Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οχι για ενα μηνα ειναι , εγω το παιρνω μια βδομαδα τωρα , απο πολλους εχω ακουσει οτι ειναι καλο να το παιρνεις για ενα μηνα και ακομα καλυτερα πριν τραυματιστεις για προληψη και λαδωμα των αρθρωσεων

και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?
εαν δεν εχεις συμπτωματα με μεση γονατα ωμο και τενοντες το παιρνεις οπως πολυ σωστα λες σαν κυκλο για καλο των αρθρωσεων δεν πειραζει πουθενα, αλωστε με τα βαρη σιγουρα παθαινουμε τραυματισμους αλλους μικρους αλλους μεγαλους το θεμα ειναι οτι αυτα φαινονται με την παροδο του χρονου και απο το ποσο καταπονιμενη ειναι η μυς,το παιρνεις προληπτικα,προσωπικα εγω δεν επαιρνα ποτε και μετα απο 10 χρονια με βαρη μου εκανε καλο,
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εαν δεν εχεις συμπτωματα με μεση γονατα ωμο και τενοντες το παιρνεις οπως πολυ σωστα λες σαν κυκλο για καλο των αρθρωσεων δεν πειραζει πουθενα, αλωστε με τα βαρη σιγουρα παθαινουμε τραυματισμους αλλους μικρους αλλους μεγαλους το θεμα ειναι οτι αυτα φαινονται με την παροδο του χρονου και απο το ποσο καταπονιμενη ειναι η μυς,το παιρνεις προληπτικα,προσωπικα εγω δεν επαιρνα ποτε και μετα απο 10 χρονια με βαρη μου εκανε καλο,

οκ αλλα δεν απαντας στην ερωτηση.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?
σορυ εχεις δικιο , καθε χρονο μια φορα, δεν εχεις προβλημα με την ποσοτητα μπορεις να το ξαναπαρεις οποτε θες,εξω σε μποντυμπιλτερ επαγγελματιες τα δινουν ολο το χρονο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σορυ εχεις δικιο , καθε χρονο μια φορα, δεν εχεις προβλημα με την ποσοτητα μπορεις να το ξαναπαρεις οποτε θες,εξω σε μποντυμπιλτερ επαγγελματιες τα δινουν ολο το χρονο

ρε φιλε εχεις προβλημα με τα ελληνικα σου και κουραζομαι και με εκνευριζει αυτο. στην ιδια προταση γραφεις μια φορα το χρονο και μετα δεν εχεις προβλημα με ποσοτητα οτι το ξαναπαιρνεις οποτε θες και εξω το δινουν ολο το χρονο.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν δε ξερετε τι σκατα παιρνετε μη τα προτεινετε και σε αλλους. το ιδιο ισχυει αν δε ξερετε και να γραφετε σωστα για να επικοινωνησετε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
νομίζω ότι το πλήρωσε το τίμημα, το πιο πιθανό είναι να τον πρόδωσε η καρδιά του, γιατί το σ/κ που μας πέρασε πέθανε και τον βρήκανε νεκρό μέσα στο γυμναστήριό του το πρωί της δευτέρας όπου και άνοιξε κλειδαράς.
θα γίνει όμως νεκροψία/νεκροτομή και για ότι νεότερο θα ενημερώσω.
πάντως όπως και να έχει, είχε απίστευτο σώμα μέχρι και στα 60 του.
αυτά να τα βλέπουμε εμείς που είμαστε νέοι
Και ο andreas cahling δεν παει πισω στα 60 του,αν και του εχει λασκαρει λιγο η βιδα..Αυτα να τα βλεπει ο Arnold που θα γυρισει ταινια κοναν στα 60κατι του...Το σωμα του εχει διαλυθει.Αλλα με τα καταληλα χαπια και video edit ολα γινονται.
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Αναπηρια μοιριαιου δικεφαλου.Ευχαριστω
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
ρε φιλε εχεις προβλημα με τα ελληνικα σου και κουραζομαι και με εκνευριζει αυτο. στην ιδια προταση γραφεις μια φορα το χρονο και μετα δεν εχεις προβλημα με ποσοτητα οτι το ξαναπαιρνεις οποτε θες και εξω το δινουν ολο το χρονο.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν δε ξερετε τι σκατα παιρνετε μη τα προτεινετε και σε αλλους. το ιδιο ισχυει αν δε ξερετε και να γραφετε σωστα για να επικοινωνησετε.

ΣΩΣΤΟΣ Ο LOPEZ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε εχεις προβλημα με τα ελληνικα σου και κουραζομαι και με εκνευριζει αυτο. στην ιδια προταση γραφεις μια φορα το χρονο και μετα δεν εχεις προβλημα με ποσοτητα οτι το ξαναπαιρνεις οποτε θες και εξω το δινουν ολο το χρονο.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν δε ξερετε τι σκατα παιρνετε μη τα προτεινετε και σε αλλους. το ιδιο ισχυει αν δε ξερετε και να γραφετε σωστα για να επικοινωνησετε.
τη σκατα δεν καταλαβαινεις δηλαδη? λεω μια φορα το χρονο καλο θα ειναι να το παιρνουμε εχουμε δεν εχουμε προβλημα καπου, απλα για προληψη, αλλα!!!! αλλα!!! και ολο το χρονο να το παρεις δεν θα σου δημιουργησει προβλημα πουθενα, τη δε καταλαβαινεις ρε φιλε ελεος!!!                          

Υ.Γ ξερω πολυ καλα τη παιρνω και τη λεω, με συγχωρεις για την ορθογραφια μου
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τη σκατα δεν καταλαβαινεις δηλαδη? λεω μια φορα το χρονο καλο θα ειναι να το παιρνουμε εχουμε δεν εχουμε προβλημα καπου, απλα για προληψη, αλλα!!!! αλλα!!! και ολο το χρονο να το παρεις δεν θα σου δημιουργησει προβλημα πουθενα, τη δε καταλαβαινεις ρε φιλε ελεος!!!                          

Υ.Γ ξερω πολυ καλα τη παιρνω και τη λεω, με συγχωρεις για την ορθογραφια μου

ολο το χρονο δεν ειναι κυκλο βλαξ. πριν ειπες κυκλο. αμα ειναι για ενα μηνα που προειπες, ποσο καιρο κανεις οφ μεχρι να ξαναπαρεις? σκατα ξερεις και σκατα συνεννοεισαι. μια ερωτηση σαφη εκανα και πρεπει να φτασουμε 4 σελιδες και ακομα δε θα εχουμε συνεννοηθει με σενανε. ουτε για ποιο λογο χρειαζεται κυκλο ουτε τι κυκλο.
και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ολο το χρονο δεν ειναι κυκλο βλαξ. πριν ειπες κυκλο. αμα ειναι για ενα μηνα που προειπες, ποσο καιρο κανεις οφ μεχρι να ξαναπαρεις? σκατα ξερεις και σκατα συνεννοεισαι. μια ερωτηση σαφη εκανα και πρεπει να φτασουμε 4 σελιδες και ακομα δε θα εχουμε συνεννοηθει με σενανε. ουτε για ποιο λογο χρειαζεται κυκλο ουτε τι κυκλο.
δεν φταιω εγω που το κεφαλι σου ειναι αδειο
ΥΓ παρε ενα κουτι και βαλτο καλυτερ στον κωλο σου εσυ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δεν φταιω εγω που το κεφαλι σου ειναι αδειο
ΥΓ παρε εναα κουτι για ενα μηνα και κρατα το κουτι να το βαλεις στο κωλο σου

αφου εισαι ανικανος να δινεις απαντησεις σε σοβαρες ερωτησεις για σοβαρα θεματα που αφορουν σκευασματα τοτε καλυτερα να το βουλωνεις. εκτος και καμαρωνεις να καθεσαι ξεβρακωτος. μαλακα.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
αφου εισαι ανικανος να δινεις απαντησεις σε σοβαρες ερωτησεις για σοβαρα θεματα που αφορουν σκευασματα τοτε καλυτερα να το βουλωνεις. εκτος και καμαρωνεις να καθεσαι ξεβρακωτος. μαλακα.
οτι σ αρεσει καταλαβαινεις μου φαινεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και που σαι βαρα μια μαλακια και πεσε για υπνο θα σου κανει καλο
 

Επισκέπτης
αφου εισαι ανικανος να δινεις απαντησεις σε σοβαρες ερωτησεις για σοβαρα θεματα που αφορουν σκευασματα τοτε καλυτερα να το βουλωνεις. εκτος και καμαρωνεις να καθεσαι ξεβρακωτος. μαλακα.
Ασε ρε τυπε, ερχεται καλοκαιρι και πρεπει να ειμαστε ετοιμοι εξωτερικα.
Τα ζωτικα μας οργανα θα κοιταξουμε... :jerking:
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε τυπε, ερχεται καλοκαιρι και πρεπει να ειμαστε ετοιμοι εξωτερικα.
Τα ζωτικα μας οργανα θα κοιταξουμε... :jerking:
ενα σκευασμα που εχει να κανει με τις αρθρωσεις και τιποτε αλλο το εκανε ζητημα ο καραγκιοζης
 

Επισκέπτης
ενα σκευασμα που εχει να κανει με τις αρθρωσεις και τιποτε αλλο το εκανε ζητημα ο καραγκιοζης
Τυπε, τι να λεμε τωρα, ο ανθρωπος δεν εχει ιδεα απο στοχους και ποζεριλικι.

Εγω οποτε εχω σταματησει τα συμπληρωματα και τα βοηθηματα, αυτοματα μου επεσε η διαθεση για γυμναστικη.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τυπε, τι να λεμε τωρα, ο ανθρωπος δεν εχει ιδεα απο στοχους και ποζεριλικι.

Εγω οποτε εχω σταματησει τα συμπληρωματα και τα βοηθηματα, αυτοματα μου επεσε η διαθεση για γυμναστικη.
ολα χρειαζονται με μετρο σιγουρα το να παιρνεις συμπληρωματα σε βοηθαει κ σωματικα και ψυχολογικα θελει μετρο ομως,το συγκεκριμενο συμπληρωμα παντως που προτεινω της ολιμπ εχει να κανει με την αποκατασταση των αρθρωσεων μονο κ δεν δημιουργει βλαβες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ολα χρειαζονται με μετρο σιγουρα το να παιρνεις συμπληρωματα σε βοηθαει κ σωματικα και ψυχολογικα θελει μετρο ομως,το συγκεκριμενο συμπληρωμα παντως που προτεινω της ολιμπ εχει να κανει με την αποκατασταση των αρθρωσεων μονο κ δεν δημιουργει βλαβες
Το καλυτερο συμπληρωμα και βοηθημα ειναι το μυαλο,η θεληση,και η υπομονη.
 

Επισκέπτης
ολα χρειαζονται με μετρο σιγουρα το να παιρνεις συμπληρωματα σε βοηθαει κ σωματικα και ψυχολογικα θελει μετρο ομως,το συγκεκριμενο συμπληρωμα παντως που προτεινω της ολιμπ εχει να κανει με την αποκατασταση των αρθρωσεων μονο κ δεν δημιουργει βλαβες
Τυπε, μην ασχολεισαι μιλαμε για φαιδρα και περιθωριακα στοιχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom