Νέα

Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες (Callgirls)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
απο προσωπο τι λεει φιλος?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και για να μην λέτε οτι γκρινιάζω συνεχώς (που το κάνω έτσι και αλλιως) μετά την ήττα με την μαλακο σοφία ιλόνα πήρα αυτήν
ουκρανή ψηλή με βυζάρες και μποιροκοιλιά οι φωτό ειναι δικές της είναι ψηλό νταρτντανοειδές που γουστάρει όμως και μιλάει καλά ελληνικά,έτσι έσωσα το βράδυ μου και 80+ extra μην μου την κακομάθεται και αυτήν (όσοι το κάνουν) +και anal που δεν δοκίμασα όμως δεν βιάζεται και είναι και καλό παιδί(όσο δηλαδή μπορεί να είναι μια πουτάνα) σε όποιον δεν τον χαλάει η κοιλιά αλλιώς θα ήταν θεά! και θα ζήταγε τα 2πλάσια :tits: :pipa2: :pipa3: :fuck2:
σαν έγγυος ειναι αυτή ρε φιλαράκι...
σόρρυ για το σχόλιο...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
σαν έγγυος ειναι αυτή ρε φιλαράκι...
σόρρυ για το σχόλιο...
γιατί ζητάς συγγνώμη?? άδικο έχεις?
αν την έβλεπες στο δρόμο/μαγαζί/παραλία θα της έκανες καμάκι?
υποθέτω όχι όπως και η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αξιοσημειωτο ειναι οτι ποσταρα μια ωραια γκομενα με τιμες 100+++ και δεν ενδιαφερθηκε κανεις εκτος απο δυο και ο Τραμουντανα με μια φωτο ενος φτηνιαρη κολου με σπυρια ανοιξε 2 σελιδες κουβεντας και εστειλε 93 μηνυματα στο μπαζο.Σημεια των καιρων που πρεπει να λαβουν υποψην ολες του χωρου και τα γραφεια !!!! ;)
Δηλαδη να αρχισουν τα γραφεια να τις ταιζουν ολη μερα για να παχυνουν και να τις αφηνουν απλυτες κανενα μηνα μεχρι να βγαλει σπυρια ο κωλος?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Φιλε, σε δεκαδες ατομα το εστειλε.
Προβληματισου λιγο, γιατι δεν το ανεβασε κανενας εδω.
Λες να το σκεφτηκες μονο εσυ?
Σβησε το.
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
1
Φιλε, σε δεκαδες ατομα το εστειλε.
Προβληματισου λιγο, γιατι δεν το ανεβασε κανενας εδω.
Λες να το σκεφτηκες μονο εσυ?
Σβησε το.
Το εσβυσα , μπορεις να μου εξηγησεις τον λογο τωρα?
Εστω σε pm αν υπαρχει προβλημα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εγω το διαβασα :rolleyes:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
καταρχήν δεν είδα κανέναν να λέει ότι τον έστησε... αν διαβάσεις το μήνυμα του τύπου λέει {εγώ πιστεύω ότι είναι τέτοιου είδους}...οπότε το τι πιστεύει ο κάθε ένας... άμα δεν είναι σίγουρος να μας συμβουλέψει δεν έχουν νόημα σε αυτό το site...
Δεύτερον εγώ δεν μιλάω κουτουρού... όπως ο τύπος και εσύ... που απλά κάνετε υποθέσεις... επειδή η κοπέλα δεν έχει προσλάβει γραμματέα να σας εξυπηρετεί... έχω πάει μαζί της 4 φορές και μπορώ να έχω άποψη... αντίθετα εσείς όχι... μπορείτε να κάνετε μόνο αυτό που κάνετε... δηλαδή υποθέσεις...
Το ότι δεν υπάρχουν κριτικές... δεν είναι και οποσδήποτε κακό... αυτό σημαίνει κάτι... ξέρεις πολύ καλά εδώ μέσα ότι αν αρχίσεις να λες καλά λόγια για κάποια..αμέσως αρχίζουν τααα..... <<προμοτάρεις>>... αυτό που θα σκεφτείς και εσύ για εμένα πολύ πιθανόν... οπότε το καλό σε αυτήν την υπόθεση είναι το ότι.... δεν γράφονται κακές κριτικές... όχι το ότι δεν γράφονται καθόλου... Το μόνο που βλέπεις εδώ είναι κακές κριτικές..όπως είπα και παραπάνω, από το τι υποθέτει ο κάθε ένας και από το τρόπο επικοινωνίας... όχι από τις υπηρεσίες...
λέει ο άλλος παραπάνω... [πρέπει να σέβεται τα 100 ευρώ που τις δίνουμε...}.... ποια 100 ευρώ να σεβαστεί ρε φίλε??? αφού δεν έχεις πάει μαζί της???  
Τέλος πάντων... καλύτερα μην το συνεχίσουμε... Ο κάθε ένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του... Όσο για αυτό που λες.. να βρει 10 σταθερούς... για σκέψου το λίγο... Εσύ θα έβρισκες να γαμάς σταθερή πουτάνα??? Τότε γιατί δεν βρίσκεις μία γκόμενα??? Άμα είναι καλή..καταλαβαίνω να πας και 4 και 5 και 10 φορές... αλλά πρώτον δεν θα πας κάθε εβδομάδα, που θα θέλει αυτή για να έχει το μεροκάματο... και κάποια στιγμή όσες φορές και να πας... θα βαρεθείς... εδώ βαριόμαστε τις γκόμενες μας... δεν θα βαρεθούμε την πουτάνα...????
Αυτό που λες για το μαγάρισμα... το βρίσκω τελείως άσχετο....ούτε το κατάλαβα να πω την αλήθεια... γιαυτό και δεν μπορώ να σου απαντήσω....

Δεν μ' ενδιαφέρει είσαι δεν είσαι προμότορας. Ένα μόνο θα σου πω. Υπάρχουν μη επαγγελματίες (π.χ. Anastasia RU, Ευα38,κορίτσια του mamba, Βανέσα, η τύπισσα απο Λευκάδα) που δεν κάνουν ντόρο (πολλές αγγελίες, ζευγάρια, φίλες, κλπ) και είναι  ξεκάθαρες στον τρόπο που κλείνουν ραντεβού χωρίς πολλά πολλά. Αυτή μάλλον προσπαθεί να κάνει γρήγορη μπάζα και έχασε την μπάλα ή κάτι άλλο που δεν μπορώ να σκεφτώ.

Προσωπικά δεν την συνάντησα (αν και ήθελα) και δεν το βλέπω με την μέθοδο που επέλεξε. Όταν κουμαντάρει λίγο το τρόπο επικοινωνίας της και των ραντεβού της θα αναθεωρήσω.
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
bignick αν το πρωτο σου ποστ δεν ηταν στη μπαζορωσσιδα σου με κριτικη αναφερωντας εντεχνα κ αρνητικα στοιχεια κ αν δεν πεταγοσουν με ολοκληρες εκθεσεις υπερασπισης σε ποστ που αναφερονταν αρνητικα  για το γιουσουφακι σου θα εμπαινες αξια στο τοπ 100 των προμοτερ του μπου χαχα
ασε τις εκθεσεις κ φροντισε να κανονιζεις καλα τα ραντεβου μπας κ το σωσεις!!!

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
Δεν μ' ενδιαφέρει είσαι δεν είσαι προμότορας. Ένα μόνο θα σου πω. Υπάρχουν μη επαγγελματίες (π.χ. Anastasia RU, Ευα38,κορίτσια του mamba, Βανέσα, η τύπισσα απο Λευκάδα) που δεν κάνουν ντόρο (πολλές αγγελίες, ζευγάρια, φίλες, κλπ) και είναι  ξεκάθαρες στον τρόπο που κλείνουν ραντεβού χωρίς πολλά πολλά. Αυτή μάλλον προσπαθεί να κάνει γρήγορη μπάζα και έχασε την μπάλα ή κάτι άλλο που δεν μπορώ να σκεφτώ.

Προσωπικά δεν την συνάντησα (αν και ήθελα) και δεν το βλέπω με την μέθοδο που επέλεξε. Όταν κουμαντάρει λίγο το τρόπο επικοινωνίας της και των ραντεβού της θα αναθεωρήσω.


Ίσως έχεις δίκιο... αυτό που θέλω να πω εγώ και άρχισαν οι μαλακίες για προμότορας κ.τ.λ. είναι ότι οι ερασιτέχνες είναι κάτι το διαφορετικό από ότι οι επαγγελματίες σε γραφεία. Δεν μπορούμε να κάνουμε σύγκριση στον τρόπο που κλείνουν ραντεβού τα γραφεία, που είναι απλά και εύκολα επειδή είναι η δουλειά τους με το τρόπο που κανονίζουν οι ερασιτέχνες...

Κοίταξε να δεις τώρα τι γίνετε... όλα τις παραπάνω κοπέλες που είπες, τις γνωρίζω...και έχω και εμπειρίες.... πάλι όμως και εσύ όπως πολλοί άλλοι πέφτεις σε παγίδα... Εσύ αναφέρεσαι στην κατηγορία ανεξάρτητες και όχι στις ερασιτέχνες... γιαυτό λέω ότι μερικοί έχουν μπερδέψει τη πούτσα με τη βούρτσα...
Υπάρχουν 3 κατηγορίες call girls.
η πρώτη είναι τα γραφεία... γνωστά σε όλους... εύκολη επικοινωνία, νέες κοπέλες και δυνατότητα αντικατάστασης του τεμαχίου, αν ανοίξει η πόρτα και ξενερώσεις...
η δεύτερη κατηγορία είναι όλα τα παραπάνω ονόματα που ανέφερες από κοπέλες που δηλώνουν ερασιτέχνες, αλλά στην ουσία είναι επαγγελματίες... ή που την κοπάνησαν από κάποιο γραφείο, ή επειδή δεν έχουν δουλειά και αποφάσισαν να κάνουν βίζιτες και ασχολούνται αποκλειστικά με αυτό... (μη έχοντας οικογενειακές υποχρεώσεις) και είναι όλη τη μέρα μπροστά στο τηλέφωνο περιμένοντας κλήση για κάποιο ραντεβού
και η τρίτη κατηγορία η οποία αναφέρομαι εγώ και ανθίζει τώρα τελευταία... οι 100% ερασιτέχνες οι οποίες είναι... η μητέρες, ή η γυναίκα κάποιου, ή η γκόμενα κάποιου ή η κόρη κάποιου που είναι πολύ ποιο δύσκολη επικοινωνία για ευνόητους λόγους... (τους είπα στα παραπάνω μηνύματα)....

εγώ όσα έχω πει αφορά την τρίτη κατηγορία... που είναι πολύ ποιο σπάνια και την κυνηγάμε όλοι... εγώ μιλάω για αυτές και εσείς απαντάτε με βάση τις εμπειρίες σας από τις πρώτες 2 κατηγορίες... γιαυτό δεν βγάζουμε άκρη...

Όποιος δεν θέλει να μπλέκει ...κανονίζει τα εύκολα ραντεβού και δεν ασχολείται με την τρίτη κατηγορία... δεν αρχίζει έτσι απλά να βρίζει, χωρίς να γνωρίζει και να σέβεται...

Αυτά......
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Ειρήνη κύριοι. Διαβάστε αυτό. Μου άρεσε πολύ.

Όσο η κρίση θα προχωράει και δεν θα έχει φτάσει στον πυθμένα, τόσο οι κοινωνικές και πολιτικές συμβάσεις που διατηρούν τις συμπεριφορές εντός του πεδίου που μπορεί να οριστεί σαν πολιτισμένη κοινωνία, θα εκτραχύνονται και περισσότερες αντικοινωνικές και παραβατικές συμπεριφορές θα γίνονται επιτρεπτές.

Η κινηματογραφική ταινία Lifeboat  του Αλφρεντ Χιτσκοκ γυρίστηκε  το 1943 σε μια ταραγμένη εποχή με συνέπεια οι συμπεριφορές να είναι «ερεθισμένες».
Ένα γερμανικό υποβρύχιο τορπιλίζει ένα αγγλοαμερικανικό επιβατηγό πλοίο και μετά από λίγες ώρες μια ομάδα καταφέρνει να διασωθεί σε μια σωστική λέμβο.  Μια επιδρομή συμμαχικών αεροπλάνων βυθίζει και το υποβρύχιο που είχε αναδυθεί.

Στη σωστική λέμβο οι διασωθέντες αποτελούν μια τομή κοινωνικών τάξεων και εθνών, καθώς και των καταστρωμάτων του πλοίου, από τις σουίτες της πρώτης θέσης μέχρι τους λαδάδες του μηχανοστασίου.
Τελευταίος ανασύρεται και ένας ναυαγός του γερμανικού υποβρυχίου.
Στην αρχή το κουμάντο της βάρκας το αναλαμβάνει με πρωτοβουλία ένας εργοστασιάρχης που έχει μάθει να διοικεί κόσμο. Μετά μέρος του πληρώματος της λέμβου εξεγείρεται και βάζει επικεφαλής ένα αριστερό συνδικαλιστή από το μηχανοστάσιο.

Στο τέλος το πηδάλιο το παίρνει ο Γερμανός, γιατί είναι ο μόνος που ξέρει να προσανατολίζεται. Κλπ.

Το εκπληκτικό στην ταινία είναι πως μεταλλάσσονται οι συμπεριφορές όταν βρίσκονται εκτός του πλαισίου των συμβάσεων και κανόνων μιας οργανωμένης κοινωνίας.

Η κρίση της χρεοκοπίας έχει αυξήσει τις πιθανότητες μιας χαώδους εξέλιξης στην ελληνική κοινωνία και από αυτή τη σκοπιά οι συμπεριφορές στο δρόμο, τις παρέες και παντού έχουν αρχίσει να υπερβαίνουν τις συνήθεις συμβάσεις και φόβους.

Από αυτή την έννοια η ταινία είναι μια καλή «κλειδαρότρυπα» να εμβαθύνει κάποιος στα όσα λαμβάνουν χώρα γύρω μας και θα λάβουν προσεχώς.
Στην ταινία, μόλις διαφαίνεται στον ορίζοντα πλοίο που μπορεί να διασώσει τους ναυαγούς, η ιεραρχία που είχε αναπτυχθεί στη βάρκα διαλύεται αμέσως και επανέρχονται οι παλιές κοινωνικές  συμβάσεις και συμπεριφορές.


Πηγή:
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup:
Ειρήνη κύριοι. Διαβάστε αυτό. Μου άρεσε πολύ.

Όσο η κρίση θα προχωράει και δεν θα έχει φτάσει στον πυθμένα, τόσο οι κοινωνικές και πολιτικές συμβάσεις που διατηρούν τις συμπεριφορές εντός του πεδίου που μπορεί να οριστεί σαν πολιτισμένη κοινωνία, θα εκτραχύνονται και περισσότερες αντικοινωνικές και παραβατικές συμπεριφορές θα γίνονται επιτρεπτές.

Η κινηματογραφική ταινία Lifeboat  του Αλφρεντ Χιτσκοκ γυρίστηκε  το 1943 σε μια ταραγμένη εποχή με συνέπεια οι συμπεριφορές να είναι «ερεθισμένες».
Ένα γερμανικό υποβρύχιο τορπιλίζει ένα αγγλοαμερικανικό επιβατηγό πλοίο και μετά από λίγες ώρες μια ομάδα καταφέρνει να διασωθεί σε μια σωστική λέμβο.  Μια επιδρομή συμμαχικών αεροπλάνων βυθίζει και το υποβρύχιο που είχε αναδυθεί.

Στη σωστική λέμβο οι διασωθέντες αποτελούν μια τομή κοινωνικών τάξεων και εθνών, καθώς και των καταστρωμάτων του πλοίου, από τις σουίτες της πρώτης θέσης μέχρι τους λαδάδες του μηχανοστασίου.
Τελευταίος ανασύρεται και ένας ναυαγός του γερμανικού υποβρυχίου.
Στην αρχή το κουμάντο της βάρκας το αναλαμβάνει με πρωτοβουλία ένας εργοστασιάρχης που έχει μάθει να διοικεί κόσμο. Μετά μέρος του πληρώματος της λέμβου εξεγείρεται και βάζει επικεφαλής ένα αριστερό συνδικαλιστή από το μηχανοστάσιο.

Στο τέλος το πηδάλιο το παίρνει ο Γερμανός, γιατί είναι ο μόνος που ξέρει να προσανατολίζεται. Κλπ.

Το εκπληκτικό στην ταινία είναι πως μεταλλάσσονται οι συμπεριφορές όταν βρίσκονται εκτός του πλαισίου των συμβάσεων και κανόνων μιας οργανωμένης κοινωνίας.

Η κρίση της χρεοκοπίας έχει αυξήσει τις πιθανότητες μιας χαώδους εξέλιξης στην ελληνική κοινωνία και από αυτή τη σκοπιά οι συμπεριφορές στο δρόμο, τις παρέες και παντού έχουν αρχίσει να υπερβαίνουν τις συνήθεις συμβάσεις και φόβους.

Από αυτή την έννοια η ταινία είναι μια καλή «κλειδαρότρυπα» να εμβαθύνει κάποιος στα όσα λαμβάνουν χώρα γύρω μας και θα λάβουν προσεχώς.
Στην ταινία, μόλις διαφαίνεται στον ορίζοντα πλοίο που μπορεί να διασώσει τους ναυαγούς, η ιεραρχία που είχε αναπτυχθεί στη βάρκα διαλύεται αμέσως και επανέρχονται οι παλιές κοινωνικές  συμβάσεις και συμπεριφορές.


Πηγή:
:thumbsup:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
η δεύτερη κατηγορία είναι όλα τα παραπάνω ονόματα που ανέφερες από κοπέλες που δηλώνουν ερασιτέχνες, αλλά στην ουσία είναι επαγγελματίες... ή που την κοπάνησαν από κάποιο γραφείο, ή επειδή δεν έχουν δουλειά και αποφάσισαν να κάνουν βίζιτες και ασχολούνται αποκλειστικά με αυτό... (μη έχοντας οικογενειακές υποχρεώσεις) και είναι όλη τη μέρα μπροστά στο τηλέφωνο περιμένοντας κλήση για κάποιο ραντεβού
και η τρίτη κατηγορία η οποία αναφέρομαι εγώ και ανθίζει τώρα τελευταία... οι 100% ερασιτέχνες οι οποίες είναι... η μητέρες, ή η γυναίκα κάποιου, ή η γκόμενα κάποιου ή η κόρη κάποιου που είναι πολύ ποιο δύσκολη επικοινωνία για ευνόητους λόγους... (τους είπα στα παραπάνω μηνύματα)....

η τριτη κατηγορια που αναφερεις ουσιαστικα δεν υπαρχει αλλα  ειναι μερος της δευτερης κατηγοριας
αποκλειεις αυτες που δηλωνουν ανεξαρτητες να ειναι μητερες ή συζυγοι ή να εχουν και κανα γκομενακο ?
το τι εχουν στην προσωπικη τους ζωη δεν τις εμποδιζει να κανουν βιζιτες
εσυ τις χαρακτηριζεις ερασιτεχνες
απο την στιγμη που μια γυναικα πληρωνεται για να κανει σεξ δεν ειναι ερασιτεχνης !
απλα μια γυναικα που ειναι παλιοχαρακτηρας στην προσωπικη της ζωη θα ειναι και λαμογιο και ως βιζιτα ..και δεν θα σεβεται τους πελατες της
 

Giorgos46sex

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2011
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως έχεις δίκιο... αυτό που θέλω να πω εγώ και άρχισαν οι μαλακίες για προμότορας κ.τ.λ. είναι ότι οι ερασιτέχνες είναι κάτι το διαφορετικό από ότι οι επαγγελματίες σε γραφεία. Δεν μπορούμε να κάνουμε σύγκριση στον τρόπο που κλείνουν ραντεβού τα γραφεία, που είναι απλά και εύκολα επειδή είναι η δουλειά τους με το τρόπο που κανονίζουν οι ερασιτέχνες...

Κοίταξε να δεις τώρα τι γίνετε... όλα τις παραπάνω κοπέλες που είπες, τις γνωρίζω...και έχω και εμπειρίες.... πάλι όμως και εσύ όπως πολλοί άλλοι πέφτεις σε παγίδα... Εσύ αναφέρεσαι στην κατηγορία ανεξάρτητες και όχι στις ερασιτέχνες... γιαυτό λέω ότι μερικοί έχουν μπερδέψει τη πούτσα με τη βούρτσα...
Υπάρχουν 3 κατηγορίες call girls.
η πρώτη είναι τα γραφεία... γνωστά σε όλους... εύκολη επικοινωνία, νέες κοπέλες και δυνατότητα αντικατάστασης του τεμαχίου, αν ανοίξει η πόρτα και ξενερώσεις...
η δεύτερη κατηγορία είναι όλα τα παραπάνω ονόματα που ανέφερες από κοπέλες που δηλώνουν ερασιτέχνες, αλλά στην ουσία είναι επαγγελματίες... ή που την κοπάνησαν από κάποιο γραφείο, ή επειδή δεν έχουν δουλειά και αποφάσισαν να κάνουν βίζιτες και ασχολούνται αποκλειστικά με αυτό... (μη έχοντας οικογενειακές υποχρεώσεις) και είναι όλη τη μέρα μπροστά στο τηλέφωνο περιμένοντας κλήση για κάποιο ραντεβού
και η τρίτη κατηγορία η οποία αναφέρομαι εγώ και ανθίζει τώρα τελευταία... οι 100% ερασιτέχνες οι οποίες είναι... η μητέρες, ή η γυναίκα κάποιου, ή η γκόμενα κάποιου ή η κόρη κάποιου που είναι πολύ ποιο δύσκολη επικοινωνία για ευνόητους λόγους... (τους είπα στα παραπάνω μηνύματα)....

εγώ όσα έχω πει αφορά την τρίτη κατηγορία... που είναι πολύ ποιο σπάνια και την κυνηγάμε όλοι... εγώ μιλάω για αυτές και εσείς απαντάτε με βάση τις εμπειρίες σας από τις πρώτες 2 κατηγορίες... γιαυτό δεν βγάζουμε άκρη...

Όποιος δεν θέλει να μπλέκει ...κανονίζει τα εύκολα ραντεβού και δεν ασχολείται με την τρίτη κατηγορία... δεν αρχίζει έτσι απλά να βρίζει, χωρίς να γνωρίζει και να σέβεται...

Αυτά......
φιλε μου συμφωνω τοσο μαζι σου που σκεφτομαι μηπως η μανα μου εκανε καμια κουτσουκελα και εχω διδυμο αδελφο.το εχω πει πριν λιγες σελιδες οτι η πλειοψηφια των αναφερομενων εδω μεσα δεν ειναι ερασιτεχνες ειναι επαγγελματιες που δεν γουσταρουν να μοιραζονται τα λεφτα με τα γραφεια.ακομα και ηαναστασια που την εχω επαινεσει οταν συναντηθηκαμε ειχε ραντεβου και πριν απο μενα και μετα και ζητησε συγκεκριμενη περιοχη για να μας προλαβει ολους. Η αλλη που ανεφερα που ειναι πραγματικη ερασιτεχνης εκανα 1 μηνα να τη συναντησω αφου μου ειπε οτι ενδιαφερεται για 1 συναντηση καθε δευτερη μερα και αφου την ειδοποιησα απο την προηγουμενη μερα.τα κοριτσια λενε παντα ξεκαθαρα τι θελουν εμεις μαλακιζομαστε με το να προσπαθουμε να τις κανουμε οπως με βολευει.οταν η αλλη που λετε λεει μδτα τις 9 ραντεβου τι νοημα εχει να λετε στις 6 δε μπορει η αμα θελει 100 ευρω τι νοημα εχει να λετε γιατι δεν παιρνεις 80;οπως λειτουργει και γουσταρει η καθεμια αν δεν σας αρεσει πηγαινετε σε αλλη που σας κανει.αν δε γουσταρετε την αναστασια που ειναι μεγαλη πηγαινετε με καποια μικρη.θα της κανουμε τον ορο της νεοτητας για να βολευτειτε;αν η ελενα δε δινει κωλο πηγαινετε σε καποια που δινει θα την καταπιεσουμε να αλλαξει το προγραμμα της με το ζορι;αν η φαιδρα θελει να κανει μια συναντηση τη βδομαδα δικαιωμα της πηγαινετε σε γραφειο να σας στελνουν τη γκομενα οταν θελετε.και ουτω καθεξης.ειναι τρελο να ζηταμε να αλλαξουν ολες συμφωνα με της προσδοκιες χιλιων διαφορετικων ανθρωπων
 

Giorgos46sex

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2011
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως έχεις δίκιο... αυτό που θέλω να πω εγώ και άρχισαν οι μαλακίες για προμότορας κ.τ.λ. είναι ότι οι ερασιτέχνες είναι κάτι το διαφορετικό από ότι οι επαγγελματίες σε γραφεία. Δεν μπορούμε να κάνουμε σύγκριση στον τρόπο που κλείνουν ραντεβού τα γραφεία, που είναι απλά και εύκολα επειδή είναι η δουλειά τους με το τρόπο που κανονίζουν οι ερασιτέχνες...

Κοίταξε να δεις τώρα τι γίνετε... όλα τις παραπάνω κοπέλες που είπες, τις γνωρίζω...και έχω και εμπειρίες.... πάλι όμως και εσύ όπως πολλοί άλλοι πέφτεις σε παγίδα... Εσύ αναφέρεσαι στην κατηγορία ανεξάρτητες και όχι στις ερασιτέχνες... γιαυτό λέω ότι μερικοί έχουν μπερδέψει τη πούτσα με τη βούρτσα...
Υπάρχουν 3 κατηγορίες call girls.
η πρώτη είναι τα γραφεία... γνωστά σε όλους... εύκολη επικοινωνία, νέες κοπέλες και δυνατότητα αντικατάστασης του τεμαχίου, αν ανοίξει η πόρτα και ξενερώσεις...
η δεύτερη κατηγορία είναι όλα τα παραπάνω ονόματα που ανέφερες από κοπέλες που δηλώνουν ερασιτέχνες, αλλά στην ουσία είναι επαγγελματίες... ή που την κοπάνησαν από κάποιο γραφείο, ή επειδή δεν έχουν δουλειά και αποφάσισαν να κάνουν βίζιτες και ασχολούνται αποκλειστικά με αυτό... (μη έχοντας οικογενειακές υποχρεώσεις) και είναι όλη τη μέρα μπροστά στο τηλέφωνο περιμένοντας κλήση για κάποιο ραντεβού
και η τρίτη κατηγορία η οποία αναφέρομαι εγώ και ανθίζει τώρα τελευταία... οι 100% ερασιτέχνες οι οποίες είναι... η μητέρες, ή η γυναίκα κάποιου, ή η γκόμενα κάποιου ή η κόρη κάποιου που είναι πολύ ποιο δύσκολη επικοινωνία για ευνόητους λόγους... (τους είπα στα παραπάνω μηνύματα)....

εγώ όσα έχω πει αφορά την τρίτη κατηγορία... που είναι πολύ ποιο σπάνια και την κυνηγάμε όλοι... εγώ μιλάω για αυτές και εσείς απαντάτε με βάση τις εμπειρίες σας από τις πρώτες 2 κατηγορίες... γιαυτό δεν βγάζουμε άκρη...

Όποιος δεν θέλει να μπλέκει ...κανονίζει τα εύκολα ραντεβού και δεν ασχολείται με την τρίτη κατηγορία... δεν αρχίζει έτσι απλά να βρίζει, χωρίς να γνωρίζει και να σέβεται...

Αυτά......
φιλε μου συμφωνω τοσο μαζι σου που σκεφτομαι μηπως η μανα μου εκανε καμια κουτσουκελα και εχω διδυμο αδελφο.το εχω πει πριν λιγες σελιδες οτι η πλειοψηφια των αναφερομενων εδω μεσα δεν ειναι ερασιτεχνες ειναι επαγγελματιες που δεν γουσταρουν να μοιραζονται τα λεφτα με τα γραφεια.ακομα και ηαναστασια που την εχω επαινεσει οταν συναντηθηκαμε ειχε ραντεβου και πριν απο μενα και μετα και ζητησε συγκεκριμενη περιοχη για να μας προλαβει ολους. Η αλλη που ανεφερα που ειναι πραγματικη ερασιτεχνης εκανα 1 μηνα να τη συναντησω αφου μου ειπε οτι ενδιαφερεται για 1 συναντηση καθε δευτερη μερα και αφου την ειδοποιησα απο την προηγουμενη μερα.τα κοριτσια λενε παντα ξεκαθαρα τι θελουν εμεις μαλακιζομαστε με το να προσπαθουμε να τις κανουμε οπως με βολευει.οταν η αλλη που λετε λεει μδτα τις 9 ραντεβου τι νοημα εχει να λετε στις 6 δε μπορει η αμα θελει 100 ευρω τι νοημα εχει να λετε γιατι δεν παιρνεις 80;οπως λειτουργει και γουσταρει η καθεμια αν δεν σας αρεσει πηγαινετε σε αλλη που σας κανει.αν δε γουσταρετε την αναστασια που ειναι μεγαλη πηγαινετε με καποια μικρη.θα της κανουμε τον ορο της νεοτητας για να βολευτειτε;αν η ελενα δε δινει κωλο πηγαινετε σε καποια που δινει θα την καταπιεσουμε να αλλαξει το προγραμμα της με το ζορι;αν η φαιδρα θελει να κανει μια συναντηση τη βδομαδα δικαιωμα της πηγαινετε σε γραφειο να σας στελνουν τη γκομενα οταν θελετε.και ουτω καθεξης.ειναι τρελο να ζηταμε να αλλαξουν ολες συμφωνα με της προσδοκιες χιλιων διαφορετικων ανθρωπων
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
heinweh να σου πω οτι το συγκεκριμενο αρθρο ειναι μεσα στη σημερινη πραγματικοτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom