Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
βεβαια περασα καλα...οποτε χαλαλι..
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Με το άθλημα γνωριμίες στο iντερνετ δεν έχω  ασχοληθει για πολύ ...για μια χρονική περίοδο το 2008, και τωρα παλι ξανά για μερικούς μήνες. Και εγώ συμφωνώ με τους περισσότερους εδω ...ότι μεσα από τα sites γνωριμιών είναι δύσκολο να βρεις κοπέλα εμφανίσιμη και νορμάλ για σχέση... Αλλά... μπορείς άμα έχεις όρεξη και το κατέχεις το σπορ να πηδήξεις πολλές γκόμενες... βέβαια οι περισσότερες που ψάχνονται από το ίντερνετ είναι είτε μέτριες ..είτε μπαζάκια... φάλαινες κτλ ...Υπάρχουν όμως και καλά κομμάτια ...χρειάζεται όμως υπομονή και διορατικότητα...

Τώρα, στα περισσότερα site αυτό που μου τη σπάει είναι ότι υπάρχουν πολλές γκόμενες που την έχουν ψωνίσει... υπάρχουν πολλές εμφανίσιμες, όπως πχ, στο badoo η στο elmaz, στο Parea κτλ. Που ψάχνουν μόνο αυτοεπιβεβαίωση... γιατι δεν είναι φυσιολογικό ρε γαμωτι μου να βλέπεις πχ. μια μουνάρα τρεις μήνες ενεργή σε ένα site, τι στο καλό δεν βρέθηκε κανένας να της αρεσει από τους εκατοντάδες που τις κυνηγούν καθημερινα?

Οι γκόμενες λοιπόν σε αυτά τα site γελάνε με τα λιγούρια που τους την πέφτουν κατα ριπας... :uzi: και στο τέλος όλοι γινόμαστε θέαμα ...στα μάτια τους ...χαχαχα.  :2funny: Υπάρχουν και γκομενες που έξω δεν θα τους έδινες καμία σημασία, τώρα όμως στο ίντερνετ το παίζουν και αυτές ιστορία, αφου οι αναλογία άντρων - γυναικών είναι σε όλα τα site στην καλύτερη περίπτωση 5/1. Ακόμα κι οι χοντρές και οι άσχημες στο ιντερνετ έχουν πέραση ...από μπαζόφιλους αλλο τίποτα ...έχουμε αρκετούς.... :dancing:

Τώρα, για το facebook δεν ξέρω.... παρ όλο που έχω προφίλ, μου φαίνεται λίγο δύσκολο  να τη χωθώ από εκεί σε κάποια άγνωστη, γιατί το προφίλ μου είναι κανονικό ... απλά πιστεύω πως είναι χρήσιμο ...για να κρατάς επαφή με παλιές σου γνωστές ή φίλες... ;)


 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζω, ότι υπάρχει ανάλογο Θρεντ, το οποιο ομως είναι για τις γνωριμίες γενικά μέσω του ιντερνετ. Το Facebook όμως..., αποτελεί έναν διαφορετικό τόπο πεσίματος...γιατί εκει δεν υπάρχει ανωνυμία...Υπάρχουν βεβαια και αυτοί/αυτές που φτιάχνουν faκe profiles...Η γνώμη μου όμως είναι πως αν φτιάξεις αντρικό ψεύτικο προφίλ στο facebook δεν έχεις καμία τύχη...Από την άλλη τώρα...και η επωνυμία δημιουργεί προβλήματα στο να την πέφτεις με άνεση και χαλαρά...

Θα ήθελα τη γνώμη σας, για το εάν δηλαδή μεσω του face μπορείς ευκολα να γνωρίσεις άγνωστες γκόμενες είτε για πήδημα...μόνο, είτε για σχέση... :think:

Πείτε ελευθερα...εμπειρίες δικές σας και τρόπους προσεγγισης... ίσως βοηθήσουν και εμένα και άλλους εδώ στο φόρουμ.... :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
just live your real life!!!-εγω
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
αστο φιλε μου,μοδα ηταν,κρατησε καποια χρονια,οποιος γαμησε γαμησε, τελος και αυτο
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
περισσοτερο χρονο θα φας απο facebook να βγαλεις γκομενα παρα απο εξω στην κανονικη ζωη
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θελει ατσαλενια υπομονη..........και πολυ γραψιμο στο μεηλ
Εχει ειπωθει και παλιοτερα
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Ακούμε και πολλά παραμύθια από αρκετούς!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μπορεις και ακομα γινεται...υπαρχουν πολλες που ζητανε πουτσα εκει μεσα,ξενες και ελληνιδες.
Εχω φαει αρκετες,πολλες χωρισμενες με παιδια αλλα και πολλες αλλοδαπες.
Δεν θελει να εισαι λιγουρης,πιεστικος και ψευτης.
Μπορει να σου παρει κ 2 μηνες να βγεις με καποια αλλα αν το χεις παιξει σωστα,αμα βγεις γαμησες κιολας.
Μετραει να βλεπεσαι και λιγο,οχι τοσο ομως οσο το να μιλας ωραια και να εισαι αληθινος.
Αν λες ψεμματα αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν.
Και το πιο σημαντικο,οχι βιασυνες και λιγουριες!
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Θελει ατσαλενια υπομονη..........και πολυ γραψιμο στο μεηλ
Εχει ειπωθει και παλιοτερα


συμφωνώ σε αυτό, κανεις ας πούμε add σε μια γκόμενα και εκείνη αποδεχεται την πρόσκληση και σε δεχεται στους φίλους της και εσύ μετά σκεφτεσαι ...όπα κατσε λες να παιχτεί φάση...!?και μετά μπαίνεις στο προφίλ της ως ''φίλος'' πλέον και βλέπεις ότι έχει άλλους 200 φίλους έτοιμους για όλα ....χαχαχα, :2funny: και εσύ απλά είσαι άλλος ένας μπακουρος στην αυλή της... :tickedoff:
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
na γινουμε πραγματικοι κυνηγοι με τον παλιο παραδοσιακο τροπο τυπε και οχι με ηλεκτρονικο πολεμο :grin:

και εγώ προτιμώ το πραγματικό κυνήγι...αλλά άμα μπορείς να βρεις κάτι καλο μέσω του facebook...γιατί να μην το κανεις?
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεις και ακομα γινεται...υπαρχουν πολλες που ζητανε πουτσα εκει μεσα,ξενες και ελληνιδες.
Εχω φαει αρκετες,πολλες χωρισμενες με παιδια αλλα και πολλες αλλοδαπες.
Δεν θελει να εισαι λιγουρης,πιεστικος και ψευτης.
Μπορει να σου παρει κ 2 μηνες να βγεις με καποια αλλα αν το χεις παιξει σωστα,αμα βγεις γαμησες κιολας.
Μετραει να βλεπεσαι και λιγο,οχι τοσο ομως οσο το να μιλας ωραια και να εισαι αληθινος.
Αν λες ψεμματα αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν.
Και το πιο σημαντικο,οχι βιασυνες και λιγουριες!



ως περιγραφή πολύ ωραία τα λες...θα ήθελα να σε ρωτήσω όμως και καποιες λεπτομέρειες,

1)έχεις φτιάξει κανονικό προφίλ? δηλαδή με το αληθινό σου ονοματεπώνυμο, φωτος, κτλ..?έχει σημασία αυτό που σε ρωτάω...
2)πόσα άκυρα έχεις φάει μεχρι να βγάλεις τις γκόμενες που λες?άκυρο δεν θεωρείται μόνο η χυλόπιτα που θα σου δώσει η γκόμενα όταν βγείτε για καφέ...άκυρο είναι και όταν δεν δέχεται να γίνει φίλη σου στο face ή όταν είναι φίλη σου στο face αλλά δεν σου έχει μιλήσει ούτε μια φορά...όταν σε γράφει κανονικά δηλαδή...
3)οι τύπισες που σου εκατσαν  :zfuck:πως ήταν κατα μέσω όρο εμφανησιακά...? :think:







 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ως περιγραφή πολύ ωραία τα λες...θα ήθελα να σε ρωτήσω όμως και καποιες λεπτομέρειες,

1)έχεις φτιάξει κανονικό προφίλ? δηλαδή με το αληθινό σου ονοματεπώνυμο, φωτος, κτλ..?έχει σημασία αυτό που σε ρωτάω...
2)πόσα άκυρα έχεις φάει μεχρι να βγάλεις τις γκόμενες που λες?άκυρο δεν θεωρείται μόνο η χυλόπιτα που θα σου δώσει η γκόμενα όταν βγείτε για καφέ...άκυρο είναι και όταν δεν δέχεται να γίνει φίλη σου στο face ή όταν είναι φίλη σου στο face αλλά δεν σου έχει μιλήσει ούτε μια φορά...όταν σε γράφει κανονικά δηλαδή...
3)οι τύπισες που σου εκατσαν  :zfuck:πως ήταν κατα μέσω όρο εμφανησιακά...? :think:
Στο προφιλ μου εχω ψευδωνυμο μεν γιατι δεν ηθελα να με βρουν ορισμενοι που δεν ηθελα εγω αλλα ειναι το κανονικο μου προφιλ,με τις φωτο μου ολα,το αληθινο.
Δεν καθομαι να μιλαω με οσες εχω φιλες.
Ξερω που μπορω να φτασω και βλεπω με ποιες εχω ελπιδες η οχι.
Δεν θα παω στο ξεκαρφωτο να μιλησω αν πιο πριν δεν εχει γινει καποια ανταλλαγη σχολιων σε καποια φωτο η καποιο like και δεν θα κατσω απο κατω σαν καποια λιγουρια να σχολιαζω τις φωτο τους ,αστερι,πανεμορφη και κατι τετοιες μαλακιες.
Αυτο ποτε δεν το κανα και δεν το κανω γιατι ειναι καθαρη λιγουρια και δεν γαμας.
Ενα like αρκει και βλεπεις αν και αυτη στο μελλον κανει κ σε δικα σου ποστ η φωτο τοτε σιγα σιγα προχωρας οπως νομιζοντας οτι σε παιρνει.
Ο μεσος ορος εμφανισιακα ειναι 7.
Εχω γαμησει και 8αρι αλλα και 6αρι κ 5αρι μη σου πω.
Δεν γαμαω χοντρες και αποφευγω καπνιστριες...αλλωστε απο κουβεντα εχω μαθει αν καπνιζουν η οχι.Εχω κολλημα με το καπνισμα και το σιχαινομαι.
Πρεπει να ναι η αλλη πολυ δυνατο μουνι για να το παραβλεψω και αυτο μονο για ενα γαμησι...
Εχω γαμησι και 9αρι,για τα δικα μου δεδομενα παντα αλλα οχι για πολυ γιατι δεν μου αρεσει να κυνηγαω.
Μου εχουν τυχει παρα πολλες χωρισμενες με παιδια,που ψαχνουν πατερα για το παιδι τους αλλα εχω δραπετευσει με τροπο...
Επισης και παντρεμενες που εκει ειναι το καλυτερο διοτι ουτε υποχρεωσεις ουτε τιποτα....
 

starlover1

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Στο προφιλ μου εχω ψευδωνυμο μεν γιατι δεν ηθελα να με βρουν ορισμενοι που δεν ηθελα εγω αλλα ειναι το κανονικο μου προφιλ,με τις φωτο μου ολα,το αληθινο.
Δεν καθομαι να μιλαω με οσες εχω φιλες.
Ξερω που μπορω να φτασω και βλεπω με ποιες εχω ελπιδες η οχι.
Δεν θα παω στο ξεκαρφωτο να μιλησω αν πιο πριν δεν εχει γινει καποια ανταλλαγη σχολιων σε καποια φωτο η καποιο like και δεν θα κατσω απο κατω σαν καποια λιγουρια να σχολιαζω τις φωτο τους ,αστερι,πανεμορφη και κατι τετοιες μαλακιες.
Αυτο ποτε δεν το κανα και δεν το κανω γιατι ειναι καθαρη λιγουρια και δεν γαμας.
Ενα like αρκει και βλεπεις αν και αυτη στο μελλον κανει κ σε δικα σου ποστ η φωτο τοτε σιγα σιγα προχωρας οπως νομιζοντας οτι σε παιρνει.
Ο μεσος ορος εμφανισιακα ειναι 7.
Εχω γαμησει και 8αρι αλλα και 6αρι κ 5αρι μη σου πω.
Δεν γαμαω χοντρες και αποφευγω καπνιστριες...αλλωστε απο κουβεντα εχω μαθει αν καπνιζουν η οχι.Εχω κολλημα με το καπνισμα και το σιχαινομαι.
Πρεπει να ναι η αλλη πολυ δυνατο μουνι για να το παραβλεψω και αυτο μονο για ενα γαμησι...
Εχω γαμησι και 9αρι,για τα δικα μου δεδομενα παντα αλλα οχι για πολυ γιατι δεν μου αρεσει να κυνηγαω.
Μου εχουν τυχει παρα πολλες χωρισμενες με παιδια,που ψαχνουν πατερα για το παιδι τους αλλα εχω δραπετευσει με τροπο...
Επισης και παντρεμενες που εκει ειναι το καλυτερο διοτι ουτε υποχρεωσεις ουτε τιποτα....


Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά το θέμα που εγώ έχω είναι ότι είμαι με ονοματεπώνυμο κανονικό....οποτε καταλαβαίνεις ότι ειμαι πιο διστακτικός...Απο εκεί και πέρα ναι like και τέτοια δεν κάνω ούτε και εγώ ...έτσι δεν γαμάς γιατί σε περνάνε για λιγούρι...απλά δεν ξέρω πως να τη χωθώ ...με ξενερώνει λίγο η φάση που πρέπει να την πετύχεις online για να της πιάσεις κουβέντα...και παράλληλα η γκόμενα να έχει αλλα 150 λιγούρια που να περιμένουν και αυτοί να της μιλήσουν... :jerking:


Και όχι μην φανταστεις ότι κυνηγάω τίποτα μουνάρες κτλ. κανονικές κοπέλες με νορμάλ εμφάνιση ψάχνω και εγώ, εκεί γύρω στο 7αράκι δηλαδή...

 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά το θέμα που εγώ έχω είναι ότι είμαι με ονοματεπώνυμο κανονικό....οποτε καταλαβαίνεις ότι ειμαι πιο διστακτικός...Απο εκεί και πέρα ναι like και τέτοια δεν κάνω ούτε και εγώ ...έτσι δεν γαμάς γιατί σε περνάνε για λιγούρι...απλά δεν ξέρω πως να τη χωθώ ...με ξενερώνει λίγο η φάση που πρέπει να την πετύχεις online για να της πιάσεις κουβέντα...και παράλληλα η γκόμενα να έχει αλλα 150 λιγούρια που να περιμένουν και αυτοί να της μιλήσουν... :jerking:


Και όχι μην φανταστεις ότι κυνηγάω τίποτα μουνάρες κτλ. κανονικές κοπέλες με νορμάλ εμφάνιση ψάχνω και εγώ, εκεί γύρω στο 7αράκι δηλαδή...
Ακου αγαπητε,
τα 150 λιγουρια που λες,δεν προκειται να παρουν ποτε απαντηση η να βγουν μαζι της γιατι ειναι ακριβως λιγουρια.
Αμα δεις ενα μουνι που μιλαω τωρα θα οαθεις πλακα.9+!!
Χωρισμενη,34 χρονων με 2 παιδια.Κ γαμω τα μουνια μιλαμε.Μου μιλησε γιατι ειδε οτι δεν ειμαι λιγουρι και την ειχα φιλη πανω απο 3 μηνες και ποτε δεν της ειχα μιλησει.Μονο κατι like.
Kαι μου εκανε ενα σχολιο μια φορα και εγω της απαντησα με πμ και αυτο ητανε.
Τωρα μιλαμε ολη μερα στο τηλεφωνο και περιμενω ποτε θα αδειασω λιγο να τη βρω γιατι μενει εκτος αθηνων σε νησι.
Μιλαμε και σεξουαλικα οποτε ειναι σιγουρη κατασταση αλλα λογω δουλειας και λεφτων δεν εχω καταφερει να παω...
Το οτι εχεις το ονομα σου ειναι καλο,γιατι βλεπουν οτι εισαι ειλικρινης.
Εμενα ολες με ρωτανε απο που ειμαι γιατι εχω ξενο ονομα...
Επισης ψαξου στο topface του fb.
Εκει εχει πολυ πραγμα και πολλες αλλοδαπες του ανατολικου μπλοκ,αλλα και ελληνιδες.
Και παλι κοσμια και υπομονη,πανω απ ολα υπομονη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom