Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Δε βρίσκω κάτι ρε γμτ...όλο  :jerking: έχει.Μακάρι να μπορούσα να στη στείλω κάπως αλλα ειναι και μεγάλο το αρχείο. :-
καλεσε την σπιτι σου για ιδιωτικη προβολη με κλειστα φωτα.
 

TSAPOU

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
που θα μπορουσα να βρω το βιντεο σε πιο σαιτ?οπιος θελει ας με ενημερωσει
 

TSAPOU

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καπιο σαιτ για να την κατεβασω δεν υπαρχει?ευχαρηστω θερμα οσους μου εδωσαν αλλα και μου δεινουν πληροφοριες
 

TSAPOU

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εκτος απο ραπιντ και παλη ευχαρηστω
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αρχικά την είδα FRW και σόλο ! Ήλπιζα ΄΄οτι η γκαβλοτσα της θα μου έβγαζε κάτι.....
Μετά την είδα και με φίλους ....ξενέρωσαν περισσότερο !
Κρίμα που για το τίποτα "ανέλαβε την ευθύνη ¨" να απολογηθεί ως μητέρα  :think: :think: :think: :think:
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ποιό μάπα πράμα δεν έχει ξαναβγεί
ο απόλυτος ξεφτιλισμός
και το απόλυτο ξενέρωμα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
καπιο σαιτ για να την κατεβασω δεν υπαρχει?ευχαρηστω θερμα οσους μου εδωσαν αλλα και μου δεινουν πληροφοριες
3 σκηνές έχει - μόνο τα τελειώματα αξίζουν και παπάρια γέλιο έχει, μην ακούς τους άλλους. Θα έλεγα βασικά ότι έρχεται γάντι σ' αυτό το λαό των ηλιθίων - οι διάλογοι είναι λες και φτιάχτηκαν για retards. :jerking:
 

M3

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Απορια:
O Σειρινακης ειναι ο ιδιος που εκδιδει και το Ηard Rock περιοδικο?
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά έλεγα ότι η Τζούλια το "έκαψε" το "χαρτί" που είχε, λόγω της πανηλίθιας τσόντας που γύρισε, αλλά να που βρέθηκε ακόμα πιο ηλίθια τσόντα από αυτής.
Ελπίζω στο μέλλον να δούμε καμία πιο "άξια" στο δύσκολο ρόλο της τσόντας, (π.χ. Πετρούλα, Μπάστα, κ.λ.π.) γιατί οι δύο "ξανθιές" που έκαναν την αρχή, εκτός το ότι μας εκτόνωσαν την περιέργεια να δούμε πώς είναι το μουνί και η κωλοτρυπίδα τους, δεν αξίζουν μία στο γαμήσι τους.
(Προσωπικά πιστεύω ο Σειρινάκης, έπρεπε να τις βάλει να δούνε καμία 10αρία καλές τσόντες, για να ξέρουν πως πρέπει να αντεπεξέλθουν στον δύσκολο ρόλο που πήραν απόφαση να ...δουλέψουν)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Πιστεύεις πραγματικά ότι αυτές είναι λιγότερο ηλίθιες? :2funny: :2funny: :2funny: Έρχονται κουτί τέτοιες τσόντες σ' αυτό τον τόπο φιλάρα. Αξίζει να δει τη Ντούβλη κάποιος για το script :cheesy: και μόνο.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα προσωπικα ετσι οπως πηδιοτανε η Βιβιαν... δεν μου αρεσε. Καταρχην δεν ηξερε να παρει πιπα.

1ον Δεν το ειχε στην πιπα.... λες και βυζαινε το βυζι της μανας της εκανε... 2ον Δεν το ειχε ουτε μετα...

ξενερωτη ρε φιλε πως το λενε.. Αν θεωρησουμε οτι αυτη η γκομενα ειναι η κλασσικη "ωραια" της παραλιακης ελληνιδα που κανετε καθε σαββατο σαν τρελοι στα κλαμπ για να την ριξετε... και δειχνετε οτι εχετε πορσε και δειχνετε οτι ξερετε το μισο μαγαζι και δειχνετε οτι ειστε λαρτζ. Ε αν τα κανεις ολα αυτα... και στο τελος ριξεις μια τετοια στο κρεβατι και σου βγει ετσι για μενα πανε τσαμπα ολα οσα ξοδεψες η προσπαθησες για να την ριξεις. Αν αυτα που σου λεω τα ακους βερεσε τοτε λυπαμαι αλλα μαλλον εχεις χαμηλα στανταρ και θεωρεις πως μονο που μια ελληνιδα σου ανοιγει τα ποδια και εχει αυτη την εμφανιση ας πουμε εχει το ελευθερο να κανει το κομοδινο στο κρεβατι

Οχι ρε φιλε... δεν ειναι ετσι... για μενα αυτη ηταν Κ Ο Μ Ο Δ Ι Ν Ο.

Φιλε μου...

1. Πρωτα απ ολα ηταν ο ρολος της τετοιος, αν ακουσες ελεγε οτι δεν ειχε παει ποτέ και με κανεναν, οποτε θα επρεπε να παιζει σαν πρωταρα, Εσυ αμεσως την εκρινες σαν μια κανονικη γκομενα (που θα επρεπε κιολας να ειναι πεπειραμενη και ανετη). Στο ειπα και πριν οτι εδω ειναι ταινια και τα ατομα που παιζουν υποδυονται ρολους, και ετσι πρεπει να τα αντιμετωπιζουμε.

2. Εστω οτι αυτη η Βιβιαν ειναι ετσι απ τη φυση της... κομοδινο, δεν ξερει να κανει πιπα κλπ. Θα βγαλουμε γενικο συμπερασμα για ολες τις ελληνιδες? Οχι βεβαια, και πολυ περισσοτερο δεν θα κρινουμε βασει εθνικοτητας, τοτε θα ειμαστε ανοητοι και ρατσιστες. Ολα αυτα που λες στη β΄ παράγραφό σου... πόσο σοβαρα ειναι?
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό κατάλαβες? :rolleyes: Φίλε δε μπορώ να στο κάνω πιο λιανά - είπα πιο πάνω για points, rewards και όλα αυτά που υπήρχαν μέχρι πρότινος. Τώρα πια κάνεις μόνο extend τον account, αλλά κανείς δεν ξέρει - μπορεί η φάση με τα δώρα να ξαναγυρίσει. :boobies:
Δεν εχω ιδεα τι σημαινουν points, rewards, extend account.
Απ οτι καταλαβαινω μιλας για κληρωσεις δωρων που γινονται που και που, ζησε Μαη μου δηλαδη... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom