Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Smile7

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εχει χαραξει μεγαλο δρομο ο Σειρηνακης στο ελληνικο πορνο..

Θα χεστει στο χαρτι..
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
3 σκηνές έχει - μόνο τα τελειώματα αξίζουν και παπάρια γέλιο έχει, μην ακούς τους άλλους. Θα έλεγα βασικά ότι έρχεται γάντι σ' αυτό το λαό των ηλιθίων - οι διάλογοι είναι λες και φτιάχτηκαν για retards. :jerking:
Aκριβως ετσι :oneup:
Με καλυψες 101%
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Δεν εχω ιδεα τι σημαινουν points, rewards, extend account.
Απ οτι καταλαβαινω μιλας για κληρωσεις δωρων που γινονται που και που, ζησε Μαη μου δηλαδη... :)
Όχι - δεν είναι κληρώσεις, αλλά δεν έχω και το κουράγιο να πω περισσότερα. Sorry, ε? :rolleyes:

Αν έχει άλλος τη διάθεση...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω παντως την "αμαρτια μου" την λεω:
Αν την εβρισκα σε studio, θα περναγα..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Είσαι ήρωας, γιατί αν μη τι άλλο οι 2 τύποι πληρώθηκαν για το ψυχικό που έκαναν. :cheesy:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλη η ντουβλη,καλυτερη απο την τζουλια.απλα ηθελε 1 καλο συμπραταγωνιστη διοτι οι 2 ελληνες ηταν χαλια στο γαμησι αταλαντοι εντελως,αν ειχε τον ΙΑΝ ΣΚΟΤ μιλαμε θα ηταν η ταινια.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εγω παντως την "αμαρτια μου" την λεω:
Αν την εβρισκα σε studio, θα περναγα..........

Δεν είναι "αμαρτία" ρε cheyenne, και εγώ θα πέρναγα, και πολλοί άλλοι από εδώ μέσα.  Μη λέμε ότι θέλουμε δηλαδή, η γκόμενα είναι fuckable, και πολύ ανώτερη από πολλές που έχουε (όλοι) πάρει - και τις πληρώνουμε βεβαίως.

Άλλο αν δεν αξίζει τόσο ντόρο.  Εκεί, να συμφωνήσω.
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Η μαριαναρα ειναι μια μουνα που οταν θα γουσταρει καποιον(γιατι μην ξεχνατε οτι την βλεπετε σε τσοντα)θα τον κανει απο το γαμησι και το τσιμπουκι αεροπλανο.Καμια σχεση με το αλλο το αρωστακι που τσιριζε λες και την εδερναν.Μαριαναρα ντουβλη οι βυζαρες σου και η ατελειωτρη κωλαρα σου ειναι πλεον διασημες σε ολη την υφηλιο.

 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εχει χαραξει μεγαλο δρομο ο Σειρηνακης στο ελληνικο πορνο..

Θα χεστει στο χαρτι..

Κάνει καλά τη δουλειά του, γιατί έχει πιάσει το πνεύμα της εποχής.

Δεν ξέρω αν το κάνει ο ίδιος ή κάποιος άλλος από το μαγαζί, αλλά ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ να παρακολουθήσω την κουβέντα-ψηστήρι που έγινε τόσο με τη Τζούλια, όσο και με τη Ντούβλη για το να "του κάτσουν" μπροστά στο φακό και να πουληθεί το προϊόν.

Γιατί (όπως και να το κάνουμε) είναι μεγάλο βήμα (ακόμα και γι' αυτές τις "αλλού" γκόμενες) το να βγούν στα περίπτερα να παίρνουν πίπες, και να τις παίρνει μάτι ο κάθε μαλάκας και κυρίως ο κάθε συγγενής, συμμαθητής, φίλος, το περιβάλλον τους γενικά.
Και (δε το καταλαβαίνουν βέβαια αυτό) οι ταινίες αυτές θα τις συνοδεύουν για όλη τους τη ζωή, με την έννοια ότι κάποτε θα φτάσουν να είναι 60 ετών, θα έχουν (ίσως) παιδιά, εγγόνια, κλπ., και ο ποτσιρικάς στο σχολείο θα λέει στον άλλο "Βρήκα μια τσόντα που η γιαγιά σου παίρνει πίπα σε ένα Γάλλο".
Ωραία πράματα.

Προσπαθώ να φανταστώ την κουβέντα μεταξύ Sirina Company και Ntouvlou, (όποιος την έκανε για να κλείσει τη δουλειά), ο οποίος θα έπρεπε να "διαχωρίσει" το προϊόν που σκόπευε να βγάλει από το προηγούμενο, της Τζούλιας.
Μη ξεχνάτε ότι υπάρχει και κάποιος "ανταγωνισμός" μεταξύ όλων αυτών των ξανθών ψώνιων, και είναι δύσκολο να ψηθεί η μια να κάνει κάτι ακριβως πάνω στα χνάρια της άλλης.
Τα επιχειρήματα πρέπει να ήταν τύπου "Μα δε θα κάνουμε κάτι τέτοιο, αυτή έκανε καθαρή τσόντα με μπουκάλια και τέτοια, εσένα θα είναι πιο πολύ προς έργο με υπόθεση. Αυτή δε μίλαγε καθόλου εκτός από προστυχόλογα, εσύ θα έχεις ρόλο, θα λες πράματα, δε θα είσαι σκέτη πορνοστάρ".

Κάπως έτσι πρέπει να έγιναν τα πράματα, θα ήθελα να ήξερα ακριβώς, και το αποτέλεσμα το είδατε.
Έργο, όχι αστεία.  Κάτι σε "Eyes Wide Shut" ας πούμε.

Να δούμε ποιά θα είναι η επόμενη στη σειρά.

Σιρινάκη, προχώρα ακάθεκτος, είμαστε μαζί σου.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί (όπως και να το κάνουμε) είναι μεγάλο βήμα (ακόμα και γι' αυτές τις "αλλού" γκόμενες) το να βγούν στα περίπτερα να παίρνουν πίπες, και να τις παίρνει μάτι ο κάθε μαλάκας και κυρίως ο κάθε συγγενής, συμμαθητής, φίλος, το περιβάλλον τους γενικά.
Και (δε το καταλαβαίνουν βέβαια αυτό) οι ταινίες αυτές θα τις συνοδεύουν για όλη τους τη ζωή, με την έννοια ότι κάποτε θα φτάσουν να είναι 60 ετών, θα έχουν (ίσως) παιδιά, εγγόνια, κλπ., και ο ποτσιρικάς στο σχολείο θα λέει στον άλλο "Βρήκα μια τσόντα που η γιαγιά σου παίρνει πίπα σε ένα Γάλλο".
Ωραία πράματα.
Ε τι να κανουμε, ετσι γινεται με τους πορνοηθοποιους, η Τιφφανυ Μυνξ εχει 3 παιδια και εξακολουθεi να γυριζει οτι πιο αισχρο...
Οσο αφορα τη Τζουλια παντως μην τη κλαις, το 1.000.000 ευρω πoυ πηρε της εξασφαλιzει ζωη χαρισαμενη :lol:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Όχι - δεν είναι κληρώσεις, αλλά δεν έχω και το κουράγιο να πω περισσότερα. Sorry, ε? :rolleyes:
Συγχωρεμενος αλλα μη λεμε και αηδιες τωρα, αν ειναι δυνατον να γινεσαι συνδρομητης και να κερδιζεις φρι υλικο μεγαλυτερης αξιας απο τη συνδρομη σου!

καλη η ντουβλη,καλυτερη απο την τζουλια.απλα ηθελε 1 καλο συμπραταγωνιστη διοτι οι 2 ελληνες ηταν χαλια στο γαμησι αταλαντοι εντελως,αν ειχε τον ΙΑΝ ΣΚΟΤ μιλαμε θα ηταν η ταινια.
μπααα, θα του ντουμπλαρανε τη φωνη οπως ειχε γινει στο αλλο και θα γινοταν παλι χαλια :)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Συγχωρεμενος αλλα μη λεμε και αηδιες τωρα, αν ειναι δυνατον να γινεσαι συνδρομητης και να κερδιζεις φρι υλικο μεγαλυτερης αξιας απο τη συνδρομη σου!
Αν νομίζεις ότι λέω αηδίες, είναι δικαίωμά σου να το πιστεύεις. Εγώ ξέρω τι λέω και να σου πω και κάτι γιατί δεν ξέρεις τι σου γίνεται?

Άλλοι έβγαζαν 100 με 150 ευρώ το μήνα, εγώ έβγαλα 60 και ένα δίσκο μόνο - και αυτό το έκανα για να ξεφορτοθώ points από τον collector account. Ψάξτη να λίγο τη δουλειά και άσε τους χαρακτηρισμούς γιατί εκτίθεσαι περισσότερο.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μα ο καθενας θα σου ελεγε οτι λες αηδιες εαν του ελεγες "πηγαινε αγορασε αυτη τη τηλεοραση με 300€ και θα παρεις δωρα 550€"...

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Ρε μάγκα - to ξέρεις ότι έχεις πλάκα? Θες να τυπώσω screendump από το email μου? Τι ατομάκια κάθε μέρα εδώ μέσα πούστη μου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Τι να το κανω το email σου?
Μην τα λες παραξω παντως αυτα γιατι θα σε περασουν για γκαου... εχουμε και κριση!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
φιλε mohaa μαλλον δεν εχεισ καταλαβει πως λειτουργει το ιντερνετ και ποια η φιλοσοφια του οταν εχεις ενα σαιτ και θελεις να βγαλεις λεφτα

παντως αυτο με τους ποντους ισχυει
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ναι, ειμαι απο χωριο, χτες κατεβηκα τη ραχη... διπλα μου εχω και τη γκλιτσα.

φιλε mohaa μαλλον δεν εχεισ καταλαβει πως λειτουργει το ιντερνετ και ποια η φιλοσοφια του οταν εχεις ενα σαιτ και θελεις να βγαλεις λεφτα

παντως αυτο με τους ποντους ισχυει

Ολοι λεφτα θελουν να βγαλουν αλλα δεν σου χαριζουν χωρις λογο.
Αυτο μαλλον που θελει να πει ο φιλος μας ειναι οτι κερδιζεις κατι εφοσον ομως τους κανεις εκδουλευση, ποια ειναι αυτη ομως? Δεν μας λεει... Για να σου χαρισουν υλικο 100δων ευρω προφανως θα πρεπει να φιλησεις κατουρημενες ποδιες... Αλλιως θα πηγαιναμε ολοι να κονομησουμε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ε τι να κανουμε, ετσι γινεται με τους πορνοηθοποιους, η Τιφφανυ Μυνξ εχει 3 παιδια και εξακολουθεi να γυριζει οτι πιο αισχρο...
Οσο αφορα τη Τζουλια παντως μην τη κλαις, το 1.000.000 ευρω πoυ πηρε της εξασφαλιzει ζωη χαρισαμενη :lol:
1.000.000 παπάρια πήρε
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
ναι, ειμαι απο χωριο, χτες κατεβηκα τη ραχη... διπλα μου εχω και τη γκλιτσα.

Ολοι λεφτα θελουν να βγαλουν αλλα δεν σου χαριζουν χωρις λογο.
Αυτο μαλλον που θελει να πει ο φιλος μας ειναι οτι κερδιζεις κατι εφοσον ομως τους κανεις εκδουλευση, ποια ειναι αυτη ομως? Δεν μας λεει... Για να σου χαρισουν υλικο 100δων ευρω προφανως θα πρεπει να φιλησεις κατουρημενες ποδιες... Αλλιως θα πηγαιναμε ολοι να κονομησουμε.
Από χωριό δεν ξέρω, πάντως βλάκας είσαι. Σου είπα βαριέμαι να σου εξηγώ και ψάξτη να μόνος σου - εκεί εσύ. :jerking: :jerking:

Ποιες ποδιές ρε βλήμα? :2funny: :2funny: 800 γίγα έχω online - αυτό το κατάλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom