Νέα

Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες (Callgirls)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη αυτη την μαλακισμενη περιοδο του να επιβεβαιωνομαι επειδη πηδηξα ενα μουνι την εχω περασει προ πολλου λογω ηλικιας,επετρεψε μου κατακτητη μου να κανω το κεφι μου η την πλακα μου αν θελεις...
:thumbsup:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Επειδη αυτη την μαλακισμενη περιοδο του να επιβεβαιωνομαι επειδη πηδηξα ενα μουνι την εχω περασει προ πολλου λογω ηλικιας,επετρεψε μου κατακτητη μου να κανω το κεφι μου η την πλακα μου αν θελεις...

εσυ τι εχεις παθει τις τελευταιες μερες και εισαι τοσο επιθετικος?  :think:
κανεις μπαμ οτι κατι εχεις :grin:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266

ασε που να διαβασεις και χειροτερα
εχει τυχει, να βγαλουμε γκομενες με 2 γνωστους, στην γλυφαδα μεσημερι περσι το καλοκαιρι, σε καφε μπαρ στην παραλιακη, και μας εδωσαν ραντεβου στο ξενοδοχειο τους, στο δωματιο τους, μας εδωσαν κινητα νουμερα δωματιου και μας ειπαν να παμε μετα απο 2 ωρες για να κανουν ενα μπανακι και οι τυποι με ετρεχαν στην φιλης, γιατι οπως ειπαν που ηξερα οτι θα μας κατσουν κιολας,και οτι ηταν καβλωμενοι, αντι να παμε στο ξενοδωχειο να κανουμε μπανιο, και να παμε ανετοι εκει και οι δυο τους ηταν μπορδελιαριδες φουλ, με τα πολλα δεν εφτανε οτι δεν μπορουσαν να καταλαβουν οτι οι γκομενες γουσταραν πηδημα, οταν πηγαμε και ηπιαμε τα ποτακια στο μπαλκονι και ηταν η ωρα, να παει ο καθενας στο δωματιο της γκομενας, εκαναν σαν να ηταν 15χρονα που πανε πρωτη φορα να  γαμησουν και κοιταζοντουσαν σαν χανοι, αυτα τα κακα εχει το ευκολο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

callgirllover

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
86
Like
4
Πόντοι
0
ΟΧΙ η ευα για παραδειγμα δεν ειναι κομοδινο!!!
ενταξει νταβακο?
αν εγω ειμαι νταβακος εσυ εισαι καραγκιοζακος.για αυτο ειπα πιο πανω οτι δεκα χρονια ασχολουμαι με το αθλημα αλλα σπανια ποσταρω γιατι δεν θελω να ερχομαι σε αντιπαραθεση με κατι τυπους σαν και σενα.οσο γοα την ευα φιλαρακι αν δεν ετρωγε τιν μιση ωρα απο την μια στο μπανιο για να ετοιμαστει θα ηταν στις τοπ και αυτη.
 

Επισκέπτης
μια κοπελα πρεπει να κρινεται και μονο απο τις υπηρεσεις που δινει και μεχρι εδω δεν εχω κανεναν λογω να πω το αντιθετο για την εν λογω μιας και ολοι σχεδον εχουν πει καλα εως πολυ καλα λογια!
το πραγμα αρχιζει και χαλαει οταν η συγκεκριμενη σε καθε αρνητικη η οχι τοσο καλη τελος παντων κριτικη μπαινει εδω μεσα ειτε η ιδια ειτε κατα καιρους οι "φιλοι¨της και αρχιζουν μια "επιθεση" ανευ προηγουμενου στα μελη που ειπαν την γνωμη τους..εδω λοιπον φιλε μου αρχιζουν τα δυσκολα,γιατι αν δεν μιλαγε και εκανε αυτο που ξερει να κανει καλα ολα θα ηταν μελι γαλα,οταν ομως μπαινει-ουν και "γκρινιαζει" γιατι ο ενας εγραψε αυτο και ο αλλος το αλλο τοτε θα την κρινω και για την συμπεριφορα της.

ποτε η Ευα εκανε παρεμβολη για ασχημη κριτικη? για πες μου ποτε το εκανε η Βανεσα και ο καταλογος ειναι μακρυς και εγω τωρα που το σκεφρομαι ενα διαμερισματακι στ Β.Π θα ειχα!
Δεν έχω πια χρόνο για να λογομαχώ με μετριότητες....

Λοιπόν για να τελειώνει η υπόθεση κανείς δεν την κατηγόρησε για τις υπηρεσίες της.
Για άλλα πράγματα υπήρξαν ενστάσεις και αυτές οι ενστάσεις που υπήρξαν δεν θέλουν κάποια ιδιαίτερη γνώση της κυρίας .

Ας μην εξηγούμε πάλι τα ίδια.  Είπαμε κουράσαμε. Κανείς δεν κατηγόρησε τις υπηρεσίες της.
Μια άποψη/γνώμη ειπώθηκε για την ταρίφα της. Όλοι μας έχουμε δικαίωμα στην γνώμη κ την άποψη. Δεν θα μας βάζει χέρι όμως γιατί έχουμε την Β άποψη κ όχι την Α η άμεσα ενδιαφερόμενη. Όπως κάποιος μπορεί να λέει δημόσια ότι καλώς παίρνει όσα παίρνει έτσι επιτρέπεται κ κάποιοι άλλοι να λένε ότι δεν θα έπρεπε να ζητάει τόσα πολλά
Οσο γούστο της και καπέλο της το πρώτο, άλλο τόσο γουστο και καπέλο των άλλων να έχουν διαφορετική από εκείνην άποψη.

Mεχρι ενα σημειο στο πρωτο ποστ που εχω επισημανει Αλπουλα εχεις απολυτο δικιο. Οτι δηλαδη μια κοπελα πρεπει να κρινεται απο τις υπηρεσιες της και μονο. Το πραγμα σορι, αλλα δεν το χαλαει, ειτε η ιδια ειτε απο μονο του, αλλα χαλιεται απο μελη τα οποια ειναι "κλωνοι" αποδεδειγμενα (και δεν εννοω μελη τα οποια ξεχασαν πχ τους κωδικους και εφτιαξαν αλλο εδω ή κατι παρεμφερη αλλα τους υπολοιπους που το κανουν εσκεμμενα) και επειδη δουλευει ως ανεξαρτητη θελουν να γαμησουν τσαμπα ή να κανουν τον "νταβα" της. Εκει αρχιζει ολο το πρωτο μερος του κακου που λες και εχει καθε δικαιωμα, απο την στιγμη που δεν θελει η ιδια να εχει και να δουλευει μονη της, να επεμβει ή σε κριτικη ή σε καποιο ποστ ή θρεντ. Εκει λοιπον αρχιζει η οποια παρεμβολη δικη της ή αλλων που την ξερουν και εχουν παει σε ραντεβου μαζι της ή την εχουν ως ενα "στανταρακι" τους, οπως ειμαι κι εγω εδω και πολυ καιρο. Ειπες σε καποιο ποστ σου οτι δεν εχεις παει μαζι της και δεν την ξερεις καν. Πως λοιπον βγαζεις συμπερασματα για καποιον που δεν ξερεις? Απο τα ποσταριαμστα της? Δηλαδη αν καποιος εσενα σου επιτεθει, δε θα προστατεψεις τον εαυτο σου? Το ιδιο κανει και εκεινη, δεν εχει καμια διαφορα. Ποσο μαλλον οταν προσπαθουν με τον εναν ή με τον αλλο τροπο να την κανουν να κατεβασει τις τιμες της με το ετσι θελω. "Χερι" λοιπον σε αυτους θα βαλει γιατι εκεινη ειναι που θα καθορισει τις τιμες της και οχι οι αλλοι. ΟΚ οσον αφορα για τις τιμες  που λες γιατι μπορει να μην γουσταρεις ή δεν θελεις να πληρωσεις 150, εσυ ο tomito ή ο οποιοσδηποτε εδω. Κανεις δεν εβαλε σε εσενα ή τον οποινδηποτε το μαχαιρι στο λαιμο, ουτε καν η ιδια, να κλεισει καποιος ραντεβου μαζι της. Εφοσον λοιπον δεν σε ή σας ενδιαφερει οπως λες εμμεσα, γιατι ασχολεισαι μαζι της ή ασχολουνται αλλοι μαζι της? Εξαιρω απο αυτο τον ntinos69 ή kaviros69 γιατι κανεις δεν το παιρνει στα σοβαρα, ακομα και σαν γιατρος που ειναι, γιατι εχει δειξει τι σαπιοκωλάκιας ειναι. Να γαμησει τσαμπα θελει αλλα επειδη δεν γινεται, λεει οτι  :pipa2: του κατεβει στο κεφαλι. Του εχω πει να πινει που και που και καμια "φραπεδια" ( :fuck1:) αλλα δεν ακουει. Οχι τιποτα αλλο αλλα η πολυ  :jerking: θα τον τυφλωσει στο τελος. Εγω ξερω πως αν κατι δεν με ενδιαφερει, δεν ασχολουμαι ουτε στο ελαχιστο με την παρτι του. Αν παλι με ενδιαφερει, κοιταζω πρωτα να το δοκιμασω και μετα να βγαλω τα οποια συμπερασματα μου, θετικα ή αρνητικα. Εκανε ενα λαθος παλαιοτερα εδω, το οποιο το αναγνωρισε, προς τιμην της κατ' εμε κατι που δεν εκαναν πολλες, και συνεχιζει να "σταυρωνεται" γι αυτο. Ως ποτε? Τιμωρηθηκε γι αυτο, με διαγραφη της και μπαν απο το σάιτ, την επανεφεραν οι admin, ζητησε και παλι συγνωμη. Τι αλλο δηλαδη να κανει? Και εμενα με "χαλασε" εκεινο το περιστατικο οταν το ειδα, και πολυ μαλιστα, αλλα ειπα ΟΚ λαθος της, ποσο μαλλον οταν το αναγνωρισε δημοσια και η ιδια, συνεχιζουμε. Το να καθομαστε ομως, δεν αναφερομαι προσωπικα αλλα γενικοτερα, σε ενα θεμα το οποιο εχει ληξει και οι διαχειριστες ειχαν παρει θεση δε νομιζω να καταληγει πουθενα συν οτι κουραζει τους παντες -συμπεριλαμβανομενου και την ιδια- απιστευτα να το αναμασαμε ξανα και ξανα,. Εκει λοιπον αρχιζει ολο το υπολοιπο κακο που αναφερεις. Για να σου δωσω ενα παραδειγμα, την Μαιρη, η οποια εμφανιζεται πλεον ως Ελενα Καλλιανου, την ειχα παρει πριν απο ενα χρονο και κατι. Πηγα μαζι της 2 φορες, "κομοδινο" η τυπισσα ξενερωσα, δεν ξαναπηγα μαζι της. Δεν καθομαι ομως να λεω τα μυρια οσα για εκεινη, ακομα και τωρα που παιρνει 200αρια επειδη γυρισε μια τσοντα στον Σειρινακη. Χεστηκα στην τελικη. Σαφεστατα και θα πω σε καποιον την γνωμη μου για εκεινη αν μου ζητηθει, αλλα δεν θα κατσω να βγαλω ομως "χολη" επειδη δεν κανει καλα αυτο που κανει. Γιατι απο ενα σημειο και μετα, οπως και να το κανεις, ετσι φαινεται, οταν βγαζει ενα ποστ η Βιβη ή αναφερθει απο αλλον το ονομα της και αρχιζουν απο κατω διαφοροι, απο τους οποιους πολλοι δεν εχουν κανει καν εστω και ενα ραντεβου μαζι της, και  λενε τα μυρια οσα σε πραγματα που εχουν ειπωθει ξανα και ξανα ή ψεμματα, λογικο ειναι να αρχισει και εκεινη να αντιδρα ετσι, ποσο μαλλον οταν ειναι μονη της και πρεπει να προστατεψει η ιδια την δουλεια της και τον εαυτο της ή να την υπερασπιστουν ατομα που την εχουν γνωρισει -ακομα κι αν εχουν κανει εστω και ενα ραντεβου μαζι της- και τη γουσταρουν σε αυτο που κανει. Γιατι πλεον ξεφευγει απο τα ορια της γνωμης και μπαινει σε εκεινα της κακεντρεχειας και της εμπαθειας για τους Χ-Ψ λογους. Και για την Ευα22 πχ εχουν ειπωθει διαφορα απ οσο εχω δει και για πολλες ακομα και εχει παρει θεση η ιδια. Μπορει οχι οπως η Βιβη, αλλα το εχει κανει, γιατι το εχω δει.  Πολλοι μπορει να με κατηγορησουν, ακομα κι εσυ, ως προμοτορα, "νταβα" ή φιλο της Βιβης επειδη την υπερασπιζμαι ή ποσταρω μονο στο θρεντ της ή σε κατι που αφορα εκεινη, οπως εδω. Δεν με ενδιαφερει ουτε στο ελαχιστο. Τους λογους που δεν ποσταρω, τους εχω εξηγησει πολλες φορες. Το τι ειμαι το ξερω πολυ καλα εγω, η Βιβη που με εχει πελατη εδω και ενα χρονο και πολλοι ακομα που με ξερουν προσωπικα. Απλα δεν καθομαι να "κρυβομαι" πισω απο εναν Η/Υ και να λεω μαλακιες για την οποιαδηποτε κοπελα οπως επισης και πως ολα τα πραγματα και οχι καποια, πρεπει να λεγονται με το ονομα τους. Οσον αφορα το ποστ μου το γραφω τωρα, γιατι δεν μου επετρεπε η δουλεια μου να το κανω νωριτερα.


ΥΓ.

Το ποστ μου δεν αναφερεται μονο σε εσενα Alpula, ασχετως αν πηρα ως "βημα" τα ποστ σου, αλλα και στον tomito οπως και σε ολους.

 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Φίλε συγνώμμη κιόλας και με όλο τον σεβασμό αλλά ότι έχεις γράψει έχει ήδη αναφερθεί από τους υπόλοιπους που στηρίζουν την κοπέλα.
Δεν διαβάζω κάποιο νέο επιχειρήμα.
Εμείς, οι όποιοι εμείς, με την όποια κοπέλα μπορούμε επιτέλους να έχουμε άλλη άποψη η οπωσδήποτε είμαστε κακοπροαίρετοι άσχετοι? Κ η κοπέλα υπόδειγμα ήθους.
Για να καταλάβουμε

 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Φίλε συγνώμμη κιόλας και με όλο τον σεβασμό αλλά ότι έχεις γράψει έχει ήδη αναφερθεί από τους υπόλοιπους που στηρίζουν την κοπέλα.
Δεν διαβάζω κάποιο νέο επιχειρήμα.
Εμείς, οι όποιοι εμείς, με την όποια κοπέλα μπορούμε επιτέλους να έχουμε άλλη άποψη η οπωσδήποτε είμαστε κακοπροαίρετοι άσχετοι? Κ η κοπέλα υπόδειγμα ήθους.
Για να καταλάβουμε

τομιτο δεν το εχω αναφερει αλλα θα σου πω το εξεις καποια στιγμη απο την ωρα που ξεκινησε το θεμα με την ελενα ελαβα ενα πμ και μου την ειπαν χοντρα. ειπε κανεις για σενα που εχεις παει μαζι να μην πεις την γνωμη σου?
εγω δηλωσα δεν εχω παει και προς το παρον ουτε που το σκεφτομε αλλα δεν την κατηγορησα νομιζω στα ποστ μιλησα αντικειμενικα, αλλοι ομως ειπαν οτι δεν εχουν παεει και ομως αν δεις οι ιδιοι που το ειπαν απλα την κατηγορησαν σε ποστ που ειχαν βαλει νωριτερα.
η ελενα δεν σου ειπε τιποτα εσενα που ξερει οτι εχεις παει οποτε εκφερεις την αποψη σου , σε εκεινο το ατομο ομως και μπραβο της ειπε απλα ενα "απο θεσσαλονικη ειναι? και δεν με εχεις δει? κριμα και συμπαθουσα τους θεσσαλονικιους" δεν μου φανηκε και τοσο χοντρο εμενα ενας με εβρισε γιατι ειπα οτι γνωμη να λενε οσοι εχουν παει μαζι της, και στο παρελθον οπως τοπα και στην ιδια της την ειχα πει αλλα εκανε μια κινηση που ουτε πολοι που θελουν να λεγοντε αντρες εδω μεσα δεν κανουν, παραδεχτηκε το λαθος της και την βεπω και φερεται μια χαρα, αυτο δωσε μου το δικαιωμα να εχει κερδισει την εκτιμηση μου, οκ εκανε λαθος και οποτε γινετε κατι  "να θυμουντε οι νεοι εκανε αυτο" κανει δεν ειπε και την καταληξη του αρα μπορεις ανετα να το πεις λασπολογια,  και τελος γιατι το εχουμε αναμασησει πολυ το θεμα και ειλικρινα την εχει κουρασει αν σκεφτουμε οτι εχει κουρασει εμενα το θεμα. γιατι καποιος που του εχει φερθει καλα δεν εχει δικαιωμα να μιλησει η καποιος που την ξερει απο εδω, και γυνετε επιτοπου αγαπουλης προμοτορας νταβας και τα λοιπα και καποιος που ο ιδιος ειπε οτι δεν την εχει δει, δεν εχει μιλησει ουτε στο τηλ. μαζι της, την κατηγορει και του ριχνουν και δικιο και ορμανε ολοι υπερ του? τι τον κανει σωστο? τι κανει οσους τον υποστηριζουν σωστους? γιατι πχ εμενα λαθος? και τελος γιατι δεν εχει δικαιωμα υπερασπισης και μαλιστα οταν το κανει με τοσο καλο προσεχτικο τροπο χωρις να θιγει ουτε αυτον που την εθιξε? το οτι ειναι γυναικα επι πληρωμη μηπως της αφερει το δικαιωμα? απλα ερωτηματα και ομως τοσο αναπαντητα.
τελος παντων ας το σχολασουμε δεν μπορουμε να αλαξουμε το μυαλο κανενος, τουλαχιστον ας δηλωνουμε στους αλλους τον σεβασμο που απετουμαι τοσο δυσκολο ειναι δηλαδη?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εδώ κ 5 σελίδες εγώ προσπάθησα να κλείσει το θέμα.
Το οποίο επανέρχεται διαρκώς με το ίδιο μοτιβο
είναι καλό παιδί, παραδέχτηκε το λάθος της, δουλευει μόνη της,αντιδρά γιατί τις κάνουν πόλεμο, την κατηγορούν άδικα κτλ-κτλ
Το θέμα είναι καθαρά θέμα ελευθερίας της έκφρασης, και όχι λάθους και σωστού. Εγω μπορώ να βρισκω δέκα σωστά και πέντε λάθη και έχω δικαίωμα να το πω. Και κάποιος άλλος το ανάποδο και πάλι να μπορεί να το πει, δίχως να κινδυνευει να του επιτεθεί κανείς με χαρακτηρισμους.
Τελεία και παύλα.
 

kavliariss

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
τελικα εχει μουνι πηγαδι η οχι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoscos

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΝΕΖΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΑΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ? ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Διάλεξε εμφάνιση διάβασε κριτικές κ πάρε. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα, εγω πχ κινέζες με την καμμία.
Πάνω κάτω όλες θα δεχτουν με τόσα το 2ωρο. Μην σου πω κ λιγότερα ίσως
 

vasoly7

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΝΕΖΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΑΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ? ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ?

Ξεχνα αυτο που βλεπεις στις φωτο... Ειναι ψευτικες...
 

Επισκέπτης
Φίλε συγνώμμη κιόλας και με όλο τον σεβασμό αλλά ότι έχεις γράψει έχει ήδη αναφερθεί από τους υπόλοιπους που στηρίζουν την κοπέλα.
Δεν διαβάζω κάποιο νέο επιχειρήμα.
Εμείς, οι όποιοι εμείς, με την όποια κοπέλα μπορούμε επιτέλους να έχουμε άλλη άποψη η οπωσδήποτε είμαστε κακοπροαίρετοι άσχετοι? Κ η κοπέλα υπόδειγμα ήθους.
Για να καταλάβουμε

Δε νομιζω να εχει αναφερθει, επειδη διαβασα ολα τα σχολια αλλα anyway. Σεβαστη απο μερους μου η αποψη σου για την Βιβη και για την οποια Βιβη. Σαφεστατα και μπορειτε,  κανεις δεν σας αφαιρει το δικαιωμα, δεν αναφερομαι ειδικα σε εσενα ή στον Αλμπουλα στο ποστ μου (το αναφερω σαν ΥΓ. και στο ποστ μου στο τελος), ουτε λεω πουθενα οτι ειστε κακοπροαιρετοι και προσπαθω μεσα απο αυτα που γραφω να σας "φιμωσω" ή να σας αλλαξω αποψη. Οπως δεν μπορει κανενας να το αφαιρεσει απο την ιδια να υπερασπιζεται τον εαυτο της οπως κρινει εκεινη σωστα. Αλλο ομως η λασπη, η κακεντρεχεια και ολα τα συναφη που βγαζουν πολλοι εδω για πολλες κοπελες, εν προκειμενω ομως για την Βιβη μια και γι αυτην μιλαμε, κατι που γινεται συνεχως και το βλεπουν ολοι επειδη δεν κανει διαφορα "χατηρια", ακομα και ατομα που την εχουν παρει ακομα και ενα ραντεβου και τους αρεσε , και αλλο η αποψη. Οπως λοιπον λετε την γνωμη σας, ετσι λεω κι εγω την δικη μου. Οπως ειδες και βλεπεις, σε ολα μου τα ποστ, αναφερω πραγματικα γεγονοτα και οχι υποθετικα παραδειγματα. Ουτε ειπα πουθενα οτι ειναι υποδειγμα ηθους ή δεν ξερω κι εγω τι που αναφερεις, χωρις αυτο να σημαινει πως δεν μπορει να ειναι και στην πραγματικη της ζωη. Αναφερομαι καθαρα στην δουλεια της και μονο. Εκει προσωπικα, ειναι η πιο ντομπρα κοπελα που εχω γνωρισει στα δεκα και πλεον χρονια που εξασκω το "σπορ". Ανεφερα ενα γεγονος, το λαθος της συγκεκριμενα, που το αναμασουν πολλοι εδω μεσα και "πατανε" πανω σ'αυτο καθε φορα για να την "μαυρισουν". Εκει ειναι η μεγαλη διαφωνια της με αυτα τα μελη. Γιατι δεν τη κρινουν μεσω της δουλειας της και εκτος αυτου, οπως σου ανεφερα και πριν, λενε και πολλα ψεμματα χωρις να την εχουν δει "live". Αυτο σορι, αλλα δεν ειναι ελευθερια της εκφρασης οπως λες, αλλα καθαρα θεμα σωστου ή λαθους, ασχετα αν ειναι η αποψη σου ή του οποιουδηποτε. Οπως και να εχει, το θεμα για εμενα κλεινει εδω, εφοσον το θελετε κι εσεις, απλα το επανεφερα λογω δουλειας δεν μπορουσα να γραψω την ωρα που επρεπε οπως εγραψα και πιο πανω.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
[size=10pt][size=10pt]ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ[/size][/size]

το θρεντ ειναι ενημερωτικο για ανεξαρτητες που δεν εχουν αντιστοιχο θρεντ..
σκαστε να γραφετε για ο,τι αλλο
γελοιε θα επιβαλεις την ταξη ?????????????  ΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...............
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
13
Like
2.008
Πόντοι
3.425
δε μπορω να καταλαβω γιατι σφαζεστε τοσο αγρια πανω απο το μουνι της βιβης....????????!!!!!!!!

ασχοληθειτε με κατι καλυτερο ρε παιδια, οπως το πως θα ριξουμε τις τιμες των κοριτσιων που δεν εχουν καταλαβει ποσο δυσκολα πλεον βγαινουν τα χρηματα.

δε λεω οτι δεν αξιζει αυτο που κανουν αλλα το εχουν ελαφρα υπερτιμησει..

καλημερα.....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
λοιπον επειδη το κουρασαμε το θεμα και επειδη βαριεμαι να μου στελενει pm η βιβη και να μου λεει οτι και καλα την εστησα σε ραντεβου και οτι εγω κανω τετοια πραγματα(ποτε μα ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο σε μια κοπελα και ειναι ΓΝΩΣΤΟ αυτο)αλλα δεν θα κατσω να απολογηθω κι ολας μιας και ΔΕΝ ειμαι αυτος που παιρνω τα λεφτα!

κομπλεξισμο βγαζει καποιος οταν συνεχει απανταει στις κακες κριτικες
ριξε μια ματια στις κριτικες της και κοιτα στα σχόλια ποσες φορες εχει απανατησει!

για τις τιμες δεν εχω αναφερθει αλλα πιστεψε με η Ευα ΔΕΝ το χρεωνει το μπανακι και την ωρα που τρωει εκει μεσα!

οσο αναφορα για τις αντικες που κοστιζουν οσο μια ροδα ενος fiat δεν νομιζω η Βιβη να επιασε τοση αξια...τι να πει και η Βανεσα δλδ!!!

επισης συνεχιστε να υποστηριζετε την Βιβη δεν εχω κανενα προβλημα αλλα το ξεκατινιασμα που κανει εδω μεσα αυτο ειναι ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ και μαλλον αυτο δεν μπορειτε να το καταλαβετε!

οσο αναφορα για κλωνους που γινονται για να γραψουν ασχημες κριτικες να σου θυμσω οτι υπαρχει και το αντιθετο...κλωνοι με καλες κριτικες αλλα αυτο βλεπω να το κανετε γαργαρα ορισμενοι!

συνεχιστε λοιπον τις κριτικες αυτες που πρεπει να κανετε και μην τολμησετε να γραψετε κατι κακο γιατι η Βιβη παραμονευει να σας απαντησει και να σας ζαλισει τα αρχιδια γιατι το γραψατε και πως το γραψατε!


 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
305
Πόντοι
296
Και γω που εμαθα στο σχολειο οτι ο καπιταλισμός έλεγε αφήστε τα πάντα ελεύθερα χωρίς δασμούς και περιορισμούς...  laissez faire   -    laissez passer μας το έλεγαν

Ο καπιταλισμός στο λεξικό θα έπρεπε να γράφει Καπιταλισμός = Στίς τράπεζες λεφτά , στο κόσμο σφαίρες (Κουμή,Κανελοππούλου,Καλτεζάς,Γρηγορόπουλος,Φούντας)

Έτσι. Ο καπιταλισμός κοινωνικοποιεί τη ζημία και ιδιωτικοποιεί τα κέρδη, ο σοσιαλισμός, το αντίθετο. Το πρόβλημα είναι ότι σοσισαλισμός δεν εφαρμόσθηκε πουθενά. Καπιταλισμός με ανθρώπινο πρόσωπο στην ευμάρεια και με δαιμονικό στην κρίση.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Είμαστε σε λάθος θρεντ, αλλά θα απαντήσω (για μια μόνο φορά).

Στην Ελλάδα (στην Ιρλανδία ήταν αλλιώς!), τα λεφτά δεν τα πήραν οι τράπεζες από το κράτος, αντιθέτως το κράτος τα δανείστηκε από τις τράπεζες (όχι μόνο τις Έλληνικές), για να κάνει ανόητες σπατάλες, κυρίως για διορισμούς αργομίσθων "ημετέρων", αλλά και άλλες, εξοπλιστικές, Ολυμπιάδα κλπ (που απέφεραν τεράστιες μίζες!) και τέλος δήθεν "κοινωνικές" πολυέξοδες μαλακίες (ΚΑΠΗ, κοινωνικός τουρισμός, άχρηστα τριτοβάθμια εκπαιδευτικά ιδρύματα κλπ) και τώρα δεν έχει να τα επιστέψει.
Και όταν τα δανειζόταν τα χρήματα το ήξερε (ή θα έπρεπε να το ήξερε) πως κάποια μέρα δεν θα μπορέσει να εξυπηρετήσει το χρέος του.

Τώρα βέβαια αυτό (το να δανεισθούν χρήματα τα οποία γνώριζαν πως μετά δεν θα μπορούν να τα επιστρέψουν) το έχουν κάνει και άπειροι νεοέλληνες και μετά δημιουργούσαν "συλλόγους δανειοληπτών" (= μπαταχτσήδων), οπότε γιατί να τους φαίνεται παράξενο που το έκανε και το κράτος;
Πόσο μάλλον αν με οποιονδήποτε τρόπο (διορισμό, δοσοληψίες με το δημόσιο κλπ) είχαν βγει και κερδισμένοι...
 

HelenaBibi

Call-Girl
Εγγρ.
19 Ιουλ 2011
Μηνύματα
512
Like
2
λοιπον επειδη το κουρασαμε το θεμα και επειδη βαριεμαι να μου στελενει pm η βιβη και να μου λεει οτι και καλα την εστησα σε ραντεβου και οτι εγω κανω τετοια πραγματα(ποτε μα ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο σε μια κοπελα και ειναι ΓΝΩΣΤΟ αυτο)αλλα δεν θα κατσω να απολογηθω κι ολας μιας και ΔΕΝ ειμαι αυτος που παιρνω τα λεφτα!

κομπλεξισμο βγαζει καποιος οταν συνεχει απανταει στις κακες κριτικες
ριξε μια ματια στις κριτικες της και κοιτα στα σχόλια ποσες φορες εχει απανατησει!

για τις τιμες δεν εχω αναφερθει αλλα πιστεψε με η Ευα ΔΕΝ το χρεωνει το μπανακι και την ωρα που τρωει εκει μεσα!

οσο αναφορα για τις αντικες που κοστιζουν οσο μια ροδα ενος fiat δεν νομιζω η Βιβη να επιασε τοση αξια...τι να πει και η Βανεσα δλδ!!!

επισης συνεχιστε να υποστηριζετε την Βιβη δεν εχω κανενα προβλημα αλλα το ξεκατινιασμα που κανει εδω μεσα αυτο ειναι ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ και μαλλον αυτο δεν μπορειτε να το καταλαβετε!

οσο αναφορα για κλωνους που γινονται για να γραψουν ασχημες κριτικες να σου θυμσω οτι υπαρχει και το αντιθετο...κλωνοι με καλες κριτικες αλλα αυτο βλεπω να το κανετε γαργαρα ορισμενοι!

συνεχιστε λοιπον τις κριτικες αυτες που πρεπει να κανετε και μην τολμησετε να γραψετε κατι κακο γιατι η Βιβη παραμονευει να σας απαντησει και να σας ζαλισει τα αρχιδια γιατι το γραψατε και πως το γραψατε!
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

it's you!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom