Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Είσαστε η μεγαλύτερη προσβολή των πληκτρολογίων και της Ελληνικής γλώσσας.
:confused: :jerking:
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρε καριολι πορνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
ποοοοοοοοο τι τραμπυκοσσσσ πορνοσ ισε εσι γαμια μου!!!!!ολεσ ι ατακτεσ κλιτοριδεσ θα σισπουντε στο πορνοπερασμα σου!!!!
χινοοοοοοοοοοοο ψολοβροντι μου χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!
ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
78
Like
140
Πόντοι
0
Οι πιθανότητες να γραφτώ στο Holmes Γλυφάδας αυξάνονται ραγδαία ασχέτως αν θα κάνω 40 λεπτά πήγαινε κ 40 έλα με τα ΜΜΜ.

40 λεπτά Πειραιά-Γλυφάδα με τα μέσα; Δε γίνεται αυτό που λες. Οριακά με αμάξι δεν κάνεις τόσο. Θα σε κουράσει αυτό καθημερινά. Στο χολμς της Γλυφάδας έχω πάει για έναν χρόνο και είναι πραγματικά καθαρότατο γυμναστήριο, θυμίζει περισσότερο 5στερο ξενοδοχείο σε θέμα καθαριότητας. Δε συχαίνεσαι να πατήσεις με τα πόδια κάτω αφού είναι πάντα κάποιος στα αποδυτήρια και σφουγγαρίζει. Στη Γλυφάδα έχει και εξωτερικό τζακούζι-θερμαινόμενη πισίνα που είναι τρομερή σε συνδυασμό με κρύο καιρό και αστροφεγγιά. Ως προς τον κόσμο, οι περισσότεροι είναι χαρτογιακάδες, γιάπηδες, συνταξιούχες κυρίες, νοικοκυρές σε απόγνωση. Δε θα δεις φρέσκο-νέο κόσμο εκεί για κανένα λόγο. ΜΟ ηλικίας 45 χρονών. Αν δεν έχεις λεφτά δύσκολα θα κοινωνικοποιηθείς και αποκλείεται να γαμήσεις. Έχει χαμάμ στα αντρικά αποδυτήρια που παίζει πολύ μάτι-παιχνίδι μεταξύ δροσερών οπότε αυτό ίσως σε κουράσει και δεν θα το χρησιμοποιείς. Η σάουνα είναι στο χώρο της πισίνας άρα είναι unisex και μπαίνεις με μαγιώ οπότε δεν υπάρχουν τέτοια θέματα. Όσον αφορά τα μηχανήματα μη νομίζεις ότι πας στη Νάρνια, μηχανήματα 10-15ετίας έχουν, απλά σε καλή κατάσταση.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρε καριολι πορνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
ποοοοοοοοο τι τραμπυκοσσσσ πορνοσ ισε εσι γαμια μου!!!!!ολεσ ι ατακτεσ κλιτοριδεσ θα σισπουντε στο πορνοπερασμα σου!!!!
χινοοοοοοοοοοοο ψολοβροντι μου χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!
ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
Μπορείς να το γράψεις στα Ελληνικά τώρα;
Δε μιλάω κορακιστικα.
Και μόνο ένας ανόητος θα ήταν περήφανος που δεν γνωρίζει να γράψει στην Ελληνική γλώσσα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Μπορείς να το γράψεις στα Ελληνικά τώρα;
Δε μιλάω κορακιστικα.
Και μόνο ένας ανόητος θα ήταν περήφανος που δεν γνωρίζει να γράψει στην Ελληνική γλώσσα.
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καριολιιιιιιιιιιιιιιιι αντρα!!!
χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τραμπουκεεεεε!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Μπορείς να το γράψεις στα Ελληνικά τώρα;
Δε μιλάω κορακιστικα.
Και μόνο ένας ανόητος θα ήταν περήφανος που δεν γνωρίζει να γράψει στην Ελληνική γλώσσα.
καυλιαρι μου εσι!!!!!!χινοοοοοοοο για παρτι σου καργααααααααααααααααααα!!!!!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Θέλω να φτιάξω ένα home gym με περίπου 2500€ και μου λέει η μάνα μου άσε τις βλακείες πήγαινε γυμναστήριο καλύτερα..πως να κάνεις γυμναστική εκεί οταν όλα πάντα είναι πιασμένα;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Θέλω να φτιάξω ένα home gym με περίπου 2500€ και μου λέει η μάνα μου άσε τις βλακείες πήγαινε γυμναστήριο καλύτερα..πως να κάνεις γυμναστική εκεί οταν όλα πάντα είναι πιασμένα;
πορνε μου με περιπου 2500 περνισ μια τετια σιδερενια μουναρα και τισ κανισ εροτα καυλεροοοοοο και ατακτο !!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Χαιρετώ όλους τους λάγνους συνοδοιπόρους στο ταξίδι του σιδερικού οργασμού! Το σιδερικό ταξίδι είναι μακρύ...θέλει επιμονή και υπομονή... Τα σιδερικά εμπόδια ειναι πολλά εώς ότου φθάσεις στη δική σου σιδερική Ιθάκη... Το δικό μου ταξίδι ξεκίνησε πριν 20 χρόνια ακριβώς και ακόμα πλέω στους άγριους σιδερικούς ωκεανούς με τους φιλήδονους μυώνες μου και την κυματοέσσα λαγνα σάρκα μου να τυρανιούνται υπο την οργή των σιδερικών θεών! Θα καταφέρω άραγε να φθάσω στην δική μου σιδερική Ιθάκη? Όπως και να έχει εύχομαι σε όλους τους συνοδοιπόρους της σιδερικής ηδονής να φθάσουν στην δική τους σιδερική Ιθάκη!!!

ΕΓΡΑΦΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΥΣΤΕΣ ATTILAS GYM ΣΤΟ YOUTUBE!

MEINETE ΠΟΡΝΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Έχουν φύγει οι μυς από το μυαλό και έχουν πάει στα μπρατσα
χυσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καριολι αντρααααααααααααααααααααααα χισεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πιρφορακο!!!!!!!!!!!!
ιδονισου ιπο τον ριθμο τισ σιδερικισ ιδονισ σεσιμασμενο δερασ τισ χιρονακτικισ παλινδρομικισ ιδονισ!!!!χυσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Για να δουλέψεις οικοδομή χρειάζεσαι και μυς
καυλαιρι μου εσι σκιστι μου τσολια μου !!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τραμποουκεεεεεεεεεεεε μου!!!!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Καλωσορίζω όλους τους μύστες της σιδερικής συνουσίας στα τάρταρα της γης! Στο εργαστήριο του Ηφαίστου όπου σφυριλατούνται τα σίδερα και σμιλεύονται οι πιο πομπώδεις,θηριώδεις και κτηνώδεις μυώδες στην πιάτσα!

ΕΓΡΑΦΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΥΣΤΕΣ ATTILAS GYM ΣΤΟ YOUTUBE!

MEINETE ΠΟΡΝΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Χαιρετώ τους μύστες της σιδερικής ηδονής! Σας παρουσιάζω μια ιδιαίτερη αλλά χρήσιμη άσκηση που θα κάνει την λαβή σας (grip) πιο πομπώδης απο ποτέ έτσι ώστε να θωπεύετε τις σιδερένιες εταίρες πιο βάλδαλα, πιο άγρια απο ποτέ!Έτσι όπως αρμόζει σε έναν σκληρό νταή!!!

ΕΓΡΑΦΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΥΣΤΕΣ ATTILAS GYM ΣΤΟ YOUTUBE!

MEINETE ΠΟΡΝΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
τι γνώμη έχετε για αυτή τη άσκηση?

Την περιοδο που εκανα σκληρη προπονηση στο γυμναστηριο, ο γυμναστης επεμενε καθε φορα που τελειωνα να πηγαινω στο μονοζυγο και να κρεμομαι!Αυτο που αισθανομουν ηταν να αναπνεουν οι κλειδωσεις απο ολο ο κορμι, να μην εχω αυτο τον "ασχημο" πονο του πιασηματος αλλα και το περπατημα μου ηταν πιο ελαφρυ!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Την περιοδο που εκανα σκληρη προπονηση στο γυμναστηριο, ο γυμναστης επεμενε καθε φορα που τελειωνα να πηγαινω στο μονοζυγο και να κρεμομαι!Αυτο που αισθανομουν ηταν να αναπνεουν οι κλειδωσεις απο ολο ο κορμι, να μην εχω αυτο τον "ασχημο" πονο του πιασηματος αλλα και το περπατημα μου ηταν πιο ελαφρυ!
ινε καυλα αυτο....το αναφερι και ο σταυροσ δεδουκοσ σε ενα απο τα βιβλια του...αποσιμπιεζι τιν σπονδιλικι στιλι το κρεμασμα απο το μονοζιγο....ι απολιτι σιδειρκι ιδονι πορνε μου!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Ο θεός Ήφαιστος ήταν ένα λάγνο σεσημασμένο δέρας σιδερικών αναζητήσεων και δημιουργιών... Έτσι λοιπόν και εμείς στο εργαστήριο του Ηφαίστου ,στο μπουντρούμι του πόνου ,στα τάρταρα της γης στο πιο μυστηριώδες σιδερικό εργαστήριο της μπουρδελομάνας Αθήνας...σφυριλατούμε τα σίδερα αποσκοπόντας σε ατσαλένιους μυώνες,ατσαλένια θέληση,ατσαλένια δύναμη... Συνεχίζ(ν)ουμε μέχρι εσχάτων ,δεν τα παρατάμε,μπαίνουμε νταήδες!!!

ΕΓΡΑΦΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΥΣΤΕΣ ATTILAS GYM ΣΤΟ YOUTUBE!

MEINETE ΠΟΡΝΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206

Καλησπέρα καυλιάρηδες... καλησπέρα ανώμαλοι... καλησπέρα μαλακιστήρια... Άλλο ένα ρομαντικό βράδυ στο μπουντρούμι του πόνου και επιστρέφω μπαίνοντας νταής να κλείσω κάποιες σιδερικές εκρεμότητες που ειχα αφήσει με την άτακτη ξεβρακωκέφαλη μπάρα... Τελικά τι μας επιφυλάσσει η σιδερική μοίρα...? Μείνετε ΠΟΡΝΟ-συντονισμένοι στο πιο σκληρό σιδεράδικο της πιάτσας να δείτε την συνέχεια!

ΕΓΡΑΦΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΥΣΤΕΣ ATTILAS GYM ΣΤΟ YOUTUBE!

MEINETE ΠΟΡΝΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom