήμα? :2funny: :2funny: 800 γίγα έχω online - αυτό το κατάλαβες?

Τα μπερδευεις, δεν ειμαι εγω βλακας, εσυ εισαι πυροτουβλο και δυσκολευεσαι να αντιληφθεις τι γινεται γυρω σου.Το οτι "βαριεσαι να μου εξηγεις" δεν σου δινει αφεση.
Δεν υπαρχει κατι για να μου εξηγησεις, αλλωστε.

Α, 800giga πρεπει να εχει καποιος για να λαβει δωρο? με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε?
Ποιος καθεται να εχει 800giga online? Αυτο ειναι χειροτερο και απο κατουρημενη ποδια. Και βλημα να πεις τον ξαδελφο σου, αναπηρε... :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Τα μπερδευεις, δεν ειμαι εγω βλακας, εσυ εισαι πυροτουβλο και δυσκολευεσαι να αντιληφθεις τι γινεται γυρω σου.Το οτι "βαριεσαι να μου εξηγεις" δεν σου δινει αφεση.
Δεν υπαρχει κατι για να μου εξηγησεις, αλλωστε.

Α, 800giga πρεπει να εχει καποιος για να λαβει δωρο? με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε?
Ποιος καθεται να εχει 800giga online? Αυτο ειναι χειροτερο και απο κατουρημενη ποδια. Και βλημα να πεις τον ξαδελφο σου, αναπηρε... :2funny:

Όμως τελικά πόσα διδακτορικά χρειάζεται κάποιος για να καταλάβει,
ότι δεν σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο ?????????????

Ως πότε θα προσπαθούμε να πείσουμε οτι οι ΑΛΛΟΙ είναι οι κακοί και ΕΜΕΙΣ οι καλοί ή το άντίθετο?????
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Τα μπερδευεις, δεν ειμαι εγω βλακας, εσυ εισαι πυροτουβλο και δυσκολευεσαι να αντιληφθεις τι γινεται γυρω σου.Το οτι "βαριεσαι να μου εξηγεις" δεν σου δινει αφεση.
Δεν υπαρχει κατι για να μου εξηγησεις, αλλωστε.

Α, 800giga πρεπει να εχει καποιος για να λαβει δωρο? με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε?
Ποιος καθεται να εχει 800giga online? Αυτο ειναι χειροτερο και απο κατουρημενη ποδια. Και βλημα να πεις τον ξαδελφο σου, αναπηρε... :2funny:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Συνέχισε να γίνεσαι ξεφτίλα - βλαμένο nick με τα 30 posts. Παλιορόμπα ξεκούμπωτη όταν μάθεις να το βουλώνεις και κάποτε όταν δε σε παίρνει, έλα να μας μιλήσεις.

Σάλτα και γαμήσου τώρα. :birdman: :birdman: :birdman:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Mα ετσι αποκαλυψε το συμβολαιο της!!

Αρχικα ελεγαν για 150-200.000€ αλλα μετα το σουσουρο και τον φορολογικο ελεγχο βγηκαν στην επιφανεια τα πραγματικα νουμερα. Ενα εκατομμυριο ευρω ηταν η αμοιβη της κας Αλεξ/του. Λογικο μου ακουγεται, οταν το dvd πουλησε τουλαχιστον 200.000 κομματια, επι 20€ εκαστο σημαινει 4 εκατομμυρια ευρω, γιατι να μην παρει το 1 η Τζουλια που στο κατω-κατω βασει του ονοματος της μοσχοπουληθηκε??...
:jerking:
 

Επισκέπτης
την ειδα κι εγω χτες :rolleyes:
η μαλακω ειναι τεερμα αντικαυλωτικη :S
απλα καποιος επρεπε να της βουλωσει το στομα και να μη βγαλει λεξη σε ολη την κωμωδια.. ειναι τραγικη! μπροστα σε αυτο, η τσοντα της τζουλιας μου φανηκε αριστουργημα!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
την ειδα κι εγω χτες :rolleyes:
η μαλακω ειναι τεερμα αντικαυλωτικη :S
απλα καποιος επρεπε να της βουλωσει το στομα και να μη βγαλει λεξη σε ολη την κωμωδια.. ειναι τραγικη! μπροστα σε αυτο, η τσοντα της τζουλιας μου φανηκε αριστουργημα!
Φιλενάδα δε τα ξέρεις καλά και δικαιολογημένα.Οι μαλακίες που λέει και το ότι είναι το ψευτοκυριλέ-ψευτοξεκωλέ μπάζο της διπλανής πόρτας ΑΥΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom