Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mr Lapua

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα με κουφανες !!! για πες περισσοτερα ρε παιχτη για την φαση με μαμα και κορη !!! ειναι πολυ ενδιαφερον και επισης πες μας πως τα καταφερες???
Αν ήταν η Αριάννα με την Βέρα, ίσως να έχει ξαναπαιχτεί το έργο!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
καλα με κουφανες !!! για πες περισσοτερα ρε παιχτη για την φαση με μαμα και κορη !!! ειναι πολυ ενδιαφερον και επισης πες μας πως τα καταφερες???



ρε καβλιαρετζο πες μας λεπτομερειες λεμε !!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν εχεις αδικο. εγω εχω ομως και την ιδιοτροπια μου, μ'αρεσουν παντρεμενες απο 35+ και μικρες απο 18-22. παω λιγο στα ακρα... η καλυτερη μου μαμα με κορη! το εχω δοκιμασει παλιοτερα και ηταν απαιχτο! τα λογια δεν μπορουν να το περιγραψουν!! η μαμα 39 και η κορη 19... :boobies: :helpplea:
Που μπορουμε να βρουμε την οικογενεια γαμιομαστε ;
παντως θα ειναι ωραια φαση
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Το facebook χρησιμοποιεί τις φωτογραφίες σας για διαφημίσεις
[size=22pt]
ΛΕΜΕ ΟΧΙ[/size]

Το Facebook εχει συμφωνησει με μια ομαδα διαφημιστών να χρησιμοποιήσουν τις φωτογραφίες σας για διαφημίσεις χωρίς την άδεια σας. Για να μη το δεχθείτε κάντε τα εξής....Πατηστε...
ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ - Πρόσφατα Νέα και Ανακοινώσεις Τοίχου - ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ FACEBOOK - επιλεξτε ΚΑΝΕΙΣ και πατηστε Αποθηκευση!!

News24.gr

Μας τα χουν κανει τσουρεκια με το fb και τις ρυθμισεις του
 

Επισκέπτης
There have been misleading rumors recently about the use of your photos in ads. Don't believe them.
These rumors were related to third-party applications, and not ads shown by Facebook.
Get the whole story at the Facebook Blog, or check out the Help Center.

Αυτο βγαζει οταν κλικαρεις στο "Διαφημισεις Facebook".

Εννοειται πως αν θελουμε τους πιστευουμε και αυτους.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
egw  το κλικαρα και δεν εβγαλε αυτο που ειπες!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
«Διαχυτικά» προφίλ σε site κοινωνικής δικτύωσης καίνε επαγγελματικές συνεντεύξεις



Σε έρευνα που έγινε στο Σικάγο σε 2.600 υπεύθυνους προσωπικού, το 45% βρέθηκε να ελέγχει τους λογαριασμούς των υποψηφίων σε site κοινωνικής δικτύωσης. Το 35%, μάλιστα, αποφάσισε ήδη κρίνοντας από τη «διαδικτυακή» του παρουσία να μην προσφέρει τη θέση στον/ην υποψήφιο/α.

Πρώτη «ντουλάπα» που θα ελέγξει ένας πιθανός εργοδότης είναι το Facebook, ακολουθούμενο από το LinkedIn και το MySpace.

Και επειδή, όπως λέγεται, δεν έχει κανείς δεύτερη ευκαιρία για μία πρώτη εντύπωση, ο πρώτος λόγος για τον οποίο εργοδότες θα απορρίψουν υποψηφίους είναι οι «προκλητικές» φωτογραφίες (έννοια αρκούντως υποκειμενική).

Αρνητικά σχόλια για προηγούμενους συναδέλφους ή εργοδότες, χρήση αλκοόλ ή ναρκωτικών, φτωχές ικανότητες στην επικοινωνία αποτελούν επίσης λόγους για την απόρριψη μίας υποψηφιότητας, σύμφωνα με την έρευνα.


 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
:o :o :o :o :o :o :o
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
για αυτο ΠΑΝΤΑ προσέχουμε ποιους κάνουμε φίλους
και τι φότος ανεβάζουμε... ;) ;)
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Όλοι όσοι έχετε facebook,myspace κλπ και έχετε βάλει: φωτογραφίες σας, που πήγατε διακοπές και ποιες μέρες, φωτογραφίες των φίλων σας, (μερικοί βλάκες νομίζω ότι βάζουν και διεύθυνση :jerking: :jerking:), χόμπι, εγγραφές σε πολλά και διάφορα "group",κουίζ ποιον θέλετε να δείρετε/ποια να γαμήσετε/αν σας αρέσουν οι παρτούζες κλπ κλπ...
[size=16pt]εξοργίζεστε που "το κακό κράτος σας φακελλώνει";;;;;;;;;;;;;[/size] :huh: :huh: :huh:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Όλοι όσοι έχετε facebook,myspace κλπ και έχετε βάλει: φωτογραφίες σας, που πήγατε διακοπές και ποιες μέρες, φωτογραφίες των φίλων σας, (μερικοί βλάκες νομίζω ότι βάζουν και διεύθυνση :jerking: :jerking:), χόμπι, εγγραφές σε πολλά και διάφορα "group",κουίζ ποιον θέλετε να δείρετε/ποια να γαμήσετε/αν σας αρέσουν οι παρτούζες κλπ κλπ...
[size=16pt]εξοργίζεστε που "το κακό κράτος σας φακελλώνει";;;;;;;;;;;;;[/size] :huh: :huh: :huh:
Δεν ειναι το ιδιο!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Όλοι όσοι έχετε facebook,myspace κλπ και έχετε βάλει: φωτογραφίες σας, που πήγατε διακοπές και ποιες μέρες, φωτογραφίες των φίλων σας, (μερικοί βλάκες νομίζω ότι βάζουν και διεύθυνση :jerking: :jerking:), χόμπι, εγγραφές σε πολλά και διάφορα "group",κουίζ ποιον θέλετε να δείρετε/ποια να γαμήσετε/αν σας αρέσουν οι παρτούζες κλπ κλπ...
[size=16pt]εξοργίζεστε που "το κακό κράτος σας φακελλώνει";;;;;;;;;;;;;[/size] :huh: :huh: :huh:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Δεν ειναι το ιδιο!!!

Τι "δεν είναι το ίδιο" ρε paliέ?

Δίκιο έχει ο Μεγαλέφαντος!  Είναι σα να τυπώνεις αφίσες με το όνομά σου, τη διεύθυνσή σου, τη φωτογραφία σου, τη γκόμενά σου, το φίλο σου, τη μαμά σου, το μπαμπά σου, τον εργοδότη σου, όλα τέλος πάντων, και να τις κολλάς σε κάθε κολώνα του δρόμου!
Μετά θα ζητάς τα ρέστα (από ποιόν άραγε?) που θα σε φωνάξουν στην αστνομία επειδή σε μια φωτο μοιάζεις με τον Παλαιοκώστα?

Άντε με τις μαλακίες!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Δεν ειναι το ιδιο!!!
Δεν είναι. Το κράτος ενδιαφέρεται που μένεις, πόσα βγάζεις, τι αμάξι έχεις και αν διέπραξες έγκλημα στο παρελθόν. Και δεν είναι σε κοινή θέα τα δεδομένα που έχει μαζέψει.
Στο facebook έχεις βγάλει φόρα παρτίδα [glow=red,2,300]τι χρώμα σώβρακο φοράς[/glow], ότι θα ήθελες να γλυψεις την κωλάρα της γειτόνισσας, αν σου αρέσει να στις βρέχουν πάνω στο γαμήσι :s&m_1: και διάφορα άλλα "ενδιαφέροντα"...*


*επίσης τι απόψεις έχεις περί πολιτικής, θρησκείας, κοινωνικών ομάδων, ξένων κρατών κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom