Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δεν ειπα αυτο εγω...
Αμα ηταν ετσι..8α ψαχναμε ολοι μεχρι να πεθανουμε... :cheesy:
..Και το μενω 'μονος' μου αφορα απο θεμα σχεσης..  οχι οτι δεν γαμαμε κιολας ;) ...
Αλλα επειδη την εχω κανει κ εγω αυτην την μαλακια..παλιοτερα... και τωρα ειναι σε αυτην την φαση ενα κολλητος μου... Οταν εχεις-βρισκεις κατι να πηδας.. ας ειναι κ μετριο..ας ειναι κ χωρις μελλον.. τοτε δυστυχως επαναπαυομαστε εκει... κ ή δεν ασχολουμαστε οσο πρεπει με γκομενακια.. ή το ενα μας ξινιζει κ το αλλο μας βρωμαει...
Για αυτο λεω... οτι δεν ειναι κ οτι καλυτερο για τον αντρα αυτο..!
το ζητουμενο ειναι να μην επαναπαυομαστε
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
κ εγω εχω φειςμπουκ αλλα δεν γαμησα καμια βρε παιδια

μονο με μια χοντρουλα μιλαγαμε απο το τσατ για μηνες!

αλλα ενας τυπος μιλαγε με μουνακι κ δωσανε ραντεβου κ τελικα τον περιμενε μια παρεα απο αληταραδες κ τον χτυπησαν πολυ ασχημα!

Ραντεβου θανάτου τυπε?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
μονο με μια χοντρουλα μιλαγαμε απο το τσατ για μηνες!
Προσεχε τυπε... γιατι κ αυτος απο το τσατ μιλαγε...
κ πηγαινε για να γαμησει το γκομενακι...
αλλα δες τι επαθε... :cheesy:
.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
οπως καθε αντρας ετσι και καθε γυναικα εχει τα γουστα της...
γνωρισα μια παντρεμενη σαρανταπενταρα απο τσατ  παρα πολυ καλη εμφανιση προσωπο κ σωμα η οποία έχει (ειχε) βιτσιο να τον τρωι  :fuck1: στο πισω καθισμα του αυτοκινιτου κοντα στο σπιτι της (ισως και κατω απο το σπιτι της) την καυλωνε στην ιδεα πως λιγα μετρα πιο περα ηταν ο συζυγος και τα 2 της παιδια....

Ωχ φίλε μια τέτοια παρόμοια περίπτωση είχα βρει πριν πολλά χρόνια και ήθελε να την γαμήσουμε στο πίσω κάθισμα στο ταξί του φίλου μου παρτούζα η ανώμαλη. Είχαμε πάει με το ταξί για κάλυψη. Λέω ανώμαλη γιατί κρατούσε στην αγκαλιά της ένα νήπιο και τρελαθήκαμε όταν μας είπε ότι θα το αφήσει δίπλα της και όσο θα την πηδάμε και σηκωθήκαμε και φύγαμε. Ο άντρας της είχε μαγαζί κάπου εκεί τριγύρω. Πιθανόν να ήταν και ψυχιατρικά άρρωστη. Δεν γίνονται αυτά!
 

nikakhs

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
205
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
αυτην την ξερει κανεις παιδια ζηταει 10 ευρω  paysafe  και 40 στο χερι δινει και τηλ

μονο που ζηταει paysafe φιλε κανει μπαμ οτι ειναι μουφα
μην κανεις καμια μαλακια
10 κοροιδα να βρει το βγαλε το 100αρικο
στην φωτο της ουτε ενα σχολιο δεν εχει απο φιλη της ??
καραμουφα ειναι
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Από τα 22-23 , η συντριπτική πλειοψηφία θέλει γάμο.
Σε μικρότερες ηλικίες , μικρότερες των 22 , όντως δεν θέλει η μεγάλη πλειοψηφία γάμο.
ΜΟΝΟ ΤΟ 98% ...

Εξαιρούνται όσες έχουν πατρική περιουσία άνω των 200.000.000€.
Αυτές μπορεί να μην θέλουν γάμο.

Γενικά η γυναίκα μετά τα 23 αρχίζει και το σκέφτεται για πιο σοβαρά. Αλλά ο όρος "γάμος" είναι ίσως βαρύς. Απλά κάτ πιο σταθερό.  ;)
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τα badoo είναι χαμένος χρονος. Καμία δεν απαντάει.Μόνο επαγγελματίες.

Αδερφέ τα site αυτά είναι γενικά χαμένος χρόνος. Η κάθε μια φτιάχνει ένα προφίλ για να της την πέφτει ο καθένας και να παίρνει την πολυπόθητη επιβεβαίωση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αδερφέ τα site αυτά είναι γενικά χαμένος χρόνος. Η κάθε μια φτιάχνει ένα προφίλ για να της την πέφτει ο καθένας και να παίρνει την πολυπόθητη επιβεβαίωση.

nai re στο νετ μπαινουν ολες οι βαρεμένες καλα οχι πως απεξω ειναι καλυτερες  :2funny: :2funny:
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
ρε παιδες,γνωρισα μια κοπελα απο το facebook που ειναι αεροσυνοδος.μου ειπε οτι πριν ηταν συνοδος κυριων.ξερει κανεις κατι σχετικο?θες/νικη μενει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εγω προσωπικά είχα ξεκινησει το τσατ απο την εποχη του in.gr . Πολυ νεο το ιντερνετ στην ελλαδα οποτε ολοι εμπαιναν καθαρα για την εμπειρια. Πιτσιρικας και εγω μπηκα και εφαγα λιγακι. Οσο το επιτρεπει η τοτε ηλικια μου

Αργοτερα ηρθε το netmeeting στα windows μεσα. Οι πιο πολλοι επαιζαν με καμερες μονο χωρις να ψαχνουν για real. Εκει δαγκωσα και το πρωτο μου μιλφ.

Γενικοτερα επειδη ειμαι αρκετα εμφανισιμος μπορω να πω το ιντερνετ με πηγε καλα.

Τις πιο πολλες γκομενες τις εφαγα απο facebook και zoo.

Σιγουρα παιζει ρολο το πως μιλας, αλλα απο την εμπειρια μου ειδα οτι αν δεν εχεις φωτογραφια δεν κανεις τιποτα. Λογω φωτογραφιας μου ηταν πιο ευκολα και να πιασω κουβεντα αλλα και να μου την πεσουν απο μονες τους. Χωρις φωτο δυσκολα βρισκεις γυναικα που να ρισκαρει τοσο. Το θεωρω απιθανο. Καποια στιγμη πρεπει να σε δει ειτε σε φωτο ειτε σε καμερα.

Η ερωτηση που ισως ενδιαφερει τους πιο πολλους. Αν εφαγα μπαζα η μουναρες. Επειδη κυριολεκτω οτι βρηκα πολλες γκομενες, η αληθεια ειναι πως υπηρξαν μεσα και απολυτα μουνια (μια θυμαμαι που ηταν και το καλυτερο πηδημα ever μου την ειχε πεσει για καλη μου τυχει), αλλα και μπαζα.

Τις ειχα δει εννοειται απο πριν σε φωτο. αλλα τα παραπανω κιλα κρυβονται ευκολα. Η αν μια κοπελα εχει μονο μια φωτο τοτε την πατας κι ολας.

Παντως για τις μουναρες που γνωρισα, υπηρχε θεματακι με το μυαλο. Ηταν οι περισσοτερες τρελλες. Κυριολεκτω ! Παλαβες !

 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εγω προσωπικά είχα ξεκινησει το τσατ απο την εποχη του in.gr . Πολυ νεο το ιντερνετ στην ελλαδα οποτε ολοι εμπαιναν καθαρα για την εμπειρια. Πιτσιρικας και εγω μπηκα και εφαγα λιγακι. Οσο το επιτρεπει η τοτε ηλικια μου

Αργοτερα ηρθε το netmeeting στα windows μεσα. Οι πιο πολλοι επαιζαν με καμερες μονο χωρις να ψαχνουν για real. Εκει δαγκωσα και το πρωτο μου μιλφ.

Γενικοτερα επειδη ειμαι αρκετα εμφανισιμος μπορω να πω το ιντερνετ με πηγε καλα.

Τις πιο πολλες γκομενες τις εφαγα απο facebook και zoo.

Σιγουρα παιζει ρολο το πως μιλας, αλλα απο την εμπειρια μου ειδα οτι αν δεν εχεις φωτογραφια δεν κανεις τιποτα. Λογω φωτογραφιας μου ηταν πιο ευκολα και να πιασω κουβεντα αλλα και να μου την πεσουν απο μονες τους. Χωρις φωτο δυσκολα βρισκεις γυναικα που να ρισκαρει τοσο. Το θεωρω απιθανο. Καποια στιγμη πρεπει να σε δει ειτε σε φωτο ειτε σε καμερα.

Η ερωτηση που ισως ενδιαφερει τους πιο πολλους. Αν εφαγα μπαζα η μουναρες. Επειδη κυριολεκτω οτι βρηκα πολλες γκομενες, η αληθεια ειναι πως υπηρξαν μεσα και απολυτα μουνια (μια θυμαμαι που ηταν και το καλυτερο πηδημα ever μου την ειχε πεσει για καλη μου τυχει), αλλα και μπαζα.

Τις ειχα δει εννοειται απο πριν σε φωτο. αλλα τα παραπανω κιλα κρυβονται ευκολα. Η αν μια κοπελα εχει μονο μια φωτο τοτε την πατας κι ολας.

Παντως για τις μουναρες που γνωρισα, υπηρχε θεματακι με το μυαλο. Ηταν οι περισσοτερες τρελλες. Κυριολεκτω ! Παλαβες !
Πολύ σωστά μιλάς. Εγώ έχω κάνει λίγα πράγματα μέσω των dating sites αλλά μη έχοντας φωτογραφία. Φαντάσου λοιπόν το πόσο έψαξα το θέμα. Με σοβαρή σχέση τότε και γάμο αργότερα δεν ήταν και το πιο λογικό να έχω τη φωτό μου να φιγουράρει στο zoo... ;) Μια φορά έκανα μια βλακεία θυμάμαι. Θα ήταν το πιο εύκολο γαμήσι από αυτά τα sites. Έγραψα σε μια ότι είμαι παντρεμένος και θέλω μια ερωμένη μόνο για σεξ. Μου λέει "οκ, συμφωνώ με όσα λες αλλά δείξε μου και μια φωτογραφία". Κώλωσα. Φατσικά νόμιζα ότι κάποια μου θύμιζε και υποψιάστηκα ότι ήταν παγίδα και δεν έστειλα. Μετά από καιρό της ξαναέστειλα μήνυμα αλλά απάντηση δεν πήρα. Όλα έχουν το κατάλληλο timing...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Εγω προσωπικά είχα ξεκινησει το τσατ απο την εποχη του in.gr . Πολυ νεο το ιντερνετ στην ελλαδα οποτε ολοι εμπαιναν καθαρα για την εμπειρια. Πιτσιρικας και εγω μπηκα και εφαγα λιγακι. Οσο το επιτρεπει η τοτε ηλικια μου

Αργοτερα ηρθε το netmeeting στα windows μεσα. Οι πιο πολλοι επαιζαν με καμερες μονο χωρις να ψαχνουν για real. Εκει δαγκωσα και το πρωτο μου μιλφ.

Γενικοτερα επειδη ειμαι αρκετα εμφανισιμος μπορω να πω το ιντερνετ με πηγε καλα.

Τις πιο πολλες γκομενες τις εφαγα απο facebook και zoo.

Σιγουρα παιζει ρολο το πως μιλας, αλλα απο την εμπειρια μου ειδα οτι αν δεν εχεις φωτογραφια δεν κανεις τιποτα. Λογω φωτογραφιας μου ηταν πιο ευκολα και να πιασω κουβεντα αλλα και να μου την πεσουν απο μονες τους. Χωρις φωτο δυσκολα βρισκεις γυναικα που να ρισκαρει τοσο. Το θεωρω απιθανο. Καποια στιγμη πρεπει να σε δει ειτε σε φωτο ειτε σε καμερα.

Η ερωτηση που ισως ενδιαφερει τους πιο πολλους. Αν εφαγα μπαζα η μουναρες. Επειδη κυριολεκτω οτι βρηκα πολλες γκομενες, η αληθεια ειναι πως υπηρξαν μεσα και απολυτα μουνια (μια θυμαμαι που ηταν και το καλυτερο πηδημα ever μου την ειχε πεσει για καλη μου τυχει), αλλα και μπαζα.

Τις ειχα δει εννοειται απο πριν σε φωτο. αλλα τα παραπανω κιλα κρυβονται ευκολα. Η αν μια κοπελα εχει μονο μια φωτο τοτε την πατας κι ολας.

Παντως για τις μουναρες που γνωρισα, υπηρχε θεματακι με το μυαλο. Ηταν οι περισσοτερες τρελλες. Κυριολεκτω ! Παλαβες !
Εχω γνωρισι πολυ εμφανησησημες μεσο ιντερνετ...αλλα οντος ολες ηταν τρελλες η αλλιως σαικο μπητσ!!οσα μπαζα γνωρισα ηταν σοβαρες.....Ισως η εμφανησημες που θελουν γνωριμια σε τετοιο στυλ κρυβουν μια ψυχοπαθολογια...ενο τα μπαζα το κανουν διοτι ειναι η μονη τους διεξοδος το ιντερνετ τυπε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom