Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Κοίτα φίλε εγώ πήγα με παρέα ήμασταν 5 άτομα κ οι 3 είχαν πάρει ήδη πριβέ (μπριζόλα)κ τα κορίτσια το βλέπουν αυτό ήρθε απ' μόνη της στ τραπέζι πήγαμε γ χορό και μου πέταξε ν πάμε στ μικρό πριβέ για αρχή κ της είπα μόνο μεγάλο κ σεξ κ μου είπε ναι και μου έδειξε με το κινητό της τον αριθμό 80 δεν ξέρει κλ αγγλικά όπως η Αλεξάνδρα αλλά ήταν λίγο ξινή κ κρύα κ δεν δοκίμασα...
Λογικό μου φαίνεται, όλες οι λατίνες που μου έχουν μιλήσει έχουν πει μπριζολιάζονται, γιατί να αποτελεί εξαίρεση. Μπορεί να είχε δουλειά πολύ όταν την πέτυχε ο φίλος μου, να μην είχε όρεξη, να την πονούσε το μουνάκι της, να είχε περίοδο, ποιος ξέρει γιατί δεν του έδωσε ψητό.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Η Νταίζυ με τους τέντα βύζους, λατίνα είναι και αυτή; Tι φάση παίζει;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Λογικό μου φαίνεται, όλες οι λατίνες που μου έχουν μιλήσει έχουν πει μπριζολιάζονται, γιατί να αποτελεί εξαίρεση. Μπορεί να είχε δουλειά πολύ όταν την πέτυχε ο φίλος μου, να μην είχε όρεξη, να την πονούσε το μουνάκι της, να είχε περίοδο, ποιος ξέρει γιατί δεν του έδωσε ψητό.
Σου έστειλα μύνημα για να μην κάνουμε συνέχεια εδώ σπαμ...
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Like
53
Πόντοι
0
Εβελίνα γνώμη τώρα που είστε εδώ έχουμε καμία εμπειρια
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
κ μια άλλη που φοράει ένα πράσινο διάφανο με μεγάλα βυζιά κ τεράστιο κωλο μπαμπατσικη ο τελευταίος φίλος είναι λίγο μερακλής χαχαχαχα...
Την μιλφ λες με πλαστικό και στον κώλο; Που φορά και μπλε ηλεκτρίκ μπικίνι καμιά φορά; Πολύ ωραία μεγάλα στητά βυζιά τύπου πορνοτάρ μαμά από βίντεο της Brazzers έχει φτιάξει αυτή. Είναι και χαβαλετζού. Όντως για μερακλήδηκες καταστάσεις.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Την μιλφ λες με πλαστικό και στον κώλο; Που φορά και μπλε ηλεκτρίκ μπικίνι καμιά φορά; Πολύ ωραία μεγάλα στητά βυζιά τύπου πορνοτάρ μαμά από βίντεο της Brazzers έχει φτιάξει αυτή. Είναι και χαβαλετζού. Όντως για μερακλήδηκες καταστάσεις.
Ναι αυτή είναι ο φίλος θέλει δυνατές καταστάσεις δεν μπορεί να παίζει με κοριτσάκια λέει χαχαχαχα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Εβελίνα γνώμη τώρα που είστε εδώ έχουμε καμία εμπειρια
Φίλε την. Έχω πάρει πάνω απ' 5 φορές σίγουρα η τύπισσα είναι άλογο κ την κάνεις ότι θες μέσα ( εμένα με ξέρει κιόλας κ μπορεί να αφήνει λίγο κάτι παραπάνω) παρτην θα περάσεις κλ στο σεξ η πίπα της δεν είναι κ το δυνατό της σημείο σαν να βαριέται όταν το κάνει ..
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Εβελίνα γνώμη τώρα που είστε εδώ έχουμε καμία εμπειρια
Εντάξει αποτελεί πλέον σήμα κατατεθέν του καταστήματος. Κλασική παρουσία εκεί, συν την πορνοσταρική καριερίτσα κιόλας. Χαμογελαστή, φιλική, πληθωρική, δεκτική, σίγουρη. Περιγραφή Νυχτόβιου7 σωστή. Φρεγάτα αλλά ολίγον τι παθητική στο σεξ.

Το τρελό ράστα βράστα βουνό μαλλί (περούκα;) την ζεσταίνει εξού και δουλεύει την βεντάλια όταν κάθεται πίσω για διάλειμα. Νομίζω θα ήταν πιο όμορφη με απλό μαλλί και λιγότερα τατού. Βασικά είναι η σεξο-Μπάρμπι μας. Συμπαθέστατη. Ροζ μπικίνι και ροζ τσάντα, πάντα χαρούμενη. Χαρακτηριστικό και το περπάτημα ανάμεσα σε κόσμο με την ρόζ τσάντα κρατημένη ψηλά λες και περνάει ποτάμι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.838
Πόντοι
4.666
Έχει πάρει κανεις Νελλη Μολδαβή για πριβέ ;
Ναι πριβέ πίπα με λάστιχο....δεν είναι κάτι αξιομνημόνευτο αλλά τέλος πάντως...σε μια στιγμή ανείπωτης καυλας μπορεί και να την πάρεις
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.445
Κριτικές
31
Like
11.878
Πόντοι
3.246
Την μιλφ λες με πλαστικό και στον κώλο; Που φορά και μπλε ηλεκτρίκ μπικίνι καμιά φορά; Πολύ ωραία μεγάλα στητά βυζιά τύπου πορνοτάρ μαμά από βίντεο της Brazzers έχει φτιάξει αυτή. Είναι και χαβαλετζού. Όντως για μερακλήδηκες καταστάσεις.
Την ευα εννοειτε?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Ναι πριβέ πίπα με λάστιχο....δεν είναι κάτι αξιομνημόνευτο αλλά τέλος πάντως...σε μια στιγμή ανείπωτης καυλας μπορεί και να την πάρεις
Ε όχι και με λάστιχο! Έλεος! Λες και βρίσκουμε τα 80 στο δρόμο! :2funny:
Πάντως στο χορό ξέρει να φτιάχνει παπάρι, όπως ανέφερα και στην πρόσφατη κριτική μου.
Μακάρι να έδινε και μπριζόλα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Ποια Νταίζη λες; Δε νομίζω αυτή την παλιά ;
Όχι την κούγκαρ Ουγγαρέζα την παλιά, αυτή πήγε Άθενς (εκτός τα καλοκαίρια). Λένε μια άλλη τώρα πάλι έτσι. Κάτω από τριάντα χρονών δείχνει. Ξανθιά με φιτ κοιλιά και περήφανα πλαστικά φανάρια. Συνήθως με μαύρα στρινγκ και τοπ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Παρεμπιπτόντως, μια πολωνέζα ψηλή μιλφ εκεί τι ρόλο βαράει;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Παιδιά λίγο βοήθεια γιατί έχω και γενέθλια,η Αλέξα είναι εκεί η είναι σε άδεια?
Ας δώσει κάποιος τα φώτα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom