Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
μια λέξη μόνο συναγωνιστές

Ε Μ Ε Τ Ο Σ
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Λυπάμαι αυτους που σκασανε 20 ευρω για να δουν αυτην την μαλακια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
ειναι η χειροτερη τσοντα που εχω δει στη ζωη μου ....και εχω δει πολλες!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εδωσα 20 ευρω να δω το μπαζο να βαζει το πουρο στο μουνι του....Ποσο μαλακας ειμαι και δεν το ειχα παρει ειδηση!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πως μπορω να στειλω ενα fax  σε αυτην την μπαζοεταιρεια να τους σκλυβρησω?
 

kkerimakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες λετε τελικα να παιζει και δευτερη τσοντα της Ντουβλη συντομως...; Συμφωνα με τις φωτο της εφημεριδας δεν φοραγε κανενα μαυρο διχτυωτο η ντουβλη στη τσοντα...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Εδωσα 20 ευρω να δω το μπαζο να βαζει το πουρο στο μουνι του....Ποσο μαλακας ειμαι και δεν το ειχα παρει ειδηση!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ειδικά απο εσένα δεν το περίμενα..downloading φίλος αλλά και πάλι

ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Συμφωνω....η SIRINA...δειχνει πλεον στο αγοραστικο κοινο της οτι το μονο που την νοιαζει ειναι να μαζευει ατσαλακωτο χρημα..διχως να προσφερει τιποτα αξιολογο και αυτο διαφαινεται στο τελευταιο D.V.D της Ντουβλης!!!...Ειδικα αν ισχυει.... αυτα που διαβαζω εδω μεσα για το επομενο D.V.D....πιστευω οτι καταντουν αηδια και αισχος!!!

Και ποιος φταιει ρε μεγαλε που αυτα τα αθλια σκουπιδια πουλανε?

----------------------------------------------------------

Η μαλακια αυτου του λαου φταιει!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Εδωσα 20 ευρω να δω το μπαζο να βαζει το πουρο στο μουνι του....Ποσο μαλακας ειμαι και δεν το ειχα παρει ειδηση!!!
Κοίτα - αυτό είναι μαλακία και μάλιστα χοντρή. Απλά περιμένεις να την ανεβάσουν - εγώ και η Ζιζέλ ή η πιο μουνάρα Ελληνίδα να γυρνούσε τσόντα, πάλι θα περίμενα και σε μερικές ώρες θα την είχα στο PC μου.

Παράδειγμα - με τη Μενεγάκη θα γινόταν της πουτάνας το κάγκελο στα περίπτερα, εμένα προσωπικά με τρελαίνει η Δαρμουσλή εντάξει? Ε - πάλι θα περίμενα μερικές ώρες. Common sense... :rolleyes: ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδες λετε τελικα να παιζει και δευτερη τσοντα της Ντουβλη συντομως...; Συμφωνα με τις φωτο της εφημεριδας δεν φοραγε κανενα μαυρο διχτυωτο η ντουβλη στη τσοντα...
Τους αθλους του Ηρακλη τους θυμασαι απο την Ελληνικη Μυθολογια...ενας ηταν με τις κεφαλες της Λεναιας Υδρας!!!.....Μια κεφαλη σκοτωνε και δεκα φυτρωναν....ετσι ειναι και οι μαλακες...ενας πεθαινει...και δεκα γεννιουνται!!!!!....οποτε διολου απιθανο να βγαλει και δευτερο D.V.D!!!...να ομως που το εξυπνο πουλι, απο την μυτη πιανεται....και εννοω για τον ιδοικτητη της SIRINA....επειδη την βρηκε φτηνη στις οικονομικες της απαιτησεις...εκανε το D.V.D...και την πατησε τωρα....γιατι πολυς κοσμος θα του φυγει απο αγοραστικο κοινο....αυτη ειναι η εκτιμηση μου για το μελλον!!!!
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Την ειδα χτες online σε μπλογκ την τσοντουλα,ελιωσα λεμε  :2funny: :2funny: :2funny:

μα ποσο αναπηροι διαλογοι μεταξυ φιλεναδων? :uglystupid:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κοίτα - αυτό είναι μαλακία και μάλιστα χοντρή. Απλά περιμένεις να την ανεβάσουν - εγώ και η Ζιζέλ ή η πιο μουνάρα Ελληνίδα να γυρνούσε τσόντα, πάλι θα περίμενα και σε μερικές ώρες θα την είχα στο PC μου.

Παράδειγμα - με τη Μενεγάκη θα γινόταν της πουτάνας το κάγκελο στα περίπτερα, εμένα προσωπικά με τρελαίνει η Δαρμουσλή εντάξει? Ε - πάλι θα περίμενα μερικές ώρες. Common sense... :rolleyes: ;)
Δεν θα διαφωνησω...απλα υπαρχουν και καταναλωτες που προτιμουν καλυτερη ποιοτητα και ηχο...που αυτα δεν τα εχεις αν τις κατεβαζεις..... απο το INTERNET!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Δεν θα διαφωνησω...απλα υπαρχουν και καταναλωτες που προτιμουν καλυτερη ποιοτητα και ηχο...που αυτα δεν τα εχεις αν τις κατεβαζεις..... απο το INTERNET!!!
Ελάχιστη διαφορά (μη ορατή στο μάτι), παρά μόνο στην τσέπη και όπως είπα και σ' έναν άλλο χθες, με €55 το χρόνο αγοράζεις συνδρομή στο rapidshare (5 gigs * 365 μέρες). ;)

Βάλτα κάτω να δεις τη μαλακία είναι να δώσεις 20 για τη Ντούβλη ή το άλλο το ξέκωλο τη Τζούλια. Να της τα δώσεις για καμιά πίπα στο όρθιο σε καμιά τουαλέτα σε κανα club - εντάξει, σε αυτό πάω πάσο. :boobies:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σορρυ φιλε αλλα δεν εχεις καταλάβει τι παιχτηκε εδω. Εσυ μιλας για τα δεδομενα κανονικων ταινιων ενω εδω εχουμε μια γελοιοτητα που γυριστηκε σε ΜΙΑ ΜΕΡΑ μεσα. Σκηνες μιας και μοναδικης ληψης, ανυπαρκτοι/αθλιοι διαλογοι, εμετικη σκηνοθεσια... Συνεπως τι συμπερασματα πας να βγαλεις?
Σαφως σε μια τσοντα δε χρειαζεται να εχεις ιδιαιτερα προσοντα υποκριτικης, αν ομως σκηνοθετουσα εγω τη Μαριαννα θα εβλεπες αλλο εργο... πολυ πιο καλο και πολυ πιο καβλωτικο. Αυτo που τελικα ειδαμε ηταν μια ελεινη αρπαχτη.
Παντως απορω πως την κρινεις σφιγμενη, αφου και ολο το αργκω λεξιλογιο ειπε, και με δυο ταυτοχρονα το εκανε, και στο τελος την εχυσαν και οι 2 στα μουτρα... Η σωστη λεξη θα ηταν: "αταλαντη".
Αντι να βριζεις  λοιπον, μηπως θα επρεπε πρωτα να σκεφτεις οτι εισαι ασχετος και προκατειλημμενος?

Μηπως πριν μπεις εσυ στην διαδικασια να με χαρακτηρισεις ασχετο και προκατελειμενο θα επρεπε να καταλαβεις για ποια γκομενα μιλαω? Γιατι εγω μιλουσα για την γκομενα που επαιζε πριν απο την Ντουβλη.... ΤΗΝ ΒΙΒΙΑΝ δηλαδη...

Αν εσυ εισαι σχετικος τραβα να κανεις κανα συμβολαιο με τον Σειρηνακη και ασε τις φαφλες...

 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Μετά το dvd της Τζούλιας Αλεξανδράτου με παρτενέρ τον Ian Scott, μετά την κυκλοφορία του dvd της Μαριάννας Ντούβλη «Sex in the city of Athens», τώρα ετοιμάζεται ένα dvd-έκπληξη με πρωταγωνίστριες την Τζούλια και την Μαριάννα. «Μου έγινε πρόταση από το Δημήτρη Σειρινάκη για να παίξω σ’ ένα ροζ dvd με την Τζούλια Αλεξανδράτου» δήλωσε η Μαριάννα Ντούβλη. «Εγώ είμαι επαγγελματίας και θα το έκανα, δεν είμαι αντιεπαγγελματίας και ούτε βρίζω τον κόσμο (όπως η Τζούλια), άλλοι το ...



κάνουν και με εχθρεύονται» τόνισε η Μαριάννα. Η Μαριάννα είναι θετική στην πρόταση του Δημήτρη Σειρινάκη για ένα hot dvd με την Τζούλια. Η Τζούλια όμως δεν έχει απαντήσει ακόμα. Το μόνο που απομένει είναι ο Σειρινάκης να πείσει και την Τζούλια. Λέτε να δούμε σύντομα τη Τζούλια και τη Μαριάννα πρωταγωνίστριες στο ίδιο ροζ dvd;
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
οσοι αγορασατε τη μαλακια που λεγεται τζοντα της ντουβλη ειστε πολλα κιλα κοροιδα και μαλακες......

αντε και εις ανωτερα ΜΑΛΑΚΕΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom