Νέα

Συμβουλές για να ξεμπλέξω το φίλο από τη Βουλγάρα αρπακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bilzerian1991
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.005
Πόντοι
216
Δεν είναι αθώος..είναι άμυαλος..νέο παιδί με τόσα φράγκα και ψάχνεται με μιλφ Βουλγάρες..εντελώς καμενος..
Ειπανε στο νημα οτι ειναι πολυ δυνατο μουνι
Η 25αρα μουναρα δε θα του κατσει ουτε για λεφτα αν ειναι μαμουχαλος
Θελει να ζησει τη ζωη της οχι να αποκασταθει με ενα βητα αρσενικο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ειπανε στο νημα οτι ειναι πολυ δυνατο μουνι
Η 25αρα μουναρα δε θα του κατσει ουτε για λεφτα αν ειναι μαμουχαλος
Θελει να ζησει τη ζωη της οχι να αποκασταθει με ενα βητα αρσενικο
Έχει και κοπέλες μαμουχαλες που αν περιποιηθούν τον εαυτό τους είναι αξιοπρόσεκτες.. θα πρεπε να βρει μια σαν τον εαυτό του.. αυτή (αν είδες) κλαίει ( κυριολεκτικά) αν δεν της κάνει τα χατίρια.. μιλάμε ή εντελώς υποκριτρια - πορναρα ή εντελώς ψυχοπαθής..
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.005
Πόντοι
216
Έχει και κοπέλες μαμουχαλες που αν περιποιηθούν τον εαυτό τους είναι αξιοπρόσεκτες.. θα πρεπε να βρει μια σαν τον εαυτό του.. αυτή (αν είδες) κλαίει ( κυριολεκτικά) αν δεν της κάνει τα χατίρια.. μιλάμε ή εντελώς υποκριτρια - πορναρα ή εντελώς ψυχοπαθής..
Ειναι βιζιτα αν δεις το ποστ τη γνωρισε μεσω αλλης βιζιτας
Φιλες οι βιζιτες συνηθως βιζιτες εχουν
Εντυπωσιακη μουναρα και ξερει να γαμιεται
Τι να κλασουν οι "αξιοπροσεκτες" μπροστα της;
Τον τρελλανε τον τυπο
Γιαυτο τα μπουρδελα ειναι μαστ για εναν αντρα
Για να μην την παταει με κατι τετοιες αλλα να τις βλεπει σαν αυτο που ειναι, πουτανες
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ειναι βιζιτα αν δεις το ποστ τη γνωρισε μεσω αλλης βιζιτας
Φιλες οι βιζιτες συνηθως βιζιτες εχουν
Εντυπωσιακη μουναρα και ξερει να γαμιεται
Τι να κλασουν οι "αξιοπροσεκτες" μπροστα της;
Τον τρελλανε τον τυπο
Γιαυτο τα μπουρδελα ειναι μαστ για εναν αντρα
Για να μην την παταει με κατι τετοιες αλλα να τις βλεπει σαν αυτο που ειναι, πουτανες
Νομίζω ότι το φιλαράκι του ο μπιλζεριαν την είχε γνωρίσει πριν 4 χρόνια με μια βίζιτα.. τέλος πάντων..ο φλώρος την έχει ξαναπάθει..δεν δικαιολογείται...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.555
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
Καλησπερα μύστες! Λοιπον εχουμε και λεμε, εχουμε ενα φιλο στη παρεα αυτοδημιουργητος ,ετών γυρω στα 30 με
πολλη μεγαλη οικονομικη ανεση (που δημιούργησε τα τελευταια 2 χρονια μονος του) ο οποιος λογο απειριας ,περιττών κιλών και εμφανισης κατω του μετρίου ποτε δεν μπορουσε να ριξει γκομενα χωρις τα φραγκα και ως γνωστών οτι ελκύεις σου ερχεται στη ζωη αυτη με αποτελεσμα να μην εχει αυτοπεποιθηση καθολου και παντα μετα απο 1-2 μηνες αφαίμαξης απο αρπακτικά να τις παιρνει είδηση και να τις διώχνει κακην κακως απογοητευμένος. Εχει 1 μηνα που λετε που γνωρισε μια βουλγαρα 36 χρονων η οποια τον εχει ξεμυαλίσει τελειως . Την συγκεκριμενη την εχω γνωρισει πριν 4 χρονια στη χαλκιδικη με μια βυζιτα φιλη της και του ειπα οτι κατι βρωμαει γιατι δηλωνει τηλεφωνήτρια σε εταιρια ενω δεν δουλευει ποτε αλλα αυτος ερωτευτηκε. Οπου παει την παιρνει μαζι του, καθε σκ στα γουστα συνεχεια σε σημειο να του ζηταει γαμο και αυτος να το σκεφτεται και να μας δηλωνει οτι ειναι ψυχουλα και δεν την νοιαζουν τα λεφτα αλλα μονο αυτος . Πειτε μου καμια συμβουλη γιατι εχουμε τρελαθει στη παρεα και δεν ξερουμε τι να κανουμε.
Μπλεξε εσύ μαζί της που είσαι γάτος. Γίνε θυσία για τον φίλο σου
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Και παλι δεν αλλαζει αυτο που λεω
Καλυτερα να ζησει το ονειρο και να περασει καλα λιγο καιρο κι ας το μετανοιωσει μετα
Ζηλευω την αθωοτητα του
Εγω δεν μπορω να αγαπησω καμια γυναικα γιατι ειμαι πονηρος
Είσαι πονηρός σκέτο η πονηρός και άφραγκος γιατί αμα είσαι το δεύτερο καμία της προκοπης δεν ενδιαφέρεται αν θα την αγαπήσεις να ξέρεις
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
770
Πόντοι
81
Όλο και νωρίτερα έρχεται η Κυριακή μύστες.

Όπως τα περιγράφεις, δεν υπάρχει σωτηρία για το φίλο σου. Μαμούχαλος πνιγμένος στο ώριμο μουνόζουμο, θα νομίζει πως έπιασε τον Πάπα από τ'αρχίδια. Μόνη ελπίδα να σ'ακούσει, αν είναι όπως λες αυτοδημιούργητος και άρα, ευφυής στην διαχείριση του χρήματος, να τον πιάσεις και να του μιλήσεις πάνω στο οικονομικό. Μην το φέρεις σε κόντρα για το ποιόν της γκόμενας γιατί θα πετάξει αγκάθια, θα θεωρήσει ότι ζηλεύεις την 'μεγάλη τύχη' του και θα σου κόψει την καλημέρα.

Αν θέλει να προχωρήσει σε γάμο, να το κάνει με προγαμιαίο συμβόλαιο σοβαρό. Και να δέσει το ταμείο με τα παιδάκια που σίγουρα δεν θα 'χει πρόβλημα να του κάνει ο μεγάλος του έρωτας. Μερικά μαλακοδωράκια δεν θα τον κάνουν να πέσει έξω, αλλά αν την παντρευτεί χωρίς προγαμιαίο, τον ήπιε κλαρίνο. Εσύ σαν φίλος, οφείλεις να προστατέψεις τα οικονομικά του. Τώρα στα αισθηματικά, όπως γράφουν και οι συναθλητές, αν δεν καρβουνιάσει καλά η ψυχή σου στο μουνομαρτύριο, δε βάζεις μυαλό. Όσο πιο μικρός φας τα στραπάτσα, τόσο το καλύτερο, δεν ξεφτιλίζεσαι στα γεράματα που πονάει και περισσότερο.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Για να κάνεις αυτά που θέλεις τυπε πρέπει να στροφαρεις σαν μηχανάκι δίχρονο ερ Ντι τριαμισι εσύ δουλεύεις με 6η στα 90 χιλιομετρα σε ισιαδα
Καίει λιγότερο :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Δεν είναι αθώος..είναι άμυαλος..νέο παιδί με τόσα φράγκα και ψάχνεται με μιλφ Βουλγάρες..εντελώς καμενος..
Κατσε ρε τυπε τι αμυαλος λες...
Εδω καταφερε να βγαλει μια περιουσια κανοντας επιχειρηση την πωληση μασκων.
Απορω με την τυχη και το ρισκο του.
Οποτε αμυαλος δεν ειναι.
Αμπαλος ισως στο θεμα γυναικα ναι.
Αλλα και παλι.
Περιορισου στο να του πεις απλα τη γνωμη σου και αστον να καει αν ειναι να καει.
Μπορει να διαχειριστει εξισου εξυπνα και τη βουλγαρα δε το ξερεις.
Μονο ενα να του πεις.
Να μην υπογραψει τιποτα συμφωνο αυμβιωσης,προγραμιαια συμβολαια κι εν τελη πασει θυσια να αποφυγει το γαμο.
Ας της κανει δωρα ας τη γλεντησει οσο θελει αλλα ως εκει.
Πες του αλλο ερωτας αλλο γαμος.
Μη παει σα το μαλακα να την παντρευτει γιατι τοτε η βουλγαρα θα αποκτησει νομικη ισχυ στην περιουσια του.
Ελπιζω τοσο να του κοβει(που ειμαι σιγουρος οτι του κοβει)
 
OP
OP
Bilzerian1991

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Τι player είσαι έξω βρε τύπε? Σίγουρη χυλόπιτα.. Εκτός και αν έχεις καμιά φεραρι και δεν μας το λες
Αδερφέ δεν εκανα το νήμα για μενα αλλα αφου με ρωτας Φεράρι δεν εχω αλλα Mercedes A45 amg του 18 μοντελο. Χυλόπιτες ολοι εχουμε φαει στη καριερα μας αλλα σιγουρα το να ξερεις να κινεισαι να γνωριζεις μουνια και αν εισαι μπαρουτοκαπνισμενος φαινεται απο χιλιομετρα κατι το οποιο το κανω χρονια και εχοντας φτασει στα 31 δεν δεχομαι υποδείξεις. Ο καθενας με τα οπλα του.
 
OP
OP
Bilzerian1991

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Ειπανε στο νημα οτι ειναι πολυ δυνατο μουνι
Η 25αρα μουναρα δε θα του κατσει ουτε για λεφτα αν ειναι μαμουχαλος
Θελει να ζησει τη ζωη της οχι να αποκασταθει με ενα βητα αρσενικο
Συμφωνω σε αυτο 100% . Η 25αρα θελει να τη γαμας καλα αλλιως θα το βρει αλλου πολυ ευκολα.
 
OP
OP
Bilzerian1991

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Είσαι πονηρός σκέτο η πονηρός και άφραγκος γιατί αμα είσαι το δεύτερο καμία της προκοπης δεν ενδιαφέρεται αν θα την αγαπήσεις να ξέρεις
Δεν θα ελεγα την λεξη πονηρός αλλα υποψιασμένος καλυτερα οτι θα πρεπει να εισαι. Θα σε αγαπήσουν στη τσεπη αλλα με τη πρωτη δυσκολία θα σε ξεχασουν κατευθειαν.
 
OP
OP
Bilzerian1991

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Κορίτσι για σπίτι..πως σου ξέφυγε τέτοιο κελεπουρι..να γίνει η μάνα των παιδιών σου
Αν την εβλεπες απο κοντα θα σου επεφτε το σαγόνι. 1,80 υψος με σωμα τρομερο βόλεϋμπολιστρια χρονια και το σημαντικοτερο, ηξερε να πλαγιάζει ανθρωπους πολυ ευκολα. Το σεξαπίλ στον ανθρωπο δεν αγοράζεται , αυτη το ειχε έμφυτο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Η 25αρα μουναρα δε θα του κατσει ουτε για λεφτα αν ειναι μαμουχαλος
Θελει να ζησει τη ζωη της οχι να αποκασταθει με ενα βητα αρσενικο

Η 25αρα μουνάρα...έχει ήδη ζήσει τη ζωή της.

Και απ'τα 25 θ'αρχίσει να ψάχνεται για αποκατάσταση
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Δηλαδη ενω καταστρεφεται καποιος πρεπει να τον αφησω να πιασει πατο για να παρει το μαθηματακι του οπως λες
με εμενα παρακολουθώντας τρώγοντας ποπκορν ; Η ιστορια ειναι η μεγαλυτερη καριολα και παντα επαναλαμβανεται, αν λοιπον δεν επεμβεις νωρις σε δικα σου ατομα δεν λογίζεσαι φιλος τους. Αυτη την οπτικη εχω για το θεμα και συμφωνούμε στο οτι διαφωνούμε εν προκειμένου .
δεν επεμβαινω σε ξενα σπιτια χωρις να ζητηθει...


κοινως και κερατο να ξερω οτι τρωει ο αλλος δεν ανακατευομαι. δεν εχεις τιποτα να κερδισεις (η εχεις αν εκβιασεις αυτον που απατα και του ριξεις κανα μπουτσο για να σεβεται τουλαχιστον εσενα)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Αν την εβλεπες απο κοντα θα σου επεφτε το σαγόνι. 1,80 υψος με σωμα τρομερο βόλεϋμπολιστρια χρονια και το σημαντικοτερο, ηξερε να πλαγιάζει ανθρωπους πολυ ευκολα. Το σεξαπίλ στον ανθρωπο δεν αγοράζεται , αυτη το ειχε έμφυτο.
ριξε της τοτε ενα μπουτσο και τραβα την βιντεο.

στειλτου το και πες οριστε η αγαπη σου!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Αν την εβλεπες απο κοντα θα σου επεφτε το σαγόνι. 1,80 υψος με σωμα τρομερο βόλεϋμπολιστρια χρονια και το σημαντικοτερο, ηξερε να πλαγιάζει ανθρωπους πολυ ευκολα. Το σεξαπίλ στον ανθρωπο δεν αγοράζεται , αυτη το ειχε έμφυτο.
1,80 ύψος και σώμα βολευμπολιστριας δεν ακούγεται και τόσο ελκυστικό τυπε
1,80 γυναίκα είναι πελώρια και στερείτε θηλυκοτητας.
Η γυναίκα πρέπει να είναι 10 με 15 πόντους κοντύτερη από τον άνδρα για να αναπτυχθεί έλξη.
Δηλαδή ας πούμε για μένα που είμαι 1,86 περισσότερη καύλα μου βγάζει μια 1,68 με 1,73 παρά ενώ θωρηκτό που με λίγο τακούνι θα την κοιτάω στα μάτια.
Χωρια τα πελώρια χέρια και πόδια της και ίσως το σχετικά μεγάλο κεφάλι της.
Και αθλήτρια μαζί;
Δηλαδή παίζει να χει κοιλιακούς και γράμμωση;
Σορυ φίλε αλλά δε νομίζω αυτο το πακέτο να είναι τόσο ελκυστικό.
Περί ορεξεως βεβαια και γούστα είναι αυτά
Αλλά προσωπικά θα απέρριπτα αυτή τη γυναίκα για μια 1,70 με θηλυκοτερη εμφάνιση και να μην πιάνω μπρατσα κοιλιακους και τετρακέφαλους όπου πιάνω.
Άρα δεξου την υποκειμενικότητα στο γούστο και πως δεν είναι υποχρεωτικό να πέσουν σαγόνια με μια 1,80 αθλήτρια...εκτός αν είσαι ο Διαμαντίδης ξέρω γω με 1,96 οπότε το 1,80 θα σου φαίνεται κουλ.
Δε λέω ότι δε θα έμπαινα κι έχω γαμησει ψηλές γυναίκες αλλά δεν είναι για πολλές φορές.
Ίσα ίσα είναι για να σου θυμίσουν πόσο σέξυ είναι ορισμένα στάνταρ πχ διαφορά ύψους 15 πόντων
 
OP
OP
Bilzerian1991

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
1,80 ύψος και σώμα βολευμπολιστριας δεν ακούγεται και τόσο ελκυστικό τυπε
1,80 γυναίκα είναι πελώρια και στερείτε θηλυκοτητας.
Η γυναίκα πρέπει να είναι 10 με 15 πόντους κοντύτερη από τον άνδρα για να αναπτυχθεί έλξη.
Δηλαδή ας πούμε για μένα που είμαι 1,86 περισσότερη καύλα μου βγάζει μια 1,68 με 1,73 παρά ενώ θωρηκτό που με λίγο τακούνι θα την κοιτάω στα μάτια.
Χωρια τα πελώρια χέρια και πόδια της και ίσως το σχετικά μεγάλο κεφάλι της.
Και αθλήτρια μαζί;
Δηλαδή παίζει να χει κοιλιακούς και γράμμωση;
Σορυ φίλε αλλά δε νομίζω αυτο το πακέτο να είναι τόσο ελκυστικό.
Περί ορεξεως βεβαια και γούστα είναι αυτά
Αλλά προσωπικά θα απέρριπτα αυτή τη γυναίκα για μια 1,70 με θηλυκοτερη εμφάνιση και να μην πιάνω μπρατσα κοιλιακους και τετρακέφαλους όπου πιάνω.
Άρα δεξου την υποκειμενικότητα στο γούστο και πως δεν είναι υποχρεωτικό να πέσουν σαγόνια με μια 1,80 αθλήτρια...εκτός αν είσαι ο Διαμαντίδης ξέρω γω με 1,96 οπότε το 1,80 θα σου φαίνεται κουλ.
Δε λέω ότι δε θα έμπαινα κι έχω γαμησει ψηλές γυναίκες αλλά δεν είναι για πολλές φορές.
Ίσα ίσα είναι για να σου θυμίσουν πόσο σέξυ είναι ορισμένα στάνταρ πχ διαφορά ύψους 15 πόντων
Πολυ ωραια αναλυση, απο την εμπειρια μου οι κοντές δλδ 1,60-1,65 μαξ τις κανεις οτι θελεις , τις κρέμας στο πολυελαιο και αρχιζεις να κοπανας. Η ψηλη απο την αλλη ειναι επικίνδυνο να εξελιχθει σε αγγουρι και άχαρη. Η συγκεκριμενη ειχε καμπυλες και τρομερα μακρυα ποδια λογο αθλητισμού οποτε επιανα και ηταν ατελειωτα. Αυτες συνηθως θελουν εναν σαν το Διαμαντίδη στα κυβικα αυτο ειναι αληθεια, εγω ειμαι 1,86 και δεν υπηρχε θεμα απο τη πλευρα της τουλαχιστον.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Για να κάνεις αυτά που θέλεις τυπε πρέπει να στροφαρεις σαν μηχανάκι δίχρονο ερ Ντι τριαμισι εσύ δουλεύεις με 6η στα 90 χιλιομετρα σε ισιαδα
Δακρυ συγκίνησης για το RD, μαζί με το RG500-Γ ανήκουν στο πάνθεον των widow maker
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom