Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 321K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
121
Like
88
Πόντοι
1
3 νεες κοπελες στο luxury απο αυτη την εβδομαδα. Αν δοκιμασει καποιος ας ενημερωσει εδω ή σε μηνυμα.
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
118
Πόντοι
1
Είναι και μια καινούρια Βαλέρια που φαίνεται στο πρόγραμμα στο Golden Spa.
 

lampros102

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Δοκίμασε κανεις βαλερια; στο αλλο φέρανε πολύ ωραίες κοπελες θα πάω να δοκιμάσω την Νατάσα
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
118
Πόντοι
1
Δοκίμασε κανεις βαλερια; στο αλλο φέρανε πολύ ωραίες κοπελες θα πάω να δοκιμάσω την Νατάσα
Είδες κάποια από αυτές χωρίς να τις δοκιμάσεις? Πως δουλεύει αυτό ακριβώς? Νομίζω δεν μπορείς απλώς να πας χωρίς να κλείσεις ραντεβού...
 

lampros102

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Είδες κάποια από αυτές χωρίς να τις δοκιμάσεις? Πως δουλεύει αυτό ακριβώς? Νομίζω δεν μπορείς απλώς να πας χωρίς να κλείσεις ραντεβού...
Είχα κλείσει ραντεβού με Νεφέλη που την ήξερα και είδα και τις άλλες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
301
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Η Αρια, είναι μια "σοκολατένια" ?
 

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
90
Like
1.275
Πόντοι
200
Καλησπέρα.... Αξίζει κάποια από Νάνσυ Σίσσυ και Βαλέρια στο μαγαζί ή θα πετάξουμε τα ευρώ ξανά??? Λέω να δοκιμάσω μετά από καιρό
 

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Μαγκες στο lux εχουν ερθει ωραίες κοπέλες. Είδα μια Μαρίνα όταν πήγα και ήταν τούμπανο. Επίσης επιστρέφει και η γνωστή ...
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
118
Πόντοι
1
Πέρασμα με την Άρια, την οποία την έχω δοκιμάσει μερικές φορές τώρα. Είναι πολύ καλή και πρόθυμη μέσα στο δωμάτιο. Εμφανίσιμη και της ταιριάζει η δουλειά, δεν κάνει αγγαρεία. Είναι ξανθιά, ύψος περίπου 1.65 με 170, και ωραίο στήθος 2αρι. Λεπτή γενικά, χωρίς να είναι κόκκαλο.
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
118
Πόντοι
1
Μαγκες στο lux εχουν ερθει ωραίες κοπέλες. Είδα μια Μαρίνα όταν πήγα και ήταν τούμπανο. Επίσης επιστρέφει και η γνωστή ...
Έχουμε καμία δοκιμή γενικά από τις κοπέλες του Lux? Κι άλλος έχει πει πως είναι ωραίες, αλλά να δούμε στο δωμάτιο πως είναι.

Ποια γνωστή επιστρέφει?
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
61
Like
43
Πόντοι
0
Έχουμε καμία δοκιμή γενικά από τις κοπέλες του Lux? Κι άλλος έχει πει πως είναι ωραίες, αλλά να δούμε στο δωμάτιο πως είναι.

Ποια γνωστή επιστρέφει?
Όλοι λένε για ωραίες κοπέλες αλλά με την Νεφέλη μόνο περνάνε. Ε ρε δούλεμα που πέφτει
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
92
Like
127
Πόντοι
0
καλημερα αδερφια,προχτες πηγα στο νεο καταστημα,στο lux,περασαμε την δαναη,η δικη μου γνωμη η κοπελα ειναι πολυ δυνατο κομματι.μελαχροινο ,στα 25,μαυρισμενο κορμακι,χειλακια φουσκωμενα,βυζι 4αρι αλλα πλαστικο,βγαζει τα ρουχα της,μενει με το στρινγκ.τριβεται επανω σου,βαζει την πουτσα στις βυζαρες της,κ βγαζει καποιες μικρες κραυγες καυλας που εμενα με απογειωνουν.στα του μασαζ ,δεν εχω ιδεα,μπηκα κατευθειαν στο ψητο.
 

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Περασμα με Δανάη. Μασαζ τίποτα, κατά τα άλλα δυνατή και κορμάρα αλλά δεν είναι στο στυλ μου.
Είδα και μια Νατασα. Μικροκαμωμενο μωρακι αλλα φανηκε να εχει ταπεραμεντο. Θα γινει αυντομα δοκιμη.
 

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
15
Like
23
Πόντοι
0
Αφήνει κανένα χάιδεμα η Δανάη; Δεν έχω πάει ποτέ για μασάζ, αλλά κάπως με έπεισαν οι περιγραφές για τη Δανάη.
Περασμα με Δανάη. Μασαζ τίποτα, κατά τα άλλα δυνατή και κορμάρα αλλά δεν είναι στο στυλ μου.
Είδα και μια Νατασα. Μικροκαμωμενο μωρακι αλλα φανηκε να εχει ταπεραμεντο. Θα γινει αυντομα δοκιμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom