Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λεβεντιές , δεν ξέρω τι λέτε για καμάκι με άγνωστες μέσα από facebook.
Ειναι κάτι που δεν με ενδιαφέρει , αφού εγώ δεν το πρόλαβα ελεύθερος , αλλά παντρεμένος με παιδί.
Θα σας πω τι διαπίστωσα εγώ όμως .

To Facebook είναι τέλειο για να σας θυμηθούν και να ... θυμηθείτε ,
όλες όσες γαμήσατε στα νιάτα σας, Ελληνίδες και ξένες , στο παρελθόν.
Και κάποιες που δεν γαμήσατε ενδεχομένως , όταν ήσασταν μικρούληδες και τρυφερούληδες!
Τουρίστριες , γκόμενες από ΓυμνάσιοΛύκειο ,φροντιστήρια , πανεπιστήμια,
εκδρομές , μεθύσια , ταξίδια , youth hostal , μπαρόβιες ,
παλιές καψούρες κτλ!


Σχεδόν κάθε μουνί που είχες γνωρίσει οπουδήποτε και οποτεδήποτε,
όσα χρόνια γαμάς,
αν θυμάσαι όνομα-επωνυμο
κατά 80% το βρίσκεις.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Λεβεντιές , δεν ξέρω τι λέτε για καμάκι με άγνωστες μέσα από facebook.
Ειναι κάτι που δεν με ενδιαφέρει , αφού εγώ δεν το πρόλαβα ελεύθερος , αλλά παντρεμένος με παιδί.
Θα σας πω τι διαπίστωσα εγώ όμως .

To Facebook είναι τέλειο για να σας θυμηθούν και να ... θυμηθείτε ,
όλες όσες γαμήσατε στα νιάτα σας, Ελληνίδες και ξένες , στο παρελθόν.
Και κάποιες που δεν γαμήσατε ενδεχομένως , όταν ήσασταν μικρούληδες και τρυφερούληδες!
Τουρίστριες , γκόμενες από ΓυμνάσιοΛύκειο ,φροντιστήρια , πανεπιστήμια,
εκδρομές , μεθύσια , ταξίδια , youth hostal , μπαρόβιες ,
παλιές καψούρες κτλ!


Σχεδόν κάθε μουνί που είχες γνωρίσει οπουδήποτε και οποτεδήποτε,
όσα χρόνια γαμάς,
αν θυμάσαι όνομα-επωνυμο
κατά 80% το βρίσκεις.

Σιγα τη διαπιστωση.
Ε ωραια και?
Και μετα τι γινεται? Σιγα τη φοβερη δυνατοτητα που σου προσφερεται.
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα τελευταία γράφτηκα σε ένα νέο σαιτ γνωριμιών το Zoosk. Στις Αναζητήσεις έβγαλε αρκετά καλά κομμάτια , αλλά έχει πολύ απάραδεκτες χρεώσεις για να απαντήσεις πίσω σε άτομα που έχεις κάνει κάποια δραστηριότητα . Γύρω στα 25 € το μήνα συνδρομή , ενώ έχει και πακέτο 6μηνο / 75€ και ένα πανάκριβο σύστημα με coins. Ξέρει κανείς τίποτα για αυτό , αξίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του ; Δεδομένου ότι έχει πολλά κόστοι μέσα .
 

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα τελευταία γράφτηκα σε ένα νέο σαιτ γνωριμιών το Zoosk. Στις Αναζητήσεις έβγαλε αρκετά καλά κομμάτια , αλλά έχει πολύ απάραδεκτες χρεώσεις για να απαντήσεις πίσω σε άτομα που έχεις κάνει κάποια δραστηριότητα . Γύρω στα 25 € το μήνα συνδρομή , ενώ έχει και πακέτο 6μηνο / 75€ και ένα πανάκριβο σύστημα με coins. Ξέρει κανείς τίποτα για αυτό , αξίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του ; Δεδομένου ότι έχει πολλά κόστοι μέσα .


Άκου (διάβασε) φίλε πως λειτουργεί αυτό, επειδή οι περισσότεροι στο Ζοοσκ δεν έχουν γραφτεί μέλη και δεν μπορεί να δει τα μηνύματα ο ένας του άλλου, βάλε το ονομά σου στο Facebook να φαίνεται στο προφίλ. Θα δείς ότι αρκετές γκόμενες το έχουν κάνει λόγω του ότι σαν μη μέλος δεν μπορείς να επικοινωνήσεις απευθείας από Ζοοσκ. Προσωπικά από Ζοοσκ δεν έχω γαμήσει, έχω προσπαθήσει να κάνω κονέ αλλά τίποτα. Τα site από τα οποία γάμησει είναι : Παντρεμένη παλιά από το Parea.gr, ,μια χωρισμένη πρόσφατα από το Ζοο και ένα ζευγάρι πάλι από το Ζοο. Γενικά, για να γαμήσεις από site, θέλει υπομονή, θέλει δουλειά πολλή (θέλει κι οι ζωντανοί να ...), ψάξιμο, τρως τα μούτρα σου μέχρι να σου κάτσει το καλό.
Αυτά.
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
egv tha pw se merikoys ksekollate zoyme sto 2010


ti apomonwsh kai malakies lete

enas akomh tropos gnwrimias einai ola ayta ta site,idiws meta to facebook poy anevhkan k onomata k loipa exoyn apenoxopoihthei ta panta

ΚΑΤΗΕ ΛΟΓΗΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ στΟ φεισμπουκ οπως θα χτυπουσες κι εξω,

μουναρα,λιγοτερο μουναρα,εξυπνη,λιγοτερο εξυπνη,μορφωμενη,λιγοτερο μορφωμενη,πλουσια λιγοτερο πλουσια

οπως μπορει να χτυπαγες εξω καποια κοπελα εφοσον ειχες τα προσοντα να την χτυπησεις...ετσι κι εκει.κ δεν υπαρχει τιποτα το επιληψιμο σ αυτο ουττε απο πλευραςγκομενας ουτε απο πλευρας δικη σας.

ξεκολληστε το κεφαλι σας
ζουμε στο 2010,το ιντερνετ ειναι ενας ακομη τροπος γνωριμιας.
μην τον ενοχοποιητε επειδη ειστε κομπλεξικοι κ κολλημενοι.




 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τώρα τελευταία γράφτηκα σε ένα νέο σαιτ γνωριμιών το Zoosk. Στις Αναζητήσεις έβγαλε αρκετά καλά κομμάτια , αλλά έχει πολύ απάραδεκτες χρεώσεις για να απαντήσεις πίσω σε άτομα που έχεις κάνει κάποια δραστηριότητα . Γύρω στα 25 € το μήνα συνδρομή , ενώ έχει και πακέτο 6μηνο / 75€ και ένα πανάκριβο σύστημα με coins. Ξέρει κανείς τίποτα για αυτό , αξίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του ; Δεδομένου ότι έχει πολλά κόστοι μέσα .
Έτσι είναι όλα αυτά, τα πιο πολλά προφίλ ωραίων γυναικών είναι μούφα απλά για να πληρώσεις να γίνεις μέλος και να πάρεις τελικά το τρίτο το μακρύτερο,ΜΑΚΡΙΑ λέμε
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
φεισμπουκ ρε μαλακες,κανα σπεισ κ μεχρι εκει.αφηστε τα ολα τα αλλα ειναι μαλακιες
 

TAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι γραμμενος στο facebook 1 χρονο.
Εχω βγει ραντεβου με 8 κοπελες απο τις οποιες εχω πηδηξει τις 5.
Κοπελες μετριες κυριως αλλα πολυ καλες για να περναω την ωρα μου.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
egv tha pw se merikoys ksekollate zoyme sto 2010


ti apomonwsh kai malakies lete

enas akomh tropos gnwrimias einai ola ayta ta site,idiws meta to facebook poy anevhkan k onomata k loipa exoyn apenoxopoihthei ta panta

ΚΑΤΗΕ ΛΟΓΗΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ στΟ φεισμπουκ οπως θα χτυπουσες κι εξω,

μουναρα,λιγοτερο μουναρα,εξυπνη,λιγοτερο εξυπνη,μορφωμενη,λιγοτερο μορφωμενη,πλουσια λιγοτερο πλουσια

οπως μπορει να χτυπαγες εξω καποια κοπελα εφοσον ειχες τα προσοντα να την χτυπησεις...ετσι κι εκει.κ δεν υπαρχει τιποτα το επιληψιμο σ αυτο ουττε απο πλευραςγκομενας ουτε απο πλευρας δικη σας.

ξεκολληστε το κεφαλι σας
ζουμε στο 2010,το ιντερνετ ειναι ενας ακομη τροπος γνωριμιας.
μην τον ενοχοποιητε επειδη ειστε κομπλεξικοι κ κολλημενοι.


+10000000000000 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

incognito13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτο μου μήνυμα εδώ μέσα, αν και είμαι αρκετό καιρό μέλος. Να πω λοιπόν και εγώ εν συντομία τις σκέψεις και τις εμπειρίες μου πάνω στο συγκεκριμένο θέμα. Το ίντερνετ είναι ο κατάλληλος τρόπος για ξεπέτα, δεν υπάρχουν κοινοί γνωστοί, οπότε μπορείς από το σπίτι σου να προετοιμάσεις το έδαφος με αποτέλεσμα σύντομα να πηδήξεις και να την κάνεις εύκολα χωρίς την παραμικρή επίπτωση. Ιδανικό μέρους για τους απανταχού παντρεμένους (αν και δεν είμαι σε αυτήν την κατηγορία).
Ο τρόπος είναι απλός, αν η άλλη ψάχνεται, τότε με μερικά απλά βήματα, την κάνεις ό,τι εσύ θέλεις. Βέβαια σκοπός είναι να ανακαλύψεις το μπάζο πριν την πάθεις. Οπότε μερικές φωτογραφίες, κρίνονται απαραίτητες (αν και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος της "Νατάσας last year"). Βέβαια καλό είναι να έχουμε κατά νου ότι βασιλεύει η μετριότητα και μπορείς να βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι. Από γνωστό παρατράγουδο της Πάνιας, το οποίο ψάχνεται, εώς άτομο που μένει σε ίδρυμα, και αναζητάει τις Παρασκευές που βγαίνει, ένα πήδημα (true story και τα δυό).
Τι θα χρειαστούμε λοιπόν για να φτάσουμε σε ένα εύκολο πήδημα με αξιοπρεπής εμφάνιση κοπέλα; Ένα πιασάρικο όνομα, ένα ενδιαφέρον προφίλ, συνοδευόμενο ίσως από φωτογραφία, αποφυγή αναφοράς στον αντικειμενικό στόχο, δηλαδή στο πήδημα, τουλάχιστον στην αρχή και ένα σχετικό λέγειν. Στόχος να γαμήσουμε πρώτα το μυαλό της και μετά αυτήν. Αν την εγκρίνουμε, αν δηλαδή έχουμε πάει σε msn ή facebook, την έχουμε τσεκάρει και τρώγεται, προχωράμε σε τηλεφωνική επαφή. Το πότε θα γίνει αυτή, εξαρτάται από ποια έχουμε απέναντί μας. Μία καλή φωνή, βοηθάει αρκετά. Αργά ή γρήγορα θα έρθει η συνάντηση, εκεί είναι πλέον τα εύκολα, και με λίγη τύχη, καταλήγουμε εκεί που στοχεύαμε από την αρχή. Καλό είναι να έχουμε δεύτερο κινητό, ίσως τελευταίας τεχνολογίας, με Symbian ή Windows Mobile, έτσι μπορούμε να βάλουμε πρόγραμμα το οποίο θα μπλοκάρει κλήσεις ή μηνύματά της σε περίπτωση που δεν ενδιαφερόμαστε για 2η συνάντηση και μας πρήζει. Καλό είναι επίσης να αλλάζουμε προφίλ σχετικά συχνά.
Όποιος έχει διαθέσιμο χρόνο για κωλοβάρεμα, όποιος δουλεύει κοντά σε υπολογιστή και δεν περνάει η μέρα, μπορεί να περάσει εποικοδομοτικά την ώρα του.
Τηρώντας τα παραπάνω ευλαβικά, μπαίνοντας τους τελευταίους μήνες στο zoo, έχω καταφέρει να πλησιάσω αρκετές ενδιαφέρουσες περιπτώσεις. Ελεύθερες, παντρεμένες με παιδιά, χωρισμένες, χωρισμένες με παιδιά, όλες ψάχνουν αυτό που ψάχνουμε και εμείς. Γκόμενες διανύουν πάνω από 500 χιλιόμετρα για μερικά όμορφα σαββατοκύριακα, γκόμενες έρχονται το ίδιο βράδυ να ξεσκάσουν, ενώ φυσικά πάντα υπάρχουν οι τρελές, στις οποίες σύντομα εξαφανιζόμαστε. Όλα αυτά με το να έχω ένα άδειο προφίλ, με το να μην είμαι κάτι το σπουδαίο από πλευράς εμφάνισης και με το να είμαι 20-25 χρονών. Δεν είμαι και ιδιαίτερα τολμηρός οπότε έχω αποφύγει αρκετές συναντήσεις, όπως και μία από αυτές τις μέρες, όπου μία γύρω στα 40, ήθελε να την πάρω παρέα με τον άντρα της (είμαι σίγουρος ότι επρόκειτο για κορυφαίο κομμάτι η κυρία). Οπότε, ο καθένας μπορεί να περάσει αρκετά καλά εκεί μέσα, με τον σωστό τρόπο και την σωστή τακτική, όλα γίνονται. Έχουμε το ίντερνετ, ας το αξιοποιήσουμε!

 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
+100000000000ίσως ο,τι πιο καλό και εύστοχο έχω διβάσει εδώ μέσα
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
3
Like
819
Πόντοι
96
Πρώτο μου μήνυμα εδώ μέσα, αν και είμαι αρκετό καιρό μέλος. Να πω λοιπόν και εγώ εν συντομία τις σκέψεις και τις εμπειρίες μου πάνω στο συγκεκριμένο θέμα. Το ίντερνετ είναι ο κατάλληλος τρόπος για ξεπέτα, δεν υπάρχουν κοινοί γνωστοί, οπότε μπορείς από το σπίτι σου να προετοιμάσεις το έδαφος με αποτέλεσμα σύντομα να πηδήξεις και να την κάνεις εύκολα χωρίς την παραμικρή επίπτωση. Ιδανικό μέρους για τους απανταχού παντρεμένους (αν και δεν είμαι σε αυτήν την κατηγορία).
Ο τρόπος είναι απλός, αν η άλλη ψάχνεται, τότε με μερικά απλά βήματα, την κάνεις ό,τι εσύ θέλεις. Βέβαια σκοπός είναι να ανακαλύψεις το μπάζο πριν την πάθεις. Οπότε μερικές φωτογραφίες, κρίνονται απαραίτητες (αν και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος της "Νατάσας last year"). Βέβαια καλό είναι να έχουμε κατά νου ότι βασιλεύει η μετριότητα και μπορείς να βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι. Από γνωστό παρατράγουδο της Πάνιας, το οποίο ψάχνεται, εώς άτομο που μένει σε ίδρυμα, και αναζητάει τις Παρασκευές που βγαίνει, ένα πήδημα (true story και τα δυό).
Τι θα χρειαστούμε λοιπόν για να φτάσουμε σε ένα εύκολο πήδημα με αξιοπρεπής εμφάνιση κοπέλα; Ένα πιασάρικο όνομα, ένα ενδιαφέρον προφίλ, συνοδευόμενο ίσως από φωτογραφία, αποφυγή αναφοράς στον αντικειμενικό στόχο, δηλαδή στο πήδημα, τουλάχιστον στην αρχή και ένα σχετικό λέγειν. Στόχος να γαμήσουμε πρώτα το μυαλό της και μετά αυτήν. Αν την εγκρίνουμε, αν δηλαδή έχουμε πάει σε msn ή facebook, την έχουμε τσεκάρει και τρώγεται, προχωράμε σε τηλεφωνική επαφή. Το πότε θα γίνει αυτή, εξαρτάται από ποια έχουμε απέναντί μας. Μία καλή φωνή, βοηθάει αρκετά. Αργά ή γρήγορα θα έρθει η συνάντηση, εκεί είναι πλέον τα εύκολα, και με λίγη τύχη, καταλήγουμε εκεί που στοχεύαμε από την αρχή. Καλό είναι να έχουμε δεύτερο κινητό, ίσως τελευταίας τεχνολογίας, με Symbian ή Windows Mobile, έτσι μπορούμε να βάλουμε πρόγραμμα το οποίο θα μπλοκάρει κλήσεις ή μηνύματά της σε περίπτωση που δεν ενδιαφερόμαστε για 2η συνάντηση και μας πρήζει. Καλό είναι επίσης να αλλάζουμε προφίλ σχετικά συχνά.
Όποιος έχει διαθέσιμο χρόνο για κωλοβάρεμα, όποιος δουλεύει κοντά σε υπολογιστή και δεν περνάει η μέρα, μπορεί να περάσει εποικοδομοτικά την ώρα του.
Τηρώντας τα παραπάνω ευλαβικά, μπαίνοντας τους τελευταίους μήνες στο zoo, έχω καταφέρει να πλησιάσω αρκετές ενδιαφέρουσες περιπτώσεις. Ελεύθερες, παντρεμένες με παιδιά, χωρισμένες, χωρισμένες με παιδιά, όλες ψάχνουν αυτό που ψάχνουμε και εμείς. Γκόμενες διανύουν πάνω από 500 χιλιόμετρα για μερικά όμορφα σαββατοκύριακα, γκόμενες έρχονται το ίδιο βράδυ να ξεσκάσουν, ενώ φυσικά πάντα υπάρχουν οι τρελές, στις οποίες σύντομα εξαφανιζόμαστε. Όλα αυτά με το να έχω ένα άδειο προφίλ, με το να μην είμαι κάτι το σπουδαίο από πλευράς εμφάνισης και με το να είμαι 20-25 χρονών. Δεν είμαι και ιδιαίτερα τολμηρός οπότε έχω αποφύγει αρκετές συναντήσεις, όπως και μία από αυτές τις μέρες, όπου μία γύρω στα 40, ήθελε να την πάρω παρέα με τον άντρα της (είμαι σίγουρος ότι επρόκειτο για κορυφαίο κομμάτι η κυρία). Οπότε, ο καθένας μπορεί να περάσει αρκετά καλά εκεί μέσα, με τον σωστό τρόπο και την σωστή τακτική, όλα γίνονται. Έχουμε το ίντερνετ, ας το αξιοποιήσουμε!
τα ειπες ολα δεν εχω κατι να προσθεσω ;)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Εγώ νομίζω πως ο πράγοντας τύχη παίζει μεγαλύτερο ρόλο απο οσο νομίζουμε. Στο mIRC που προσπαθώ χρόνια δεν εχω καταφέρει κατι.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
σιγουρα χρειαζεται κι η τυχηα αλλα και να τολμησεις..δεν εχω γνωρισει λιγες ετσι κι εχω περασει αρκετα καλα!!! :rockon: :rockon:
αλλα εχει και σαβουρες,μουφες κτλ... :jerking: :jerking:
απλα οποιος εχει χρονο και ρισκαρει κιολας θα φαει καλα..αλλα παντα με προσοχη σε καποια βασικα πραγματα... :sunglasses:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Πέτυχα πρόσφατα στο FB γνωστή μοντέλα των 90s (τώρα είναι κοντά στα 40) παντρεμένη με παιδιά κτλ….

Κουβέντα στη κουβέντα μου είπε πως έχει προβλήματα με τον άντρα της, δεν τα πάνε καλά και ότι δεν χωρίζουν για τα παιδία  κτλ κτλ… (τελικά δεν είναι όλα καλά πίσω από την βιτρίνα και την γκλαμουριά)

Βγήκαμε για φαγητό και το ένα έφερε το άλλο… αποτέλεσμα να βρισκόμαστε για sex 1 φορά την εβδομάδα (στάνταρ μέρα και ώρα) και περνάμε super… (κουλούρια , golden showers, σάλια, spermswap κτλ κτλ)… πραγματικά βρώμικο sex όπως μου αρέσει και ύστερα από αυτή δεν μπορώ να πάω με CG ή CT (γιατί για λόγους υγείας δεν γίνεται να κάνω όλαααα αυτά που θέλω με CT ή CG)… πραγματικά το σεξ που κάνω μαζί της είναι το κάτι άλλο… είχα να γαμηθώ έτσι με μια γυναίκα παααααρα πολλά χρόνια…

Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας….

Μη με ρωτήσετε φυσικά ποια είναι…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom