Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το θέμα είναι ότι αν ψάχνεται κανάς παντρεμένος ή δεσμευμένος να γαμήσει δε μπορεί να βάλει φωτογραφία φόρα παρτίδα. ΚΑι χωρίς φωτό δύσκολα κανεις δουλειά. Όταν έβαζα φωτό παλιά σε ζοο και φβ είχα γαμήσει ουρές. Τώρα χωρίς φωτό αρχιδια μάντολες. Χώρια ότι σαν παντρεμένος δεν έχω χρόνο για ραντεβού και μαλακίες και ανταλλαγή κινητών. Βρεθηκαμε πηδηχτηκαμε και γεια σας.  Αλλά αυτό δύσκολα το βρίσκεις. Το τόσο γρήγορο.

Ετσι για να ποτισεις θα πρεπει να βρεις καμια απελπισμενη, καμια χηρα , καμια πιτσιρικα χωρισμενη με παιδι(α) , οι οποιες ψαχνουν το ιδιο με σενα χωρις ραντεβουδακια , υποχρεωσεις μην, παιχνιδια κλπ !
 

teleiosanwmalos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον ας γραψω την (οτι να ναι) ιστορια μου

Παιζω με μια γκομενα απο το ζοο, με τα πολλα μιλαμε καποιο καιρο σβηνει εκεινη το ζοο και παμε στο σκαιπ. Σε καποια φαση (μετα απο καιρο μπιρι μπιρι) περναμε στη φαση του σεξ . Και ενω λεω οτι νταξ καλα παμε ισως γαμησουμε, χωρις να το καταλαβω η κουβεντα πηγε στο ποσες εχω γαμησει εγω στο παρελθον και στο ποσο πουτανακι εχει υπαρξει αυτη στο παρελθον. Για να μην τα πολυλεω η τυπισσα εφτασε να μου πει ¨Αμα μαθεις ποσο πουτανακι ημουν και γενικα τι εχω κανει τοτε θα με γαμησεις".

Σαν να μου ειπε βεβαια αντε γαμησου και μη με ξαναενοχλησεις και ετσι θα γινει σε λιγο αφου κατανταει κωμικο απλα ετσι για την καβλαντα λεω ας το πω και εδω μπας και πιασουμε κανα τζακ ποτ. Η τυπισσα ειναι απο Νεα Σμυρνη 36 χρονων. Οποιος ειναι απο εκει και σε αυτες τις ηλικιες και ξερει κοσμο ας ριξει ενα πμ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι ότι έκλεισε τον λογαριασμό στο zoo.
Οι λογαριασμοί που κλείνουν εκεί μέσα ξανά ανοίγουν.
Τύπε μάλλον δεν της έστειλες καμιά καρτούλα paysafe για περισσότερο καυλάντισμα στο σκαίπ.

:headbang2: :headbang2:


 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Το θέμα είναι ότι αν ψάχνεται κανάς παντρεμένος ή δεσμευμένος να γαμήσει δε μπορεί να βάλει φωτογραφία φόρα παρτίδα. ΚΑι χωρίς φωτό δύσκολα κανεις δουλειά. Όταν έβαζα φωτό παλιά σε ζοο και φβ είχα γαμήσει ουρές. Τώρα χωρίς φωτό αρχιδια μάντολες. Χώρια ότι σαν παντρεμένος δεν έχω χρόνο για ραντεβού και μαλακίες και ανταλλαγή κινητών. Βρεθηκαμε πηδηχτηκαμε και γεια σας.  Αλλά αυτό δύσκολα το βρίσκεις. Το τόσο γρήγορο.


Εσύ είσαι σαν εμένα.
Ψάχνεις όλες τις παλιές γνωστές , έστω και ελάχιστα στο fb.
Ασχολείσαι με παντρεμένες.

Και επίσης κοινωνικοποιείς πολύ τα παιδιά σου.
Αν πηγαίνουν σε όλα τα πάρτυ των σχολείων τους και καλείς κι εσύ κόσμο .....
αρχίζεις κονέ με ζευγάρια συμμαθητών των παιδιών κτλ ........


οι παντρεμένες που το ξύνουν και τις τρώει , κάνουν μπάμ , ακόμη κι όταν βγάινουν με τον άνδρα τους κι εσύ με τη γυναίκα σου.
 

hater

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
To IRC είναι εγγύηση για γαμήσια. Απλά δεν χρειάζεται να δείχνεις ότι θες να γαμήσεις ντε και καλά (το ότι το θες, μόνο εσύ το γνωρίζεις, φυσικά και η άλλη έχει την υποψία, αλλά το θέμα είναι να μην το πεις). Βοηθάει να έχεις και μια καβλοφωνή, αφού το τηλέφωνο είναι το επόμενο στάδιο. Γενικά το τηλέφωνο ξεδιαλύνει πολλά πράγματα, καταλαβαίνεις αν η γκόμενα έχει ανασφάλειες, αν είναι μπάζο (7 χρόνια εμπειρίας μιλάνε).

Αν ζητάτε μόνο γαμήσι, καλό είναι να πείτε ότι έχετε σχέση ή είστε παντρεμένοι. Κερδίζεις έδαφος έτσι και έχεις και μια καλή δικαιολογία να την φτύσεις μετά το σεξ. Επίσης μην μιλάτε με nicks που είναι κάθε μέρα εκεί μεσα. Κάνουν ευχάριστη συζήτηση μεν, αλλά είναι μπάζα συνήθως δε (γι' αυτό είναι μόνιμα εκεί). Οι καλύτερες ώρες είναι μεσημέρι - απόγευμα που μπαίνουν πολλές μουνίτσες από την δουλειά τους για να χαζολογήσουν. Επίσης, να κοιτάτε ΙΡ για να μην μιλάτε 100 ώρες με μια γκομενάρα και είναι από την Θεσ/νίκη ενώ εσείς είστε από την Κρήτη.

Τέλος, όταν έρθει μια γκόμενα και σου πει "πήδα με" κλπ, είναι 100% άντρας που κάνει πλάκα, οπότε μην χάνεις άδικα τον καιρό σου.

καλά τα λέει ο παλιός...
είστε πραγματικά όλοι σας σοκαριστικοί. κάτι τέτοια να διαβάζουμε να μην σας ξαναμιλήσουμε ποτέ. σεξιστές, καημένοι, απήδηχτοι όλοι σας.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εσύ είσαι σαν εμένα.
Ψάχνεις όλες τις παλιές γνωστές , έστω και ελάχιστα στο fb.
Ασχολείσαι με παντρεμένες.

Και επίσης κοινωνικοποιείς πολύ τα παιδιά σου.
Αν πηγαίνουν σε όλα τα πάρτυ των σχολείων τους και καλείς κι εσύ κόσμο .....
αρχίζεις κονέ με ζευγάρια συμμαθητών των παιδιών κτλ ........


οι παντρεμένες που το ξύνουν και τις τρώει , κάνουν μπάμ , ακόμη κι όταν βγάινουν με τον άνδρα τους κι εσύ με τη γυναίκα σου.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
λοιπον ας γραψω την (οτι να ναι) ιστορια μου

Παιζω με μια γκομενα απο το ζοο, με τα πολλα μιλαμε καποιο καιρο σβηνει εκεινη το ζοο και παμε στο σκαιπ. Σε καποια φαση (μετα απο καιρο μπιρι μπιρι) περναμε στη φαση του σεξ . Και ενω λεω οτι νταξ καλα παμε ισως γαμησουμε, χωρις να το καταλαβω η κουβεντα πηγε στο ποσες εχω γαμησει εγω στο παρελθον και στο ποσο πουτανακι εχει υπαρξει αυτη στο παρελθον. Για να μην τα πολυλεω η τυπισσα εφτασε να μου πει ¨Αμα μαθεις ποσο πουτανακι ημουν και γενικα τι εχω κανει τοτε θα με γαμησεις".

Σαν να μου ειπε βεβαια αντε γαμησου και μη με ξαναενοχλησεις και ετσι θα γινει σε λιγο αφου κατανταει κωμικο απλα ετσι για την καβλαντα λεω ας το πω και εδω μπας και πιασουμε κανα τζακ ποτ. Η τυπισσα ειναι απο Νεα Σμυρνη 36 χρονων. Οποιος ειναι απο εκει και σε αυτες τις ηλικιες και ξερει κοσμο ας ριξει ενα πμ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
και γω παιχτη απο ν σμυρνη ειμαι 36
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
μαλακες το ΖΟΟ εχει καταντησει ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ πτερυγα τρελοκομειου!
δεν υπαρχει λογικη γκομενα εκει μεσα!
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
λοιπον ας γραψω την (οτι να ναι) ιστορια μου

Παιζω με μια γκομενα απο το ζοο, με τα πολλα μιλαμε καποιο καιρο σβηνει εκεινη το ζοο και παμε στο σκαιπ. Σε καποια φαση (μετα απο καιρο μπιρι μπιρι) περναμε στη φαση του σεξ . Και ενω λεω οτι νταξ καλα παμε ισως γαμησουμε, χωρις να το καταλαβω η κουβεντα πηγε στο ποσες εχω γαμησει εγω στο παρελθον και στο ποσο πουτανακι εχει υπαρξει αυτη στο παρελθον. Για να μην τα πολυλεω η τυπισσα εφτασε να μου πει ¨Αμα μαθεις ποσο πουτανακι ημουν και γενικα τι εχω κανει τοτε θα με γαμησεις".

Σαν να μου ειπε βεβαια αντε γαμησου και μη με ξαναενοχλησεις και ετσι θα γινει σε λιγο αφου κατανταει κωμικο απλα ετσι για την καβλαντα λεω ας το πω και εδω μπας και πιασουμε κανα τζακ ποτ. Η τυπισσα ειναι απο Νεα Σμυρνη 36 χρονων. Οποιος ειναι απο εκει και σε αυτες τις ηλικιες και ξερει κοσμο ας ριξει ενα πμ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.

Τι καταντάει κωμικό?
Δεν αφήνεις τα μπουρου μπουρου από το ιντερνετ και να κανονισεις κανα ποτο έξω μπας και γαμησεις?
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Γενικά οι γκόμενες που μπαίνουν σε τέτοια site έχουν ψυχολογικά θέματα αυτό είναι και το θετικό αν θες να γαμήσεις και να φύγεις. Αν θες να κάνεις σοβαρή σχέση δες αλλού.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Γενικά οι γκόμενες που μπαίνουν σε τέτοια site έχουν ψυχολογικά θέματα αυτό είναι και το θετικό αν θες να γαμήσεις και να φύγεις. Αν θες να κάνεις σοβαρή σχέση δες αλλού.
Ετσι ακριβως. Οι περισσοτερες το βγαζουν απο την πρωτη στιγμη. Βεβαια ειναι κ αλλες που μετα απο 2-3 ραντεβου τις καταλαβαινεις...!
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Γενικά οι γκόμενες που μπαίνουν σε τέτοια site έχουν ψυχολογικά θέματα αυτό είναι και το θετικό αν θες να γαμήσεις και να φύγεις. Αν θες να κάνεις σοβαρή σχέση δες αλλού.

Δεν εχω να προσθεσω ουτε κομμα. Οπως το λες ακριβως. Αν και το να γαμησεις εκει μεσα παλι δυσκολο εχει γινει, εχουν ψωνιστει και εχουν γινει και επιλεκτικες τρομαρα τους..
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια για βοηθηστε ειμαι γραμμενος στο badoo και στους θαυμαστες μου δεν με αφηνει να δω γιατι πρεπει να πληρωσω , ποσο ασφαλες ειναι με πιστ. καρτα?  επισης γραφτηκα στο σχεσεις μου τη πεσανε σε 2 μηνες 7 γκομενες αλλα ολες χαλια εμφανισιακα και την εκανα με ελαφρια πηδηματακια . στην αρχη δεν ειχαν φωτο αλλα μετα με φβ και βαιμπερ που μιλαγαμε αστα να πανε
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω πληρωσει αλλα δεν μπορω να δω ποιες υποτιθεται μου τη πεφτουν
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μπορεί κάποιος που ασχολείται με αυτά τα σάιτ να συνοψίσει που γίνεται παιχνίδι αυτήν την εποχή;
Φυσικά χωρίς περίεργες εγγραφές και πληρωμή συνδρομών;
Ρωτάω λόγο αποχής και γνωρίζω ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει προς το χειρότερο.

:erection:
 

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
ρε παιδια για βοηθηστε ειμαι γραμμενος στο badoo και στους θαυμαστες μου δεν με αφηνει να δω γιατι πρεπει να πληρωσω , ποσο ασφαλες ειναι με πιστ. καρτα?   επισης γραφτηκα στο σχεσεις μου τη πεσανε σε 2 μηνες 7 γκομενες αλλα ολες χαλια εμφανισιακα και την εκανα με ελαφρια πηδηματακια . στην αρχη δεν ειχαν φωτο αλλα μετα με φβ και βαιμπερ που μιλαγαμε αστα να πανε

1 τροπος τσαμπα ειναι αφου σου λεει  να παιξεις συναντησεις για να τη βρεις.....παιξε...κ πατα μ αρεσει σε οποια ομως σου βγαλει!!!σε 5' θα την πετυχεις....μην περιμενεις κ πολλα...τα καλα δεν ψαχνονται....αλλα τις ψαχνουν....
επισης στο σχεσεις για να μιλησεις σημαινει οτι ηδη εχεις πληρωσει(δεν στελνεις αλλιως!)...αυτο ειναι πιο real παιζουν ολα τα 'καρυδια' απο μικρες -μεγαλες ...για σχεση-για τσαπου αλλα υπαρχουν κ μερικα απιστευτακια που εχω γνωρισει κ αξιζει ν ασχοληθεις...εκει θελει υπομονη οπως το κανονικο κυνηγι γκομενας...αν εχεις θα φας  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom