Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το Facebook προχωρα σε αλλαγές καθώς τα μέλη του ξεπέρασαν πλέον τα 350,000,000. Οπως ανακοίνωσε ο ιδρυτής του, ο Mark Zuckerberg, τα γεωγραφικά δίκτυα έχουν πλέον, τα περισσότερα, τόσα πολλά μέλη που δεν έχουν καμία χρησιμότητα. Ετσι λοιπον σε λίγες βδομαδες δεν θα μπορεί κάποιος να κάνει εγγραφή σε αυτά τα δίκτυα. Απο την άλλη οι χρήστες θα έχουν μια διαφορετική, πιο αναλυτική, επιλογή σχετικά με το ποιοι θα μπορούν να βλέπουν το κάθε τι που θα κάνουν και θα ανεβάζουν στο facebook...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ειναι αληθεια πως οι περισσότερες εχουν φωτογραφίες που εχουν καραστηθει , εχουν βαλει τα extension τους κτλ κτλ..

εγω παντως αν η γκομενα δεν εχει αρκετες φωτογραφίες τις (απο διακοπες, με φιλους κτλ) και δεν εχει και καμερα στο msn δεν το προχωράω...

Έχει δίκιο ο Swordmaster, όσο περισσότερες φωτο έχει κάποια με την παρέα της, από διακοπές, ταξίδια, ξενύχτια κτλ, τόσο πιθανότερο είναι να 'ναι το προφίλ αληθινό κι όχι ψεύτικο.. Προφίλ από γκόμενες που 'χουν μόνο καμιά δεκαριά φωτο, όλο μόνες τους κ σε πρόστυχες πόζες μ' εσώρουχα κτλ, είναι πολύ πιθανό να τα 'χουν κάνει κάποιοι που θέλουν να σπάσουν πλάκα ή να εκδικηθούν τις πρώην τους..!
Επειδή εγώ γενικά ήμουν κατά των chatroom κι αυτών των site μέχρι πρόσφατα, ποτέ δεν έχω μπει στο msn αν κι έχω ακούσει πολλά..! Τί παίζει εκεί πέρα..; Αξίζει να μπεις..; Κ πως μπαίνεις ακριβώς..; Εγώ έχω hotmail κ νομίζω ότι μπορώ να μπω από κει..
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Έχει δίκιο ο Swordmaster, όσο περισσότερες φωτο έχει κάποια με την παρέα της, από διακοπές, ταξίδια, ξενύχτια κτλ, τόσο πιθανότερο είναι να 'ναι το προφίλ αληθινό κι όχι ψεύτικο.. Προφίλ από γκόμενες που 'χουν μόνο καμιά δεκαριά φωτο, όλο μόνες τους κ σε πρόστυχες πόζες μ' εσώρουχα κτλ, είναι πολύ πιθανό να τα 'χουν κάνει κάποιοι που θέλουν να σπάσουν πλάκα ή να εκδικηθούν τις πρώην τους..!
Επειδή εγώ γενικά ήμουν κατά των chatroom κι αυτών των site μέχρι πρόσφατα, ποτέ δεν έχω μπει στο msn αν κι έχω ακούσει πολλά..! Τί παίζει εκεί πέρα..; Αξίζει να μπεις..; Κ πως μπαίνεις ακριβώς..; Εγώ έχω hotmail κ νομίζω ότι μπορώ να μπω από κει..

 

Επισκέπτης
Το Facebook προχωρα σε αλλαγές καθώς τα μέλη του ξεπέρασαν πλέον τα 350,000,000. Οπως ανακοίνωσε ο ιδρυτής του, ο Mark Zuckerberg, τα γεωγραφικά δίκτυα έχουν πλέον, τα περισσότερα, τόσα πολλά μέλη που δεν έχουν καμία χρησιμότητα. Ετσι λοιπον σε λίγες βδομαδες δεν θα μπορεί κάποιος να κάνει εγγραφή σε αυτά τα δίκτυα. Απο την άλλη οι χρήστες θα έχουν μια διαφορετική, πιο αναλυτική, επιλογή σχετικά με το ποιοι θα μπορούν να βλέπουν το κάθε τι που θα κάνουν και θα ανεβάζουν στο facebook...
και τωρα εχει πολλες επιλογες σχετικα με το τι να βλεπει ο καθενας.
αντε να δουμε παντως. μακαρι να εχει επιλογη για το καθε τι.. :rockon:


 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
H αποψή μου είναι, ότι γκόμενες απο διάφορα social networking sites βγάζεις. Το στοίχημα είναι αν τις γαμείς...
Έτυχε να βρεθώ για ποτό με 5. Οι 4 δεν ’καναν με τον καθόλου όμως ! Η 1 ήταν γ‘ διαλογής αλλά πιπίνι αλητομούρικο που έβριζε και έχυνε ακόμη και απο το τηλέφωνο, και παρά το οπτικό ξενέρωμα πηδηχτήμε μόνον 1 φορά απο δική μου περιεργεια, για το πόσο έκφυλα είναι, κάποια απο τα σημερινά κορίτσια.
2η φορά δεν υπήρξε επειδή... απο την μέση και κάτω είχε τον ασυμάζευτο.
Τώρα το fb... έχει τον δικό του κώδικα. Προσωπικά έχω βρεθεί χώρις κόπο, αλλά με [move]τρόπο[/move] με  όμορφα κορίτσια .
Αποκορύφωμα όταν ‘βρέθηκα‘ με 2 κολλήτες φίλες, 23 η μία και 25 η άλλη μέσα σε ένα μπάνιο στις 6 τα ξημερώματα και τις έβλεπα να ξυρίζονται ...Γουλί μα γουλί όμως ! :kissass PS: patissia area.
Σίγουρα βοήθησε και η εξωτερική μου εμφάνιση, αλλά στην τελική δεν ήταν αυτό.
Ήταν το κλίμα και ο υπαινιγμός εχεμύθειας που ‘μέτρησε‘ ηλεκτρονικά, τουλάχιστον.
Και επί της ουσίας αυτό προτείνω...
Υπαινιγμός εχεμύθειας ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ και Καθαριότητα , χιούμορ (με αρσενικό εκτόπισμα όμως και δεν εννοώ τραμπουκισμούς)   ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
προσφατα βρηκα στο facebook groups απο χρηστες που αναζητουν ατομα για συμμετοχη σε ουζα η για γνωριμια με σκοπο την ελευθερη σχεση...ειχε γινει θεμα κ παλιοτερα νομιζω σε εφημεριδα...γνωριζει κανεις κατι η εχει συμμετασχει σε αναλογα groups?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε. Thanks Swordmaster!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
προσφατα βρηκα στο facebook groups απο χρηστες που αναζητουν ατομα για συμμετοχη σε ουζα η για γνωριμια με σκοπο την ελευθερη σχεση...ειχε γινει θεμα κ παλιοτερα νομιζω σε εφημεριδα...γνωριζει κανεις κατι η εχει συμμετασχει σε αναλογα groups?


απο το φεις δεν ειχε γνωρισει και ο πολ μηχ την γνωστη -μη χεσω- ηθοποιο και μετα τον εκβίαζε?
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
κατι πουστρακια ειναι που ψαχνουν γαμιστες
 

Επισκέπτης
Το Facebook προχωρα σε αλλαγές καθώς τα μέλη του ξεπέρασαν πλέον τα 350,000,000. Οπως ανακοίνωσε ο ιδρυτής του, ο Mark Zuckerberg, τα γεωγραφικά δίκτυα έχουν πλέον, τα περισσότερα, τόσα πολλά μέλη που δεν έχουν καμία χρησιμότητα. Ετσι λοιπον σε λίγες βδομαδες δεν θα μπορεί κάποιος να κάνει εγγραφή σε αυτά τα δίκτυα. Απο την άλλη οι χρήστες θα έχουν μια διαφορετική, πιο αναλυτική, επιλογή σχετικά με το ποιοι θα μπορούν να βλέπουν το κάθε τι που θα κάνουν και θα ανεβάζουν στο facebook...


ρεεεε αλλαξε τελικα η μαλακια... και γαμηθηκαν ολα  :tickedoff:

πρωτα ειχε επιλογη στο τι να βλεπει καποιος οταν σε ψαχνει(οχι φιλος σου, ασχετος). τωρα παω στο privacy settings, στο search και δεν εχει τετοια επιλογη! κανω ενα preview  και δειχνει και τη φατσα μου, pages, friends. πώς σκατα το αλλαζω να το κανω οπως πριν? ειναι κατι που δεν το βλεπω? βοηθηστεεεε κλαψ
 

dimit29

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
86
Like
180
Πόντοι
0
Φρεσκια (πρωτη+τελευταια) εμπειρια απο ζοο
Αφου ειχα εγκαταλειψει το σπορ εν ετη 1999 γιατι παντα ημουν υπερ της απευθειας επαφης και ακουγοντας ολα αυτα τα χρονια ιστοριες απο φιλους/γνωστους/boyrdela οτι ξεσκιζονται στον π....τσο μεσα απο το ζοο πριν κανα μηνα να δοκιμασω ξανα την τυχη μου, κανω λογαριασμο στο ζοο και κανονιζω το 1ο ραντεβουδακι με πολλα υποσχομενη 37ρα χωρισμενη (εγω ειμαι 30),βγαινω για καφε και συναντω ενα αθλιο εκτρωμα τοσο εμφανισιακα οσο και εγκεφαλικα, μπλιαχ, γυρνω σπιτι και η πρωτη δουλεια διαγραφη λογαριασμου. Σε καμμια 10ρια χρονια θα ξαναπροσπαθησω παλι.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ρεεεε αλλαξε τελικα η μαλακια... και γαμηθηκαν ολα  :tickedoff:

πρωτα ειχε επιλογη στο τι να βλεπει καποιος οταν σε ψαχνει(οχι φιλος σου, ασχετος). τωρα παω στο privacy settings, στο search και δεν εχει τετοια επιλογη! κανω ενα preview  και δειχνει και τη φατσα μου, pages, friends. πώς σκατα το αλλαζω να το κανω οπως πριν? ειναι κατι που δεν το βλεπω? βοηθηστεεεε κλαψ
καλητερη λυση ειναι να μην εχεις καθολου τετοιους λογαριασμους.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρεεεε αλλαξε τελικα η μαλακια... και γαμηθηκαν ολα  :tickedoff:

πρωτα ειχε επιλογη στο τι να βλεπει καποιος οταν σε ψαχνει(οχι φιλος σου, ασχετος). τωρα παω στο privacy settings, στο search και δεν εχει τετοια επιλογη! κανω ενα preview  και δειχνει και τη φατσα μου, pages, friends. πώς σκατα το αλλαζω να το κανω οπως πριν? ειναι κατι που δεν το βλεπω? βοηθηστεεεε κλαψ
ρυθμισεις-ρυθμισεις απορρητου-πληροφοριες προφιλ




 

Επισκέπτης
ρυθμισεις-ρυθμισεις απορρητου-πληροφοριες προφιλ

εγω λεω οταν σε ψαχνει καποιος! που φαινονται ποσα τωρα πια  :-

κι επισης πρωτα ειχε να μην εμφανιζονται δικα σου news feed στο wall των αλλων, αλλα τωρα παπαρια.. ειτε γραφω καπου, ειτε κανω καποιον φιλο, φαινεται  :tickedoff:
 

ekaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, από αυτά τα sites είναι πολύ δύσκολο να ψαρέψεις κάτι αξιόλογο. Για sex, όλο και κάτι γίνεται, αλλά από εμφάνιση είναι συνήθως κάτω του μετρίου και πολλές φορές χοντρές. Μία όμορφη που μου έτυχε στο facebook, είχε ένα σωρό θεματάκια ψυχολογικής φύσεως και άπειρη βλακεία. Η μαλακία μου είναι ότι δεν την πήδηξα.
Ποια φυσιολογική γκόμενα με αξιοπρεπή εμφάνιση θα καταφύγει σε αυτού του είδους τις γνωριμίες; Κακά τα ψέματα, μία αξιόλογη γκόμενα θα έχει αρκετές προσεγγίσεις μέσα από τον κύκλο της, οπότε σίγουρα θα μπορεί να βρει γκόμενο, άνδρα, γαμιά. Για να καταφύγεις σε λύσεις facebook, MSN κλπ, πρέπει να είσαι λίγο απελπισμένος και με χαμηλή αυτοεκτίμηση. Δεν εξαιρώ τον εαυτό μου, γιατί το έχω κάνει πολλές φορές, αλλά η αλήθεια αυτή είναι.
Get a life guys, εκτός αν θέλετε να πηδάτε που και που καμιά σαβουρίτσα για να αλλάζετε παραστάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom