Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ακου αγαπητε,
τα 150 λιγουρια που λες,δεν προκειται να παρουν ποτε απαντηση η να βγουν μαζι της γιατι ειναι ακριβως λιγουρια.
Αμα δεις ενα μουνι που μιλαω τωρα θα οαθεις πλακα.9+!!
Χωρισμενη,34 χρονων με 2 παιδια.Κ γαμω τα μουνια μιλαμε.Μου μιλησε γιατι ειδε οτι δεν ειμαι λιγουρι και την ειχα φιλη πανω απο 3 μηνες και ποτε δεν της ειχα μιλησει.Μονο κατι like.
Kαι μου εκανε ενα σχολιο μια φορα και εγω της απαντησα με πμ και αυτο ητανε.
Τωρα μιλαμε ολη μερα στο τηλεφωνο και περιμενω ποτε θα αδειασω λιγο να τη βρω γιατι μενει εκτος αθηνων σε νησι.
Μιλαμε και σεξουαλικα οποτε ειναι σιγουρη κατασταση αλλα λογω δουλειας και λεφτων δεν εχω καταφερει να παω...
Το οτι εχεις το ονομα σου ειναι καλο,γιατι βλεπουν οτι εισαι ειλικρινης.
Εμενα ολες με ρωτανε απο που ειμαι γιατι εχω ξενο ονομα...
Επισης ψαξου στο topface του fb.
Εκει εχει πολυ πραγμα και πολλες αλλοδαπες του ανατολικου μπλοκ,αλλα και ελληνιδες.
Και παλι κοσμια και υπομονη,πανω απ ολα υπομονη....

φίλε σωστά τα λες, όμως νομίζω πως σε αυτό που λες με τα λιγούρια βρίσκεται και η ουσία σε ότι συζητάμε...

Μου λες ότι χρειάζεται υπομονή και ότι η γκόμενα δεν θα πρέπει να σε περάσει για λιγούρι, εντάξει το δέχομαι, μόνο που δεν ξέρω ποια είναι η διαχωριστική γραμμη...!????γιατί αν αδιαφορήσεις και πολύ, κάποιος άλλος θα προλάβει και θα φάει... :zfuck:αντί για σένα...

Το πολύ πολύ η γκόμενα να κάνει κάποιο like για κάποια ανάρτηση που θα κάνεις, αν βάλεις κάποια καινούργια φώτο ...σπάνια θα κάνει like...συνήθως οι άντρες τα κάνουν αυτά...

εγώ δεν έχω πρόβλημα να τη χωθώ σε γκόμενα από το face, είμαι αρκετά κοινωνικός και καλός στο μπλα μπλα ...μίλαγα χθές με μια γκόμενα και αμέσως κατάλαβα ότι ταυτόχρονα σίγουρα μίλαγε και με τουλάχιστον άλλον ένα, για να μην πω άλλους δυο τρεις...Ε, εμένα αυτη η φάση με ξενερώνει... :tickedoff:

Το σύστημα που λες δηλαδή το παίζω υπεράνω και ότι κάτσει..., μπορεί να λειτουργήσει, αλλά θα πρέπει να μαζέψω καμια 200αρια γκόμενες στο προφίλ μου, κάτι το οποίο βρίσκω λίγο δύσκολο...τότε ναι λειτουργεί αυτό που λες... :grin:



 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
Eδω ο αλλος βγηκε με τη κοπελα και της ειπε να πληρωσει το καφε της τι να λεμε τωρα :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Eδω ο αλλος βγηκε με τη κοπελα και της ειπε να πληρωσει το καφε της τι να λεμε τωρα :headbang:
Εμ, εγω τα λεω χρονια τωρα.
Δεν γινεται να βγεις με μια κοπελα και να της πεις "πληρωσε τον καφέ ή το ποτο σου".
Ειναι αστείο.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εμ, εγω τα λεω χρονια τωρα.
Δεν γινεται να βγεις με μια κοπελα και να της πεις "πληρωσε τον καφέ ή το ποτο σου".
Ειναι αστείο.

γελοιο ειναι. και δεν εχει να κανει με το ποσο αλλα με την κινηση και νοοτροπια.
καταπτιστος
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριμια απο ιντερνετ ητανε.

οκ, εντάξει στα πρώτα ραντεβού κερνάει πάντα ο άντρας, είναι νόμος αυτό, αλλιώς ξενερώνουν οι γκόμενες...άμα όμως υπάρξει σχέση...και τραβήξει η φάση ...τότε αλλάζει το θέμα...
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
οκ, εντάξει στα πρώτα ραντεβού κερνάει πάντα ο άντρας, είναι νόμος αυτό, αλλιώς ξενερώνουν οι γκόμενες...άμα όμως υπάρξει σχέση...και τραβήξει η φάση ...τότε αλλάζει το θέμα...
Παντα κερναει ο αντρας και πληρωνει τα παντα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom