Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελάχιστη διαφορά (μη ορατή στο μάτι), παρά μόνο στην τσέπη και όπως είπα και σ' έναν άλλο χθες, με €55 το χρόνο αγοράζεις συνδρομή στο rapidshare (5 gigs * 365 μέρες). ;)

Βάλτα κάτω να δεις τη μαλακία είναι να δώσεις 20 για τη Ντούβλη ή το άλλο το ξέκωλο τη Τζούλια. Να της τα δώσεις για καμιά πίπα στο όρθιο σε καμιά τουαλέτα σε κανα club - εντάξει, σε αυτό πάω πάσο. :boobies:
Ετσι ειναι..εχεις δικιο...απλα δεν εχω πολλες γνωσεις στο Internet...και δεν αποφασιζω να βαλω προπληρωμενη καρτα(ενω εχω απο την Τραπεζα Κυπρου) για να κανω διαφορες αγορες....ειμαι παλαιομοδιτης....και κακο αυτο...αλλα και καλο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Ετσι ειναι..εχεις δικιο...απλα δεν εχω πολλες γνωσεις στο Internet...και δεν αποφασιζω να βαλω προπληρωμενη καρτα(ενω εχω απο την Τραπεζα Κυπρου) για να κανω διαφορες αγορες....ειμαι παλαιομοδιτης....και κακο αυτο...αλλα και καλο!!! :rockon: :rockon: :rockon:



ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


με τα τορεντ δε πληρωνεις τιποτααααα

ξυπνηστε ρε γαμωτο μου ξυπνηστε πιαααα :headbang: :headbang: :uglystupid:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


με τα τορεντ δε πληρωνεις τιποτααααα

ξυπνηστε ρε γαμωτο μου ξυπνηστε πιαααα :headbang: :headbang: :uglystupid:
Παλικαρι μου....ειμαι μεγαλος ανθρωπος...δεν αποφασιζω στα γεραματα να μαθω παραπανω απο αυτα που ξερω για Internet!!!...το ξαναγραφω δεν εχω πολλες γνωσεις!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

με τα τορεντ δε πληρωνεις τιποτααααα

ξυπνηστε ρε γαμωτο μου ξυπνηστε πιαααα :headbang: :headbang: :uglystupid:
Δεν μπαίνουν όλοι στη διαδικασία να μάθουν για torrents κλπ, άσε που δεν υπάρχουν αν ψάχνεις ειδικά πράγματα. Αναγκαστικά τότε πρέπει να πας σε Rapidshare, που υπάρχουν τα πάντα ;)
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Παλικαρι μου....ειμαι μεγαλος ανθρωπος...δεν αποφασιζω στα γεραματα να μαθω παραπανω απο αυτα που ξερω για Internet!!!...το ξαναγραφω δεν εχω πολλες γνωσεις!!!

ενα προγραμμα ειναι ρε παιχτουρα το mτορρεντ
το κατεβαζεις και εισαι αρχηγος ειναι πανευκολο
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Δεν μπαίνουν όλοι στη διαδικασία να μάθουν για torrents κλπ, άσε που δεν υπάρχουν αν ψάχνεις ειδικά πράγματα. Αναγκαστικά τότε πρέπει να πας σε Rapidshare, που υπάρχουν τα πάντα ;)

σε οτι αφορα ταινιες και παιχνιδια εγω βρει τα παντα!!! ;)

τωρα το ραπιντσερ καλο ειναι σε ελληνικα αλμπουμ μουσικης.
γνωμη μου παντα!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
οσοι αγορασατε τη μαλακια που λεγεται τζοντα της ντουβλη ειστε πολλα κιλα κοροιδα και μαλακες......

αντε και εις ανωτερα ΜΑΛΑΚΕΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να σου πω εννοείται οτι δεν θα την αγόραζα και ούτε το έκανα άλλωστε. Επειδή την κατέβασα πριν κανα 2ωρο μόλις και την

είδα, έχω να κάνω κάποιες παρατηρήσεις:

1) Η Ντούβλη παγωκολώνα, συμμετοχή 0 ! Το μόνο που άξιζε ήταν το χύσιμο στις βυζάρες της.

2) Το μόνο ωραίο ήταν ο διάλογος μεταξύ των φιλενάδων στη αρχή, ίσως και οι ατάκες του καράφλα :grin:.

3) Η υπηρέτρια καλό μουνάκι (όχι απίθανο), αλλά τουλάχιστον είχε συμμετοχή σε αντίθεση με τη Ντούβλη.

4) Όποιος έδωσε τα 20Ε καλύτερα να τα είχε δώσει σε κανένα ρδέλο... :-
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
σε οτι αφορα ταινιες και παιχνιδια εγω βρει τα παντα!!! ;)

τωρα το ραπιντσερ καλο ειναι σε ελληνικα αλμπουμ μουσικης.
γνωμη μου παντα!

Δεν είναι μόνο αυτά - εκεί έχουν ανέβει τα πάντα όλα. Αν θες ένα ebook, τι torrent και παπάρια? Για ένα pdf? Αντίστοιχα, εγώ που ψάχνω παλιές Αμερικάνικες τσόντες-loops του 70 μπαίνω σε boards σχετικά και σαρώνω όλα τα RS links & τα πετάω στο JDownloader. Τώρα που το θυμήθηκα, πάλι πρέπει ν' αγοράσω δίσκο. :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Να σου πω εννοείται οτι δεν θα την αγόραζα και ούτε το έκανα άλλωστε. Επειδή την κατέβασα πριν κανα 2ωρο μόλις και την

είδα, έχω να κάνω κάποιες παρατηρήσεις:

1) Η Ντούβλη παγωκολώνα, συμμετοχή 0 ! Το μόνο που άξιζε ήταν το χύσιμο στις βυζάρες της.

2) Το μόνο ωραίο ήταν ο διάλογος μεταξύ των φιλενάδων στη αρχή, ίσως και οι ατάκες του καράφλα :grin:.

3) Η υπηρέτρια καλό μουνάκι (όχι απίθανο), αλλά τουλάχιστον είχε συμμετοχή σε αντίθεση με τη Ντούβλη.

4) Όποιος έδωσε τα 20Ε καλύτερα να τα είχε δώσει σε κανένα ρδέλο... :-
για να αξιζει θα ηθελα:
1)ΧΥΣΙΜΟ στο στομα και να τα καταπιει ΜΕ αποδειξη επι της καμερας....
2)Λεσβιακο με στραπ ον με την βιβιαν
3)τον ΙΑΝ οπωσδηποτε ή και τον ροκκο....(οχι τον στελιο ετσι; :2funny: :2funny:)
4)5 ΦΟΥΛ σκηνες και οχι αυτην την μαλακια με τις τρεις σκηνες με το ζορι
5)dp anal οπωσδηποτε και οχι λιγο πιπουλα στον εναν απ τους δυο...
6)να μην μιλαει καθολου αν γινοταν....
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
ΠΟΛΥ ασχολειστε ρε παιδια...αλλο θεμα..παει αυτο εσβησε τελειωσε δεν αξιζει λεμε ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τα γραφω μπας και τα ακουει κανενας για την επομενη...τωρα αν μου λετε οτι θα ειναι με τον φουρθιωτη :headbang: :headbang: εχω ετοιμο και γκει σεναριο πολυ χαρντκορ και αντεργκραουντ να ουμε....

επισης μπορει να γινει και θριλερ με πλοκη και μυστηριο με σεναρια βγαλμενα απο την ζωη προσφατα.... :sunglasses:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ΠΟΛΥ ασχολειστε ρε παιδια...αλλο θεμα..παει αυτο εσβησε τελειωσε δεν αξιζει λεμε ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τελικά έχεις δίκιο.
για να αξιζει θα ηθελα:
1)ΧΥΣΙΜΟ στο στομα και να τα καταπιει ΜΕ αποδειξη επι της καμερας....
2)Λεσβιακο με στραπ ον με την βιβιαν
3)τον ΙΑΝ οπωσδηποτε ή και τον ροκκο....(οχι τον στελιο ετσι; :2funny: :2funny:)
4)5 ΦΟΥΛ σκηνες και οχι αυτην την μαλακια με τις τρεις σκηνες με το ζορι
5)dp anal οπωσδηποτε και οχι λιγο πιπουλα στον εναν απ τους δυο...
6)να μην μιλαει καθολου αν γινοταν....

Το 2) είναι μια πολύ καλή ιδέα, απορώ και οι ίδιοι πως δεν το σκέφτηκαν.

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
για να αξιζει θα ηθελα:

4)5 ΦΟΥΛ σκηνες και οχι αυτην την μαλακια με τις τρεις σκηνες με το ζορι
6)να μην μιλαει καθολου αν γινοταν....
gl,

δεν ξέρεις γρι από marketing (για το 4). Για το 6, συμφωνούμε. :2funny:
 

Επισκέπτης
για να αξιζει θα ηθελα:
1)ΧΥΣΙΜΟ στο στομα και να τα καταπιει ΜΕ αποδειξη επι της καμερας....
2)Λεσβιακο με στραπ ον με την βιβιαν
3)τον ΙΑΝ οπωσδηποτε ή και τον ροκκο....([glow=red,2,300]οχι τον στελιο ετσι;[/glow] :2funny: :2funny:)
4)5 ΦΟΥΛ σκηνες και οχι αυτην την μαλακια με τις τρεις σκηνες με το ζορι
5)dp anal οπωσδηποτε και οχι λιγο πιπουλα στον εναν απ τους δυο...
6)να μην μιλαει καθολου αν γινοταν....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

M3

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
H Ντουβλη επρεπε να βγαλει το μαυρο σωσιβιο(ρουχο) που φοραγε εκει να δεις κατι γελαδια που θα κρεμονταν .
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.089
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
εμετος η ταινια...εκτος της Βιβιαν η οποια ειναι καλο μουνακι αλλα δεν κατεχει τεχνικη ακομα..!!!
επρεπε να δινουν και κωλο και να μην εχει και τοση υποθεση..

ειναι που εχουν κανει κατι και δεν θα μπορουσε να σπασει να το κατεβασουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οποιος δωσει 20 θα τα κλαιει !!! :jerking:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
εμετος η ταινια...εκτος της Βιβιαν η οποια ειναι καλο μουνακι αλλα δεν κατεχει τεχνικη ακομα..!!!
επρεπε να δινουν και κωλο και να μην εχει και τοση υποθεση..

ειναι που εχουν κανει κατι και δεν θα μπορουσε να σπασει να το κατεβασουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οποιος δωσει 20 θα τα κλαιει !!! :jerking:

Η Βίβιαν όντως καλό γκομενάκι και με ωραία βυζιά. Ίσως αυτή θα έπρεπε να είναι η πρωταγωνίστρια και όχι η Ντούβλη.

Τι κώλος αεροδρόμιο ήταν αυτός. Εν τω μεταξύ, οι άλλοι της τον έχωναν και δεν καταλάβαινε τίποτα. Λες και ήταν στο

γιατρό για εξέταση ρουτίνας :grin: Κάτσε να βάλω το μπουφάν γιατί πάγωσα... :kenny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom