Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
εσυ εισαι αυτος με την ασπρη? :grin: :dancing: :sunglasses:
 

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Τυποι εκανα παραγγελια την πρωτεινη ΗΡΑΚΛΗΣ.Ειναι η 1η Ελληνικη που βγηκε με αιγοπροβιο γαλα!  :dancing:
φιλε μεγαλη μαπα κριμα γιατι ειναι ελληνικη και θα την ψωνιζαμε.απαισια γευση μυριζει αστο...  :zfuck:2 caotonicτην εβαλα μεσα να την πιο και παλι με το ζορι
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Παιδια το μελι ανεβαζει το ζαχαρο? Μιλαω για 3 κουταλιες  του γλυκου του κουταλιου, Την ημερα.Παντα με συστηματικη ασκηση.. :)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Γαμώ τα μαλακισμένα που πιάνουν την πάρλα ενώ έχουν πιασμένο όργανο/ρακ.
Γαμώ τα μαλακισμένα που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενα.(ειδικά αυτούς που κάνουνε 30 επαναλήψεις δικέφαλα για να πρηστουν και προχωράνε με τα χέρια μπροστά σα να δείχνουν το μανό τους!)
Γαμώ τις μαλακισμένες που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενο(άμα είναι καλές δεν πειράζει :))
Πού πας μωρή με το σοβά και το γυαλί ηλεκροσυγκόλληση να κάνεις διάδρομο, κι αφού κάνεις που κάνεις διάδρομο, βάλτο μωρή πάνω από το 1, πιάνεις διάδρομο για να ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ! Αφού περπάτησες για να έρθεις γυμναστήριο  :uglystupid:
Αυτά κι ευχαριστώ για την κατανόηση
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Αχ επιτέλους σε τόσα γυμναστήρια έχω πάει και δεν μπορώ να βρω ένα μπρατσαρά να μου αλλάξει τα φώτα ... έχουν γεμίσει λαπάδες τα γυμναστήρια ...που είναι τα παλιά σιδεράδικα...........αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :tits:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παιδια το μελι ανεβαζει το ζαχαρο? Μιλαω για 3 κουταλιες  του γλυκου του κουταλιου, Την ημερα.Παντα με συστηματικη ασκηση.. :)

Έχει ψηλό γλυκαιμικό δείκτη, οπότε σου ανεβάζει εκείνη τη στιγμή ψηλά τη γλυκόζη στο αίμα. Αν μιλάς για μακροπρόθεσμα, νομίζω ότι παίζουν άλλοι παράγοντες ρόλο, δηλαδή η γενική διατροφή σου, αν κάνεις καθιστική ζωή, κληρονομικότητα κ.α.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αχ επιτέλους σε τόσα γυμναστήρια έχω πάει και δεν μπορώ να βρω ένα μπρατσαρά να μου αλλάξει τα φώτα ... έχουν γεμίσει λαπάδες τα γυμναστήρια ...που είναι τα παλιά σιδεράδικα...........αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :tits:



Γαμώ τις μαλακισμένες που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενο(άμα είναι καλές δεν πειράζει :))
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Γαμώ τα μαλακισμένα που πιάνουν την πάρλα ενώ έχουν πιασμένο όργανο/ρακ.
Γαμώ τα μαλακισμένα που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενα.(ειδικά αυτούς που κάνουνε 30 επαναλήψεις δικέφαλα για να πρηστουν και προχωράνε με τα χέρια μπροστά σα να δείχνουν το μανό τους!)
Γαμώ τις μαλακισμένες που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενο(άμα είναι καλές δεν πειράζει :))
Πού πας μωρή με το σοβά και το γυαλί ηλεκροσυγκόλληση να κάνεις διάδρομο, κι αφού κάνεις που κάνεις διάδρομο, βάλτο μωρή πάνω από το 1, πιάνεις διάδρομο για να ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ! Αφού περπάτησες για να έρθεις γυμναστήριο  :uglystupid:
Αυτά κι ευχαριστώ για την κατανόηση
Ειδικά όσοι πιάνουν δυο διαδρόμους και μιλάνε ό ένας με τον άλλο απλά περπατώντας και στο τέλος κάνουν και ένα διλεπτο σπριντ στο 6!!! και μετά ξαναπερπατάνε στο 2 για αποθεραπεία, για πολλές κλωτσιές
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Α, κάτι άλλο μουνόπανα αγαπητά μου παιδιά. Οι πάγκοι είναι για ασκήσεις, όχι για να ξεκουράζεται το κωλαράκι μας! Αν ηταν για να καθόμαστε, θα είχαν και κανά περιοδικό πάνω και κατάλογο για παραγγελίες. Ανάμεσα στα σετ να είστε όρθιοι, αν όχι να περπατάτε (ελαφρώς, όχι πασαρέλα)
 

Επισκέπτης
φιλε μεγαλη μαπα κριμα γιατι ειναι ελληνικη και θα την ψωνιζαμε.απαισια γευση μυριζει αστο...  :zfuck:2 caotonicτην εβαλα μεσα να την πιο και παλι με το ζορι

Την εχω ξανα παρει τυπε!...συμφωνω δεν ειναι τιποτα το τρομερο και οντως ειδικα η σοκολατα μυριζει!...εγω ομως την κανω μείξη με αλλη και ειναι κομπλέ!  :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Παιδια το μελι ανεβαζει το ζαχαρο? Μιλαω για 3 κουταλιες  του γλυκου του κουταλιου, Την ημερα.Παντα με συστηματικη ασκηση.. :)

1 κουταλιά μέλι = 20 θερμίδες

Δεν παχαίνει σε λογικές ποσότητες αλλά μην το παρακάνεις.

Ένα κουταλάκι, λίγες θερμίδες.

Πολλά κουταλάκια , πολλές θερμίδες.  :grin:

Το μέλι είναι πολύ καλή διατροφή και έχει πολλές ευεργετικές ιδιότητες. Απλά θέλει μέτρο μην καταντήσεις βάζο στο τέλος.....  :cheesy:

Δοκίμασε το χειμώνα τσάι (αν πίνεις) με μια κουταλιά μέλι , είναι γαμάτο!  :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ελληνικό προϊόν, τι περιμένατε, να είναι της προκοπής; Πάλι καλά να λέτε που όταν την ανοίξατε δεν βρήκατε ολόκληρο το προβατο μέσα
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Γαμώ τα μαλακισμένα που πιάνουν την πάρλα ενώ έχουν πιασμένο όργανο/ρακ.
Γαμώ τα μαλακισμένα που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενα.(ειδικά αυτούς που κάνουνε 30 επαναλήψεις δικέφαλα για να πρηστουν και προχωράνε με τα χέρια μπροστά σα να δείχνουν το μανό τους!)
Γαμώ τις μαλακισμένες που πάνε γυμναστήριο για να βρουν γκόμενο(άμα είναι καλές δεν πειράζει :))
Πού πας μωρή με το σοβά και το γυαλί ηλεκροσυγκόλληση να κάνεις διάδρομο, κι αφού κάνεις που κάνεις διάδρομο, βάλτο μωρή πάνω από το 1, πιάνεις διάδρομο για να ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ! Αφού περπάτησες για να έρθεις γυμναστήριο  :uglystupid:
Αυτά κι ευχαριστώ για την κατανόηση

:2funny:

Ναι σε χαλάει δλδ να σκάσει μύτη κανά τσούρμο από μουνάρες στο γυμναστήριο δλδ;  :grin:

Α, κάτι άλλο μουνόπανα αγαπητά μου παιδιά. Οι πάγκοι είναι για ασκήσεις, όχι για να ξεκουράζεται το κωλαράκι μας! Αν ηταν για να καθόμαστε, θα είχαν και κανά περιοδικό πάνω και κατάλογο για παραγγελίες. Ανάμεσα στα σετ να είστε όρθιοι, αν όχι να περπατάτε (ελαφρώς, όχι πασαρέλα)

Πω ρε πολύ αυστηρός είσαι .....  :cheesy: μην ξεχνάς ότι το γυμναστήριο είναι και διασκέδαση .....  :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
1 κουταλιά μέλι = 20 θερμίδες

Μόνο; :think:

Πάντως καλά κάνεις και το κοιτάς θερμιδικά, γιατί εχουν αρχίσει μαλακωδώς και κοιτάνε τις δίαιτες "ορμονικά". Δεν ξέρω γιατί έχει επικρατήσει αυτή η άποψη.
Δηλαδή δεν κοιτάν πόσες θερμίδες καταναλώνουν αλλά κοιτάνε μόνο να διατηρούνε το γλυκαιμικό δείκτη χαμηλά, αδιαφορώντας ή νοιάζονται λίγο για τις συνολικές θερμίδες, που κατ' εμέ είναι λάθος
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Αχ επιτέλους σε τόσα γυμναστήρια έχω πάει και δεν μπορώ να βρω ένα μπρατσαρά να μου αλλάξει τα φώτα ... έχουν γεμίσει λαπάδες τα γυμναστήρια ...που είναι τα παλιά σιδεράδικα...........αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :tits:

:2funny:

Σε πόσα γυμναστήρια έχεις πάει δλδ;  :grin:

Δεν έχει βρεθεί ακόμα κάποιος ταλαίπωρος να σε καλύψει;  :P

υ.γ. Ελπίζω να μην είσαι κανάς κλώνος ή gay .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom