Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 345K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
104
Like
1.395
Πόντοι
201
Για μασάζ ξέρουμε όλοι μας ότι δεν τ έχουν τα κορίτσια!! Σε γεμίζουν με λάδι παντού και πάνε τα χέρια πάνω κάτω... Το ερώτημα είναι στο δεύτερο μέρος... Βγάζουν??? Αφήνουν να πιάσεις τα πάντα???? Προχωράνε σε τπτ έξτρα
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η Βαλέρια στο Gold, είναι τύπου Βίκυ μέσα..? Την έχω δει και δεν έχω περάσει. Φαίνεται μεγάλο cougar, και σε κυβικά. Έχει περάσει κανείς, αξίζει?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
8
Like
2.971
Πόντοι
506
Ρε παιδιά η Βαλέρια στο Gold, είναι τύπου Βίκυ μέσα..? Την έχω δει και δεν έχω περάσει. Φαίνεται μεγάλο cougar, και σε κυβικά. Έχει περάσει κανείς, αξίζει?
Για δώσε καμία περιγραφή πως είναι εμφανισιακά
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Για δώσε καμία περιγραφή πως είναι εμφανισιακά
Καθιστή ήταν, φορούσε μακρύ φόρεμα και δεν μπόρεσα να διακρίνω πολλά-πολλά, ηλικία πιστεύω πάνω από 40, γενικά βαρύτερου τύπου κορμί, μαύρα μαλλιά, πρόσωπο ουδέτερο αλλά είχε αυτό το πιο αλανιάρικο στο ύφος. Προφορά ψιλοσλάβικη μου φάνηκε (εκτός αν ήταν βαριά λαρισαϊκή :tooth:). Άλλος που να έχει περάσει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
93
Like
129
Πόντοι
0
μην ψαχνετε να γαμησετε στα δικα μας μαγαζια,λιγοι ειναι αυτοι που το καταφεραν,ομως η πληρωσαν αδρα η γουσταρε η κοπελα κ γαμηθηκε,μην το ψαχνετε παραπανω,κ επειδη ακουω οτι δεν ειναι καλες στο μασαζ,αληθεια τωρα,παει κανενας για μασαζ,ελεος δλδ.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Σωστά, εγώ πάντως ρώτησα για το 30+20 αν αξίζει.
...,κ επειδη ακουω οτι δεν ειναι καλες στο μασαζ,αληθεια τωρα,παει κανενας για μασαζ,ελεος δλδ.
Εντάξει μην είμαστε απόλυτοι :grin::grin::grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
Η Μάγκυ έκανε και καλο μασάζ καιι στα υπόλοιπα "κεντούσε", οπότε ήταν το τέλειο πακέτο. Γιατί να μην ζητάμε και μασάζ;
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.735
Κριτικές
1
Like
6.962
Πόντοι
1.056
μην ψαχνετε να γαμησετε στα δικα μας μαγαζια,λιγοι ειναι αυτοι που το καταφεραν,ομως η πληρωσαν αδρα η γουσταρε η κοπελα κ γαμηθηκε,μην το ψαχνετε παραπανω,κ επειδη ακουω οτι δεν ειναι καλες στο μασαζ,αληθεια τωρα,παει κανενας για μασαζ,ελεος δλδ.
Προσωπικα μασαζ δεν αφησα καμμια να μου κανει,ουτε γκομενα και οταν μου εκανε η Μαγκυ κατενθουσιαστηκα,συνδιαστικα με το 2ο μερος προλαβα 2 φορες.

Οταν ακουω τετοια σχολια καθως και εμπειριες δεν προκειται να ξαναπατήσω.Μαλακια τραβαω κ μονος μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

lampros102

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Ξεκίνησαν η μεταγραφές από gold στο αλλο...πέρασμα με ατζελινα πιτσιρικα αδύνατη μελαχρινή γυμνασμένο σώμα πολύ καλό δεύτερο μερος
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
86
Like
237
Πόντοι
20
καλησπερα παιδια... ερχομαι λαρισα σε λιγες μερες... ποιες μου προτεινετε για μασαζ με μεγαλο στηθος αλλα και με προοπτικη για παιχνιδι με παραπανω λεφτα...στειλτε προσωπικο μνμ ...σασ ευχαριστω
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
81
Like
63
Πόντοι
0
Δεν ήταν όπως την παρουσιάζεις. Αυτό εννοώ. Όταν πας για μασάζ σε τέτοια ιδρύματα περιμένεις κάποιες υπηρεσίες στάνταρ. Όχι ανάλογα με τα κέφια της κοπέλας και τη φάση που περνάει στα προσωπικά της.. Και από τότε που έφυγε άλλαξαν κάποια πράγματα προς το καλύτερο.
 

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
Δεν ήταν όπως την παρουσιάζεις. Αυτό εννοώ. Όταν πας για μασάζ σε τέτοια ιδρύματα περιμένεις κάποιες υπηρεσίες στάνταρ. Όχι ανάλογα με τα κέφια της κοπέλας και τη φάση που περνάει στα προσωπικά της.. Και από τότε που έφυγε άλλαξαν κάποια πράγματα προς το καλύτερο.
Καλά ό,τι πεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
81
Like
63
Πόντοι
0
Ακριβώς τη γνώμη μου είπα, όπως και εσύ τη δική σου. Συμφωνείς ή όχι είναι δικό σου θέμα. Δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι. Και να πω και κάτι τελευταίο. Δε θα ασχοληθώ ξανά με την Μάγκιι και τους νοσταλγούς της. Απλά θα διαβάζουν κάποιοι που δεν την ξέρουν και θα νομίζουν ότι είχαμε καμιά ιέρεια του έρωτα εδώ Λάρισα. Για όνομα δηλαδή.
 

PsomiAlati

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα με την Άρια, την οποία την έχω δοκιμάσει μερικές φορές τώρα. Είναι πολύ καλή και πρόθυμη μέσα στο δωμάτιο. Εμφανίσιμη και της ταιριάζει η δουλειά, δεν κάνει αγγαρεία. Είναι ξανθιά, ύψος περίπου 1.65 με 170, και ωραίο στήθος 2αρι. Λεπτή γενικά, χωρίς να είναι κόκκαλο.
Βγάζει τα ρούχα της;
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.735
Κριτικές
1
Like
6.962
Πόντοι
1.056
Ακριβώς τη γνώμη μου είπα, όπως και εσύ τη δική σου. Συμφωνείς ή όχι είναι δικό σου θέμα. Δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι. Και να πω και κάτι τελευταίο. Δε θα ασχοληθώ ξανά με την Μάγκιι και τους νοσταλγούς της. Απλά θα διαβάζουν κάποιοι που δεν την ξέρουν και θα νομίζουν ότι είχαμε καμιά ιέρεια του έρωτα εδώ Λάρισα. Για όνομα δηλαδή.
Η Μαγκυ τυπε ειχε το πιο έκφυλο πακετο που θα μπορουσε να αντικρυσει ποτε στην ζωη του ενας μυστης.

Κοντοπουτανο,σκληρή πέτρα,υπεροχα τατου στα νεφρά-underboobs,τριάρι νουμερο βυζι που κοιτούσε τον Δια,βασικα μονο που το εβλεπες καυλωνες ποσω δε να σε αγγίζουν τα χερακια απ αυτη την παρουσια.

Δεν ηταν απλη ιέρεια,ηταν σαν να κατέβηκε απ τους πρόποδες του Ολύμπου και το Τέμπλο του Δια στην Λαρισα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom