Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
βασικα κανω σπιτι και εχω μπαρα και αλτηρες μονο.
το θεμα ειναι οτι μετα ποναει η μεση μου λιγο

Αν κάνεις σπίτι και δεν έχεις τροχαλία μπορείς να κάνεις καλές ασκήσεις για τη πλάτη και με λάστιχα.

 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αν κάνεις σπίτι και δεν έχεις τροχαλία μπορείς να κάνεις καλές ασκήσεις για τη πλάτη και με λάστιχα.

τα λαστιχα μου την δινουν στα νευρα :grin:

θελω να κανω την πανεντα στο παγκο να ειναι οπως εδω στο Barbell Row - Prone; Wide-Grip
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Έχω αρχίσει να επανέρχομαι στα επίπεδα που ήμουν πριν το στρατό και να ξαναγίνομαι ο LION7 που όλοι αγαπήσατε  :grin:
Πέρα απ' την πλάκα αρχικά "σοκαρίστηκε" το μυικό μου σύστημα κι είδα καλά ψευτοπρηξίματα, όχι μόνο κατά τη διάρκεια της προπόνησης αλλά γενικά, κυρίως λόγω σαρκοπλάσματος από τις σχετικά πολλές επαναλήψεις( 10-12 μέσο όρο) και του ψιλοαρκετού υδατάνθρακα που κατανάλωνα.
Γιατί τι σκατά volume πρόγραμμα θα 'ταν αν δεν είχε πολλές επαναλήψεις. Πολλοί μπερδεύονται και νομίζουν ότι ψηλό volume σημαίνει μόνο πολλά σετ

τι ειναι το σαρκοπλασμα το παθαινω κι εγω αυτο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Βρήκα μονόζυγο για το σπίτι  :rockon:


index.php
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
αυτο νομιζω ειναι για να απορροφαται καλυτερα η πρωτεινη

αχρηστο μαλακια
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16

Ωραίοι! Γαμάτη καγκουροπροπόνηση, αλλά θέλουν πολύ τρενμπολόν αν θέλουν να φτάσουν τους αράπακλες που καγκουριάζονται κάργα στα παρκάκια και στις παραλίες των ΗΠΑ προκαλώντας το φθόνο,θυμό, αλλά και θαυμασμό στους κοινούς θνητούς που είναι παρόντες, αλλά και σε εκατοντάδες χιλιάδες θεατών του youtube..

Η μετριότητα τους με κάνει να αναρωτιέμαι αν προκάλεσαν το θυμό σε διάφορους μεσήλικες που βρίσκονταν στην παραλία αναπολώντας τα νεανικά τους χρόνια και αν έγιναν θέμα αρνητικής συζήτησης σε μεικτές παρέες ελλεηνίδων με λαπαδερούς φίλους τους, αν τσίτωσαν τις ομοφυλοφιλικές τάσεις των δροσερών που ήταν εκεί ή που τους κόζαραν μέσω youtube και αν πολλοί χοντροί αποφάσισαν στιγμιαία ότι από αύριο θα αρχίσουν γυμναστική και δίαιτα, αλλά ξυπνώντας από το βραδινό ύπνο είχαν 100% αλλαγή ψυχολογίας και επανήλθαν στις καθιερωμένες ανθυγιεινές τους συνήθειες..
 

Επισκέπτης
Ωραίοι! Γαμάτη καγκουροπροπόνηση, αλλά θέλουν πολύ τρενμπολόν αν θέλουν να φτάσουν τους αράπακλες που καγκουριάζονται κάργα στα παρκάκια και στις παραλίες των ΗΠΑ προκαλώντας το φθόνο,θυμό, αλλά και θαυμασμό στους κοινούς θνητούς που είναι παρόντες, αλλά και σε εκατοντάδες χιλιάδες θεατών του youtube..

Η μετριότητα τους με κάνει να αναρωτιέμαι αν προκάλεσαν το θυμό σε διάφορους μεσήλικες που βρίσκονταν στην παραλία αναπολώντας τα νεανικά τους χρόνια και αν έγιναν θέμα αρνητικής συζήτησης σε μεικτές παρέες ελλεηνίδων με λαπαδερούς φίλους τους, αν τσίτωσαν τις ομοφυλοφιλικές τάσεις των δροσερών που ήταν εκεί ή που τους κόζαραν μέσω youtube και αν πολλοί χοντροί αποφάσισαν στιγμιαία ότι από αύριο θα αρχίσουν γυμναστική και δίαιτα, αλλά ξυπνώντας από το βραδινό ύπνο είχαν 100% αλλαγή ψυχολογίας και επανήλθαν στις καθιερωμένες ανθυγιεινές τους συνήθειες..
οι τιποι ειναι γελιοι!για κλαματα.με το ζορι σικονουν το βαροσ τουσ.αγκομαχανε.
αμα ανεβενα στο μονοζιζο διπλα τουσ θα εβαζαν τα κλαματα οι κακομοιριδεσ.για το πεοντα καβαλα.
αυτοι οι πιρφοροι κατεστρεψαν τιν ελλαδα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom