Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Θα σου πω τι πιστεύω. Έχω γνωρίσει ανθρώπους που γαμάνε αβέρτα, έχουν δύο τρείς γκόμενες, ξεσκίζονται στο μουνί. Κανένας τους δεν ασχολείται με φόρουμ γιατί έχουν καλύτερα πράγματα να κάνουν. Κανένας τους δεν ασχολείται με μπουρδέλα, πουτάνες, call girls κλπ. Όταν κάποιος γαμάει απλά δεν ασχολείται.

Ε δεν είναι κακό να γράφεις σε forum σιγά. Ούτε σημαίνει (πάντα) ότι δεν έχεις άλλα πράγματα να κάνεις.


Το bourdela.com όπως και να έχει απευθύνεται σε ανθρώπους που ασχολούνται με τον πληρωμένο έρωτα. Τώρα ποιο είναι το προφίλ αυτών των ατόμων δεν γνωρίζω. Εγώ πχ πήγαινα παλιά σε πουτάνες, πλέον δεν πηγαίνω επειδή δεν μου αρέσουν τα μπουρδέλα/στούντιο, θα έπαιρνα city tour αν είχα χρήματα και πρόσφατα είχα γκόμενα.

Τύπε αυτοί που έχουμε φτιάξει ένα nick εδώ και γράφουμε στο forum το χαβαλέ μας κάνουμε. Δεν δίνουμε εξετάσεις. Ή να πρέπει να απολογηθούμε για κάτι.

Άλλωστε αν απλά κάποιος θέλει να απλά πληροφορίες για να γαμίσει δεν χρειάζεται καν να γίνει μέλος, μπορεί να μπει σαν επισκέπτης.

Η να μπει σε τόσα άλλα site / πηγές που υπάρχουν.
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Ε δεν είναι κακό να γράφεις σε forum σιγά. Ούτε σημαίνει (πάντα) ότι δεν έχεις άλλα πράγματα να κάνεις.


Τύπε αυτοί που έχουμε φτιάξει ένα nick εδώ και γράφουμε στο forum το χαβαλέ μας κάνουμε. Δεν δίνουμε εξετάσεις. Ή να πρέπει να απολογηθούμε για κάτι.

Άλλωστε αν απλά κάποιος θέλει να απλά πληροφορίες για να γαμίσει δεν χρειάζεται καν να γίνει μέλος, μπορεί να μπει σαν επισκέπτης.

Η να μπει σε τόσα άλλα site / πηγές που υπάρχουν.

Είναι αρκετά απίθανο κάποιος με γαμάτη σεξουαλική ζωή, και συνήθως ανάλογη κοινωνική ζωή, να ασχολείται πολύ με το διαδίκτυο για να συζητάει με άλλους, πόσο μάλλον σε μία ιστοσελίδα για τον αγοραίο έρωτα. Δεν σου λέω ότι είναι κακό, απλά αυτή είναι η εκτίμηση μου για το προφίλ των ατόμων που μπαίνουν εδώ.

 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Θα σας πω ποιό είναι το βασικό πρόβλημα με τις γυναίκες σήμερα, και πως επηρεάζει τους άντρες.

  Όταν είσαι 16 χρονών και τραβάς μαλακία τέσσερις φορές την ημέρα, παίζεις βιντεοπαιχνίδια, κάνεις BMX και μιλάς με τους κολλητούς σου για βυζιά, οι συμμαθήτριες σου, τουλάχιστον αυτές που βλέπονται, δεν έχουν καμία σχέση με εσένα. Τα έχουν ήδη με κάποιον, συνήθως μεγαλύτερο, γαμιούνται σε παγκάκια και πάρκινγκ λεωφορείων, γνωρίζουν όλα τα κυριλέ μαγαζιά και ασχολούνται με το πως θα τραβήξουν την αντρική προσοχή. Ακόμη και οι χοντρές, όταν ανακαλύπτουν ότι δεν τις γουστάρει κανείς αρχίζουν να το δίνουν εύκολα και γρήγορα σε όποιον ενδιαφέρεται για να τραβήξουν προσοχή. Κλασικό σκηνικό η 16χρονή πιτσιρίκα που τα έχει με τον 23 χρονό μπαρμαν ή τον 27 χρονό καθηγητή που της κάνει ιδιαίτερα. Επίσης κλασικό σκηνικό είναι η πιτσιρίκα που τα έχει με τον 16χρονό γαμιά της τάξης που την κερατώνει. Όταν λοιπόν ο 16χρονός Ισίδωρος, γεμάτος εφηβικό ρομαντισμό(βλ. σπέρμα) και σπυράκια, προσπαθεί να μιλήσει στην 16χρονή Μαρία, η Μαρία έχει ήδη πάρει το ύφος "omg τι με κοιτάς αποτυχημένε, ο γκόμενος μου έχει μηχανή!" και τον αποφεύγει σαν την πανούκλα. Το καλύτερο στο οποίο μπορεί να ελπίζει ο Ισίδωρος είναι να γίνει ο κολλητός της(βλ. συναισθηματικό ταμπόν) με την ελπίδα μία μέρα να του κάτσει.

  Fast forward μερικά χρόνια μετά. Η Μαρία είναι 24, και έχει φάει πιο πολλή πούτσα και απ' τα δημόσια ουρητήρια στον σταθμό Λαρίσης. Μπορεί να έχει κάνει και καμία έκτρωση, έχει ελεύθερη σχέση με δύο τριαντάρηδες, είχε πάθει ουρολοίμωξη όταν την πήδηξε χωρίς καπότα ο τύπος που την έδερνε, και κεράτωσε τον τελευταίο της γκόμενο επειδή ήταν "βαρετός" και συμφωνούσε πάντα μαζί της. Έχει έναν στρατό από πρώην γκόμενους, κολλητούς, φίλους και γνωστούς τους οποίους κρατάει καβάντζα για όταν θέλει να γαμηθεί, να πάει βόλτα, να νιώσει γκόμενα, να πληρώσει την πιστωτική της η να κλαφτεί για το πως φταίνε οι άλλοι για τις δικές της επιλογές. 

  Ο Ισίδωρος μπορεί να είχε κάνει καμία σταθερή σχέση σε αυτό το διάστημα, μπορεί να πήγε σε κανένα μπουρδέλο η μπορεί και να την έβγαλε με την χούφτα του. Έχει περάσει το μεγαλύτερο μέρος της ενήλικης ζωής του τρώγοντας απορρίψεις και παρακολουθώντας κάφρους και κοσμογυρισμένους γαμιάδες να καβαλάνε όποια γκόμενα ήθελε να έχει. Περνάει τον χρόνο του κάνοντας παρέα με άντρες και είναι απορροφημένος με τα χόμπυ του και την δουλειά του.

Η εμπειρία της Μαρίας αυξάνεται με γεωμετρικούς ρυθμούς ενώ ο Ισίδωρος έχει πιο λίγες εμπειρίες και από τον παραπληγικό Πακιστανό στα φανάρια.

  Και αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Το 60%+ των αντρών, το περισσότερο στο οποίο μπορεί να ελπίζουν είναι να βρουν μία σταθερή σχέση με μία μέτρια γκόμενα και αν είναι πολύ τυχεροί να πηδήξουν και καμιά μεθυσμένη. Έτσι λοιπόν φτάνουμε στο "δεν υπάρχουν άντρες πια". Φυσικά και δεν υπάρχουν άντρες στις μέρες μας! Η γυναίκα θέλει κάποιον καλύτερο από την ίδια, σε όλα. Έλα όμως που στον δυτικό κόσμο οι γυναίκες, μόνο με την ιδιότητα τους ως γυναίκες, μπορούν να κάνουν πολύ περισσότερα από τους άντρες. Ταξιδεύουν, αποκτούν εμπειρίες, κάνουν γνωριμίες και βρίσκουν δουλειές και βοήθεια στην ζωή τους πολύ πιο εύκολα. Ο άντρας αν δεν έχει χρήματα από την οικογένεια του, θα πρέπει να δουλέψει πολύ σκληρά για να ζήσει την ζωή του. Η γυναίκα, ακόμη και η πιο μέτρια, η πιο αμόρφωτη, και η πιο ηλίθια θα την βρεί την άκρη.

  Οπότε φίλε αναγνώστη λυπάμαι αλλά έπεσες θύμα του δυτικού κόσμου. Δύσκολα θα βρείς γκόμενα, και αν την βρείς δεν θα είναι η πρώτη σου επιλογή, και να είναι όμορφη θα κουβαλάει άπειρες "αποσκεύες" και ψυχολογικά προβλήματα. Αυτό που εννοούν οι γυναίκες σήμερα με το "δεν  υπάρχουν άντρες πια" είναι "δεν μπορώ να βρω άντρα/σύζυγο/γκόμενο επειδή έχω απίστευτες απαιτήσεις στις οποίες το 80% των αντρών δεν μπορεί να ανταποκριθεί και είμαι τόσο εθισμένη στο σεξ, το lifestyle και την αντρική προσοχή που απλά δεν κάνω για σχέση"... 

[URL unfurl="true"]http://diogenhsthedog.wordpress.com/2012/08/01/%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%BF%CF%82-1%CE%BF-2/[/url]
Τα ειπες ολα ρε μαγκα, εγω εχω αποφασισει να παντρευτω ή παρθενα ή ομορφη. Μεση λυση οχι. Και οταν λεω ομορφη εννοω μοντελοειδες, νταξει και καμια παρτουζιτσα της τη συγχωρω  :)
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Είναι αρκετά απίθανο κάποιος με γαμάτη σεξουαλική ζωή, και συνήθως ανάλογη κοινωνική ζωή, να ασχολείται πολύ με το διαδίκτυο για να συζητάει με άλλους, πόσο μάλλον σε μία ιστοσελίδα για τον αγοραίο έρωτα. Δεν σου λέω ότι είναι κακό, απλά αυτή είναι η εκτίμηση μου για το προφίλ των ατόμων που μπαίνουν εδώ.

Μπερδεύεις το forum με το site. Δεν ταυτίζονται απόλυτα. ΄Οσον αφορά το προφιλ που αναφέρεσαι είναι αρκετά ανομοιογενές από ότι έχω δει.
 

afro153

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
θεματοθετη το θεμα ειναι εσυ τι θες μια σχεση; η να πηγαινεις στα μπουρδελα απο δω κ απο κει.Τοσες γκομενες εκει εξω αν ψαξεις θα βρεις
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
θεματοθετη το θεμα ειναι εσυ τι θες μια σχεση; η να πηγαινεις στα μπουρδελα απο δω κ απο κει.Τοσες γκομενες εκει εξω αν ψαξεις θα βρεις
Ελα μωρη αρρωστεια, που χαθηκες;
Πες μου ποτε θα γκρεμισουμε τα καστρα να μας καμαρωσουν...
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
θεματοθετη το θεμα ειναι εσυ τι θες μια σχεση; η να πηγαινεις στα μπουρδελα απο δω κ απο κει.Τοσες γκομενες εκει εξω αν ψαξεις θα βρεις

Εγώ δεν πηγαίνω σε μπουρδέλα. Επίσης δεν έγραψα το κείμενο ως προσωπικό παράπονο. :)
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
εγώ που είμαι και νέο μέλος στο σαιτ πράγματι για πολύ καιρό έμπαινα απλά για να ενημερώνομαι σαν επισκέπτης.
Το προφιλ των ατόμων που μπαίνουν εδώ και γράφουν αλλα και αυτών που δεν γράφουν αλλα επιζητούν τον αγοραίο έρωτα είναι τουλάχιστον ποίκιλο...
Προσωπικά και γαμάω στα μπουρδέλα και ψάχνομαι με γκόμενες.
Ο κυριότερος λόγος ομως που πάω στα μπουρδέλα είναι οτι δεν καλύπτομαι σεξουαλικά απο το μή πληρωμένο.
Με την τελευταία σχέση που είχα την κυνήγησα 2 μήνες και πήδηξα 5 φορες μέχρι να χωρίσω.Δεν με κάλυπτε σεξουαλικά μόνο εγκεφαλικά.
Μετά γνώρισα μια παντρεμένη λέω εντάξει θα ξέρει να πηδιέται δεν ήξερε τι της γινότανε  >:(
Τώρα κυνηγάω κανα δυο περιπτώσεις την μία μάλιστα την γνώρισα στο μετρό και της την έπεσα χύμα μετα απο μπουρδελοεπιδρομή!
Αλλά στο ενδιάμεσο όλων αυτών αν δεν πήδαγα στα μπουρδέλα μπορεί και να έμενα 2 μήνες αγάμητος.
Είμαι 29 χρονών και ακόμα παθαίνω ονειρώξεις αν αυτο σας λέει κατι για την σεξουαλικοτητά μου.
'Αμα περίμενα απο τις ντόπιες σώθηκα.Και με την μόνη ελληνίδα που έχω ευχαριστηθεί κρεββατι είναι μια πρώην μου 8 χρόνια μεγαλύτερη μεγαλωμένη Γερμανία
που στην ουσια δεν μετράει για ελληνίδα...  :think:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
εγώ που είμαι και νέο μέλος στο σαιτ πράγματι για πολύ καιρό έμπαινα απλά για να ενημερώνομαι σαν επισκέπτης.
Το προφιλ των ατόμων που μπαίνουν εδώ και γράφουν αλλα και αυτών που δεν γράφουν αλλα επιζητούν τον αγοραίο έρωτα είναι τουλάχιστον ποίκιλο...
Προσωπικά και γαμάω στα μπουρδέλα και ψάχνομαι με γκόμενες.
Ο κυριότερος λόγος ομως που πάω στα μπουρδέλα είναι οτι δεν καλύπτομαι σεξουαλικά απο το μή πληρωμένο.
Με την τελευταία σχέση που είχα την κυνήγησα 2 μήνες και πήδηξα 5 φορες μέχρι να χωρίσω.Δεν με κάλυπτε σεξουαλικά μόνο εγκεφαλικά.
Μετά γνώρισα μια παντρεμένη λέω εντάξει θα ξέρει να πηδιέται δεν ήξερε τι της γινότανε  >:(
Τώρα κυνηγάω κανα δυο περιπτώσεις την μία μάλιστα την γνώρισα στο μετρό και της την έπεσα χύμα μετα απο μπουρδελοεπιδρομή!
Αλλά στο ενδιάμεσο όλων αυτών αν δεν πήδαγα στα μπουρδέλα μπορεί και να έμενα 2 μήνες αγάμητος.
Είμαι 29 χρονών και ακόμα παθαίνω ονειρώξεις αν αυτο σας λέει κατι για την σεξουαλικοτητά μου.
'Αμα περίμενα απο τις ντόπιες σώθηκα.Και με την μόνη ελληνίδα που έχω ευχαριστηθεί κρεββατι είναι μια πρώην μου 8 χρόνια μεγαλύτερη μεγαλωμένη Γερμανία
που στην ουσια δεν μετράει για ελληνίδα...  :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γάματα και εγώ στην μαλακία έχω λιώσει! Δεν γίνεται άλλο να πηγαίνω στα μπουρδέλα αίσχος μεγάλωσα! Πρέπει να βρώ καμιά να ξέρει τι της γίνεται δεν πάει άλλο!  :-
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
αλλα ως τι το εγραψες;

Απλά σου λέω μην προσπαθείς να αντλήσεις συμπεράσματα για εμένα με βάση το κείμενο. Αν ήθελα να γράψω κάτι προσωπικό θα έγραφα συγκεκριμένα για εμένα. :)
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
εγώ που είμαι και νέο μέλος στο σαιτ πράγματι για πολύ καιρό έμπαινα απλά για να ενημερώνομαι σαν επισκέπτης.
Το προφιλ των ατόμων που μπαίνουν εδώ και γράφουν αλλα και αυτών που δεν γράφουν αλλα επιζητούν τον αγοραίο έρωτα είναι τουλάχιστον ποίκιλο...
Προσωπικά και γαμάω στα μπουρδέλα και ψάχνομαι με γκόμενες.
Ο κυριότερος λόγος ομως που πάω στα μπουρδέλα είναι οτι δεν καλύπτομαι σεξουαλικά απο το μή πληρωμένο.
Με την τελευταία σχέση που είχα την κυνήγησα 2 μήνες και πήδηξα 5 φορες μέχρι να χωρίσω.Δεν με κάλυπτε σεξουαλικά μόνο εγκεφαλικά.
Μετά γνώρισα μια παντρεμένη λέω εντάξει θα ξέρει να πηδιέται δεν ήξερε τι της γινότανε  >:(
Τώρα κυνηγάω κανα δυο περιπτώσεις την μία μάλιστα την γνώρισα στο μετρό και της την έπεσα χύμα μετα απο μπουρδελοεπιδρομή!
Αλλά στο ενδιάμεσο όλων αυτών αν δεν πήδαγα στα μπουρδέλα μπορεί και να έμενα 2 μήνες αγάμητος.
Είμαι 29 χρονών και ακόμα παθαίνω ονειρώξεις αν αυτο σας λέει κατι για την σεξουαλικοτητά μου.
'Αμα περίμενα απο τις ντόπιες σώθηκα.Και με την μόνη ελληνίδα που έχω ευχαριστηθεί κρεββατι είναι μια πρώην μου 8 χρόνια μεγαλύτερη μεγαλωμένη Γερμανία
που στην ουσια δεν μετράει για ελληνίδα...  :think:
Συνέχισε να την πέφτεις χύμα και μην μασάς. ;)
Ειδικά το μετρό συνίσταται για πέσιμο,αφού όλες μέσα στην καύλα είναι :tits2:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γάματα και εγώ στην μαλακία έχω λιώσει! Δεν γίνεται άλλο να πηγαίνω στα μπουρδέλα αίσχος μεγάλωσα! Πρέπει να βρώ καμιά να ξέρει τι της γίνεται δεν πάει άλλο!  :-
Τα μπουρδέλα δεν έχουν ηλικία ρε φιλαράκι.Όσο και να είσαι ηλικιακά αν γουστάρεις και έχεις και τα φράγκα πηγαίνεις ;)
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Τα μπουρδέλα δεν έχουν ηλικία ρε φιλαράκι.Όσο και να είσαι ηλικιακά αν γουστάρεις και έχεις και τα φράγκα πηγαίνεις ;)

Είναι ηλικιακά για μένα που μεγάλωσα κέντρο! Απο τα 14 φυλής πήγαινα μετά το σχολείο. Αίσχος δηλαδή.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
:thumbsup:

Απλά μου φάνηκαν λίγο υπεροβολικά (και μίζερα). 

Οι γυναίκες σίγουρα έχουν γίνει πιο απαιτητικές σίγουρα. Αλλά αυτό ισχύει και για εμάς.

Έχω γνωρίζει γυναίκες απλά απάλευτες  :helpplea: αλλά και γυναίκες γαμάτες.  ;)

Πρέπει να ξέρουμε και τι θέλουμε και τι μας ταιριάζει τύπε.  :)


Καλα... τα γνωστα πολιτικως ορθα τσιτατα που λες πολλα χωρις να λες τιποτα.

Το κειμενο οπως τα λεει ειναι. Λιγο πολυ.






Νταξει. με εξαιρεσεις. Το ξερουμε οτι εσεις ειστε γαμιαδες και πλεημποηδες και μπαινετε εδω να ξαποστασετε λιγακι απο τις καριες που σας κυνηγανε να σας ξεζουμισουν :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom