Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 55 74,3%
  • οχι

    Ψήφοι: 19 25,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    74

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
254
Πόντοι
20
20240717_183016.jpg
Πού είναι αυτή η παραλία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάνω από μικρός γυμνισμό.Κάποιες χρονιές πάω μόνο για γυμνισμό,άλλες πάω και σε textile παραλίες.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
417
Πόντοι
21
Πού είναι αυτή η παραλία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάνω από μικρός γυμνισμό.Κάποιες χρονιές πάω μόνο για γυμνισμό,άλλες πάω και σε textile παραλίες.
Αιτωλοακαρνανια είναι κοντά στη Λευκάδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Wolf21
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
197
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλαράκια.

Μπορεί κάποιος γνωστής με σιγουριά να μου πει που μπορώ να πάω με την γυναίκα μου για γυμνισμό ,κοντά στην Θεσσαλονίκη; Έστω 2-3 ώρες μακρυά.
Ελευθερές Καβάλα φίλε ;) σπεσιαλ κατάσταση
 

miltos4

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
Ναι, πρώτη μου φορά πριν χρόνια στην Σκιάθο και μετά κάθε καλοκαίρι διάλεγα προορισμό όπου θα μπορούσα να κάνω.
Και αρχιτέκτων και γυμνίστρια… ενδιαφέρον
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
1
Like
1.113
Πόντοι
206
Τράβα Κινέτα τύπε, έχει απ' όλους και γίνεται και παιχνίδι συχνα. Εύβοια μόνο Χιλιαδού θα βρεις κόσμο για παιχνίδι.

Τι Κινέτα ρε τυπε . Εκει πάνε όλες οι λουγκρες
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
141
Like
458
Πόντοι
21
Μια μεγάλη ομάδα ζευγαριών με παρέα αντρών φέτος το καλοκαίρι κάποιες ημέρες θα οργανώνουμε εξόρμηση στην παραλία. Η παραλία θα κλείνει, θα αποκλείονται ζευγάρια ναυάγια που μπεκροπινουν στην παραλία και φυσικά όλα τα ναυάγια μπακουρια.
Παιδια αργειτε αντε κατεβειτε η παραλια εχει βαλτωσει μεγαλη ξενερα λεμε..:coffee:
 

krokidis

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2024
Μηνύματα
24
Like
9
Πόντοι
0
Ξερει κανεις και θελει κανεις να παμε σε καμια παραλια για γυμνισμο Κατερινη η Χαλκιδικη ? Να το ξεκαθαρισω οτι ειμαι str8 απλα μονος μου λιγο μασαω να παω...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
8
Like
8.870
Πόντοι
1.336
Έχει πάει κανείς πρόσφατα Χαμολιά;
 
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
197
Πόντοι
0
καλημερα ..
φετος δν εχω παει ακομα .. ξερουμε σε τη κατασταση ειναι ?? εχει κοσμο ή αδιασε εντελος?
Γενικά είναι πολύ καλά. Κατά τη δική μου οπτική επειδή πάμε τρία τέσσερα χρόνια τώρα . Έχει περισσότερο κόσμο ναι . Και Βούλγαρους Σέρβους ζευγάρια
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
313
Like
586
Πόντοι
81
Γενικά είναι πολύ καλά. Κατά τη δική μου οπτική επειδή πάμε τρία τέσσερα χρόνια τώρα . Έχει περισσότερο κόσμο ναι . Και Βούλγαρους Σέρβους ζευγάρια
αυτο ειναι ωραιο.. περσι δν μου αρεσε αρκετα ... προπερσι ηταν τρομερη παραλια νερα κοσμος ....
μαλλον ηρθε η ωρα να ξανα να παω ...
Με χαλει που δυστυχώς η περισοτερη γεμιζουν σκουπδια τους θαμνους και πριν 2 χρονια πηρε φωτια :(
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
141
Like
458
Πόντοι
21
Καλημερα παιδια ηταν κανενας χθες γυμνηστων Αγιο Νικολαο Αναββυσου ξυλοφορτωσαν δυο τυποι ματακια και αυτος εφερε το λιμενικο? Ισχυει? Τι επαιξε?
 

wrimi62wrimos62

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Like
338
Πόντοι
20
Βάζετε και μπλε κορδέλα στην ομπρέλα σας;;;
Οχι γιατι θα επρεπε? Δηλωνει κατι η μπλε κορδελα να την βαλουμε? Παντως κατα τη γνωμη μου και με βαση την ηλικια μας αν βαζαμε κορδελα θα επρεπε να βαλουμε μωβ να συνηθιζουμε :priest:
Τίποτα, όλα καλά!!! Μου αρέσει το χιούμορ σας!!! :cheesy:
Καλημέρα αν και αργοπορημένα να σχολιάσω ότι αν η κορδέλα ήταν από μπλε ζαχαρόπαστα σιγουρά θα έδειχναν μεγάλο ενδιαφέρον .....πέρυσι είχαν πάει διακοπές με γνωστό μας ζευγάρι σε ξενοδοχείο στο Φαληράκι της Ρόδου ένα ζευγάρι Γερμανών είχε αφήσει έναν ολόκληρο ανανά ανεστραμμένο κάτω στην πόρτα του μπανγκαλόου τους ....ε τον πήραν και τον πήγαν στο beach bar στον εξίσου με αυτούς όργιο μπαρίστα να τον καθαρίσει να τον φάνε .....επιβεβαιωμένο τσεκαρισμένο:headbang:
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
197
Πόντοι
0
Καλημέρα αν και αργοπορημένα να σχολιάσω ότι αν η κορδέλα ήταν από μπλε ζαχαρόπαστα σιγουρά θα έδειχναν μεγάλο ενδιαφέρον .....πέρυσι είχαν πάει διακοπές με γνωστό μας ζευγάρι σε ξενοδοχείο στο Φαληράκι της Ρόδου ένα ζευγάρι Γερμανών είχε αφήσει έναν ολόκληρο ανανά ανεστραμμένο κάτω στην πόρτα του μπανγκαλόου τους ....ε τον πήραν και τον πήγαν στο beach bar στον εξίσου με αυτούς όργιο μπαρίστα να τον καθαρίσει να τον φάνε .....επιβεβαιωμένο τσεκαρισμένο:headbang:
Παντως και περυσι ρε παιδια που κατεβαιναν στην παραλια παντα πρωινοι μεχρι της δυομησι η ωρα που φευγαν με ανυπομονησια για μυθο η οπου αλλου να μπουζουριασουν ολη την ωρα κατι μασουλουσαν μιλαμε για πολυ φαγητο χαχα
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
141
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα αν και αργοπορημένα να σχολιάσω ότι αν η κορδέλα ήταν από μπλε ζαχαρόπαστα σιγουρά θα έδειχναν μεγάλο ενδιαφέρον .....πέρυσι είχαν πάει διακοπές με γνωστό μας ζευγάρι σε ξενοδοχείο στο Φαληράκι της Ρόδου ένα ζευγάρι Γερμανών είχε αφήσει έναν ολόκληρο ανανά ανεστραμμένο κάτω στην πόρτα του μπανγκαλόου τους ....ε τον πήραν και τον πήγαν στο beach bar στον εξίσου με αυτούς όργιο μπαρίστα να τον καθαρίσει να τον φάνε .....επιβεβαιωμένο τσεκαρισμένο:headbang:
Παντως και περυσι ρε παιδια που κατεβαιναν στην παραλια παντα πρωινοι μεχρι της δυομησι η ωρα που φευγαν με ανυπομονησια για μυθο η οπου αλλου να μπουζουριασουν ολη την ωρα κατι μασουλουσαν μιλαμε για πολυ φαγητο χαχα
Κατ αρχας αφησαμε το κοτσανι με τα φυλλα στην πορτα και μαλιστα αναποδα αγαπητα γεροντια μου.. ποια η διαφορα λεπτομερειες....οσο για σενα wass γερμανοτσολιαδακο ρε λαμογιο δυο μηνες απο κοντα την ειχες την γουρουνιτσα να σου κατσει και να τα σαντουιτς σωλομου και τα prosecco 3 κιλα εβαλε με τις παπαριες αυτες τουλαχιστοννν ....μασουλουσε ολη ωρα εεε θα στα κοψει αμα σε πετυχει λεει :knuppel:
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
132
Πόντοι
0
Χαλκιδικη δευτερο ποδι εχει τιποτα τυπο ελευθερο camping και γυμνησμο μαζι ?
Θελουμε να παμε παρεα 4 ατομα 2 μουνια + 2 παπαρια εμεις
 

dragon2

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
112
Like
220
Πόντοι
21
Γυμνισμός είναι ελεύθερια εγώ πάω στην Κινετα
 

dragon2

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
112
Like
220
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom