Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Το καλυτερο συμπληρωμα και βοηθημα ειναι το μυαλο,η θεληση,και η υπομονη.
συμφωνω χωρις αυτα που αναφερεις δε γινεται τιποτα αλλα αν μπορεις να διαθεσεις και καποια λεφτα να παρεις καποια συμπληρωματα που θα σου δωσουν το κατι παραπανω εγω ειμαι υπερ,σε νορμαλ πλαισια μιλαμε παντα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ολα χρειαζονται με μετρο σιγουρα το να παιρνεις συμπληρωματα σε βοηθαει κ σωματικα και ψυχολογικα θελει μετρο ομως,το συγκεκριμενο συμπληρωμα παντως που προτεινω της ολιμπ εχει να κανει με την αποκατασταση των αρθρωσεων μονο κ δεν δημιουργει βλαβες

εδω δεν εχεις ιδεα ουτε καν πως χορηγειται και μας τα ειπες ολα και κυκλο ειπες και οχι κυκλο ειπες  :jerking:
και θα πεις εαν δημιουργει βλαβες ή οχι? για τοσο ηλιθιο συμβουλατορα μιλαμε.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω χωρις αυτα που αναφερεις δε γινεται τιποτα αλλα αν μπορεις να διαθεσεις και καποια λεφτα να παρεις καποια συμπληρωματα που θα σου δωσουν το κατι παραπανω εγω ειμαι υπερ,σε νορμαλ πλαισια μιλαμε παντα

μαλακίες είναι,  δουλεύουνε τον κόσμο έχω 2 ,5 κiλες whey σπίτι οποιος θέλει στέλνει pm να του τις χαρίσω, ο αδερφός μου παίρνει πάνω από 6 χρονια συμπληρώματα και είναι σαν τον δημητράκη! δυστυχώς η ευτυχώς το σώμα που σου έδωσε η φύση δύσκολα μπορείς να το μεταμορφώσεις εκτος αν αυξομειώνεις το βάρος σου συνεχεια!
εγώ στάθηκα τυχερός έχω αδύνατο σώμα με μεγάλους δικέφαλους,τρικέφαλους αυτό με ενδιαφέρει να τσιτώνει το μπλουζάκι στα μανίκια!
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εδω δεν εχεις ιδεα ουτε καν πως χορηγειται και μας τα ειπες ολα και κυκλο ειπες και οχι κυκλο ειπες  :jerking:
και θα πεις εαν δημιουργει βλαβες ή οχι? για τοσο ηλιθιο συμβουλατορα μιλαμε.
και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?

εσυ μιλας για κυκλο εδω και οχι εγω ,ακου ηλιθιε και παλιομαλακα παρε ενα κουτι οπως σου ξαναπα ανοιξε την κωλοτρυπιδα σου και χωστο βαθια μπας και ξυπνησεις
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
και γιατι πρεπει να το παιρνεις κυκλο ξερεις? και μετα απο ποσο καιρο μπορεις να ξανακανεις κυκλο?

εσυ μιλας για κυκλο εδω και οχι εγω ,ακου ηλιθιε και παλιομαλακα παρε ενα κουτι οπως σου ξαναπα ανοιξε την κωλοτρυπιδα σου και χωστο βαθια μπας και ξυπνησεις

Εσύ είσαι κοιμισμένος όχι ο εκτορ lopez καλά στα λέει. χωρίς να ξέρετε πάτε και παίρνετε μαλακίες! και τι είναι η αρθρώσεις βρε για να τις λαδώσεις? ράουλα στο βαπόρι?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ είσαι κοιμισμένος όχι ο εκτορ lopez καλά στα λέει. χωρίς να ξέρετε πάτε και παίρνετε μαλακίες! και τι είναι η αρθρώσεις βρε για να τις λαδώσεις? ράουλα στο βαπόρι?
πιλατε ουτε για πιλατες δεν κανεις μου φαινεται αντε φλωρακι κι εσυ!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εσυ μιλας για κυκλο εδω και οχι εγω ,ακου ηλιθιε και παλιομαλακα παρε ενα κουτι οπως σου ξαναπα ανοιξε την κωλοτρυπιδα σου και χωστο βαθια μπας και ξυπνησεις

εισαι βλαμενος τυπε δε ξερεις ουτε τι λες ουτε τι καταλαβαινεις. εδω συμφωνησες για κυκλο

εαν δεν εχεις συμπτωματα με μεση γονατα ωμο και τενοντες το παιρνεις οπως πολυ σωστα λες σαν κυκλο για καλο των αρθρωσεων δεν πειραζει πουθενα

μετα αλλαζεις και λες οτι δε χρειαζεται κυκλος το παιρνεις ολο το χρονο ανετα  :uglystupid:

τεσπα επειδη εισαι ηλιθιος και δε νογας θα γραψω για τους υπολοιπους.
τα συμπληρωματα δεν ειναι μαλακιες, ειναι εργαλεια για συγκεκριμενη δουλεια αλλα προϋποθετει να ξερεις ακριβως
-τι παιρνεις
-για ποιο λογο το παιρνεις
-πως θα το παρεις
-ποσο θα παρεις

δεν αφοριζω ουτε βγαζω αχρηστο το συγκεκριμενο συμπληρωμα. αλλα απο τη στιγμη που εδω λεει για κυκλο
DIRECTIONS FOR USE
1 capsule, 1-2 times daily. It is recommended that the product be used for 2-3 months and, when needed, resumed after 1-2 months of discontinuance.

αυτοματα δειχνει οτι δεν ειναι αθωο να το τρως σαν καραμελα με τη σεσουλα οπως προτεινει ο ηλιθιος παραπανω. θελει προσοχη.


υ.γ. σκοπος μου δεν ειναι να προσβαλω ουτε να ξεβρακωσω το παιδι που δε ξερει που παν τα τεσσερα και γραφει μαλακιες. σκοπος ειναι προτρεψω να ψαχνεστε για να ξερετε καλα τι κανετε.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μαλάκες μου, τώρα τελευταία έχω κάτι ξαφνικούς πόνους στους τένοντες, και στα 2 χέρια, συγκεκριμένα δικέφαλους.

Και όχι δεν τον παίζω !!!!

Καμιά ιδέα ;

Πονας γενικα ή μονο οταν παιζεις δικεφαλα? Εχεις δοκιμασει να κανεις δικεφαλα με τη στραβη μπαρα αντι για την ισια?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εισαι βλαμενος τυπε δε ξερεις ουτε τι λες ουτε τι καταλαβαινεις. εδω συμφωνησες για κυκλο

μετα αλλαζεις και λες οτι δε χρειαζεται κυκλος το παιρνεις ολο το χρονο ανετα  :uglystupid:

τεσπα επειδη εισαι ηλιθιος και δε νογας θα γραψω για τους υπολοιπους.
τα συμπληρωματα δεν ειναι μαλακιες, ειναι εργαλεια για συγκεκριμενη δουλεια αλλα προϋποθετει να ξερεις ακριβως
-τι παιρνεις
-για ποιο λογο το παιρνεις
-πως θα το παρεις
-ποσο θα παρεις

δεν αφοριζω ουτε βγαζω αχρηστο το συγκεκριμενο συμπληρωμα. αλλα απο τη στιγμη που εδω λεει για κυκλο
DIRECTIONS FOR USE
1 capsule, 1-2 times daily. It is recommended that the product be used for 2-3 months and, when needed, resumed after 1-2 months of discontinuance.

αυτοματα δειχνει οτι δεν ειναι αθωο να το τρως σαν καραμελα με τη σεσουλα οπως προτεινει ο ηλιθιος παραπανω. θελει προσοχη.


υ.γ. σκοπος μου δεν ειναι να προσβαλω ουτε να ξεβρακωσω το παιδι που δε ξερει που παν τα τεσσερα και γραφει μαλακιες. σκοπος ειναι προτρεψω να ψαχνεστε για να ξερετε καλα τι κανετε.
εγω απο την αρχη το προτεινα για ενα μηνα και απαντησα στο παληκαρι παραπανω που ρωταγε για πονους στους τενοντες αν καταλαβες καλα τη εγινε εσυ ρωταγες μετα μαλακιες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εγω απο την αρχη το προτεινα για ενα μηνα και απαντησα στο παληκαρι παραπανω που ρωταγε για πονους στους τενοντες αν καταλαβες καλα τη εγινε εσυ ρωταγες μετα μαλακιες

απο την αρχη λεει...
λοιπον τυπε τελευταια φορα συνδιαλεγομαι μαζι σου. τραβα δες τι ολο εχεις γραψει και κοψε την επιμονη ηλιθιοτητα. τα ειπες ολα και δεν ειπες τιποτα. κανεις δε τα ξερει ολα οκ στο προγραμμα ειναι να πεις και καμια μαλακια. να κανεις τον κινεζο μετα ειναι η επιτομη της γελοιοτητας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
στην αρχη συμφωνει με τον κυκλο, μετα διαφωνει και λεει εγω του ειπα για κυκλο δεν ειπε αυτος, στο τελος ξανασυμφωνει και λεει το ειπε απο την αρχη. στα ενδιαμεσα λεει παρτε αφοβα ολο το χρονο καλο κανει.
πιο πληρη αρλουμπα κουβεντα ειχα καιρο να δω, ακομα και εδω. τα ειπε ολα ομως. και μερα ειναι εξω και νυχτα ειναι.  :crazy:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Πονας γενικα ή μονο οταν παιζεις δικεφαλα? Εχεις δοκιμασει να κανεις δικεφαλα με τη στραβη μπαρα αντι για την ισια?

Πονάω μόνο όταν κάνω οποιαδήποτε άσκηση για δικέφαλα. Μπορώ π.χ να κάνω κωπηλατική και να μην πονάω καθόλου λόγο της κλίσης του καρπού και με το που πάω να κάνω ez-bar ή αυτοσυγκέντρωσης για δικέφα κατευθείαν πονάω.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πονάω μόνο όταν κάνω οποιαδήποτε άσκηση για δικέφαλα. Μπορώ π.χ να κάνω κωπηλατική και να μην πονάω καθόλου λόγο της κλίσης του καρπού και με το που πάω να κάνω ez-bar ή αυτοσυγκέντρωσης για δικέφα κατευθείαν πονάω.

Ίσως σου "φωνάζουν" τα δικέφαλα ότι τα υπερπροπονείς
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πονάω μόνο όταν κάνω οποιαδήποτε άσκηση για δικέφαλα. Μπορώ π.χ να κάνω κωπηλατική και να μην πονάω καθόλου λόγο της κλίσης του καρπού και με το που πάω να κάνω ez-bar ή αυτοσυγκέντρωσης για δικέφα κατευθείαν πονάω.

που το ξερεις οτι ειναι οι τενοντες. τεσπα περιεργος πονος = αμεση παυση της προπονητικης δραστηριοτητας. να πας σε φυσιοθεραπευτη να σου κανει τις αντιστασεις να δει που ακριβως πονας και να σου πει τι θα κανεις.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Πήγα έκανα 4 θεραπείες, μου είπε ότι μάλλον έχω τραμαυτίσει μύς και τένοντες και μάλλον την μακρά κεφαλή του δικεφάλου.

Δεν είδα κάποια διαφορά απο τις θεραπείες αν και κανονικά θα έπρεπε να κάνω κ άλλες αποφάσισα να δώσω ξεκούραση και βλέπουμε.

Γενικότερα όμως έχω παρατηρήσει ότι πιάνομαι εύκολα τελευταία και παθαίνω θλάσεις για πλάκα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom