Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Είπαμε - προσοχή στα σχόλια για τη Ντούβλη. :rolleyes:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως πριν μπεις εσυ στην διαδικασια να με χαρακτηρισεις ασχετο και προκατελειμενο θα επρεπε να καταλαβεις για ποια γκομενα μιλαω? Γιατι εγω μιλουσα για την γκομενα που επαιζε πριν απο την Ντουβλη.... ΤΗΝ ΒΙΒΙΑΝ δηλαδη...
Αν εσυ εισαι σχετικος τραβα να κανεις κανα συμβολαιο με τον Σειρηνακη και ασε τις φαφλες...
Φαφλες πετας εσυ, εγω μιλαω σοβαρα(αλλα δε μπορεις να τα καταλαβεις).
Το ξερω οτι μιλουσες για τη Βιβιαν αλλα που ειδες να ειναι σφιγμενη? Και καλα γαμηθηκε, και στο στομα την εχυσε...
Μονο ενας ασχετος θα συνεκρινε τις τσοντοβιες της Sirinas με τον... Σβαρτζενεγκερ.
Τι να τον κανω τον Σειρηνακη, οπως τονισα ειναι ασχετος απο σεναριο-σκηνοθεσια. Πονταρει στα κοροιδα για να βγαλει χρημα με τις αρπαχτες του.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα διαφωνησω...απλα υπαρχουν και καταναλωτες που προτιμουν καλυτερη ποιοτητα και ηχο...που αυτα δεν τα εχεις αν τις κατεβαζεις..... απο το INTERNET!!!
Για να απολαυσεις ποιοτητα και ηχο θα πρεπει και η ταινια να εχει αναλογα καλο περιεχομενο. Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα εδω.
Υπαρχουν παντως και links με καλη ποιοτητα στο νετ, ακομα και HD, δε σημαινει οτι στο ιντερνετ κατεβαζεις στανταρ κακη ποιοτητα εικονας και ηχου.
Ελάχιστη διαφορά (μη ορατή στο μάτι), παρά μόνο στην τσέπη και όπως είπα και σ' έναν άλλο χθες, με €55 το χρόνο αγοράζεις συνδρομή στο rapidshare (5 gigs * 365 μέρες). ;)
Να πληρωσεις 55€ γιατι βαριεσαι να περιμενεις 10' μεταξυ των κατεβασματων? Βαλε τοτε ενα σχετικο προγραμμα να σου κανει αυτη τη δουλεια αυτοματα
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Φαφλες πετας εσυ, εγω μιλαω σοβαρα(αλλα δε μπορεις να τα καταλαβεις).
Το ξερω οτι μιλουσες για τη Βιβιαν αλλα που ειδες να ειναι σφιγμενη? Και καλα γαμηθηκε, και στο στομα την εχυσε...
Μονο ενας ασχετος θα συνεκρινε τις τσοντοβιες της Sirinas με τον... Σβαρτζενεγκερ.
Τι να τον κανω τον Σειρηνακη, οπως τονισα ειναι ασχετος απο σεναριο-σκηνοθεσια. Πονταρει στα κοροιδα για να βγαλει χρημα με τις αρπαχτες του.

Τύπε η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο σφιγμένη. Όπως είπα και πιο πάνω είναι καλό μουνάκι, αλλά ίσως είναι πρωτάρα στη δουλειά. ;)
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Για να απολαυσεις ποιοτητα και ηχο θα πρεπει και η ταινια να εχει αναλογα καλο περιεχομενο. Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα εδω.
Υπαρχουν παντως και links με καλη ποιοτητα στο νετ, ακομα και HD, δε σημαινει οτι στο ιντερνετ κατεβαζεις στανταρ κακη ποιοτητα εικονας και ηχου.Να πληρωσεις 55€ γιατι βαριεσαι να περιμενεις 10' μεταξυ των κατεβασματων? Βαλε τοτε ενα σχετικο προγραμμα να σου κανει αυτη τη δουλεια αυτοματα

10'? εγώ περίμενα μισάωρα μεταξύ των κατεβασμάτων  :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εγώ πάλι γέλασα αρκετά με τις ατάκες της Ντούβλη...ειδικά η σκηνή με το πούρο στο μουνί της,πολύ γέλιο...

Το να πληρώνει κανείς για να αγοράζει τέτοιες μαλακίες το θεωρώ χαζό...υπάρχουν όλα στο νετ,αρκεί να ξέρεις που να κοιτάξεις.Εγώ το κατέβασα άνετα σε 20 λεπτά,αλλά το είδα κομματιαστά,γιατί δεν άντεχα να το δω συνέχεια.Είναι βαρετό...
Πάντως,πολύ καλύτερο απο αυτό της Τζούλιας....
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Να πληρωσεις 55€ γιατι βαριεσαι να περιμενεις 10' μεταξυ των κατεβασματων? Βαλε τοτε ενα σχετικο προγραμμα να σου κανει αυτη τη δουλεια αυτοματα
Ουφφφφ! :rolleyes: Πλήρωσα €55 πριν 4 χρόνια, από τότε πήρα 60 πίσω & ένα εξωτερικό δίσκο 500gb με amazon coupons (όταν υπήρχαν rewards μέχρι πρότινος) και έχω points για τα επόμενα 12 χρόνια. Θες να βάλω ένα screendump από τον account μου? 1 λεπτό θα μου πάρει... :rolleyes:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
10'? εγώ περίμενα μισάωρα μεταξύ των κατεβασμάτων  :grin:
Eγω συγκεκριμενα περιμενα 15'(5 αρχεια 200ΜΒ εκαστο). Αναλογα το μεγεθος του αρχειου ειναι και η αναμονη. Οπως παντα, το μεγεθος μετραει :grin:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Ουφφφφ! :rolleyes: Πλήρωσα €55 πριν 4 χρόνια, από τότε πήρα 60 πίσω & ένα εξωτερικό δίσκο 500gb με amazon coupons (όταν υπήρχαν rewards μέχρι πρότινος) και έχω points για τα επόμενα 12 χρόνια. Θες να βάλω ένα screendump από τον account μου? 1 λεπτό θα μου πάρει... :rolleyes:
:huh: πως πηρες 60 πισω και εξωτερικο 500gb :huh:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Σβηνεις-αναβεις  το ρουτερ για να αλλαξει ip και ξεκινας το κατεβασμα αμεσως.

Αυτό το χα δει παλιότερα στο rapidshare που μου έλεγε ότι μπορώ να κατεβάσω μεχρι ένα .rar ως free user. Έκλεινα το router και ξαναμανα. Αλλά δεν το ήξερα ότι γίνεται και γι'αυτό. Τέσπα...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
:huh: πως πηρες 60 πισω και εξωτερικο 500gb :huh:
Υπήρχαν rewards (άλλαζες τα points για cash στον Paypal account σου) καθώς και άλλα δώρα που στα έστελναν ταχυδρομικώς. Εγώ δε γούσταρα όμως τις μαλακίες που δίνανε και σα μάγκας Νεοέλλην χρησιμοποίησα το amazon option, για να πάρω συγκεκριμένο δίσκο Seagate.

Σε κάλυψα? :rolleyes:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Υπήρχαν rewards (άλλαζες τα points για cash στον Paypal account σου) καθώς και άλλα δώρα που στα έστελναν ταχυδρομικώς. Εγώ δε γούσταρα όμως τις μαλακίες που δίνανε και σα μάγκας Νεοέλλην χρησιμοποίησα το amazon option, για να πάρω συγκεκριμένο δίσκο Seagate.

Σε κάλυψα? :rolleyes:
Κατσε για να καταλαβω, δηλαδη αν γραφτω κι εγω και πληρωσω 55€ θα λαβω 60€ και 500ρη σκληρο?...
Κανεις disconnect -connect  την συνδεση τοτε απο το pc σου.Εκει θα κολλησουμε;!!
Οχι, αυτο δεν πιανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom