Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zikos05

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….

Κουβέντα στη κουβέντα μου είπε πως έχει προβλήματα με τον άντρα της, δεν τα πάνε καλά και ότι δεν χωρίζουν για τα παιδία  κτλ κτλ… (τελικά δεν είναι όλα καλά πίσω από την βιτρίνα και την γκλαμουριά)

Βγήκαμε για φαγητό και το ένα έφερε το άλλο… αποτέλεσμα να βρισκόμαστε για sex 1 φορά την εβδομάδα (στάνταρ μέρα και ώρα) και περνάμε super… (κουλούρια , golden showers, σάλια, spermswap κτλ κτλ)… πραγματικά βρώμικο sex όπως μου αρέσει και ύστερα από αυτή δεν μπορώ να πάω με CG ή CT (γιατί για λόγους υγείας δεν γίνεται να κάνω όλαααα αυτά που θέλω με CT ή CG)… πραγματικά το σεξ που κάνω μαζί της είναι το κάτι άλλο… είχα να γαμηθώ έτσι με μια γυναίκα παααααρα πολλά χρόνια…

Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας….

Μη με ρωτήσετε φυσικά ποια είναι…


τζένη ???
 

Επισκέπτης
Στο facebook δεν ξερω τι παιζει γιατι δεν εχω λογαριασμο, αλλα απο αλλα site γνωριμιων εχω γνωρισει καποιες παλιοτερα. Ψιλο μπαζα οι περισοτερες, αλλα πετυχα και κανα δυο αξιογαμητες. Τωρα το βαρεθηκα το sport.
Αλλα προσεξτε σκηνικο.
Αρχες καλοκαιριου που μας περασε την πεφτω σε γκομενιτσα που δουλευει σε fast food. Μεχρι να την ψησω να βγουμε χαλασα ενα σωρο λεφτα τρωγοντας μαλακιες. Τελικα βγαινουμε αλλα δεν προχωρισε. Μετα απο μερικες μερες παει κολητος μου και της την πεφτει στα ισια χωρις πολλες κουβεντες. "Σε γουσταρω και θελω να βγουμε". Της δινει τηλ. αλλα ποτε δεν τον πηρε. Και μιλαμε για 2 μετρα παλικαρι. Στην πορεια μαθαμε οτι της την εχουν πεσει κι αλλοι αλλα το παιζει δυσκολη. Ε λοιπον ο κολητος μου την πετυχε στο zoo να εχει προφιλ με φωτογραφιες και να ψαχνετε internetικα η τυπησα. Τι να πεις για αυτη τωρα? Να σου την πεφτουν και να ψαχνεσε στο internet? Να πω οτι ηταν καμια φλομπα που δεν μπορει να βρει αντρα καλως εχει, αλλα η τυπισα ειναι αξιογαμητη.
 

Επισκέπτης
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….

Κουβέντα στη κουβέντα μου είπε πως έχει προβλήματα με τον άντρα της, δεν τα πάνε καλά και ότι δεν χωρίζουν για τα παιδία  κτλ κτλ… (τελικά δεν είναι όλα καλά πίσω από την βιτρίνα και την γκλαμουριά)

Βγήκαμε για φαγητό και το ένα έφερε το άλλο… αποτέλεσμα να βρισκόμαστε για sex 1 φορά την εβδομάδα (στάνταρ μέρα και ώρα) και περνάμε super… (κουλούρια , golden showers, σάλια, spermswap κτλ κτλ)… πραγματικά βρώμικο sex όπως μου αρέσει και ύστερα από αυτή δεν μπορώ να πάω με CG ή CT (γιατί για λόγους υγείας δεν γίνεται να κάνω όλαααα αυτά που θέλω με CT ή CG)… πραγματικά το σεξ που κάνω μαζί της είναι το κάτι άλλο… είχα να γαμηθώ έτσι με μια γυναίκα παααααρα πολλά χρόνια…

Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας….

[glow=red,2,300]Μη με ρωτήσετε φυσικά ποια είναι… [/glow]
και τι θες να σε ρωτησουμε ρε τυπε
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….

Κουβέντα στη κουβέντα μου είπε πως έχει προβλήματα με τον άντρα της, δεν τα πάνε καλά και ότι δεν χωρίζουν για τα παιδία  κτλ κτλ… (τελικά δεν είναι όλα καλά πίσω από την βιτρίνα και την γκλαμουριά)

Βγήκαμε για φαγητό και το ένα έφερε το άλλο… αποτέλεσμα να βρισκόμαστε για sex 1 φορά την εβδομάδα (στάνταρ μέρα και ώρα) και περνάμε super… (κουλούρια , golden showers, σάλια, spermswap κτλ κτλ)… πραγματικά βρώμικο sex όπως μου αρέσει και ύστερα από αυτή δεν μπορώ να πάω με CG ή CT (γιατί για λόγους υγείας δεν γίνεται να κάνω όλαααα αυτά που θέλω με CT ή CG)… πραγματικά το σεξ που κάνω μαζί της είναι το κάτι άλλο… είχα να γαμηθώ έτσι με μια γυναίκα παααααρα πολλά χρόνια…

Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας….

Μη με ρωτήσετε φυσικά ποια είναι…

ελα φιλε μου....δες πμ.σου εχω στειλει τα στοιχεια μου, κανε με add στο fb




































θα στειλω πμ σε ολες τις γυναικες που εχεις στις επαφες σου και θα πω '' κοιτα τι λεει για σενα σε δημoσια φορουμ''
παρατα τον και ελα μαζι μου....  :grin:

(πλακα κανω)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….

Κουβέντα στη κουβέντα μου είπε πως έχει προβλήματα με τον άντρα της, δεν τα πάνε καλά και ότι δεν χωρίζουν για τα παιδία  κτλ κτλ… (τελικά δεν είναι όλα καλά πίσω από την βιτρίνα και την γκλαμουριά)

Βγήκαμε για φαγητό και το ένα έφερε το άλλο… αποτέλεσμα να βρισκόμαστε για sex 1 φορά την εβδομάδα (στάνταρ μέρα και ώρα) και περνάμε super… (κουλούρια , golden showers, σάλια, spermswap κτλ κτλ)… πραγματικά βρώμικο sex όπως μου αρέσει και ύστερα από αυτή δεν μπορώ να πάω με CG ή CT (γιατί για λόγους υγείας δεν γίνεται να κάνω όλαααα αυτά που θέλω με CT ή CG)… πραγματικά το σεξ που κάνω μαζί της είναι το κάτι άλλο… είχα να γαμηθώ έτσι με μια γυναίκα παααααρα πολλά χρόνια…

Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας….

Μη με ρωτήσετε φυσικά ποια είναι…
Μήπως τώρα θές ν' αναλάβει κάποιος άλλος το νοίκι που λέγαμε? ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
H Κάρλα είναι, είδα στις ειδήσεις ότι έχει προβλήματα με το Νικολά
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
H Κάρλα είναι, είδα στις ειδήσεις ότι έχει προβλήματα με το Νικολά
σε κοζάρωω 'ετοιμο να βοηθήσεις την Κάρλα να βρεί τον χαμένο εαυτό της :zfuck: :2funny: :2funny:

ρεμπετη, μιλάς για το νοίκι ή για μετακόμιση???? :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….
.......................................................

Μήπως τώρα θές ν' αναλάβει κάποιος άλλος το νοίκι που λέγαμε? ;)

Εσύ Αλκη, πρέπει να έχεις πολύ δυνατή μνήμη.......! :grin: :grin: :grin:
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ego paidakia eimai apo kerkyra alla exo erthei kai meno athina polles fores.epaiza poli kyrios zoo...exo gamisei pano apo 10 gkomenes se ena xrono kai ekana kai 2 sxeseis...tis koines ores mesimeria apogeymata ktl kala poy ginete xamos oi gkomenes dexonte ena soro mnm kai prepei na sai poli tixeros na apantisoyn...na mpainete meta tis 11  12 to bradi...na pigainete sta ginaikia onomata na min mperdeyeste(exei apo kato epilogi gynaikes mono)kai steilte ena oraio minimataki me antigrafi epikoliisi oxi na sas figoyn ta xeria...ekeinei tin ora oi perissoteres poy einai mesa kseroyn ti theloyn...alles einai alania kai goystaroyn ksenixti alles psaxnonte ktl...kapoia tha apantisei stantar...i sizitisi opos paei..rixneis spontitses blepeis an antapodidei kai proxoras...ekana prin misi ora til sex me mia....menei ampelokipoys moni tis...moy elege malakies diafora stin arxi...e meta arxisa na petao spantitses...moy elege oti exei gnorisei polloys apo ekei kai pos to kanane ktl...exisa se 2 lepta...paidia apisteyti...les kai itan roz grammi...loipon i gkomena gamiete asistola...opoios thelei nick as moy steilei p.m.tis eipa pote na brethoyme kai moy eipe otan ertheis athens pare me mi me ksexaseis...xaxa..oyte foto den exo...kai ena soro periptoseis sto zoo..xamos apla mpenete perierges ores..
oso gia to fb exo gamisei 2 apo ekei kai mia exo pseisei gia sabbato na bgoyme...mia 35ara asta....kai o logos epeidei eimai apo kerkyra..athina ginete xamos...min kolonete re...sta arxidia sas kai an den katsei...alles theloyn ranteboy,alles kana dyo tilefona,alles gamioynte me ti mia,an exei kapoios tin paramikri empeiria to katalabainei stin gkomena ayto,kai den eimai kai kanenas oraios...siga..exo dyo gkomenes kai oi dyo apo athina omos giati kerkyra den paizei tpt...kai oles to zoo paidaikia kai apo fb...ayta gia tin ora....aaa opoios exei tpt gia kerkyra peite re paidia giati olo athina erxomai kai den tin paleyo thelo mia trapeza mazi moy...kai kati teleytaio opos kolonoyme emeis na tin pesoyme ekso se gkomenakia kai ntepomaste allo toso ntreponte kai aytes foboynte erxonte se diskoli thesi...einai me parea sinihos kai den theloyn na tin sxoliazoyn...eno edo einai mones toys...xalares gia mpla mpla...kai einai kai poli pio eykolo...efagaxeilopita apo mia foititria kai sto fb poy eixame ginei filoi milagame kai me ta polla moy ekatse..giati?ee moy elege oti edo gnoristikame kalitera..milagame  mia bdomada peripoy...ee kai kapoia stigmi poy pigame gia kafe pleon eixame gnoristei kai itan poli aneti kai ayti kai ego...more tin ekana....xaxa...elpizo na boithisa filoi sinagonistes..perimeno sxolia...kalo bradi
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες για να μπορείς να γραφείς στο chat του zoo θέλουν κινητό,δεν πάμε καλάαα!!! :headbang:

Εκτός αν πάλι εγώ δεν έχω βρει πως παρακάμπτεις το να δώσεις κινητό!!! :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom