Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Δεν διαφωνω.Ουτε εγω ψαχνω το σουπερ μοντελο.Απλα διαφωνεις στο οτι το 90 των γυναικων ακι των αντρων ειναι σαβουρα??? Διοτι οπως σε αυτην στελνουν μαλακιες 150 λιγουρια ετσι και ποσες αντισοιχα μαλακισμενες γυναικες υπαρχουν?

γυναικες λιγουρια στην Ελλαδα? Κατω απο την ηλικια των 40 και φυσιολογικης εμφανισης (οχι φαλαινες κλπ) ελαχιστες, γιατι οπως σου ειπα, τη μεση γυναικα την παρακαλανε 10-20-30 αναλογα με το αν ειναι στυλ βλεπεται, μετρια η ωραια. Η διαφορα στα dating sites ειναι οτι αντι να την παρακαλανε 10-20-30 την παρακαλανε 500-1000-1500 και γιαυτο οι πιθανοτητες να σε προσεξει ειναι ελαχιστες και οι πιθανοτητες να την ψωνισει και να παρει υφακι ντιβας τεραστιες.
 

panosssss

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αν εισαι ελευθερος πηδας τοσο ανετα πελον εξω που δεν αξίζει καν να κανεις εγγραφη.
Πηδάς τόσο άνετα που χουν κλείσει όλα τα μπουρδέλα, για την ακρίβεια μας πληρώνουν για να τις πηδήξουμε.
Ενώ το bourdela.com είναι ένα σάιτ που υπήρχε κάπου κάπως...κάποτε... :rolleyes:
 

panosssss

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξερεις ποσες 35αρες κυκλοφορουν εκει εξω και ειναι στο ραφι ενω ψαχνουν σοβαρη σχεση? Αυτο συμβαινει διοτι στα 27-28 το ειπαιζαν ιστορια αλλα οταν παιρνανε τα χρονια η γυναικα χαλαει γρηγορα και εγω που ειμαι πχ 32 σιγα μην κατσω να ασχοληθω με την 35αρα....

τα εχω φτιαξει με μια σαρανταρα

:huh:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
....εγω που ειμαι πχ 32 σιγα μην κατσω να ασχοληθω με την 35αρα....
.
... τα εχω φτιαξει με μια σαρανταρα χωρισμενη ωραια για την ηλικια της με δυο παιδια η οποια το μονο που θελει ειναι να περναει καλα.Για γαμους και πανηγυρια αμα βρεθει καμια της προκοπης το συζηταω.
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:Αποφασισε....!!!
Οσο εισαι με την 40ρα..και περανας καλα.. :knockinb: 
δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις κατι αλλο 'σωστο'...
γιατι κ να το βρεις..δεν θα εχεις ορεξη να ασχοληθεις με αυτο...!!!

Αυτη την μαλακια γενικα..την κανουμε εμεις οι αντρες... αλλα δεν ειναι σωστο!!!
Ο αντρας πρεπει να εχει τα αρχιδια να μπορει να μεινει κ μονος του για ενα διαστημα..οσο χρειαζεται...  ;)
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:Αποφασισε....!!!
Οσο εισαι με την 40ρα..και περανας καλα.. :knockinb: 
δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις κατι αλλο 'σωστο'...
γιατι κ να το βρεις..δεν θα εχεις ορεξη να ασχοληθεις με αυτο...!!!

Αυτη την μαλακια γενικα..την κανουμε εμεις οι αντρες... αλλα δεν ειναι σωστο!!!
Ο αντρας πρεπει να εχει τα αρχιδια να μπορει να μεινει κ μονος του για ενα διαστημα..οσο χρειαζεται...   ;)

Φιλε μου και φιλε panoss με την σαρανταρα τα εχω φτιαξει γιατι δεν θελει γαμους και πανηγυρια ειναι χωρισμενη με δυο παιδια και δεν θελει ξανα γαμους και  ιστοριες για αγριους.Για 35αρες που εγραφα ειναι αυτες που δεν εχουν παιδια και καταλαβαινουν οτι εμειναν στο ραφι...Αυτες αν κανεις οτ λαθος να τα φτιαξεις μαζι τους σε ενα χρονο το πολυ θα εχεις βαλει στεφανι..
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
γυναικες λιγουρια στην Ελλαδα? Κατω απο την ηλικια των 40 και φυσιολογικης εμφανισης (οχι φαλαινες κλπ) ελαχιστες, γιατι οπως σου ειπα, τη μεση γυναικα την παρακαλανε 10-20-30 αναλογα με το αν ειναι στυλ βλεπεται, μετρια η ωραια. Η διαφορα στα dating sites ειναι οτι αντι να την παρακαλανε 10-20-30 την παρακαλανε 500-1000-1500 και γιαυτο οι πιθανοτητες να σε προσεξει ειναι ελαχιστες και οι πιθανοτητες να την ψωνισει και να παρει υφακι ντιβας τεραστιες.

Δεν το εξεφρασα σωστα εγω.Δνε λεω για γυναικες λιγουρια αλλα για αυτες που το παιζουν ιστορια.Για dating sites δεν ξερω δεν ασχολουμαι με αυτο το σπορ.Εγω ειμαι της αποψης στα ισα  και αρχιδατα σε οποια γουσταρω να την πεφτω.
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου και φιλε panoss με την σαρανταρα τα εχω φτιαξει γιατι δεν θελει γαμους και πανηγυρια ειναι χωρισμενη με δυο παιδια και δεν θελει ξανα γαμους και  ιστοριες για αγριους.Για 35αρες που εγραφα ειναι αυτες που δεν εχουν παιδια και καταλαβαινουν οτι εμειναν στο ραφι...Αυτες αν κανεις οτ λαθος να τα φτιαξεις μαζι τους σε ενα χρονο το πολυ θα εχεις βαλει στεφανι..

Και κατι αλλο για να μην υπαρχουν λαθος εντυπωσεις.Δεν ειμαι κατα του γαμου.Αντιθετως.Αλλα με μια κοπελα μικροτερη μου με την οπια να περασω ενα διαστημα μαζι.Ενω η 35αρα θα κοιταξει να σε τυλιξει.Θα μου πεις ρε μεγαλε δεν υπαρχουν και πιο μικρες που θελουν να τυλιξουν καποιον/Δεν λεω οχι απλα σε μεγαλυτερες ηλικιες τα ποσοστα ειναι μεγαλυτερα γιατι φοβουνται να μεινουν στο ραφι
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Πηδάς τόσο άνετα που χουν κλείσει όλα τα μπουρδέλα, για την ακρίβεια μας πληρώνουν για να τις πηδήξουμε.
Ενώ το bourdela.com είναι ένα σάιτ που υπήρχε κάπου κάπως...κάποτε... :rolleyes:

Γι αυτο παει και τα σκαει στη γιαγια τη λιλυ για να πηδηξει  :2funny:

μια ζωη παραμυθας ο ραβενμ  :jerking:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
γυναικες λιγουρια στην Ελλαδα? Κατω απο την ηλικια των 40 και φυσιολογικης εμφανισης (οχι φαλαινες κλπ) ελαχιστες, γιατι οπως σου ειπα, τη μεση γυναικα την παρακαλανε 10-20-30 αναλογα με το αν ειναι στυλ βλεπεται, μετρια η ωραια. Η διαφορα στα dating sites ειναι οτι αντι να την παρακαλανε 10-20-30 την παρακαλανε 500-1000-1500 και γιαυτο οι πιθανοτητες να σε προσεξει ειναι ελαχιστες και οι πιθανοτητες να την ψωνισει και να παρει υφακι ντιβας τεραστιες.

για το badoo συγκεκριμενα που λετε υπαρχει αναντιστοιχια τεραστια. Οι γκομενες που εχουν προφιλ ειναι πολυ λιγες. Σε Θεσσαλονικη που βαζω εγω αναζητηση 18-29 μου βγαζει το πολυ 50 προφιλ.15-20 σελιδες.Και ονλαιν καθε φορα ουτε 10 Αλλα τυποι υπαρχουν απειροι απ'οτι καταλαβα.
Το badoo μαλακια ειναι. Μονο αν βρεις καμια με το αζημιωτο αλλα απ'οτι βλεπω στο αντιστοιχο θρεντ ολο κατι πατσαβουρες ειναι
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Πάντως το zoo.gr έχει χαζέψει πολύ τελευταία. Μόνο gay με ψεύτικα προφίλ γυναικών έχει ή gay με φανερά προφίλ και φωτό σκέτη αηδία. Αφού ρε μάγκες στέλνω μηνύματα σε γκόμενες, περιμένω, και αν λάβω απάντηση είναι του στυλ "ψάχνεις π...ο ή μουνί;", "θέλεις να δοκιμάσεις με άντρα;", "Το Skype μου είναι με αντρικό όνομα γιατί το έχω με τον ξάδερφό μου" και άλλες τέτοιες μαλακίες. Κρίμα, αυτό το site παλιά είχε ωραίες γκόμενες. Γύρω στο 2005-2008 ήταν και γαμώ! Όπως πιό παλιά το dating club, το πρώτο site στο οποίο γράφτηκα για chat και την είχα καταβρεί. Εκεί γάμησα 1-2 καλές (μην ξεχνάτε, παντρεμένος). Μετά ονομάστηκε feel.gr και διαλύθηκε προς πολλές κατευθύνσεις, ακόμα δεν κατάλαβα γιατί.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Να ξέρετε πάντως ότι όλα αυτά τα site είναι συγκοινωνούντα δοχεία. Οι γυναίκες που ψάχνονταν πάλι κάπου θα εχουν πάει σε κάτι παρόμοιο. Είναι ένα βίτσιο που δεν κόβεται εύκολα. Παλαιότερα που είχα γνωρίσει μία την ώρα που την πήδαγα γούσταρε να τσατάρει κιόλας. Ένας φίλος που τακίμιασε με μία, έμπαινε αυτός από άλλο υπολογιστή και αυτή από άλλον από το ίδιο σπίτι. Μιλάμε πόρωση! Δεν κόβεται εύκολα η μαλακία αυτή. Η αλήθεια πάντως είναι ότι το zoo έχει κόψει τώρα τελευταία αλλά δεν νομίζω να υπάρχει και κάτι καλύτερο.

 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Φαντάσου τα άλλα sites πώς είναι δηλαδή...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:Αποφασισε....!!!
Οσο εισαι με την 40ρα..και περανας καλα.. :knockinb: 
δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις κατι αλλο 'σωστο'...
γιατι κ να το βρεις..δεν θα εχεις ορεξη να ασχοληθεις με αυτο...!!!

Αυτη την μαλακια γενικα..την κανουμε εμεις οι αντρες... αλλα δεν ειναι σωστο!!!
Ο αντρας πρεπει να εχει τα αρχιδια να μπορει να μεινει κ μονος του για ενα διαστημα..οσο χρειαζεται...   ;)
γαμεις δε γαμεις ο καιρος περναει ...
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.338
Πόντοι
1.046
οπως καθε αντρας ετσι και καθε γυναικα εχει τα γουστα της...
γνωρισα μια παντρεμενη σαρανταπενταρα απο τσατ  παρα πολυ καλη εμφανιση προσωπο κ σωμα η οποία έχει (ειχε) βιτσιο να τον τρωι  :fuck1: στο πισω καθισμα του αυτοκινιτου κοντα στο σπιτι της (ισως και κατω απο το σπιτι της) την καυλωνε στην ιδεα πως λιγα μετρα πιο περα ηταν ο συζυγος και τα 2 της παιδια....
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Δεν διαφωνω.Ουτε εγω ψαχνω το σουπερ μοντελο.Απλα διαφωνεις στο οτι το 90 των γυναικων ακι των αντρων ειναι σαβουρα??? Διοτι οπως σε αυτην στελνουν μαλακιες 150 λιγουρια ετσι και ποσες αντισοιχα μαλακισμενες γυναικες υπαρχουν?
Τα badoo είναι χαμένος χρονος. Καμία δεν απαντάει.Μόνο επαγγελματίες.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
:think: Δεν καταλαβα... Διαφωνεις...??? :think:
το να μενεις μονος σου χωρις γκομενα και να ψαχνεις εκεινη που σου ταιριαζει 100%
δεν ειναι λυση
αντιθετως καλο ειναι να εισαι με καποια εστω και για το ξεμπουκωμα
οταν και αν βρεις κατι καλυτερο πας παρακατω

προσωπικη αποψη
 

Επισκέπτης
Και κατι αλλο για να μην υπαρχουν λαθος εντυπωσεις.Δεν ειμαι κατα του γαμου.Αντιθετως.Αλλα με μια κοπελα μικροτερη μου με την οπια να περασω ενα διαστημα μαζι.Ενω η 35αρα θα κοιταξει να σε τυλιξει.Θα μου πεις ρε μεγαλε δεν υπαρχουν και πιο μικρες που θελουν να τυλιξουν καποιον/Δεν λεω οχι απλα σε μεγαλυτερες ηλικιες τα ποσοστα ειναι μεγαλυτερα γιατι φοβουνται να μεινουν στο ραφι

Από τα 22-23 , η συντριπτική πλειοψηφία θέλει γάμο.
Σε μικρότερες ηλικίες , μικρότερες των 22 , όντως δεν θέλει η μεγάλη πλειοψηφία γάμο.
ΜΟΝΟ ΤΟ 98% ...

Εξαιρούνται όσες έχουν πατρική περιουσία άνω των 200.000.000€.
Αυτές μπορεί να μην θέλουν γάμο.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
το να μενεις μονος σου χωρις γκομενα και να ψαχνεις εκεινη που σου ταιριαζει 100%
δεν ειναι λυση
αντιθετως καλο ειναι να εισαι με καποια εστω και για το ξεμπουκωμα
οταν και αν βρεις κατι καλυτερο πας παρακατω

προσωπικη αποψη
Δεν ειπα αυτο εγω...
Αμα ηταν ετσι..8α ψαχναμε ολοι μεχρι να πεθανουμε... :cheesy:
..Και το μενω 'μονος' μου αφορα απο θεμα σχεσης..  οχι οτι δεν γαμαμε κιολας ;) ...
Αλλα επειδη την εχω κανει κ εγω αυτην την μαλακια..παλιοτερα... και τωρα ειναι σε αυτην την φαση ενα κολλητος μου... Οταν εχεις-βρισκεις κατι να πηδας.. ας ειναι κ μετριο..ας ειναι κ χωρις μελλον.. τοτε δυστυχως επαναπαυομαστε εκει... κ ή δεν ασχολουμαστε οσο πρεπει με γκομενακια.. ή το ενα μας ξινιζει κ το αλλο μας βρωμαει...
Για αυτο λεω... οτι δεν ειναι κ οτι καλυτερο για τον αντρα αυτο..!
 

bob paulson

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
κ εγω εχω φειςμπουκ αλλα δεν γαμησα καμια βρε παιδια

μονο με μια χοντρουλα μιλαγαμε απο το τσατ για μηνες!

αλλα ενας τυπος μιλαγε με μουνακι κ δωσανε ραντεβου κ τελικα τον περιμενε μια παρεα απο αληταραδες κ τον χτυπησαν πολυ ασχημα!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom