Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπερίζω τους χτιστούς. Πως πάνε τα μπανάκια και οι μόστρες? Κουτουπώσαμε κάνα θηλυκό? Μάγκες τι τρέλα πουλάνε αυτοί οι ναυαγοσώστες? Κάθε φορά που ρίχνουμε τσάρκα χωρίς μπλουζιές με το κολλητάρι μου παίρνοντας όλα τα μπιτσμπαράκια σβάρνα με την σειρά κάποιος θα ζηλέψει και θα πουλήσει χουλιαμά! Και τα 16 χρονά να λιμπίζονται τα μυόνια μας έχει καταντήσει κουραστικό.....
Απορώ του χρόνου που θα μ κάνει πέρσοναλ ο Σφέρδεκλος μέσω skype και θα κάνω σώμα παγκοσμίων προδιαγραφών τι έχει να γίνει..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Καλησπερίζω τους χτιστούς. Πως πάνε τα μπανάκια και οι μόστρες? Κουτουπώσαμε κάνα θηλυκό? Μάγκες τι τρέλα πουλάνε αυτοί οι ναυαγωοσώστες? Κάθε φορά που ρίχνουμε τσάρκα χωρίς μπλουζιές με το κολλητάρι μου παίρνοντας όλα τα μπιτσμπαράκια σβάρνα με την σειρά κάποιος θα ζηλέψει και θα πουλήσει χουλιαμά! Και τα 16 χρονά να λιμπίζονται τα μυόνια μας έχει καταντήσει κουραστικό.....
Απορώ του χρόνου που θα μ κάνει πέρσοναλ ο Σφέρδεκλος μέσω skype και θα κάνω σώμα παγκοσμίων προδιαγραφών τι έχει να γίνει..
βρηκες κανα μικρο;
υγ:ο σφερδεκλος μονο για κανα μπιτς βολευ ειναι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Καλησπερίζω τους χτιστούς. Πως πάνε τα μπανάκια και οι μόστρες? Κουτουπώσαμε κάνα θηλυκό? Μάγκες τι τρέλα πουλάνε αυτοί οι ναυαγωοσώστες? Κάθε φορά που ρίχνουμε τσάρκα χωρίς μπλουζιές με το κολλητάρι μου παίρνοντας όλα τα μπιτσμπαράκια σβάρνα με την σειρά κάποιος θα ζηλέψει και θα πουλήσει χουλιαμά! Και τα 16 χρονά να λιμπίζονται τα μυόνια μας έχει καταντήσει κουραστικό.....
Απορώ του χρόνου που θα μ κάνει πέρσοναλ ο Σφέρδεκλος μέσω skype και θα κάνω σώμα παγκοσμίων προδιαγραφών τι έχει να γίνει..
βαγκο να εχω να πω τα βορειοελλαδιτικα αγορια εχουν κανει πολυ καλη δουλεια στα γυμναστηρια ολο το χειμωνα.. γεμισε η χαλκιδικουλα μυωνες και φετες.. δεν ηξερα ποιον να πρωτοκοιταξω. με ζαλισατε παλιοπαδα :grin:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16

1 Ασπροβάλτα και 1 Αμμόλωφους φίλη Καβαλιώτη συμφοιτητή. Η μία είναι Σερραία, με την άλλη παίχτηκε χαμούρεμα και ξαναπάω Κυριακή να το προχωρήσω εκτός αν γαμηθεί ο Δίας.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Καλησπερίζω τους χτιστούς. Πως πάνε τα μπανάκια και οι μόστρες? Κουτουπώσαμε κάνα θηλυκό? Μάγκες τι τρέλα πουλάνε αυτοί οι ναυαγοσώστες? Κάθε φορά που ρίχνουμε τσάρκα χωρίς μπλουζιές με το κολλητάρι μου παίρνοντας όλα τα μπιτσμπαράκια σβάρνα με την σειρά κάποιος θα ζηλέψει και θα πουλήσει χουλιαμά! Και τα 16 χρονά να λιμπίζονται τα μυόνια μας έχει καταντήσει κουραστικό.....
Απορώ του χρόνου που θα μ κάνει πέρσοναλ ο Σφέρδεκλος μέσω skype και θα κάνω σώμα παγκοσμίων προδιαγραφών τι έχει να γίνει..
Ναυαγοσωστης = Εκκολαπτομενος ζιγκολο της κακιας ωρας...

Παρατηρησε οτι εχουν επιτυχιες σε κατι 35αρες μπαζολες και αθλιες Ελλεηνιδες, και σε 15χρονα κοριτσοπουλα.
Ειναι μηδαμινη απειλη και περιμενουν να γινουν ηρωες μπας και γαμησουν κανα νετο της προκοπης...
Οσο για τον Γαμαικανο, τα βλεπεις και μονο σου, ο ανθρωπας ειναι φαιδρος και εμπαθης με μενα,
καθ'οτι ειναι καθαρα γυμναστηριακος και τελεμες. Μην του δινεις σημασια, 510 εβγαλε στο GMAT.

Βαγγελα, αν οχι του χρονου, σιγουρα του παραχρονου θα "κλαινε" μουνακια για παρτη σου.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
1 Ασπροβάλτα και 1 Αμμόλωφους φίλη Καβαλιώτη συμφοιτητή. Η μία είναι Σερραία, με την άλλη παίχτηκε χαμούρεμα και ξαναπάω Κυριακή να το προχωρήσω εκτός αν γαμηθεί ο Δίας.

 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Ναυαγοσωστης = Εκκολαπτομενος ζιγκολο της κακιας ωρας...

Παρατηρησε οτι εχουν επιτυχιες σε κατι 35αρες μπαζολες και αθλιες Ελλεηνιδες, και σε 15χρονα κοριτσοπουλα.
Ειναι μηδαμινη απειλη και περιμενουν να γινουν ηρωες μπας και γαμησουν κανα νετο της προκοπης...
Οσο για τον Γαμαικανο, τα βλεπεις και μονο σου, ο ανθρωπας ειναι φαιδρος και εμπαθης με μενα,
καθ'οτι ειναι καθαρα γυμναστηριακος και τελεμες. Μην του δινεις σημασια, 510 εβγαλε στο GMAT.

Βαγγελα, αν οχι του χρονου, σιγουρα του παραχρονου θα "κλαινε" μουνακια για παρτη σου.
βαλε μια 4ετια να σαι μεσα...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Εμεις οι γεννητικα προικισμενοι δεν εχουμε τους ιδιους ρυθμους με σας τις κουραδομηχανες...
φαινεται δεν πηρες ματι την φωτο με τις πλαταρες μου που ειχα ποσταρει
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εμεις οι γεννητικα προικισμενοι δεν εχουμε τους ιδιους ρυθμους με σας τις κουραδομηχανες...

αστους

τα γατακια του γυμναστηριου ποτε δεν θα νιωσουν πως ειναι να εισαι αθλητης

 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
φαινεται δεν πηρες ματι την φωτο με τις πλαταρες μου που ειχα ποσταρει
Βρε παραγεμισμενε λουκουμα, που εχεις μαζεψει κατιμα για μυες.
Με αυτη τη πλατη, κωπηλασια να σε βαλω να κανεις θα κλαταρεις.
Αναρριχηση να σε βαλω να κανεις, τραβερσα θα καταληξεις να κανεις.
Να σε βαλω μπροστα να μου κοβεις τον αερα στην ποδηλασια, σε 5χλμ. δε θα συνεχισεις στον ιδιο ρυθμο.

Ποια η πρακτικοτητα λοιπον της πλατης σου;
Να μη κανει ρευμα μεσα στο μαγαζι, οταν η πορτα ειναι ανοιχτη το χειμωνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom