Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
2 ερωτήσεις

Σκέφτομαι ν' αλλάξω γυμναστήριο λόγω αλλαγής περιοχής - βρήκα ετήσιο με €380, καλά είναι? :think:

Τέτοιος τεμπέλης που είμαι όμως :jerking: δε βλέπω να φτιάχνω ποτέ σωματάρα - θέλει πολλά χρόνια λέτε?
Άστο  :grin: :grin: :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αλιντισα ετοιμαζεσαι για παραλια βλεπω  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ξέρω Μιλφάκια μου ,σκέφτομαι καλύτερα να κάνω καπο(το)ειρα πρώτα.
μην το γελας
υπαρχουν σχετικες μελετες για το ποσα κιλα,θερμιδες κτλ κτλ χανεις με το σεξ σε διαρκεια χρονου κ σε ποσοτητα ανα ημερα αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τα στοιχεια
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
link -> www.fitnesslogic.gr/diet/sweat_pointer/sweat_pointer.htm] :jerking:[/url]

URL]]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε παιδι μου ειδα και την λιστα απο πανο γιατη τα φιστικια και γενικα οι ξηροι καρποι εχουν τοσα πολλα λιπαρα?  :jerking:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
τα χρηματα ειναι σχετικα καλα αλλα το θεμα ειναι κ τι εχει το προγραμμα,σαουνες,μασαζ κτλ κτλ εχει μεσα?
σωματαρας θα γινεις δυσκολα χωρις πολυ δουλεια κ διατροφη εκτος κ αν παρεις τιποτα....
Όλα νομίζω, αλλά δε μ' ενδιαφέρουν να σου πω. Στο άλλο που πήγαινα τον προηγούμενο χρόνο είδα λίγα πράγματα (μάλλον επειδή 1 πήγαινα, 5 δεν πήγαινα). :jerking:

Κανονικό σώμα έχω, αλλά εντελώς αγύμναστο. :headbang: Διατροφή μπορώ να προσαρμόσω - η γυμναστική είναι το χειρότερό μου, να σηκώνω σίδερα σα μαλάκας. :jerking:

Θέλει δουλειά το ξέρω, απλά αναρωτιέμαι αν ένα ωραίο γυμνασμένο σώμα - είναι δυνατό να το καταφέρει κανείς σ' ένα χρόνο. Όχι Σπαλιάρας πως λέγεται αυτός ο μοντέλος, νορμάλ... :rolleyes:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
τα χρηματα ειναι σχετικα καλα αλλα το θεμα ειναι κ τι εχει το προγραμμα,σαουνες,μασαζ κτλ κτλ εχει μεσα?
σωματαρας θα γινεις δυσκολα χωρις πολυ δουλεια κ διατροφη εκτος κ αν παρεις τιποτα....

Τι να πω και εγω που αφου εκανα 3 ωρες προπονηση kick boxing εφαγα 3 σουβλακια.  :jerking:   Ποτε μου δεν μπορεσα να κανω διατροφη
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Γιατί μαλακία?Εγώ το εκτύπωσα πάντως.
γιατί άμα διαβάσεις λίγο τι γράφει, ψάξεις λίγο ποιες ώρες τη ημέρας καις περισσότερο λίπος και ποιες ώρες τις ημέρας έχεις αυξημένο μεταβολισμό, πρέπει να πετάξεις τα μισά από αυτά που γράφονται εδώ μέσα.
αλλά βαριέμαι να απαντάω στον κάθε ένα,άσε που νομίζουν ότι τους κάνεις επίθεση ή τους έχεις βάλει στο μάτι.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Όλα αυτά μαζί....Τον είχα πετύχει στην παραλία ,πέρσι στις διακοπές μου..τρελό κορμί ο τύπος.
...και πως δεν επεσε τ'ανασκελα βλεποντας μια υπερμουναρα με προσωπικοτητα σαν την παρτη σου μαναρι μου?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όλα αυτά μαζί....Τον είχα πετύχει στην παραλία ,πέρσι στις διακοπές μου..τρελό κορμί ο τύπος.
Συνήθως αυτοί οι τύποι είναι gay - δεν ξέρω γι' αυτόν βέβαια. Παρεπιπτόντως, όλοι στην Αμερική ασχολούνται με τον James Bond - της πουτάνας γίνεται...

Κόψε φλέβες Άλι ;)

 

Επισκέπτης
...και πως δεν επεσε τ'ανασκελα βλεποντας μια υπερμουναρα με προσωπικοτητα σαν την παρτη σου μαναρι μου?
Αγάπη μου ήταν άτυχος .Συνοδευόταν απο ένα θωρηκτό ,την Ευα Λασκαρη η οποία του έκρυβε την θέα απο το υπέροχο πλαστικό κορμάκι μου.Ούτε γυαλιά ηλίου δεν φορούσε ο τύπος καν.Του έκρυβε ακόμα και τον ήλιο η φώκια.


( :tooth:)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αγάπη μου ήταν άτυχος .Συνοδευόταν απο ένα θωρηκτό ,την Ευα Λασκαρη η οποία του έκρυβε την θέα απο το υπέροχο πλαστικό κορμάκι μου.Ούτε γυαλιά ηλίου δεν φορούσε ο τύπος καν.Του έκρυβε ακόμα και τον ήλιο η φώκια.


( :tooth:)

ναι ρε κοριτσαρα, ειμαι σιγουρος οτι δε σεχει ξεπερασει ακομα!

φανηκε καθαρα στα playmates ναουμε, σε καμια δε μιλαγε, ολο για μια αγνωστη πλαστικια μουναρα ελεγε πουχε δει καποτε στη θαλασσα... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom