Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Διπλα απο το ονομα σου εχει ρυθμησεις, μετα πατα λογιαρισμου μετα θα το καταλαβεις
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
ΜΜΜΜ αυτο δεν το ξερω εγω οταν ειχα αλλαξει ειχε γινει αμεσως. Λογικα δεν θα εχεις προβλημα...
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
ω τελεια! εγγριθηκε κιολας! ευχαριστω πολυ!!!
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Οκ εδω να βοηθαμε οπου μπορουμε...
 

FZR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ετσι οπως τα λες ειναι. Εχει φαει ομως ΜΕΓΑΛΟ κολλημα με το facebook. Εχει αρρωστησει.Εχει γλυκαθει απ την πολυ απ την πολυ πουτσα που ριχνει. Τον παει καλα!!!.Που να περιμενε οτι καποτε θα εριχνε τις γκομενες αραχτος πισω απο μια οθονη και οτι καθε μερα θα βγαινε με διαφορετικη.
Ολοι τον εχουμε παρει στο πειραγμα πως παει το ψαρεμα?? τσιμπαει???? ο γαμιας του facebook και τετοια... αλλα αυτος απτοητος επι το εργω... ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΟΧΤΑΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ?(αφου και στη δουλεια το ιδιο κανει!!!)
Ο ιδιος παντως θεωρει οτι το facebook ειναι καθαρα γαμωμηχανη!!!! και μας παροτρινει ολους να το χρησιμοποιησουμε γι αυτο το σκοπο
εχεις δικιο φιλε για το fb...εγω εχω πηδηξει μια χοντρουλα παντως 28 ετων με βυζι νο4 και μαλιστα την εχω για καβαντζα διοτι εχω σχεση . τελευταια εχω ακουσει οτι ολοι γαμανε απο το fb ,παντως εγω σε 5  μηνες μονο μια γαμησα , αλλα το παλευεω με αλλη μια η οποια ειναι μουναρα
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
μου την πεφτει μια κοπελα απο την δουλεια και θελει να δει την σελιδα μου στο facebook.

το θεμα ειναι οτι εγω θελω να ξεφορτωθω κατι φωτο που μου εχουν επισυναψει καποιοι γνωστοι μου..

πως αφαιρουμε τις φωτογραφιες που μας εχουν επισυναψει οι αλλοι ρε παιδια?

στο facebook παντα.

παταω επεξεργασια προφιλ,αλλα μονο την επισημανση μου αφαιρει,οχι την φωτο!

για πειτε κανενα hint ;)
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αν αφαιρεσεις την επισημανση δε θα εμφανιζονται οι φωτο στο προφιλ σου.εστω οτι ανεβαζω μια φωτο που ειμαι εγω με σενα.η φωτο εμφανιζεται στο προφιλ μου γιατι την εχω ανεβασει εγω και ας μην με εχω επισημανει.αν επισημανω κ σενα θα εμφανιζεται κ στο δικο σου προφιλ.αν αφαιρεσεις την επισημανση εσυ α) η φωτο δε θα εμφανιζεται στο προφιλ σου, παρα μονο στο δικο μου και β)αν αφαιρεσεις ΕΣΥ δικια σου επισημανση, δε μπορω εγω να την ξαναβάλω
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
Ένα ζευγάρι που είχε (δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) profile στο facebook, Evi-George ή κάπως έτσι,με πολλές φωτογραφίες απο τρίο το γνωρίζει κανείς? Έκανα μια κουβέντα μαζί τους στο msn, 150 για 2 ώρες ζητάνε και η κοπέλα είναι σκέτη καυλα. Έχει δοκιμάσει κανείς γιατι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.
ναι ρε προχωρα εχω και τηλ να σου δοσω...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
αγαπητοι συναγωνιστες αν και νεο μελος σας διαβαζω καιρο...θα συμφωνησω απολυτα γενικα με τον προλαλησαντα μια κι απο το 2000 μεχρι σημερα οσο την εχω ψαξει απο νετ παντα εχω γαμησει..απο παρα πολυ καλα κοματια,μετρια μεχρι και με κανενα δυο απλα συμπαθητικα..το αποκορυφωμα ηταν οταν ηρθε γι αυτο το λογο κυπρια 3ημερο στη αθηνα (την εσκιζα 3 24ωρα!!!) αλλα και αγγλιδουλα 18 παρακαλω για διακοπες με γονεις και με πηρε τηλεφωνο.... :rockon:
γενικα οσες παιζουν σε τετοιου ειδους sites 99% αυτο ψαχνουν και μην ακουτε..απλα θελει υπομονη και τροπο...και δε λειπουν και κουφα..μεχρι και συναδελφισα πηδηξα ετσι.... :cheesy:..το διαπιστωσα στο ραντεβου για να γνωριστουμε απο κοντα....
καλο βολι μαγκες
 

Mr Lapua

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχεις αδικο. εγω εχω ομως και την ιδιοτροπια μου, μ'αρεσουν παντρεμενες απο 35+ και μικρες απο 18-22. παω λιγο στα ακρα... η καλυτερη μου μαμα με κορη! το εχω δοκιμασει παλιοτερα και ηταν απαιχτο! τα λογια δεν μπορουν να το περιγραψουν!! η μαμα 39 και η κορη 19... :boobies: :helpplea:
        H Αριάννα και η Βέρα ηταν οι λεγάμενες αρχηγέ;
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές τίποτα καλό από FB σε date σας έχει τύχει;;; :think:
Μιλάω με διάφορες άγνωστες,φοιτητής είμαι και λένε οτί είναι(οι φωτογραφίες αληθινές λογικά είναι).
Να προτίνω κανένα καφέ,ραντεβού ή μπαααα τζάμα κόπος για χ,ψ λόγους.......
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
To badoo χιλιες φορες καλυτερο  απο το facebook (κατα την γνωμη μου).
Eιναι πιο ευκολο να κανεις date απ οτι στο facebook!!

Στο badoo σου στελνουν και μονες τους οι κοπελες μυνημα,αλλα
στο FB αν δεν στειλεις δεν σου στελνουν.!!!

Α ναι εχει και παγοθραυστη το badoo!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom