Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
:huh: :uglystupid: :dancing: :dancing: :tickedoff: :tickedoff: :think: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :S :S :S :S
τουλάχιστον στο facebook έχω πολύ υψηλό αβερέιτζ  ύψους σε φίλες που μερικές δεν τις έχω δει ποτέ από κοντά κι άλλες μόνο από απόσταση, αν και σκοπεύω να κάνω ξεκαθάρισμα τα κάτω κι από 1,80 αφήνοντας μόνο χαρισματικά κομμάτια τύπου Λόρεν ή Μπάσινγκερ σε διεθνές και Ματσούκα ή Δαρμουσλή σε Ελληνικό… :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :S :S
 

Συνημμένα

  • Sophia_Loren.jpg
    Sophia_Loren.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • basingerbob.jpg
    basingerbob.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 27
  • mara-darmousli-esquire-2-580x870.jpg
    mara-darmousli-esquire-2-580x870.jpg
    18,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 120_matsouka.jpg
    120_matsouka.jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 35

chefff

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
18
Πόντοι
0
καλι δουλι φιλε μου σινεχισε σιγουρα εχι κιαλεσ πολεσ αν βρισ ενιμεροσε μασ
 

fernando

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Χτύπα στην αναζήτηση του ονόματος poutanaki και θα τρελλαθείς με το τι κυκλοφορεί :rockon: :rockon: :rockon:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
αυτα ειναι μουφες.....
προσοχη λεμε.....
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
καταλαβαινω οταν λες οτι ειναι μουφα οι πιο πολλες. την συμβουλη "ΠΡΟΣΕΧΕ" δεν καταλαβαινω.τι εννοεις ακριβως,οτι θα σου φανε φραγκα ή κατι αλλο?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
απο πουστιδες, μπατσους, κλεφτες και οτι αλλο θελεις....
οταν ενας λογαριασμος ειναι ψευτικος δεν ξερεις ποτε τι υπαρχει απο πισω....
και καλυτερα να μην μαθεις και ποτε....
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
μαλακίες... όλες αυτές που λετε δεν ξερεις τι ειναι απο πισω και πρεπει να εχεις και ορεξη για να την ψαξεις..

αυτες που γαμιονται (και επι πληρωμη) στο FB ειναι νορμαλ κοπελες της διπλανης πορτα με φωτογραφίες τους με φιλους, παρέες, ταξίδια κτλ..

και αν τους κανεις έξυπνη προσεγγηση με το κανονικο σου προφιλ (που να βλέπουν και ποιος τις πλησιαζει) ... οι πιθανοτητες να γαμισεις ειναι καλες..

απλά οι περισσότεροι εχουν μαθει να κρυβονται πισω απο προφιλ με ασχετες φωτογραφίες και ασχετα info... που σημαινει πως η γκομενα και να θελει να γαμηθει και επι πληρωμη δεν ανοιγεται γιατι δεν ξερει ποιος μπορει να ειναι πισω απο το προφιλ που κανει την προταση (μπάτσος, φιλος που θελει να σπασει πλακα, αδελφος).

επισης ειναι πολυ σημαντικο να διαβαζουμε τι γραφουν στο info τους... μπορεις να καταλαβεις τι ρολο βαραει η καθε μια οπως και απο τις φωτογραφίες τους...

 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να φερνει γαμησι αλλα νομιζω ειναι β διαλογης φιλε,εχω πραγματι ενα φιλο που ασχολειται εχει γαμησει κανα δυο μιλφ αλλα ειναι πολυ κατω του μετριου.το κυριοτερο ομως ειναι ο χρονος που χρειαζεται για να κανεις γνωριμιες απο αυτη τη μαλακια.περισσοτερο αποξενωνεσαι διοτι τρως μπροστα στον υπολογιστη χρονο, χανοντας ελευθερες ωρες απο την βολτα και την διασκεδαση σου.και για να ψησεις σοβαρη γκομενα μαλλον θα σου γινουν αυγα τα ματια απο την ακτινοβολια.η αμεσοτητα της επικοινωνιας που υπαρχει με το να εχεις τον αλλον απεναντι σου δεν συγκρινεται με οπιοδηποτε τσατ.εγω προτειμω αυτο που γραφεις:να περνω μια μουναρα φιλη μου και να κυκλοφορω,το τι μουνι σε κοιταει και τι πλακα κανω δεν περιγραφεται

συμφωνώ απολύτως.το μουνί βρίσκεται έξω.σχεδόν όλες έχουν προφίλ(facebook) απλώς γιατί είναι μόδα.ξεκολάτε ψηστήρι δεν γίνεται από η/υ.σας έχει φάει η ανασφάλεια και φοβάστε να φάτε χυλόπιτα.ξέρω ότι κάποιων από σας έχουν σπάσει τα νεύρα με την μαλακία που τις βαράει(νεοελληνίδες),ξέρω ότι κάποιοι έχετε βαρεθεί να την πέφτετε σε κάποιες που απλώς σας προκαλούν  για να επιβεβαιωθούν χωρίς κάτι παραπάνω,αλλά να είστε σίγουροι κάποια στιγμή η κινητικότητα φέρνει καλύτερα αποτελέσματα από το facebook ή site γνωριμιών(κρυφές βιζιτούδες.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συμφωνώ απολύτως.το μουνί βρίσκεται έξω.σχεδόν όλες έχουν προφίλ(facebook) απλώς γιατί είναι μόδα.ξεκολάτε ψηστήρι δεν γίνεται από η/υ.σας έχει φάει η ανασφάλεια και φοβάστε να φάτε χυλόπιτα.ξέρω ότι κάποιων από σας έχουν σπάσει τα νεύρα με την μαλακία που τις βαράει(νεοελληνίδες),ξέρω ότι κάποιοι έχετε βαρεθεί να την πέφτετε σε κάποιες που απλώς σας προκαλούν  για να επιβεβαιωθούν χωρίς κάτι παραπάνω,αλλά να είστε σίγουροι κάποια στιγμή η κινητικότητα φέρνει καλύτερα αποτελέσματα από το facebook ή site γνωριμιών(κρυφές βιζιτούδες.
  σωστος. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
συμφωνώ απολύτως.το μουνί βρίσκεται έξω.σχεδόν όλες έχουν προφίλ(facebook) απλώς γιατί είναι μόδα.ξεκολάτε ψηστήρι δεν γίνεται από η/υ.σας έχει φάει η ανασφάλεια και φοβάστε να φάτε χυλόπιτα.ξέρω ότι κάποιων από σας έχουν σπάσει τα νεύρα με την μαλακία που τις βαράει(νεοελληνίδες),ξέρω ότι κάποιοι έχετε βαρεθεί να την πέφτετε σε κάποιες που απλώς σας προκαλούν  για να επιβεβαιωθούν χωρίς κάτι παραπάνω,αλλά να είστε σίγουροι κάποια στιγμή η κινητικότητα φέρνει καλύτερα αποτελέσματα από το facebook ή site γνωριμιών(κρυφές βιζιτούδες.

Διαφωνώ φίλε μου… προτιμώ να βγάζω γκόμενες από το FB από την άνεση του σπιτιού ή του γραφείου μου παρά να παίρνω σβάρνα τα club. Που να ντύνεσε, να τρέχεις στο παρκινγ να ξεπαρκάρεις κτλ κτλ..

μονο που τα γράφω κουράστηκα..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Διαφωνώ φίλε μου… προτιμώ να βγάζω γκόμενες από το FB από την άνεση του σπιτιού ή του γραφείου μου παρά να παίρνω σβάρνα τα club. Που να ντύνεσε, να τρέχεις στο παρκινγ να ξεπαρκάρεις κτλ κτλ..

μονο που τα γράφω κουράστηκα..
γαμησετα τυπε
παντως ολο και καποια ψωφια μπορεις να βρεις στο νετ
αλλα θελει να ψαξεις το θεμα
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
γαμησετα τυπε
παντως ολο και καποια ψωφια μπορεις να βρεις στο νετ
αλλα θελει να ψαξεις το θεμα

κοίτα τυπαρά μου... ψόφιες όχι.. εχω γαμήσει καλά μουνάκια παρέα με την γυναίκα και ακόμα διατηρούμε πολύ καλές σχέσεις με μερικά απο αυτά... ότι θέλει ψάξιμο ναι... thats true.. αλλά γενικά λόγο δουλείας είμαι συνέχεια στο νετ.. άρα έχω και αρκετό χρόνο για ψαχτήρι ;)
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
κοίτα τυπαρά μου... ψόφιες όχι.. εχω γαμήσει καλά μουνάκια παρέα με την γυναίκα και ακόμα διατηρούμε πολύ καλές σχέσεις με μερικά απο αυτά... ότι θέλει ψάξιμο ναι... thats true.. αλλά γενικά λόγο δουλείας είμαι συνέχεια στο νετ.. άρα έχω και αρκετό χρόνο για ψαχτήρι ;)
κοίταξε,καλές γκόμενες από facebook δεν βρίσκεις να πηδήξεις,επιπλέον εσύ είσαι παντρεμένος και δεν έχεις ανάγκη να βγαίνεις στη γύρα των μπαρ-κλαμπ.επομένως δημιουργείς λάθος εντυπώσεις διότι ένας ελεύθερος δεν πρέπει να χάνει τον χρόνο του στον η/υ.Γιατί ως ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ θα καταφέρει περισσότερα πράγματα από έναν δεσμευμένο που δεν έχει χρόνο για πολλά-πολλά.επίσης είπες πήδηξες ωραία γκόμενα μαζί με την γυναίκα σου.άρα τσιμπήσατε γκόμενα που ψαχνόταν για εμπειρία του τρίο.όχι καμιά μουνάρα που να ήθελε μόνο γκόμενο.οι μουνάρες δεν ψάχνονται ηλεκτρονικά να βρουν το ταίρι τους ή τον γαμιά τους.κάποια που ψάχνεται για άλλη γυναίκα ή άλλο ζευγάρι ηλεκτρονικά πιθανόν να είναι και καλή γιατί είναι αδύνατο να το βρει εχέμυθα με άλλο τρόπο.μόνο για τέτοιες περιπτώσεις όμως.οι ελεύθεροι πραγματικά χάνουν το χρόνο τους πίσω από έναν η/υ ψάχνοντας γκόμενα.τα μουνιά είναι έξω και εκεί τα βρίσκεις.μουχλιάζοντας στο σπίτι απλώς κολοβαράς.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
κοίταξε,καλές γκόμενες από facebook δεν βρίσκεις να πηδήξεις

κριμα που δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες απο αυτες... απο ολα γαμας στο FB αρκει βα εχεις «δυνατο» προφιλ.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
συμφωνώ απολύτως.το μουνί βρίσκεται έξω.σχεδόν όλες έχουν προφίλ(facebook) απλώς γιατί είναι μόδα.ξεκολάτε ψηστήρι δεν γίνεται από η/υ.σας έχει φάει η ανασφάλεια και φοβάστε να φάτε χυλόπιτα.ξέρω ότι κάποιων από σας έχουν σπάσει τα νεύρα με την μαλακία που τις βαράει(νεοελληνίδες),ξέρω ότι κάποιοι έχετε βαρεθεί να την πέφτετε σε κάποιες που απλώς σας προκαλούν  για να επιβεβαιωθούν χωρίς κάτι παραπάνω,αλλά να είστε σίγουροι κάποια στιγμή η κινητικότητα φέρνει καλύτερα αποτελέσματα από το facebook ή site γνωριμιών(κρυφές βιζιτούδες.

Ακριβώς. Και για να δωσω τον επιλογο του θεματος:

Κοβω τ'αρχιδια μου,οτι αν ηταν δυνατον να γινει μια στατιστική, κατα ποσο εχουν επηρεασει τα site <<κοινωνικής δικτυωσης>>,ευυπόληπτα και μη, απο την εμφάνισή τους εως σημερα, τους δεικτες αποξενωσης/μοναξιας , σεξουαλικου ελλειμματος των ανθρώπων, το συμπερασμα θα ήταν απο ελαχιστα εως καθολου.

Aλλα ή αποδειξη αυτου δε χρηζει στατιστικων,
αρκει μια ματια γυρω σου, τι να λεμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom