Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Καλημερα και χρονια πολλα σε ολην την παρεα.

Καταρχην οταν προκειται για γνωρημιες μεσο τσατ φορουμ κ.τ.λ την προοπτικη για καποια σοβαρη και νορμαλ σχεση την ξεχναμε εξ αρχης. Η μονη περιπτωση που μπορει να προκυψει μια νορμαλ γνωρημια ειναι αυτη οπου η κοπελια η οποια θα γνωρησουμε θα ειναι νεα σε αυτα τα κολπα. Δεν θα εχει παρελθον δηλαδη σχεσεις ψαξιματα χαβαλεδες απο τσαταδικα και φορουμ και φυσικα δεν θα ειναι φανατικος θαμωνας και δεν θα τρωει πολλες ωρες εκει μεσα. Και βασικα οταν καποια ειναι νορμαλ η ξενερωνει απο την ολην φαση και φευγει απο τα τσατ και τα φορουμ οπως επισεις και οταν κανει μια γνωρημια η σχεση μεσο τσατ φορουμ κ.τ.λ παραταει το αθλημα αυτο δια παντος και δεν ξανα ασχοληται ειτε η σχεση παει καλα ειτε οχι και γενικος ειναι περαστικη απο εκει μεσα

Τυπισσες οπου ειναι θαμωνες εχουν κολημα με τα τσατ και τα φορουμ εχουν παρελθον του τυπου κανω σοβαρη σχεση απο καποιο σαιτ η και ακομα αρραβωνιαζομαι και μετα χωρηζω και αντε παλι απο την αρχη μεσο τσατ φορουμ κ.τ.λ η εκαναν γνωρημια σχεση απο καποιο σαιτ ακομα και αρραβωνα αλλα εξακολουθουν να κυκλοφορουν εκει μεσα και καλα για χαβαλε.και αλλες μουφες οσο σοβαρες και λογικες και σωστες και να φαινονται οπως και να πλασαρουν τον εαυτο τους οτι και να λενε να ξερετε οτι στην καλυτερη των περιπτωσεων προκειται η για μεγαλες καριολες η για τυπισες που εχουν σοβαρα ψυχολογικα η και τα δυο παραπανω μαζι και γενικος μιλαμε για πολυ απατη και για πολυ παραμυθι

ΣΟΒΑΡΗ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣΙΜΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΕΚΙΑ [οι μονες εξαιρεσεις που παιζουν ειναι οι περαστικες που ανεφερα πιο πανω κ.τ.λ] και προσωπικα οσους ξερω που εκαναν σοβαρη γνωρημια μεσο τσατ φορουμ κ.τ.λ..την πατησαν και εμπλεξαν παρα πολυ ασχημα διοτι οι τυπισες μετα απο λιγο η και πιο μεγαλο χρονικο διαστημα εμφανησαν διαφορες τρελλες η και επικυνδινες  συμπεριφορες και το τρελλες το λεω κυριολεκτικα και οχι μεταφορικα

Τωρα οσον αφορα το γαμησι και οχι σχεσεις κ.τ.λ ολα παιζουν αλλα απο την εμπειρια μου κατασταλαξα οτι για εμενα προσωπικα η ολη φαση δεν λεει για διαφορους λογους και βασικα πολυ χασιμο χρονου για το τιποτα το να καθομαι πισω απο μια οθονη να μιλαω επι ωρες επι βδομαδες η και μηνες και στο τελος να μου σκασει στο ραντεβου το καθε μπαζο η τρελλη...δεν βρισκω να εχει καποιο νοημα

οπως δεν βρισκω και τον λογο να δινω αξια και να ανεβαζω το κασε του καθε μπαζου η της καθε ιντερνιτικης παλαβιαρας η πικραμενης και καριολας μηπως και τελικα την δω απο κοντα η μηπως μου κατσει

εμενα 2 φιλοι μου γνωρισαν γκομενες απο φεισμπουκ και ο ενας παντρευτηκε περσι και ο αλλος παντρευεται αυριο :S :S
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
εμενα 2 φιλοι μου γνωρισαν γκομενες απο φεισμπουκ και ο ενας παντρευτηκε περσι και ο αλλος παντρευεται αυριο :S :S
Α, να τους χαίρεσαι! :) Άλλο το facebook. Εκεί μπαίνουν ΟΛΕΣ! Άρα και στατιστικά να το πάρεις, υπάρχουν ελπίδες. Εγώ βέβαια δε θέλω να έχω την κατάληξη των φίλων σου γιατί απλά θα είμαι δίγαμος... ;) Δε λέει.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Μαλακιες με σως φραουλα και τρουφα. Οταν με τον καιρο χωνεψετε οτι το προβλημα δεν ειναι οι γυναικες, το προβλημα ειναι οι μουνοδουλοι αγαμητοι Ελληναραδες, τοτε ισως κατι γινει. Οταν μια μεση γκομενα, ορισμος της κοπελας της διπλανης πορτας, κανει προφιλ στο badoo βαζει 3 νορμαλ φωτογραφιες και 2000 καγκουρες την παρακαλανε η θα σβυσει το προφιλ αφου κανει την πλακα της η θα την ψωνισει απο τους 2000 καγκουρες που της λενε ποσο μουναρα ειναι οπως θα την ψωνιζες και συ αν ειχες 2000 γκομενες να σου λενε τι θεος εισαι. Να κατσει να ασχοληθει να βρει εσενα που νομιζεις οτι εισαι και γαμω τα παιδια δε προκειται, γιατι πολυ απλα θα πρεπει να μη κανει τιποτα αλλο για να κανα διμηνο.  Οποτε μεχρι να παψει ο Ελληνας να ειναι αγαμητος μουνοδουλος το θεμα γνωριμιες απο ιντερνετ ξεχαστε το.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μαλακιες με σως φραουλα και τρουφα. Οταν με τον καιρο χωνεψετε οτι το προβλημα δεν ειναι οι γυναικες, το προβλημα ειναι οι μουνοδουλοι αγαμητοι Ελληναραδες, τοτε ισως κατι γινει. Οταν μια μεση γκομενα, ορισμος της κοπελας της διπλανης πορτας, κανει προφιλ στο badoo βαζει 3 νορμαλ φωτογραφιες και 2000 καγκουρες την παρακαλανε η θα σβυσει το προφιλ αφου κανει την πλακα της η θα την ψωνισει απο τους 2000 καγκουρες που της λενε ποσο μουναρα ειναι οπως θα την ψωνιζες και συ αν ειχες 2000 γκομενες να σου λενε τι θεος εισαι. Να κατσει να ασχοληθει να βρει εσενα που νομιζεις οτι εισαι και γαμω τα παιδια δε προκειται, γιατι πολυ απλα θα πρεπει να μη κανει τιποτα αλλο για να κανα διμηνο.  Οποτε μεχρι να παψει ο Ελληνας να ειναι αγαμητος μουνοδουλος το θεμα γνωριμιες απο ιντερνετ ξεχαστε το.
Αν εξαιρέσουμε τη σως φράουλα που δε μ'αρέσει και βάλουμε lemonsauce τα λες σωστά... :thumbsup:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΚΕΥ. Το προβλημα ειναι οι αντρες που δεν την πεφτουν στα γκομενακια! Ολες οι γνωστες μου γραφονται σε dating sites! μπας και τους την πέσει κανένας  :headbang:
πεσε στις γνωστες σου να μπουνε εδω σιγουρα θα χορτασουν  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
αντε , μας εφεξε παλι, η γνωστη πορνοσταρ persia monir καταγεται απο τη βεροια και ζει στην αθηνα ως αθηνα δημητριου, ειναι και παντρεμενη
τρεχτε να προλαβετε  να τη γνωρισετε.
ε ρε ξυλο που μας χρειαζεται. γιαυτο μερικοι εχουν στραβωψολιασει απο το φεισμπουκ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bob paulson

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1


ποσταρισμα απο εναν φιλο στον τοιχο της


moro mou milise mou
December 30, 2013 at 9:35pm


Τα δάκρυά μου είναι ένα διάφανο ποτάμι
Ορμάει μέσα σου γκρεμίζει ό,τι βρει
Και μεθυσμένο σού φωνάζει
έλα να φύγουμε μαζί
December 30, 2013 at 9:46pm




για τον πουτσο ο φιλος  :)


 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
πιρφορος .οπως λεει και καποιος συναγωνιστης
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ειχα γνωρισι εναν αγγελο καποτε στο σταρ τελετεχτ...που αποδηχτηκε διαβολος..Η μια και μοναδικη εμπειρια μου απο κει που κατεληξε και απο κοντα σε σχεση, χωρις καλη καταληξ φυσικα αυτα τυποι μου... :rockon:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ποσταρισμα απο εναν φιλο στον τοιχο της


moro mou milise mou
December 30, 2013 at 9:35pm


Τα δάκρυά μου είναι ένα διάφανο ποτάμι
Ορμάει μέσα σου γκρεμίζει ό,τι βρει
Και μεθυσμένο σού φωνάζει
έλα να φύγουμε μαζί
December 30, 2013 at 9:46pm




για τον πουτσο ο φιλος  :)

Ειναι στιχοι απο τραγουδι του Αγγελακα

 

panosssss

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΚΕΥ. Το προβλημα ειναι οι αντρες που δεν την πεφτουν στα γκομενακια! Ολες οι γνωστες μου γραφονται σε dating sites! μπας και τους την πέσει κανένας  :headbang:
Αν αυτό ίσχυε, το bourdela.com θα χε περίπου 0,00 μέλη...όσα δηλαδή έχει και το zigolo.com...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τα dating sites ειναι για τους εχοντες δεσμευσεις. οσοι αδεσμευτοι/ες αναζητουν κατι απο εκει ειναι προβληματικοι. αν εισαι ελευθερος πηδας τοσο ανετα πελον εξω που δεν αξίζει καν να κανεις εγγραφη. οσοι δε παντρευονται απο τετοιες γνωριμιες, ειναι αξιοι της τυχης τους.
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Μαλακιες με σως φραουλα και τρουφα. Οταν με τον καιρο χωνεψετε οτι το προβλημα δεν ειναι οι γυναικες, το προβλημα ειναι οι μουνοδουλοι αγαμητοι Ελληναραδες, τοτε ισως κατι γινει. Οταν μια μεση γκομενα, ορισμος της κοπελας της διπλανης πορτας, κανει προφιλ στο badoo βαζει 3 νορμαλ φωτογραφιες και 2000 καγκουρες την παρακαλανε η θα σβυσει το προφιλ αφου κανει την πλακα της η θα την ψωνισει απο τους 2000 καγκουρες που της λενε ποσο μουναρα ειναι οπως θα την ψωνιζες και συ αν ειχες 2000 γκομενες να σου λενε τι θεος εισαι. Να κατσει να ασχοληθει να βρει εσενα που νομιζεις οτι εισαι και γαμω τα παιδια δε προκειται, γιατι πολυ απλα θα πρεπει να μη κανει τιποτα αλλο για να κανα διμηνο.  Οποτε μεχρι να παψει ο Ελληνας να ειναι αγαμητος μουνοδουλος το θεμα γνωριμιες απο ιντερνετ ξεχαστε το.

Καλησπέρα και καλή χρονιά φίλε μου.Διαφωνω κάθετα.Οι περισσότερες ψάχνουν έναν ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΙΜΟ....Εναν βλακακο να τον κανουν οτι θελουν.Δεν αντεχουν να εχουν διπλα τους εναν αντρα με αρχίδια διοτι ξερουν οτι σε περίπτωση μαλακιας θα της πει αντε στον πατερα σου πισω ψωλιτσα....Κολοτριβονται αλλα οταν τις φτανεις στο διαταυτα εξαφανιζονται διοτι δεν εχουν ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΣΗ.
Ξερεις ποσες 35αρες κυκλοφορουν εκει εξω και ειναι στο ραφι ενω ψαχνουν σοβαρη σχεση? Αυτο συμβαινει διοτι στα 27-28 το ειπαιζαν ιστορια αλλα οταν παιρνανε τα χρονια η γυναικα χαλαει γρηγορα και εγω που ειμαι πχ 32 σιγα μην κατσω να ασχοληθω με την 35αρα....
Εδω η αλλη 27 χρονων μου ελεγε να ειμαστε φιλοι και πιπες και μετα παλι πισω κολοτριβοταν οποτε απο το να μου σπαει τα αρχιδια η καθε μαλακισμενη και να μην γινεται τιποτα τα εχω φτιαξει με μια σαρανταρα χωρισμενη ωραια για την ηλικια της με δυο παιδια η οποια το μονο που θελει ειναι να περναει καλα.Για γαμους και πανηγυρια αμα βρεθει καμια της προκοπης το συζηταω.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Καλησπέρα και καλή χρονιά φίλε μου.Διαφωνω κάθετα.Οι περισσότερες ψάχνουν έναν ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΙΜΟ....Εναν βλακακο να τον κανουν οτι θελουν.Δεν αντεχουν να εχουν διπλα τους εναν αντρα με αρχίδια διοτι ξερουν οτι σε περίπτωση μαλακιας θα της πει αντε στον πατερα σου πισω ψωλιτσα....Κολοτριβονται αλλα οταν τις φτανεις στο διαταυτα εξαφανιζονται διοτι δεν εχουν ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΣΗ.
Ξερεις ποσες 35αρες κυκλοφορουν εκει εξω και ειναι στο ραφι ενω ψαχνουν σοβαρη σχεση? Αυτο συμβαινει διοτι στα 27-28 το ειπαιζαν ιστορια αλλα οταν παιρνανε τα χρονια η γυναικα χαλαει γρηγορα και εγω που ειμαι πχ 32 σιγα μην κατσω να ασχοληθω με την 35αρα....
Εδω η αλλη 27 χρονων μου ελεγε να ειμαστε φιλοι και πιπες και μετα παλι πισω κολοτριβοταν οποτε απο το να μου σπαει τα αρχιδια η καθε μαλακισμενη και να μην γινεται τιποτα τα εχω φτιαξει με μια σαρανταρα χωρισμενη ωραια για την ηλικια της με δυο παιδια η οποια το μονο που θελει ειναι να περναει καλα.Για γαμους και πανηγυρια αμα βρεθει καμια της προκοπης το συζηταω.

φαντασιωσεις ...
θα βαλω το βραδυ να λογκαρει στο badoo μια γκομενα θα σου βαλω printscreen να δεις πως ειναι τα πραγματα απο την αλλη πλευρα γιατι πραγματικα ιδεα δεν εχετε. Και στο λεω ξεκαθαρα, η γκομενα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο, μεση κοπελα της διπλανης πορτας 29 ετων δικηγορινα, την ειχα γνωρισει σε ασχετη φαση στο galaxy και οποτε τη στελνουν αθηνα απο την εταιρια της βρισκομαστε για κανενα σεξ. Ουτε μουναρα ειναι, ουτε μοντελο, ουτε τιποτα και εχει καμια 1500ρα καμμενους αγαμητους στο badoo να της γλυφουν τις πατουσες κι αυτη κανει το χαβαλε της, θα σου λεγα οτι 99% των μηνυματων που της στελνουν ουτε καν τα διαβαζει.
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
φαντασιωσεις ...
θα βαλω το βραδυ να λογκαρει στο badoo μια γκομενα θα σου βαλω printscreen να δεις πως ειναι τα πραγματα απο την αλλη πλευρα γιατι πραγματικα ιδεα δεν εχετε. Και στο λεω ξεκαθαρα, η γκομενα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο, μεση κοπελα της διπλανης πορτας 29 ετων δικηγορινα, την ειχα γνωρισει σε ασχετη φαση στο galaxy και οποτε τη στελνουν αθηνα απο την εταιρια της βρισκομαστε για κανενα σεξ. Ουτε μουναρα ειναι, ουτε μοντελο, ουτε τιποτα και εχει καμια 1500ρα καμμενους αγαμητους στο badoo να της γλυφουν τις πατουσες κι αυτη κανει το χαβαλε της, θα σου λεγα οτι 99% των μηνυματων που της στελνουν ουτε καν τα διαβαζει.

Δεν διαφωνω.Ουτε εγω ψαχνω το σουπερ μοντελο.Απλα διαφωνεις στο οτι το 90 των γυναικων ακι των αντρων ειναι σαβουρα??? Διοτι οπως σε αυτην στελνουν μαλακιες 150 λιγουρια ετσι και ποσες αντισοιχα μαλακισμενες γυναικες υπαρχουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom