Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ipi

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η εμπειρία μου με τα dating  sites και ειδικότερα με το zoo ξεκίνησε προ εξαμήνου περίπου, μέχρι τότε ήμουν αδαής και αγνοούσα στοιχειώδεις κανόνες λειτουργίας τους. Κατά τη διάρκεια της παρουσίας μου στο zoo , έκανα κάποιες γνωριμίες εκ των οποίων οι περισσότερες ήταν αδιάφορες και με τέσσερις κοπέλες βγήκαμε για καφέ , χωρίς να γίνει κάτι το ιδιαίτερο. Πρόσφατα, γνώρισα μία κοπέλα η με την οποία έχω τακτική σεξουαλική επαφή χωρίς να έχουμε πρόθεση να συνάψουμε σχέση. Θεωρώ ότι υπάρχουν αξιόλογες κοπέλες που συνδυάζουν προσωπικότητα και εξωτερική εμφάνιση ,απλά θέλει πολύ ψάξιμο και αρκετή υπομονή για να σου κάτσουν
 

ipi

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
κάποια νεότερη εμπειρία ;
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Η εμπειρία μου με τα dating  sites και ειδικότερα με το zoo ξεκίνησε προ εξαμήνου περίπου, μέχρι τότε ήμουν αδαής και αγνοούσα στοιχειώδεις κανόνες λειτουργίας τους. Κατά τη διάρκεια της παρουσίας μου στο zoo , έκανα κάποιες γνωριμίες εκ των οποίων οι περισσότερες ήταν αδιάφορες και με τέσσερις κοπέλες βγήκαμε για καφέ , χωρίς να γίνει κάτι το ιδιαίτερο. Πρόσφατα, γνώρισα μία κοπέλα η με την οποία έχω τακτική σεξουαλική επαφή χωρίς να έχουμε πρόθεση να συνάψουμε σχέση. [glow=red,2,300]Θεωρώ ότι υπάρχουν αξιόλογες κοπέλες που συνδυάζουν προσωπικότητα και εξωτερική εμφάνιση [/glow] ,απλά θέλει πολύ ψάξιμο και αρκετή υπομονή για να σου κάτσουν
που ρε?στο zoo?πας καλά?
έχω πηδήξει καμια δεκαρια από zoo και ποσα ακόμα χαμουρεματα πίπες κτλ :pipa1:
και χωρίς πολλά πολλά...με τις περισσότερες κατευθείαν σπίτι η βόλτα με t αμάξι και μετά σπίτι...
αλλα μεγαλύτερα σούργελα και πιο τρελες γκόμενες απ αυτές δεν έχω δει ούτε στην τηλεόραση  :uglystupid:
 

ipi

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν έχω λογο να σε αμφισβητώ  και σε μένα έτυχαν αντίστοιχες περιπτώσεις και ακόμη χειρότερες (δεν προχωρήσαμε ερωτικά) , απλά υπάρχουν και...... διαμαντάκια που για να τα ανακαλύψεις πρέπει να βάλεις ανιχνευτή πολύτιμων λίθων
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
κουραστηκες απο τα πολλα γαμισια?
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Αρκετά γκομενάκια, γυναίκες, κοντοπούτανα, milf κτλ ψάχνονται για αγάπες, έρωτες και γαμίσια από το facebook…

Μήπως να γράφουμε και γι’αυτές ή θα χοντρύνει πολύ το πράγμα εκθέτοντας ανθρώπους ;;; μήπως να δημιουργηθεί ένα ποιο prive forum για τέτοιες συζητήσεις  :huh:  :think:

γιατί σίγουρα θα το έχετε διαπιστώσει πολλοι πως από το facebook πεφτει πολυ γαμησι...
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Αρκετά γκομενάκια, γυναίκες, κοντοπούτανα, milf κτλ ψάχνονται για αγάπες, έρωτες και γαμίσια από το facebook…

Μήπως να γράφουμε και γι’αυτές ή θα χοντρύνει πολύ το πράγμα εκθέτοντας ανθρώπους ;;; μήπως να δημιουργηθεί ένα ποιο prive forum για τέτοιες συζητήσεις  :huh:  :think:

γιατί σίγουρα θα το έχετε διαπιστώσει πολλοι πως από το facebook πεφτει πολυ γαμησι...

μπορει να φερνει γαμησι αλλα νομιζω ειναι β διαλογης φιλε,εχω πραγματι ενα φιλο που ασχολειται εχει γαμησει κανα δυο μιλφ αλλα ειναι πολυ κατω του μετριου.το κυριοτερο ομως ειναι ο χρονος που χρειαζεται για να κανεις γνωριμιες απο αυτη τη μαλακια.περισσοτερο αποξενωνεσαι διοτι τρως μπροστα στον υπολογιστη χρονο, χανοντας ελευθερες ωρες απο την βολτα και την διασκεδαση σου.και για να ψησεις σοβαρη γκομενα μαλλον θα σου γινουν αυγα τα ματια απο την ακτινοβολια.η αμεσοτητα της επικοινωνιας που υπαρχει με το να εχεις τον αλλον απεναντι σου δεν συγκρινεται με οπιοδηποτε τσατ.εγω προτειμω αυτο που γραφεις:να περνω μια μουναρα φιλη μου και να κυκλοφορω,το τι μουνι σε κοιταει και τι πλακα κανω δεν περιγραφεται
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
μπορει να φερνει γαμησι αλλα νομιζω ειναι β διαλογης φιλε,εχω πραγματι ενα φιλο που ασχολειται εχει γαμησει κανα δυο μιλφ αλλα ειναι πολυ κατω του μετριου.το κυριοτερο ομως ειναι ο χρονος που χρειαζεται για να κανεις γνωριμιες απο αυτη τη μαλακια.περισσοτερο αποξενωνεσαι διοτι τρως μπροστα στον υπολογιστη χρονο, χανοντας ελευθερες ωρες απο την βολτα και την διασκεδαση σου.και για να ψησεις σοβαρη γκομενα μαλλον θα σου γινουν αυγα τα ματια απο την ακτινοβολια.η αμεσοτητα της επικοινωνιας που υπαρχει με το να εχεις τον αλλον απεναντι σου δεν συγκρινεται με οπιοδηποτε τσατ.εγω προτειμω αυτο που γραφεις:να περνω μια μουναρα φιλη μου και να κυκλοφορω,το τι μουνι σε κοιταει και τι πλακα κανω δεν περιγραφεται

εντάξει εγώ αυτό το κάνω απο την δουλεια μου οποτε δεν εχω και κατι καλυτερο να κανω... αλλα η προσέγγηση που τους κανω ειναι στανταρ και μπαινω κατευθειαν στο θεμα... οποτε αμα γουσταρει θα απαντήσει αναλογος... ουτε εγω να χανω τον χρονο μου ουτε αυτη...

εως τώρα έχω βγάλει καμια 10αρια αλλά όντως οι 8 ειναι β'διαλογής... αλλα δεν θα τις παντρευτώ κιολας...

παντως αυτο που εχω καταλαβει ειναι πως αν ημουν single δεν θα ειχα βγαλει καμια από το FB (γιαυτο και η υπογραφή) ;-)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
αυτο που εχω καταλαβει ειναι πως [size=12pt]αν ημουν single δεν θα ειχα βγαλει καμια...[/size] (γιαυτο και η υπογραφή) ;-)

Ανέλυσέ το αυτό... σε παρακαλώ (για μας τους ανύπαντρους) :grin:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ανέλυσέ το αυτό... σε παρακαλώ (για μας τους ανύπαντρους) :grin:

απλά είμαι married και παιζουμε σαν ζευγάρι... single άντρες που ψάχνονται να γαμισουν απο το FB ειναι πααααααααααααρα πολλοι... άρα ένας ακόμα δεν κάνει την διαφορά...

αλλά σαν ζευγάρι ειναι διαφορετική εμπειρια.. άρα η κοπέλα αν και αυτή ψάχνεται θα το προτιμήσει από single άντρα που μπορεί να βρεί και εκτός FB

γιατί άμα μια γυναίκα θέλει να γαμιθει θα βρεθούν πολλοί άντρες (βλ ευα69)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
απλά είμαι married και παιζουμε σαν ζευγάρι... single άντρες που ψάχνονται να γαμισουν απο το FB ειναι πααααααααααααρα πολλοι...
αλλά σαν ζευγάρι ειναι διαφορετική εμπειρια.. άρα η κοπέλα αν και αυτή ψάχνεται θα το προτιμήσει από single άντρα που μπορεί να βρεί και εκτός FB

Ε τότε παίζεις σε άλλη κατηγορία... τυχερέ! ;) :grin:

Υπενθυμίζω κ τα σχετικά μας threads για τριολέ κλπ...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ε τότε παίζεις σε άλλη κατηγορία... τυχερέ! ;) :grin:

Υπενθυμίζω κ τα σχετικά μας threads...

δεν ειναι θεμα τύχης αλλα αυτογνωσίας... ένα από τα πράγματα που θα ήθελα να έχει η γυναικα που θα παντρευομουν ειναι να ήταν bi...

αν δεν ήταν και εγώ σεξομανης εργένης θα ήμουν...
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειναι θεμα τύχης αλλα αυτογνωσίας... ένα από τα πράγματα που θα ήθελα να έχει η γυναικα που θα παντρευομουν ειναι να ήταν bi...

αν δεν ήταν και εγώ σεξομανης εργένης θα ήμουν...

ωραιος ο παιχτης,αν και γω νομιζω δεν ειναι μονο αυτο,εφοσον εισαι ξεκαθαρος στο τι ζητας τοτε απελευθερωνεις λογω της ιδιοτητας του παντρεμενου και την γκομενα η ποια ψαχνει να γαμηθει,να ξερει οτι δεν θα της γινεις τσιμπουρι,να την εκθεσεις κτλ,προσφεροντας της ταυτοχρονα και μια διαφορετικη εμπειρια.εκει ειναι το μυστικο.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Λοιπόν εγώ έχω κ Facebook κ Myspace..
Είναι ένας γνωστός μου, φίλος ενός κολλητού μου, που του λέει ότι κάθε 2-3 μέρες πάει κ με διαφορετική γκόμενα απ΄το Facebook..! Όχι σε μένα, σ' αυτόν τα λέει..
Εγώ δε θα το πίστευα με τπτ, αλλά ο κολλητός μου είναι πολυ αξιόπιστος κ τον έχει δει με γκόμενα που 'χει γνωρίσει από κει κ ήταν κ καλή..! Κι αυτός δεν είναι κ τπτ ιδιαίτερο, ούτε λεφτάς είναι..! Δεν ξέρω, μάλλον παίζει σημασία κι ο πρόλογος..!  :kissass2:
Εγώ πάλι δεν είχα τέτοια εμπειρία ακόμα τουλάχιστον.. Είμαι εκεί από τότε που γινα μέλος κι εδώ, κανα 9μηνο δηλ.. Στην αρχή νόμιζα ότι απ' τη στιγμή που γίνεσαι φίλος με κάποια, δε θα 'ναι κ πολυ δύσκολο να βγεις κ καμιά φορά κι έξω για κανα καφέ.. Αλλά σιγά-σιγά κατάλαβα ότι δεν είναι εύκολο.. Μπορεί να πιάσεις κουβέντα γενικά, αν ξημεροβραδιάζεσαι στο τσατ, αλλά οι πιο πολλές κωλώνουν να τα πείτε κι έξω.. Κι εγώ να πω την αλήθεια το βαριέμαι το τσατ..!
Πάντως γενικά είναι εύκολο να κάνεις φίλες, αλλά μέχρι εκεί.. Γενικά γίνεται χαμός από κοριτσάκια στις ηλικίες 18-22, καμιά φορές κ μικρότερες που ανεβάζουν φωτο στο προφίλ τους πολύ προκλητικές.. Γενικά για να παίρνεις μάτι είναι καλή φάση, ειδικά τώρα που  'χουν όλες ανεβάσει φωτο από τις καλοκαιρινές διακοπές..! Τώρα για να το προχωρήσεις παραπάνω νομίζω δεν είναι κ πολύ εύκολο, αφού καθεμιά αν είναι καλούτσικη έχει χιλιάδες φίλους..! Δηλ, η πιθανότητα να σου κάτσει είναι 1 στις 1000..!
Έχει τύχει πάντως να γνωρίσω κ κάποιες, αλλά αυτό έγινε τυχαία.. Κ γενικά έχω να πω ότι οι περισσότερες, φαίνονται καλύτερες στις φωτο απ' ότι κοντά..! Μου 'χει τύχει να 'χω πάθει πλάκα με μια 17αρα που στις φωτο είναι θεά, κουκλάρα με το βυζί τούμπανο να φαίνεται για 3αρι γεμάτο, κ να τη δω κι από κοντά κ να 'ναι ένα απλό κοριτσάκι, κ το στήθος σε καμιά περίπτωση τόσο μεγάλο, όσο φαινόταν στις φωτο..! Μια άλλη 18αρα ενώ την έβλεπα κορμάρα στις φωτο, όταν την είδα δεν ήταν ούτε 1,60.. Κ μια άλλη ήταν 20 κιλά περισσότερο απ' ότι φαίνονταν στις φωτο..! Ξέρουν να στήνονται οι άτιμες..!
Γι' αυτό προσοχή σ' αυτά που βλέπετε στις φωτο, πάντα να υπολογίζετε 20% κάτω απ' αυτό που βλέπετε.. Χώρια που υπάρχουν κ πολλά fake profile, αλλά αυτά νομίζω κάνουν μπαμ..
Πάντως να ρωτήσω κάτι, αν ξέρει κάποιος.. Επειδή, είχα κάνει αρκετά friend requests το τελευταίο διάστημα, μου στειλαν μήνυμα προειδοποίησης χθες κ μάλιστα δυο φορές ότι πρέπει να τα περιορίσω ή να τα σταματήσω για κάποιο διάστημα, γιατί αλλιώς μπορεί να μπλοκάρουν το λογαριασμό..! Χωρίς ωστόσο να ξεκαθαρίζουν ποιό είναι αυτό το όριο.. Πόσα δηλ, friend requests μπορείς να στέλνεις την ημέρα κτλ.. Τί πρέπει να κάνω..; Να τα σταματήσω τελείως, ή να στέλνω μέχρι 1-2 την ημέρα..;
Αν κ δεν καταλαβαίνω σε τι πειράζουν, αφού ο άλλος μπορεί να τα αγνοήσει..
Τώρα το Myspace είναι μόνο για μουσική κ συγκροτήματα, κ για να κάνεις φίλες πορνοσταρ, οι πιο πολλές στην Αμερική έχουν.. Η Sasha Grey, που 'ναι κι ελληνικής καταγωγής πχ, έχει ένα πολύ ενδιαφέρον προφίλ με άποψη..
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ειναι αληθεια πως οι περισσότερες εχουν φωτογραφίες που εχουν καραστηθει , εχουν βαλει τα extension τους κτλ κτλ..

εγω παντως αν η γκομενα δεν εχει αρκετες φωτογραφίες τις (απο διακοπες, με φιλους κτλ) και δεν εχει και καμερα στο msn δεν το προχωράω...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
ειναι αληθεια πως οι περισσότερες εχουν φωτογραφίες που εχουν καραστηθει , εχουν βαλει τα extension τους κτλ κτλ..

εγω παντως αν η γκομενα δεν εχει αρκετες φωτογραφίες τις (απο διακοπες, με φιλους κτλ) και δεν εχει και καμερα στο msn δεν το προχωράω...

μηπως να σου δωσει και  ΑΦΜ ? ε ρε τι ακουμε  :headbang: :headbang:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αυτό θα πει κολλημένος με το Facebook! Την ώρα του γάμου, και αφού είχει συνεννοηθεί πρώτα με τον ιερέα, ο γαμπρός αιφνιδίασε τη νύφη όταν πριν την φιλήσει έβγαλε το κινητό του και άλλαξε το facebook status του σε "παντρεμένος" :uglystupid: :headbang:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom